Archiwum najpopularniejsze memy i....! 
Oj! Bałam się. Bałam się. Oj! Bałam się. Donald Tusk wystraszył dziewczynkę???
Zapłakana dziewczynka postanowiła zwrócić premierowi medal, który założył jej z okazji pasowania na przedszkolaka. Co zobaczyła??? Czyżby Nelly Rokita mówiąca, że "wilcze oczy premiera Donalda Tuska straszą nasze dzieci" miała rację? Tak może się tylko wydawać patrząc na te zdjęcie, ale naprawdę dzieci cieszyły się z wizyty premiera w przedszkolu. 
Gif: https://s1.manifo.com/usr/d/d849/95/manager/pbl/inne/tusk-donald-wystraszyl-dziewczynke.gif 
Panie Boże za co nas spotkała kara, że tak „piękna” królewska para została nam podarowana!? 
Obywatelskie złożenie wieńca dla ofiar katastrofy smoleńskiej w odpowiedzi bandycka relacja żołnierzy Garnizonu Warszawskiego i kradzież wieńca. Bezwzględność w epoce stanu epidemii!
Link do filmu: https://twitter.com/i/status/1248651292739862530 
Z Twittera: Rzecznik prezydenta :
"Wybory odbędą się 10 maja, bo państwo funkcjonuje normalnie".
- przedszkola, szkoły, uniwersytety - zamknięte
- zakłady pracy - zamknięte
- sklepy, usługi, galerie - zamknięte
- kina, teatry - zamknięte
- kryzys zdrowotny

Czego nie rozumiem ???
Ależ! Przecież jest pięknie:
- paliwo poniżej 4.50,
- dużo wolnego czasu,
- wiosna za oknem, na ulicach brak korków,
- dzieci na wakacjach, 
- w telewizorze pan obiecał pieniądze za darmo. 
Nowy, wspaniały, cyfrowy świat.
Do napisania tekstu zanęciła mnie nie tylko informacja o pomysłach zlikwidowania gotówki. Scenariusz, który kreślę, nie jest jakimś science-fiction, jest jak najbardziej realny i być może już po cichu wdrażany.Jak można obywatelowi nieba przychylić? Weźmy na przykład taki samochód. Jak go nafaszerujemy GPSem, WIFI, różnymi mapami i innymi ustrojstwami to pod koniec miesiąca zobaczymy taki SMS z banku i komunikat słowny oraz video na wyświetlaczu w samochodzie: "Twoje konto zostało uszczuplone o wartość mandatów za następujące wykroczenia: tu odpowiednia lista....Szanowny Kierowco, w przypadku ponownego wykroczenia do pojazdu zostanie wprowadzone ograniczenie maksymalnej dopuszczalnej prędkości. Trzecia niesubordynacja - blokada rozrusznika i skierowanie na kurs doszkalający. Opłata zostanie pobrana awansem - termin i miejsce kursu zostanie podany w odpowiednim czasie.
Życzymy bezpiecznej i przyjemnej drogi!".
Idziemy dalej - najbardziej postępowe i ekologiczne środowiska głoszą, że zwierzęta są jak ludzie, czyli zgodnie z logiką - ludzie są jak zwierzęta, więc powinno się ich zaczipować jak np. świnię czy krowę. Nawet gdyby ten argument kogoś nie przekonywał to i tak zostanie zrealizowany dla naszego dobra i wygody. Lista zalet: - otwieranie różnych drzwi; - zestaw haseł do wszystkiego; - płacenie; - lokalizacja osobista, znajomych, kochanek/kochanków, wrogów; - zestaw bieżących informacji medialnych, wikipedia; - wyszukiwarka google; - kartoteka zdrowia; - kartoteka szczepień; - kartoteka lekarstw; - kartoteka znajomych; - zestaw informacji bankowych; - zestaw informacji podatkowych; - zestaw danych osobowych; - wizy, paszporty, dowód osobisty. Jak widać same zalety. I najważniejsza z nich - bezpieczeństwo. Podejrzanego obywatela można będzie zlokalizować i wyłączyć. Drobny przykład jak to może kompleksowo zadziałać. Kupujemy w sklepie ciasteczka, płacimy czipem i w tym momencie ze smartfona dobiega głos: "Uwaga, uwaga - produkt zawiera orzeszki. Na podstawie informacji z bazy zdrowia nie możesz ich kupić (uczulenie, alergia). Jeżeli kupujesz nie dla siebie proszę podać osobę z kartoteki znajomych. Po pozytywnej weryfikacji zakup będzie mógł być zrealizowany".Żyć nie, umierać!
ps. Kartoteka szczepień w czipie jest niezbędna. Jeżeli obywatel (duży czy mały) nie ma kompletu szczepień przewidzianych ustawowo to sposobów na nakłonienie go do uzupełnienia tego braku jest mnóstwo. Proszę sobie samemu wymyślić zestaw metod. Nie będzie jełop niezaszczepiony chodził między porządnymi obywatelami. Źródło: niepoprawni.pl
Nie mamy swej reprezentacji w Sejmie !
Jeden z konstytucyjnych przymiotników, określających wybory w Polsce, wskazuje, iż powinny one być proporcjonalne. Tymczasem by wprowadzić do Sejmu posła jeden z komitetów wyborczych musiał zdobyć ponad trzy razy więcej głosów niż inny, ubiegający się o taki mandat parlamentarny! Na wszystkich kandydatów do Sejmu Prawa i Sprawiedliwości głosowało ponad 900 tysięcy wyborców mniej niż na wszystkich kandydatów KO, SLD i PSL w sumie. Tymczasem w Sejmie znajdzie się aż 235 posłów PiS i tylko 213 posłów KO, SLD i PSL. Na wszystkich kandydatów PiS do Sejmu głosowało aż ponad 2 miliony wyborców mniej niż na wszystkie pozostałe komitety, które będą mieć swoją reprezentację w Sejmie w liczbie 224 posłów. Tak więc ugrupowania, na które głosowało aż ponad 2 miliony więcej Polaków będą miały w Sejmie o 11 posłów mniej niż o wiele od nich słabsze PiS. Dlaczego te dwa miliony Polaków nie będą miały swej reprezentacji w Sejmie mimo, że ludzie ci brali udział w wyborach i głosowali na komitety, które przekroczyły wymagany ustawą próg 5 procent?
Zawdzięczamy to niejakiemu Victorowi D’Hondtowi, belgijskiemu prawnikowi, który w roku 1878 (!) opracował wyjątkowo skomplikowaną procedurę podziału mandatów parlamentarnych po wyborach. Obowiązująca w Polsce metoda D’Hondta jest sprzeczna z artykułem 96.2 Konstytucji RP, który mówi: „Wybory do Sejmu są powszechne, równe, bezpośrednie i proporcjonalne oraz odbywają się w głosowaniu tajnym”. Na jeden mandat poselski, zdobyty przez PiS, przypadało nieco ponad 34 tysiące głosujących, w przypadku KO musiało to być już prawie 38 tysięcy, SLD – ok. 47 tysięcy, PSL- prawie 53 tysiące, zaś Konfederacja potrzebowała aż ponad 114 tysiące głosów, by wprowadzić do Sejmu jednego posła, czyli ponad trzy razy więcej niż PiS. Gdzie tu zatem jest wymagana przez Konstytucję RP proporcjonalność? Zarówno te irracjonalne dysproporcje jak i opisany wyżej fakt pozbawienia ponad 2 milionów głosujących na parlamentarne ugrupowania Polaków reprezentacji w Sejmie daje podstawy do twierdzenia, iż obowiązująca obecnie w Polsce ordynacja wyborcza (z XIX–wieczną (!) metodą podziału mandatów parlamentarnych) jest sprzeczna z Konstytucją RP, zdrowym rozsądkiem i wszelkimi zasadami sprawiedliwości i zasługuje na jak najszybszą zmianę. Źródło: niepoprawni.pl 

Kochamy Morawieckiego juniora, za to że Hendrixa uczył na gitarze grać, za jego przebój „Wyrwij murom zęby krat. Zerwij kajdany podnieś VAT”. Morawiecki to geniusz, który jako jedyny na świecie rozbił młotkiem atom!? I zaraz zrodził się w jego genialnej głowie pomysł na milion aut elektrycznych na polskich drogach. Nie mamy co się martwić prądu do samochodów nie zabraknie, wystarczy kowadło i młotek i już mamy reaktor atomowy!?
Rządy PiS to Disco Polo z elementami pieśni kościelnych i gangsterskiego rapu.

Jeśli obecnej władzy trzeba tłumaczyć jak być przyzwoitym, za co dostaje się po łapach, to nasuwa się pytanie czy ludzie tej władzy potrafią samodzielnie myśleć? Być przyzwoitym czy to naprawdę jest takie trudne?

Katecheza w szkole kosztuje nas 1.26 mld zł rocznie. Religia do kościołów, a kasa dla chorych, niepełnosprawnych.....! 
Michnik odniósł się do wystąpienia Mike'a Pence'a wygłoszonego po spotkaniu z Dudą. - Chwalił prezydenta Andrzeja Dudę za wzmocnienie rządów prawa w Polsce i „za kolejne kroki w sprawie niezależności sądownictwa”. Przypomina to znane powiedzenie, że „chwalić możnych tego świata za cnoty, których nie posiadają, to tyle, co szydzić z nich okrutnie - stwierdził bez ogródek redaktor naczelny "Gazety Wyborczej". "Szyderstwa wiceprezydenta Pence’a są jak laudacja na cześć hycla za troskę o zwierzęta albo inaczej: to tyle, co chwalić prezydenta Maduro za jego wielkie osiągnięcia we wcielaniu demokracji w Wenezueli oraz za troskę o rozkwit gospodarczy"- kpił Michnik. Czy legendarny opozycjonista rozszyfrował zastępcę Donalda Trumpa? A może jego opinia jest "z kosmosu"?

Gdy wybory są tuż, tuż,
Ty z fotela, dupę rusz!
Przestań skomleć przed tv,
Idź i pokaż, „taki wał”
Już nie wygra taka opcja,
Co jest nam i Polsce obca!
Co ładuje w swe kieszenie,
Nasze wspólne przecież mienie!
Nie pozwólmy NIGDY więcej!
Na podłości gnidy wstrętnej !
Bo wybory są tuż, tuż,
Wstań z fotela, dupę rusz!...
Autor Brum
W ramach kampanii do parlamentu 2019, w środę, 28 sierpnia, prezes PiS odwiedził Piotrków. W Miejskim Ośrodku Kultury spotkał się z działaczami i sympatykami partii. - Ta kampania musi być prowadzona z największym wysiłkiem, bo chodzi o naszą pomyślność i naszą wolność - powiedział Jarosław Kaczyński, którego przyszło posłuchać ok. 500 osób.
Obok konwencji w Piotrkowie, demonstrowali niezadowoleni, doszło do przepychanek, kłótni!? Co bojówki z ONR-u ulubione diabełki Kaczyńskiego zawiodły i nie dotarły na spotkanie !? No bo kto by przypuszczał, że w Piotrkowie będą demonstrowali niezadowolenie z PiS- u! Zastanawiam się jak to się dzieje, że na tych spotkaniach przedwyborczych są sami „fanatycy” PiS-u Kaczyńskiego, specjalne przepustki mają? 
Dlaczego władza tak uroczyście obchodzi rocznice narodowych tragedii, bo chce pokazać jak bardzo pamięta o tych co za nią zginęli!? Nie pójdę zginąć za władzę, która ma mnie w czterech literach, niech broni się sama. Co zrobisz jak napadnie nas wróg? Odpowiadam poddam się natychmiast, bo co mi to za różnica dla kogo mam pracować, jak niewolnik!?
Big Cyc - Tylko Mamona.
Złodzieje, krętacze budują pałace.
Uczciwość w kompleksy wpędzona.
I toczy się świat, przybywa nam lat.
A mądrość pacierzem uśpiona.
U steru drużyna - wnuczęta Lenina.
Do żłobu z wyboru wpuszczona.
Lokajom komuny, dziś pieści kałduny.
Rodakom kaszanka sądzona.
Mamona.Tylko mamona. 
Czy chcemy narodowej zgody na warunkach Kaczyńskiego? Ktoś powiedział, że działania PiS to jak choroba stwardnienie rozsiane, na początku objawy nie są zbyt dokuczające, ale jak się rozwinie to jest już nie do wyleczenia. Popatrzcie wokół siebie, zobaczcie kim są działacze PiS-u. Zastanówcie się czy chcielibyście mieć takich przyjaciół, takich kolegów, znajomych, czy chcielibyście z nimi spędzać wolny czas. Jeżeli nie to zastanówcie się dlaczego robicie taką krzywdę naszemu krajowi dając im władzę? 
31 05 2019 Czy w 2019 r. sfałszowano wynik wyborów do Parlamentu Europejskiego w Polsce?
Konfederacja W NOCY straciła 2%....z 6,7% na 4,5%....wygląda na to, że polenrad PiSraela wykonał NAKAZ rady z USrAela....ot i cała prawda....
Dosyć popularny jest system fałszowania wyborów liczonych elektronicznie, który nazywa się Black Box Voting. Definicja tego typu fałszerstwa jest następująca: “Any voting system in which the mechanism for recording and/or tabulating the vote is hidden from the voter, and/or the mechanism lacks a tangible record of the vote cast.” (tlum.: Każdy system glosowania w którym mechanizm przechowania albo/i tabulacji głosów jest ukryty przed wyborcami, i/albo mechanizmowi temu brak namacalnego zachowania kart wyborczych).System taki został opisany dokładnie przez fińskiego programistę Harri Hursti, który za pomocą prostego programu napisanego w Visual Basic bez problemu dostawał się do systemu liczenia głosów w USA. Trzeba postulować aby glosy przeliczane ręcznie miały priorytet nad glosami przeliczanymi elektronicznie, w ten sposób będzie zrealizowany postulat Hurstiego ciągłego audytu procesu przeliczania głosów. Nie tylko wtedy kiedy podejrzewa sie fałszerstwa wyborcze. Przeliczanie elektroniczne powinno być tylko potwierdzeniem (lub zaprzeczeniem) wyników przeliczonych ręcznie. Źródło: niepoprawni.pl
Na wały padł rozkaz Małego Rycerza, i ruszył Wrocławski Gavroche siedmioma limuzynami by walczyć z powodzią. Wkrótce będzie się chwalił, jak to własnymi rękami udało mu się usunąć wszystkie podtopienia. Da medale Szydło, Brudzińskiemu, etc i kilku redaktorom za walkę ze skutkami podtopień. No ale przynajmniej się nie zakopał jak Antoni Ketling pod Rytlem!?

Które z państwa Morawickich jest rolnikiem? Działka ma 15 ha, a to trochę dużo jak na "amatorski" zakup nieruchomości rolnej. Widać, że działka jest uprawiana, więc kto ją uprawia? Dzierżawi? Bierze dopłaty? Płaci podatki? Tak tylko pytam.

Zgaga Wyborcza. Gdy wyjdę na miasto zaraz mnie dopada. To z lewa to z prawa ktoś na mnie spoziera. Uśmiecha się mile, wiele obiecuje, z każdego banera. Mnie od razu bierze jasna choleragdy widzę te gęby bez wyrazu, pełne zakłamania fałszem i obłudą jak kurzem przykryte. Daje to wiele do myślenia, wymaga zastanowienie. Bo czymże jest zgaga gdy chimera nadchodzi! 

Kto i dlaczego złowionym przez Kaczyńskiego szczupakom powybijał zęby!? 
Przy okazji spotkania przed laty Merkel i Kaczyński światowe media poświęciły nieco miejsca życiorysowi i dotychczasowym dokonaniom Pierwszego Posła Rzeczpospolitej. W sumie nie było tam nic interesującego, z wyjątkiem jednego słowa, powtórzonego w kilku relacjach. Komentatorzy anglojęzyczni nazwali Kaczyńskiego „loser”, a niemiecki dziennikarz powiedział o nim „Verlierer”, czyli po naszemu NIEUDACZNIK. Przyznam, że trochę mnie to zaskoczyło. No bo jakże: genialny strateg i wybitny polityk, któremu nawet przeciwnicy polityczni nie odmawiają konsekwencji i skuteczności, a wrogowie nazywają go wręcz złowrogim demiurgiem, czyli człowiekiem obdarzonym nieograniczoną wyobraźnią i ogromną mocą twórczą – i nagle taki człowiek jawi się w oczach świata jako fuszer i partacz… By nie poddać się obowiązującej obecnie narracji, że Zachód, Unia Europejska i w gruncie rzeczy cały świat zmówił się przeciwko PiS i Polsce, przywołałem sobie pasmo sukcesów Wielkiego Jarosława wyłuskując je z propagandowych opakowań. Zatem to genialny strateg i wybitny polityk – czy „loser”, „Verlierer”, nieudacznik i gamoń? Przyznam, że ten człowiek budzi czasem we mnie coś na kształt współczucia. Zdeklarowany wróg nepotyzmu skazany na Misiewiczów. Zaciekły antykomunista zmuszony, z braku ekonomicznej wiedzy, do gospodarczych i społecznych decyzji rodem z PRL. Szczery wróg PZPR i SB, współpracujący z synami wrażego systemu, bo otaczające go beztalencia nie zapewnią mu realizacji marzenia o nieograniczonej władzy. Właściciel firmy powołanej w celu uratowania Polski, świata i całej ludzkości, do której myślący Polacy się nie garną, dopóki nie rozszerzy działalności. Prometeusz i Syzyf w pakiecie… Smutne. 
Dostanę od PiSu 13-stą emeryturę. Będę miał za co opijać ich przegraną.

- Tato, kto to jest właściwie ten cały prezes?
- To synku taki gość, który rozwiązuje wszystkie problemy w naszym kraju, choć bez niego właściwie tych problemów byśmy nie mieli. 

Człowiek mądry to nie ten, co dużo umie, lecz ten – co dobro od zła odróżnić rozumie. Mikołaj Rej
Aż jedna czwarta całego eksportu wieprzowiny z Belgii trafia do Polski. Pozwala to Belgom na utrzymywanie produkcji tego mięsa na bardzo wysokim poziomie.Jak poinformował 12 kwietnia portal cenyrolnicze.pl w Belgii wyprodukowano w zeszłym roku aż 1,07 mln ton wieprzowiny. To o 1% więcej niż w 2017 r. Oznacza to, że produkcja tego mięsa w kraju zamieszkanym przez 11 mln mieszkańców o 120% przewyższyła zapotrzebowanie rynku wewnętrznego. Nie dziwi więc, że belgijscy producenci rozpychają się na unijnym wspólnym rynku. Właśnie do państw Unii Europejskiej trafiło ponad 90% wyeksportowanej belgijskiej wieprzowiny.Czyżby w Polsce brakowało świń? Czy ktoś bada tak skrupulatnie jak polskie mięso, to mięso z Belgii? Dlaczego polscy inspektorzy nie kontrolują belgijskich ubojni? Ile pan za przymknięcie oka inkasuje co miesiąc pieniędzy? To tylko kilka pytań do ministra rolnictwa.

W internecie taki list z dnia 18 kwi 2017 znalazłem: Panie Kaczyński! Dość! Dość wywyższania się ponad wszystkich. Nie ma pan żadnego prawa, ani tym bardziej podstaw, by uważać się za kogoś lepszego od reszty społeczeństwa. Miliony Polaków może być dumnych ze swojej rodziny i swojego pochodzenia, jeżeli w ogóle to, a nie własne czyny definiują człowieka. Nawet jeżeli w odróżnieniu od pana wychowali się z kluczem na szyi na gorszych podwórkach, bo ich rodzice nie mieli takiego szczęścia jak pańscy, by cieszyć się przywilejami PRL-u.
Więcej na podstronie Polityka

HIT INTERNETU! Tak Ikonowicz zaorał PiS. „Kaczyński coraz częściej wyręcza mnie w socjalistycznych wypowiedziach”. Rzadko przyznajemy rację lewakom, ale tym razem Piotr Ikonowicz powiedział świętą prawdę. Nagranie pochodzące z programu Studio Polska stało się hitem sieci. „Chcę powiedzieć że coraz częściej Kaczyński wyręcza mnie w socjalistycznych wypowiedziach, i właśnie Jarosław Kaczyński jest 100 razy bardziej socjalistyczny niż Miller i Rosati” – powiedział Ikonowicz, budząc tym samym wielką konsternację polityków PiS. Źródło nczas.com 
Bratanica żyje w cnocie, a wuj w ubóstwie ...Czego nie rozumiecie?

Margaret Thatcher: „Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy.”

Prof. Wojciech Sadurski nazwał pisowską większość parlamentarną „ zorganizowaną grupą przestępczą”, która rozmontowała polską demokrację. Kaczyński natomiast „zachowuje się jak herszt gangu”
Dlaczego wszystko co wyprodukujemy w Polsce jest takie drogie? Drobna sprawa a urasta do nie lada wyzwania. Pracuję w utrzymani ruchu, do zamontowania urządzenia potrzebuję 10 śrub, nakrętek, podkładek idę do brygadzisty ten wypisuje kwit, który sprowadza majster, zatwierdza kierownik, przy pomyślnych okolicznościach i moim uporze po 4 godzinach zapadnie decyzja. Zasuwam do magazynu a tu jak zwykle kolejka, po sześciu godzinach mam potrzebny materiał. No to trzeba zorganizować narzędzia czeka mnie ta sama droga przez mękę, narzędzia trzeba pobrać z narzędziowni. Wyszło na to że roboty było na dwie godziny a straciłem dwie dniówki, że o swoim zdrowiu nie wspomnę. W Niemczech wygląda to tak idę do magazynu biorę potrzebny materiał, wszystkie narzędzia mam w swojej szafce. Roboty było na dwie godziny i w dwie godziny ją wykonałem.
Ludzie opamiętajcie się, jak tak można !? Nadchodzą głosy: Nie wierzę, że Adamowicz nie żyje i że nie ma fotek z ks. bpem Głodziem nad otwartą trumną i nie ma dokumentacji fotograficznej z obdukcji dokonanej przez komisję lekarską, która nie potrafi do dzisiaj odpowiedzieć bratu Piotrowi Adamowiczowi, czy poległy brat Paweł z odniósł ranę na przedramieniu, czy ramieniu, którym rzekomo się bronił po śmiertelnym dziabnięciu denata nożem w brzuch. Nie wierzę, że Prokuratura prowadząca dochodzenie w sprawie morderstwa nie wzywa do znoszenia smartfonów z nagraniami spod sceny, z innego punktu widzenia, że to wszystko nie jest potrzebne dla ustalenia winy, a przede wszystkim okoliczności morderstwa i sprawcy. Źródło: Sowa Magazyn 
Informacja dla Lemingów! Czy jeżeli ktoś jest przeciwko syjonistycznemu PiS-owi, który sprzedał nas lichwie, zrobił z nas biedaków, i chce mordować nasze dzieci szczepionkami, znaczy że jest Lewakiem, i Ubekiem? Czy jeżeli potępiam PO za afery, kłamstwa, złodziejstwo i nepotyzm, oznacza to że jestem PiSiorem? Kim wobec tego jestem, skoro głośno sprzeciwiam się obecnej władzy? Rządom opartym na agenturze zdrajców i marionetek, zarówno tych z PO-PiSu, jak i tych z SLD, PSL i nowoczesnej z Komitetem Obrony Demokracji w tle. Mam dość spiskowców z Magdalenki, partyjniactwa i układów. A przede wszystkim mam serdecznie dosyć żydowskiej władzy w Polsce. Politycy robią wszystko aby nie dopuścić Polaków do władzy! Na samą myśl że Polak może dojść do prawowitej władzy w Polsce, Żydzi dostają białej gorączki i zaczynają wyzywać Polaków od rusofobów, faszystów, antysemitów! 
Muniek : " Weszła do cukierni Platforma, miała kasę na trzy ciastka, ale smaka na pięć, więc zarąbała dwa pączki, nie płacąc - napisał na łamach Wyborczej gwiazdor. Przyszedł PiS, w ogóle nie ma kasy, tylko siłę w parlamencie, więc łapie cukiernika za twarz i kradnie pięć ciastek. A potem chce wysadzić cukiernię w powietrze. Przecież to urąga wszystkiemu, co cywilizowane.
Takiej pazerności na władzę jeszcze w Polsce nie widziałem. Tak po bandzie jeszcze nie było. Człowiek z Żoliborza wygrał wybory, ma prawo wprowadzać zmiany, ale naszą wspólną cukiernię niech zostawi w spokoju. Jestem za cukiernią, czyli niezależnymi sędziami, i przeciwko jakimkolwiek nadużyciom. Dla ciastka nie można rozwalać cukierni. Jest wspólna, a nie jednego gościa.
Boję się, że tu idzie na zwarcie, ktoś do kogoś strzeli - dodał. Mam ten kraj w sercu. Nie każdego kocham, ale nie chcę, żeby skinhead zaciukał liberała, a liberał katolika. Tak po bandzie w Polsce jeszcze nikt nie jechał!"
Targalski za rządami autorytarnymi w Polsce ?
Jerzy Targalski: W internecie wciąż natykam się na cudowne recepty jak zreformować ustrój Polski. Radzą ludzie, którzy nigdy nie kierowali żadną organizacją i uważają, że dobre chęci są wystarczającą siłą napędową przemian. Klasyczna rada sprowadza się do propozycji drastycznej redukcji biurokracji na wszystkich szczeblach, obniżki podatków i ucisku fiskalnego, którym poddawani są zwykli drobni przedsiębiorcy, odpowiedzialność karna i finansowa dla urzędników publicznych, uproszczenie prawa skarbowego, uniezależnienie prokuratury od polityków. Są to rozwiązania oczywiste, o których każdy wie, ale istnieje jeszcze rzeczywistość. System partyjny ma pewne plusy, ale także poważne minusy. Partia nie może istnieć bez aparatu, który trzeba wyżywić. Przywódca, który nie dba o aparat, zostanie szybko wyeliminowany. A ustawić aparat można tylko dzięki stanowiskom w administracji. Usunięcie na znaczną skalę poprzedników wiązałoby się z dużymi konfliktami, a więc spadkiem w sondażach, pozostaje więc przy każdej kadencji dodawanie nowych stanowisk. Obniżka podatków spowodowałaby braki w kasie na utrzymanie biurokracji, zamówienia publiczne dla spółek finansujących lub związanych z partią i świadczenia socjalne, a więc znów spadek w sondażach. Uproszczenie prawa skarbowego obniżyłoby dochody, a odpowiedzialność urzędników zakończyłaby się sabotażem z ich strony. Władza opiera się przecież na urzędnikach. Uniezależnienie prokuratury mogłoby spowodować powstanie niekontrolowanej władzy. Rząd mogą sparaliżować wielkie koncerny, więc musi się z nimi liczyć, a drobnych może żyłować. Są siły, których władza nie może sobie zantagonizować. Taki stan trwa dopóki nie ma sytuacji rewolucyjnej, gdyż tylko ona pozwala na radykalne zmiany.... Źródło: niepoprawni.pl
Rewolucja jak Saturn pożera własne dzieci, o ile byłoby lepiej. Zwycięzca wyborów morduje swoich poprzedników.... Cel: 15 milionów Polaków zagwarantowałoby równowagę. Polska stanie się wówczas wymarzonym rajem dla żydów i masonów, piekłem dla rdzennych Polaków (tubylców). Jednym słowem będzie to owa wyśniona Ziemia Obiecana z jednym rabinem na czele.
"W dzisiejszej Polsce stosuje się powszechnie goebbelsowską metodę: Kłam, kłam, a coś z tego zostanie. Jest to zasada groźna dla demokracji, bowiem tam, gdzie niknie związek między słowem a rzeczywistością, tam i demokracja zaczyna działać źle". - Jarosław Kaczyński 08 05 07. Prorok, czy co? 11 lat temu przewidział rządy PiSu? 

Hejt czy Sensacje XX wieku!?
Oficerem prowadzącym Mateusza Morawieckiego w okresie jego studiów uniwersyteckich był major Jacek Ksyń, mówi były prokurator Czyżewski, Solidarność Walcząca była jedną z grup powołanych przez tajne służby wojskowe... adres linku: https://ytcropper.com/cropped/2r5bc23713b544e 
Polacy tolerują przekręty kaczystów, bo uważają, że PiS zwykłym ludziom też daje się pożywić. Istnienie Misiewiczów, córek leśniczego, Kamińskich synów, Szydłowych mężów, Gosiewskich żon, Piętowych kochanek rozumieją, bo gdyby mogli, sami chętnie by tak ustawili rodziny i pociotków. - Joanna Senyszyn

Intelekt Wałęsy można porównać do cepa, wali natychmiast kiedy trzeba i tam gdzie trzeba. Pytanie kto nim kieruje?

Wiemy już, o co chodziło w reformach. PiS przejął służby, żeby mieć wolną rękę w dojeniu państwa, przejął prokuraturę, żeby nikt nie postawił mu zarzutów, przejął sądy żeby nikt przypadkiem go nie osądził, i przejął TVP żeby naród wiedział, że to wszystko dla jego dobra.- Dariusz Rosati 
Kierowco patrz w lusterka, Beata Szydło jest wszędzie!

Większość nie zawsze ma rację. Nawet miliard much nie przekona mnie, że gówno to rarytas.
Dzień kaca narodowego 
wprowadzany dnia 12 listopada przez partię ideologii kłamstwa, może budzić zażenowanie. Czy jednak chodzi o nasze polskie przywary i chęć odpoczynku po wielkim piciu, czy też chodzi o coś zupełnie innego. Nie jestem zwolennikiem teorii spisku, ale tak, jakoś, to wszystko układa się w całość. 10 listopada ma się odbyć zlot nazistów Europy w Warszawie. Na 11 listopada środowiska nazistowskie zapraszają Polaków na marsz, a 12 listopada to samo środowisko obchodzić będzie zwycięstwo NSDAP w wyborach do Reichstagu w 1933 roku. Jeśli są tacy, którzy tego nie widzą, to dlaczego zaledwie wczoraj europarlamentarzyści PiS-u głosowali przeciwko rezolucji Unii Europejskiej o wprowadzenie zakazu działalności organizacji neonazistowskich w państwach członkowskich? Za śmiesznym dniem kaca kryje się ideologia śmierci, którą wprowadza PiS w Polsce nieświadomej i skłóconej. Po czym ma być ten kac? Źródło Facebook 
11 i 12 listopada co to za święta, w których muszę ze swoją rodzina zabarykadować się w domu by nas faszystowskie bojówki nie dopadły. Zapasy przygotujemy, no i do obrony naszej fortecy się odpowiednio przygotujemy. Trzy święta dzień po dniu? 10 listopada zlot nazistów z Europy w Warszawie. 11 listopada Marsz Niepodległości w asyście ONRu. 12 listopada zwycięstwo NSDAP w wyborach do Reichstagu w 1933 roku. Kiedy przyjdą podpalić dom, ten, w którym mieszkasz....
"Ludzie którzy głosują na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami. Są ich wspólnikami". George Orwell.

4 lata temu, w uroczystościach z okazji 25-lecia wyborów z 4 czerwca , wzięli udział prezydenci USA, Niemiec, Francji przywódcy 30 innych państw. Z okazji Stulecia Niepodległości, ale w epoce PiS i ONRu , nie będzie nikogo. Źródło Tomasz Lis
Festiwal obietnic wyborczych wystartował: Nikt ci tyle nie da, ile ja mogę obiecać. Tylko ja mogę Wam dużo więcej obiecać niż kto inny dać!?
Miało być 100 kłamstw na 100-lecie niepodległości, ale premier Morawiecki nie wytrzymał ciśnienia i pyknął setę szybciej.

Prawda nigdy nie skalała ust premiera Morawieckiego i Kornela. Ponoć jedno słowo prawdy, wypowiedziane nawet przypadkiem, ma ich zabić.


Najnowsza instrukcja prezesa Kaczyńskiego dla zasłużonych działaczy PiSu: „Nie możemy pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wiedzieć, że to my kłamiemy”. Kłamstwa pozwalają partii rządzącej utrzymać swój elektorat w ryzach, dając całkowicie sfałszowany obraz rzeczywistości, w który tak wielu ludzi wierzy. Kaczyński dobrze wie, że nie może już wrócić do prawdy, bo to będzie oznaczało koniec władzy. 
Panie Kaczyński pańscy klakierzy, na te pisowskie wiece wożą dobrze opłacanych, pana wielbicieli by z kartki czytali laudacje ku czci pańskiego brata jak i skromnej pańskiej osoby. Radom powtarzacie czy może wrócić chcecie do Płonących Komitetów i czołgów rozjeżdżających demonstrantów. Uważaj pan bo wkrótce kowal może się koło pana pojawić, który nie zdzierży kłamstw KC PiS. A wtedy przytoczę taką historyjkę która może się powtórzyć: „W 1938 r przyjechał z Warszawy pan Boy-Żeleński z odczytem dla robotników miejscowej fabryki, zamienionej później na obóz koncentracyjny, pod tytułem: „Czy jest Bóg?". Na odczyt przyszło ponad 2.000 robotników. Boy z wielką swadą „udowadniał", że Boga nie ma. Na końcu upojony powodzeniem wyciągnął dłoń ku niebu i zaczął bluźnić.„Gdyby Bóg był na niebie, nie zniósłby moich bluźnierstw, ale zabiłby mnie piorunem z nieba". Popatrzył tryumfalnie po sali. Nastało grobowe milczenie. Wtedy podszedł do niego na mównicę miejscowy kowal i mówi: „Panie, wobec Wszechmocnego Boga jest pan nikłym proszkiem. Na Pana wystarczy ręka kowala" .i trzasnął tak mocno w bluźnierczą twarz, że Boy potoczył się pod mównicę. Wtedy dopiero sala się opamiętała. Zaczęto gwizdać i krzyczeć: „Precz z bluźniercą!" Musiano niefortunnego mówcę wyprowadzić tyłem, bo by go sromotnie robotnicy pobili”. 
Co ma wspólnego dzisiejszy „ katolicyzm” z wiarą w Boga? To samo co odwaga z odważnikiem.

Polska w przededniu wojny domowej Jarku brata zamordowałeś, i tych co wiedzieli jaka z Ciebie jest kanalia. stoisz nad grobem a pragniesz Polskę w krwi utopić. Co Tobie ta Polska złego uczyniła, że tak jej nienawidzisz?

Tylko ktoś, kto bardzo nienawidzi ludzi mógł wymyślić RODO, ACTA 2. Zatem na szczytach władzy zasiada zwyrodnialec, psychopata.

Co zrobiliście z Polską szubrawcy, że nikt nas nie szanuje, a Polak Polakowi do gardła skacze!
Gówniara opłacana przez podatników wali w twarz za słowo "konstytucja", prezydent urządza w kościele seans politycznej nienawiść, szef partii rządzącej wzywa, oby obywatele zaorali samorządy terytorialne, premier kłamie jak najgorsza menda, a jego ojciec chce Rosji w UE - Adrian 

Prezydentura Dudy jest wybitna. Państwo polskie nie istniało. Prezes Kaczyński sprawił, że ono funkcjonuje. Morawiecki sam negocjował wejście do UE. Czy Wy sobie zdajecie sprawę jakie mamy szczęście? Nigdy w historii Polski, nie żyło w jednym czasie tylu tak wielkich Polaków. - FanTomas Szary

Kornel raczył dziąsła uchylić i jebnął z kopary, że jego potomek w prostej linii Krzywousty Mateusz może być w przyszłości europejskim politykiem wielkiego formatu. Lepszym od Donalda. Przepraszam najmocniej ale Mateusz się nie nadaje nawet do umieszczenia w oknie życia ze względu na wzrost. A jeszcze Morawiecki senior namawia sierotę popapraną aby esemesiaka wystosował na Kreml o treści "Władek przyjeżdżaj, mam litra w lodówce i 2 kilo słoniny". Niech się Kornel zastanowi, bo na Wołyniu ostatnio tak Maliniaka ugościli że biedak jeszcze ma kaca. A w ogóle to niepotrzebnie Kornel bił syna tosterem po głowie, bo jednak patrząc na Krzywoustego pewne usterki są widoczne. - Krzysiek Fleter 
Okręt PISu tonie w podziałach, kłamstwie, absurdach, niszczeniu demokracji, partyjnej propagandzie, niszczeniu pozycji w UE i na świecie, skokach na kasę, zezwoleniu na faszyzm i ksenofobię, zdemolowaniu armii. - Monika Wielichowska 

W Sandomierzu ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVPiS: 
Kłamstwa premiera Mateusza. Mateusz Morawiecki pierwszym Polakiem w kosmosie, to tytuł pierwszego odcinka. 


Tadeusz Kościuszko: 
Widziano rządy despotyczne posługujące się tą zasłoną religii w przekonaniu, że była ona najmocniejszą podporą ich władzy; wówczas to wyposażono w sposób możliwie najbogatszy księży kosztem nędzy ludów. Przyznano im najbardziej oburzające przywileje łącznie z zasiadaniem przy tronie. Słowem, do tego stopnia rozmnożono łaski, dobra i bogactwa duchowieństwa, że połowa narodu z tego powodu cierpi i jęczy w nędzy, podczas gdy oni nic nie robiąc opływają we wszystko. 
"Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic" – Józef Piłsudski. W większości przypadków tak jest, a w PiSie to jest 100%.

Historia zapamięta Wałęsę jak tego co obalił komunizm, a Kaczyńskiego jako tego co podzielił naród, i pomnożył nienawiść.

Tego systemu a w zasadzie wielkiej hegemonii kartelu władzy powstałego po 1989 roku demokratycznymi metodami się nie usunie. Władza, która szkodzi narodowi jest szkodliwa i musi być usunięta wszelkimi możliwymi metodami, bo jest zagrożeniem dla narodu.
SKANDAL!!! Od początku rządów PiS Rydzyk dostaje 144 tys. zł dziennie!!!

Dopóki rządzić będzie partia która wywodzi się z systemu synekur dysponujących wszelkimi przywilejami i wyznającymi zasadę albo my albo oni. Dopóki taka hydra będzie żyła nie grożą nam radykalne zmiany mające polepszyć los szarego obywatela. Bogaci będą jeszcze o tyle bogatsi o ile biedni będą jeszcze biedniejsi. Zawsze ktoś musi stracić by ktoś inny mógł zarobić. Bowiem jedni się rodzą by słuchać a inni by wydawać polecenia. 
15 06 2018 Dlaczego my, Polacy jesteśmy tacy biedni?
Prawie tak, jak ruskie raby, a cztery razy biedniejsi od Greków i szesnaście razy biedniejsi od Szwajcarów. Kto nas okrada?
Nikt, każdy bierze tylko to co mu się słusznie należy.
W takich Stanach Zjednoczonych to jest dopiero złodziejstwo, wyobraźcie sobie w takim Jersey City liczącym około 250 tys. mieszkańców jest aż 9 radnych. Ależ to jest rozrzutność i marnotrawienie publicznego grosza. No ale USA jest na to stać było nie było to najbogatsze państwo na świcie. Tak sobie policzyłem, że tych radnych starczyłoby na Piotrków Trybunalski( 70 tys mieszkańców) i cały powiat (90 tys mieszkańców)!? Ba jeszcze kilku można, by było wypożyczać. No ale biednemu zawsze wiatr w oczy i na taką rozrzutność jest go po prostu nie stać. No i dlatego mamy tych (bez)radnych w mieście i powiecie, nie pomylę się chyba, jak powiem będzie tego około 200 sztuk. Toć to by ich starczyło na kilka stanów w USA!? Wiesz już dlaczego jesteś taki biedny?

PIOTROWICZ CZUJE SIĘ POKRZYWDZONY PRZEZ KOMUNIZM. „BYŁEM OFIARĄ POPRZEDNIEGO SYSTEMU”
I to jest szczera prawda! Przyjeżdżali do niego zawsze w trzech, dwóch Piotrowicza trzymało a ten trzeci bestialsko wbijał mu w klapę Krzyże Zasługi. Ileż ten ludź musiał wycierpieć. No i patrzajta i podziwiajta dziś po tylu latach, okazuje się że to Piotrowicz donosił opozycji na SB, a Wałęsa donosił SB o Solidarności.

Na pokład samolotu lecącego do Smoleńska wsiadł człowiek „mały” kłótliwy,przeciętny prezydent, zaściankowy i ksenofobiczny, mierny polityk. Autor słów: "spieprzaj dziadu!"; "ta małpa w czerwonym"; "ja Panią załatwię", człowiek nie znający słów refrenu hymnu narodowego. Pośmiewisko nie tylko satyryków, ale całej Europy. Prezydent z najniższym poparciem społecznym.
W trumnie ze Smoleńska przywieziono wybitnego Męża Stanu, patriotę, bohatera narodowego, ojca narodu, największego Polaka, równego królom.To ja się pytam, kto podmienił zwłoki, gdzie jest ciało Kaczyńskiego?
A jednak wielki sukces polskiej dyplomacji. Szef MSZ Czaputowicz oświadczył, że jest możliwe spotkanie Duda- Trump we wrześniu. Ustaliliśmy, gdzie we wrześniu prezydent Trump będzie uczestniczył w szczycie. Wtedy Andrzej Duda zaczai się koło toalety i będzie miał okazję uścisnąć dłoń prezydenta USA. Może nawet odbędą dwuminutową rozmowę.

Pytania dnia w którym banku szwajcarskim ma konto Jarosław Kaczyński?

Błędy lekarzy leżą na cmentarzu. Błędy nauczycieli nami rządzą. 
Niepełnosprawni koczują w sejmie, policja ochrania nazistów, Przyłębska obchodzi święto konstytucji, szef wojskowej kliniki biega z kulami do Kaczyńskiego, Duda udaje, że konstytucji nie złamał i mówi o jej znaczeniu. Codziennie nas leją po twarzy, a my luz. Cierpliwy naród. - Tomasz Lis 
Piątka Morawieckiego: Czartoryskim – 500 mln, Rydzykowi – 100 mln, Kaczyńskiemu – 1.5 mln na ochronę, ministrom po 65 – 82 tys. na nagrody, a dla Ciebie 3 stówy na wyprawkę dla dziecka. - Tomasz Lis

Hasło PiSu: „Wystarczy nie kraść” tak się ma w realu. Twoja praca brutto wynosi 5000 zł. Ty na rękę dostajesz około 3000 zł. Idziesz na zakupy i wydajesz to co zarobiłeś, i tym razem musisz zapłacić VAT w wysokości około 500 zł. I o dziwo, to mnie Fiskus ściga jak przestępcę, który oszukuje państwo?
Zasłyszane za ścianą: Jeśli Gawłowski nie zacznie sypać Tuska, to trzeba będzie zamknąć kolejnego posła z PO. No i tym sposobem Kaczyński wygra wybory.

Apel do wszystkich Polaków: Przekaż 1% podatku z PIT- u dla biednego Gowina!?

08 04 2018 Przemilczana hańba i klęska rządów Kaczyńskiego!?
Gdzie Ty jesteś moja Polsko, dokąd zaprowadził Ciebie Macierewicz z Kaczyńskim? We wtorek, 3 kwietnia, prezydent USA Donald Trump spotkał się z przywódcami państw bałtyckich w Białym Domu, z okazji 100-lecia odzyskanie przez te kraje niepodległości, a gdzie był prezydent Duda? Amerykanie zapomnieli o Polsce! Dlaczego? Wojska okupacyjne USA pilnujące interesów światowych organizacji żydowskich powinny natychmiast opuścić 

Polskę.Zbigniew Jagiełło, bankster i przyjaciel Mateusza Morawieckiego za 70 dni niewykorzystanego urlopu w państwowym PKO BP wziął 800 000 zł ekwiwalentu. Tak się strzyże tępe owce dobrej zmiany!
Wielcy Polacy: Kopernik wstrzymał Słońce ruszył Ziemię, zaś Jarosław Kaczyński wstrzymał rozwój ruszył niedorozwój.

Adam Buła: Wszystkim lewackim trollom negującym rozwój kraju pod przywództwem PiS zwracam uwagę, że w trzy lata przeszliśmy od idiotów pracujących za 6 tys. do patriotów, którym 17 tys. nie starcza do pierwszego.

Czy Polacy to debile? Według nowelizacji Kodeksu Pracy, pracodawca będzie mógł zakazać pracownikowi podjęcia dodatkowej pracy pod groźbą kary w wysokości trzech pensji. Z kolei w ramach zakazu konkurencji pracownik będzie zobowiązany donosić nawet na swoich bliskich. Takie propozycje znalazły się w projekcie nowego Kodeksu pracy.Od niewolnictwa dzieli nas tylko malutki krok! Dzisiejsza wolność dla śmieszności demokracją nazywaną polega na tym że możesz robić to co ci każą w miejscu gdzie ci zostanie wskazane. 
Beata Szydło: Nagrody ministrom się należały. Za ciężką, uczciwą pracę.
Jedyne co Wam się należy to mordobicie za te podwyżki cen w sklepach i opłat wszelakich.


Po ukończeniu 65 roku życia człowiek powinien iść na emeryturę ze względu na pogarszający się stan umysłu.- Krystyna Pawłowicz

W ścisłym kierownictwie PiS jest grupa byłych członków PZPR......I to prezesowi Kaczyńskiemu nie przeszkadza. Zbigniew Ziobro Rzeczypospolita 06 09 2013.
Dla części bliskich ofiar katastrofa Tu154M okazała się najkorzystniejszym wydarzeniem w życiu. Chcą z niej żyć do własnej śmierci. - Joanna Seneszyn

Kawał: Był sobie Polak, Niemiec, i Żyd. Żyd mieszkał sobie w kamienicy, ale przyszedł Niemiec i ją zburzył. Polak ją odbudował za swoje pieniądze. Żyd wziął zadośćuczynienie od Niemca teraz chce od Polaka. Aha to nie kawał to prawda.
Antoni Macierewicz i jego WOT Wojskowe Oddziały Terrorystyczne w akcji!?
Dwóch Polaków postanowiło założyć biznes. Nazwijmy ich Jaś i Krzyś. Jaś założył firmę w UK a Krzyś założył firmę w PL.
Jaś UK
Jaś uzbierał 1000 funtów i kupił pędzle, artykuły malarskie, którymi przez cały miesiąc handlował, uzupełniając co jakiś czas braki. Na konie miesiąca miał już 2000 funtów. Przeliczył czy mu się to opłaca, zapłacił „ZUS” 11 funtów, podatku nie zapłacił bo można zarobić 11 tys funtów wolnych od podatku, więc pierwszy podatek zapłaci dopiero w 12 miesiącu działalności. Jaś uznał że na początek 989 funtów zarobku pozwoli mu kupić towar za 1989 funtów w kolejnym miesiącu.
Krzyś PL
Krzyś również wystartował z biznesem skromnie za 1000 zł i po miesiącu handlu pędzlami, artykułami malarskimi miał już 2000 zł. Policzył czy mu się to opłaca. Zapłacił ZUS 1200 zł. Brakło mu niestety 200 zł więc musiał dołożyć z tego co miał na start. Przychód 1000 zł miał jeszcze wolny od podatku ale w kwietniu będzie musiał już go zapłacić. Krzyś zamknął biznes spakował się i wyjechał. Morawiecki powiedział w TVP Polacy wracajcie z emigracji i inwestujcie w Polsce. Krzysia szlag trafił. 
Patrząc na to zdjęcie zastanawiam się czy to Judasz całuje Chrystusa a może to Chrystus całuje Judasza. Szydło wyrobiła 1500% normy w produkcji broszek i przyznawaniu dotacji dla szkoły jej męża. 
„Demokracja skończy się wtedy, gdy rząd zrozumie, że może przekupić ludzi ich własnymi pieniędzmi” Słowa należą do Alexisa de Tocqueville i zostały wypowiedziane półtora wieku temu. I jak są na czasie.

Dziś polski parlament widzę jako bajoro w którym tytłają się rozjuszone watahy zawzięcie walczące o każdy najdrobniejszy kęs dla siebie nie licząc się z tym że ktoś zostanie ochlapany czy nawet utopiony.

Do tej pory myślałam, że jestem w sejmie, który jest fabryką prawa, ale jestem w stodole! W stodole jestem! Pawłowicz

Skoro niewolnictwo zostało zakazane to dlaczego nadal jesteśmy zmuszani do oddawania większości pieniędzy swoim „Panom”, którzy decydują, co możemy jeść i pić, czego mają się uczyć dzieci i jak mamy troszczyć się o własne zdrowie i przyszłość? 
2 lata śledztwa i nie udało się ustalić kto wydał polecenie założenia starych opon do limuzyny Dudy

W naszym kraju po 1989 roku zapanowała tyrania kłamców i głupców a Morawiecki to gwoźdź do trumny dla polskich przedsiębiorców! Czy w przyszłym roku będzie jeszcze jakaś polska firma, która zapłaci podatki Morawieckiemu? Których polskich firm nie zniszczył Balcerowicz, nie dobił Rostowski to wykończy Morawiecki. Rząd powinien zrozumieć, że szara strefa nie jest dowodem na "przestępcze skłonności" obywateli, tylko na to, że żąda wygórowanych, nieadekwatnych podatków. Dla większości to nie jest wybór, tylko konieczność. Szara strefa to poduszka stabilizująca sytuację znacznej części Polaków, bo innej alternatywy nie ma. To jest walko o przetrwanie.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, co ci kazało, co?,
wypuścić z piekieł dawne demony, by nawiedziły nasz dom !!
Było dla wszystkich tak oczywiste, kto tu jest dobry, kto zły,
po tej złej stronie zdrajcy czerwoni, a po tej dobrej wy.
Na twym sztandarze Jezusa niosą, lecz jakąś inną ma twarz,
ten z Galilei kochał nas wszystkich, twój tylko niektórych z nas.
Panie Kaczyński, Panie Kaczyński, zamiast obdzielać nas w krąg,
tą Jezusową miłością wielką, Ty dzielisz każdy nasz dom.
Mąż przeciw żonie, kłótnie dozgonne, kto lepszym Polakiem był,
łóżko pod nimi wzdłuż przełamane, jakże odnajdą się w nim.
Syn przeciw ojcu, wnuk przeciw dziatkom, a przeciw siostrze brat,
w tylu rodzinach stół przerąbany, jak mają chleb na nim kłaść?
Kto ciebie skrzywdził, anioł, czy diabeł, że tak odpłacasz nam,
dzielisz i ranisz i wiek upłynie nim wyliżemy się z ran.
Zatykam uszy, nie chcę już słyszeć, kto tu jest dobry, kto zły,
czas i historia na to odpowie, ale nie dziś i nie ty.

fragmenty ballady o Kaczyńskim, autor tekstu Mirosław Hrynkiewicz 

Daliśmy się ograć jak jarmarcznemu oszustowi w trzy kubki. Ciemnemu ludowi wyprano mózgi. Trójwładzę zastąpiono Trójcą Świętą, inteligencję - potulnymi ciemniakami, autorytety - katolickimi dewotami, historię - mitami, służbę zdrowia - modlitwą, euroentuzjazm - nacjonalizmem... Jesteśmy świadkami narodzin RELIGII SMOLEŃSKIEJ. Trójca święta to: bł. Lech, prorok Jarosław i św. Antoni Smoleński. Pierwszym Patriarchą jest o. Tadeusz. Modlitwa zaczyna się: W imię Lecha i Jarosława i Antoniego Smoleńskiego, i oby panowanie nasze było wieczne na naszą cześć i chwałę. 
Żaden ze sprawców prywatyzacji nawet nie pomyślał, aby nakazać zagranicznym korporacjom, przejmującym polski przemysł, banki i usługi przekazanie dokumentacji dotychczasowych pracowników do archiwów państwowych. Zapisy realnego wynagrodzenia z dziesiątków lat trafiły do 600 lipnych przechowalni , a potem na wysypiska. ZUS mógł więc zaliczyć tylko składki z płacy minimalnej. W ten sposób pozbawiono znaczne części zapracowanej emerytury około 11.5 mln Polaków. Tymczasem PO oburza obniżka emerytur SB!

Obywatele sami nie wiedzą czego chcą, to znaczy wiedzą, ale tylko na pewnym poziomie.
Wiedzą na przykład, że powinno być dobrze, ale jak konkretnie - tego już nie wiedzą, a w każdym razie- nie wszyscy. Toteż chętnie idą za każdym, kto im obieca, że będzie dobrze a zwłaszcza takim co obieca im, ze dostaną darmowy obiad, a do tego jeszcze pół litra. Za takim obywatele poszliby na koniec świata, bo któż nie chciałby mieć pół litra do obiadu? Stanisław Michalkiewicz PAFERE.


Nie było tak bezradnego prezydenta od 1990 roku. Jak miałby( jeśli w ogóle by chciał) bronić Konstytucji, wolnych sądów, demokracji, Polski w UE skoro od czerwca nie potrafi obronić swojego dyrektora departamentu w BBN przed ubeckimi metodami Macierewicz. - Tomasz Siemoniak
22 11 2017 W czerwcu Premier Szydło otwierała zbiornik wodny Świnna Poręba, który 2 lata wcześniej był otwarty przez PO. Wczoraj Premier Szydło zainaugurowała w stolicy otwarcie siedziby Frontexu, która jest w W-wie od lat. Czekam na otwarcie A2, Muzeum Powstania Warszawskiego, lotniska Chopina i wprowadzenie do UE. Jacek Nizinkiewicz

23 11 2017Wystawa EXPO 2022 nie odbędzie się w Łodzi. Łódź przegrała z Buenos Aires.
Pomimo przegranej rząd nie zrezygnuje ze swoich planów i zapowiedzi dotyczących inwestycji w Łodzi - zapowiada Ministerstwo Rozwoju. Wszystkie siły sprzęgły się przeciw Kaczyńskiemu,znaczy się on chce dobra Polski. Dlaczego ja w to nie wierzę? 
Więcej na podstronie Wiadomości lokalne
Piotrkowianin protestuje przeciwko rządzącym w kraju.
We wtorek 22 lipca i 01 sierpnia o godzinie "W" wyszedł na ulice miasta zademonstrować swój sprzeciw.
Nietypowo ubrany mężczyzna wzbudził ogromne zainteresowanie, a na kilku tabliczkach znalazły się różne napisy m.in "Tak się bawi, bawi się tak nie kto inny jak elita. Nie za swoje, a za Twoje tak się bawi elita. 1300 złotych kolacyjka dla dwóch a obiadek tylko 3000 złotych" i "1 września 1939 roku utrata niepodległości, 22 lipca 1944 roku zmiana okupanta, 4 czerwca 1989 roku zmiana okupanta, 2014 rok kolejna zmiana..."
źródło: http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/galeria/piotrkowianin-protestuje-przeciwko-rzadzacym-w kraju,2364514,t,id.html#c8b29971e6024ad6,1,3,6 
Rekonstrukcja z kabiny pilotów rządowego Tupolewa, który rozbił się pod Smoleńskiem
19 08 2016 Katyń. Kamień smoleński zbrukany przez Rosjan! Aż żal patrzeć. Szok i niedowierzanie! Choć PiS co miesiąc szumnie celebruje pamięć o katastrofie smoleńskiej, to nie potrafi należycie zadbać o miejsce katastrofy! (więcej niżej)
Paranoiczna żądza władzy nasuwa tylko jedno porównanie, Kaczyński to współczesny Makbet.
Jedna wróżba jak potrafi Polskę zmienić.
Bądź jak lew śmiały, dumny, przedsiębierczy
Nie tknie Jarosława żaden cios morderczy,
Póki puszcza Białowieska ku żoliborskiej
twierdzy nie pójdzie walczyć przeciw niemu.
Dlatego Kaczyński polecił Szyszce wykarczować całą Polskę

01 09 2017 PiS żąda od Niemiec gigantycznych reparacji wojennych.
Nie dajmy się kolejny raz omamić szarlatanom z rządu Szydło. Szanse na otrzymanie repatriacji od Niemców są bliskie zeru. No ale przygotowanie rachunku strat, sporządzenie ekspertyz, przygotowanie opinii może kosztować nas podatników nawet miliard złotych wszak walka będzie toczyła się o biliony złotych. Kto za tym szczwanym planem stoi, przyjaciele z Izraela czy lobby żydowskie z USA? 
Gdy zabraknie helikopterów i zawiedzie internet Kawaleria Ochotnicza wspomoże działania WOT. Jesteśmy pierwszym krajem, który likwiduje jednostki kawalerii powietrznej, a w ich miejsce formuje szwadrony kawalerii konnej. Kto stoi za tym pomysłem? 
18 07 2017 Jak pomagało wojsko po nawałnicach? Szokujące relacje.
Jak już pisaliśmy na łamach Faktu i w Fakt24, rządzący mocno spóźnili się z reakcją po nawałnicach. Nie dość, że wojsko przybyło na miejsce dopiero po kilku dniach, to pojawiły się relacje zarzucające mundurowym, że ich pomoc nie wyglądała tak jak powinna. W sieci opublikowano nagranie, na którym widać, jak wizytujący Rytel minister Antoni Macierewicz przestrzega żołnierzy, by „uważali, bo nie ma tu co ryzykować". Na innym nagraniu jeden z mężczyzn powiedział, że przed przejazdem kolumny rządowej „ludziom kazali się usunąć, żeby było, że wszystko wojsko robi". 
To nie wojsko zawiodło tylko Macierewicz, który wprowadził takich terror, że dziś żołnierz boi się wszystkiego, mundur ubrudzić, buty zachlapać, a nie daj boże gdyby pojazd się zepsuł lub ubrudził. Wtedy ma cały tydzień roboty zamiast wylegiwania się na wyru. A przecież oni są tylko od parad, defilad i pracy za biurkiem. Macierewicz nie nadaje się na szefa MON on powinien kazania w kościele głosić a nie wojskiem dowodzić. Armia polska nie jest armią niebiańską a Macierewicz nie jest jeźdźcem Apokalipsy. A może jest i zwiastuje koniec Polski? 
Dlaczego nie wysyłam SMS o treści WICHURA? Bo jak widzę VAT to pierwsza czerwona lampka mi się zapala. Stoi sobie taki bandyta na moście a ja idę gasić pożar u sąsiada po drugiej stronie rzeki. A on pomimo, że widzi pożar i nie dość że nie ma ochoty go gasić woła ode mnie opłaty Druga czerwona lampka zapal mi się kiedy ci dla których ten bezduszny strażnik zbiera opłaty bawią się na całego w najlepszych kurortach na świecie i w czterech literach mają to co się wydarzyło na Pomorzu. Takiemu Macierewiczowi żołnierze buty, ubranie czyścili by ładnie na fotografiach wyglądał zamiast pomagać poszkodowanym. WSTYD I HAŃBA MOŚCI MAGNATERIO Z DOJNEJ ZMIANY.

Ech ,Wałęsa, gdybyś siedział cicho, żylibyśmy sobie spokojnie w PRLu. I czekali aż Kaczyński nas wyzwoli. Stanisław Tym
Ludzie Kaczyńskiego zabijają Wałęsę na raty, bo gdy on był bohaterem dwa malusieńkie Bolusie, Jacek i Placek siedziały pod mamusiną kiecką. Jeden już dzięki drugiemu spadł! Kiedy zleci ten co się ostał?
Kaczyński w 2010 r.: W obliczu kompromitacji Wałęsy to Lech Kaczyński będzie symbolem "Solidarności"
W mojej ocenie liderzy PO, czy szerzej liderzy establishmentu, mają problem z Lechem Kaczyńskim (...) budowana przez nich konstrukcja lukrująca postać Lecha Wałęsy za jakiś czas rozsypie się jak domek z kart - tak w 2010 roku w wywiadzie udzielonym "Gazecie Polskiej" mówił Jarosław Kaczyński.
To tekst archiwalny, który opublikowaliśmy w 2010 r.
Teraz, w związku z zainteresowaniem naszych czytelników, przypominamy jego treść.

- W obliczu niechybnej kompromitacji Wałęsy to Lech Kaczyński stanie się symbolicznym patronem ruchu solidarnościowego - stwierdził Jarosław Kaczyński. W rozmowie z "Gazetą Polską" komentował polityczną atmosferę wokół obchodów 30. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych. Lider PiS przypominał jaką rolę w tamtych wydarzeniach odegrał jego tragicznie zmarły brat. - Dorobek i pamięć o Lechu Kaczyńskim to, to czego w tej chwili najbardziej obawia się Platforma Obywatelska z Donaldem Tuskiem na czele - przekonywał prezes Prawa i Sprawiedliwości.
Więcej na: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,8349142,Kaczynski__W_obliczu_kompromitacji_Walesy_to_Lech.html
Jarek Kaczyński spał.
W kolejną rocznicę przespania przez Jarosława Kaczyńskiego stanu wojennego. Nie wiem, kto jest autorem tego wiersza, ktoś mi go przesłał. Publikuję, bo szkoda, żeby się zmarnował

Chłopcy z Targówka i ze Śródmieścia
Pomnijcie Jarka co stan ten przespał
Ludzi łapali, w ludzi strzelali
Jarek Kaczyński spał!

Gdy w telewizji brak teleranka
Gdy na górników czeka łapanka
W wygodnym łożu , na Żoliborzu
Jarek Kaczyński spał

Jeden zraniony, drugi zabity
Krew się polała grudniowym świtem
A tam w łóżeczku, na poduszeczce
Jarek Kaczyński spał!

Gdy w kinie „Moskwa” film o Wietnamie
Jarosław woli drzemać przy mamie
Na prawym boku, w ciepłym półmroku
Jarek Kaczyński spał!

Już Kuroń leży na styropianie
bo go pobili zomowskie dranie
Drżą robotnicy, a on w szlafmycy!
Jarek Kaczyński spał!

Nie płaczcie dzieci, płakać nie warto
W miękkiej piżamie, z różową kokardą.
Za chleb, za wolność, za nową PolskęJarek Kaczyński spał! 
Znalezione w necie: Jerzy Zych
Dzięki polityce w okresie PRL, Polska wolno, bo wolno, ale odzyskiwała niepodległość i nie została republiką sowiecką ani nie dopuściła do rozbioru naszego kraju w okresie Solidarności. Ten, kto tego nie rozumie to jest analfabetą politycznym. Dzisiaj w "wolnej" Polsce możemy sobie pogdybać "co by było gdyby" i chwalić "żołnierzy wyklętych" a odmawiać patriotyzmu i polskości tym żołnierzom, potomkom zesłańców oraz tym którzy służyli w Ludowym Wojsku Polskim. Ta obecna polityka dyskryminacji PRL jest hańbą narodową a dygnitarze PiS to zwyczajni fanatycy nie wiadomo czego, prowadzący nasz kraj po krawędzi bezpieczeństwa w kierunku upadku państwowości. Będąc teoretycznie państwem niezależnym skażemy się na samozagładę ale to Kaczyńskich, Błaszczaków, Szydeł i Dudów nie obchodzi, są ślepi i nie widzą końca tej drogi. 
Za PRLu nie było tak źle pomimo że wszystkiego brakowało zwykli robotnicy domy budowali i z głodu nie umierali. Co z tego że dzisiaj sklepy są pełne luksusowych towarów jak tylko wybrańcy mogą je kupować. Za PRLu urzędnik zarabiał mniej od wykwalifikowanego robotnika. A dziś? 
Takiego wiersza otrzymałem.
Kto zdrów na głowę kpi z "dobrej zmiany",
gdyż jest to przekręt niesłychany...
Wie o tym nawet każdy głupi,
że "ciemny lud" ich kłamstwa kupił.

Choć pókim żywi Ona nie zginie,
wmówiono im: "Polska w ruinie".
Zaś nie zdziwiło żadnego osła,
że z ruin w dzień się Ona podniosła.

Wmawiano także każdego rana,
że Polska "klęczy na kolanach".
I choć kolana miała zdrowe,
powstając nieźle walnęła w głowę.

A również, z wrażeń mnie głowa boli,
bo mi wmówili, że jest w niewoli.
I przed oczami wskazali ciemność,
gdyż straciliśmy suwerenność.

Więc jak cyganka patrzę w dłonie
i widzę w nich, że Polska tonie.
Lecz nie ostrzegę "ciemnej miernoty",
gdyż Polska tonie w morzu głupoty 
Tak Piotr Jakubczak namalował tryptyk: Trójpodział władzy w Polsce. 
05 05 2017 "Gazeta Polska Codziennie": artystyczna prowokacja w Istebnej. Obrażające uczucia religijne i patriotyczne karykatury przedstawiające polityków PiS, które zostały wystawione w miejscowej galerii sztuki, wywołały oburzenie części mieszkańców Istebnej. Sprawę relacjonuje piątkowa "Gazeta Polska Codziennie".
04 06 2017 „WIDZIAŁEM EKSPLOZJĘ w SMOLEŃSKU”– UCIEKŁ DO LONDYNU !!
Wielka Brytania 21 kwietnia 2016
Niesamowite informacje dochodzą ze Szkocji
BOI SIĘ O SIEBIE ..
Pan Jerzy który skontaktował się dziś z naszą redakcją w sprawie Smoleńska , mężczyzna rozmawiał ze mną przez 30 minut , łamanym głosem w którym można było wyczuć strach i przerażenie , opowiadał o tym co widział w Smoleńsku 6 lat temu .
Pochodzi z Bolesławca , w Smoleńsku był na wyjeździe biznesowym , miał tam załatwiać dostawę klocków hamulcowych i szczęk hamulcowych do warsztatów samochodowych .
Jego dostawca miał biuro w pobliżu lotniska , był bardzo blisko lotniska i zarzeka się ,że widział co tam się działo , mężczyzna przysięga się ,że widział eksplozję samolotu , słyszał też minimum dwa wybuchy , oraz kilka strzałów z broni palnej . To samo miał widzieć jego partner biznesowy , który już jakoś zmarł , oto skrót z rozmowy , numer telefonu mi się nie wyświetlił , zatem nie mam dowodu , a rozmowy nie nagrałem bo nie spodziewałem się ,że taka będzie .
Polak ujawnił mi ,że uciekł z Polskie w obawie o życie , mieszka z rodziną na terenie Dartford .
Więcej na: http://polskie-echo.com/widzialem-eksplozje-w-smolensku-uciekl-do-londynu/

W kuluarach spotkania 22 04 2012 roku z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim w Piotrkowie Trybunalskim.

Wybaw nas, Panie, od zła wszelkiego. Miałem okazję z Macierewiczem rozmawiać? Po tym jak nawoływał do wojny z Rosją! To człowiek który uważa się za najmądrzejszego i zawsze ma rację. Z każdego kpi bo wszyscy dla niego to idioci. Dla mnie to uczeń Stalina i na dodatek tchórz bo pierwszy czmychnął ze Smoleńska nawet nie oglądając miejsca katastrofy. I pomyśleć, że miałem Macierewicza w narożniku i go nie znokautowałem. Do dziś nie mogę sobie tego wybaczyć jak mogłem Izaakowi Singerowi dorwać! Troszkę ostrzej i Domaracki zamiast walić w słup walnął by razem ze mną w Macierewicza, wroga narodu polskiego.
W kuluarach spotkania 22 04 2012 roku z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim w Piotrkowie Trybunalskim. Udało mi się zamienić parę słów z posłem Antonim Macierewiczem w alejce przed MOK, kiedy wyczekiwał na przybycie głównego aktora tej manifestacji prezesa Jarosława Kaczyńskiego.
Była to rozmowa twarzą w twarz, oko w oko, obaj czuliśmy swoje oddechy

Stenogram z tej rozmowy:
Sklave: Panie pośle czy mogę zamienić z panem kilka słów.
A.M: Ależ tak słucham pana. (Czarujący uśmiech)
S. Panie pośle kiedy zaczniecie zajmować się sprawami realnymi (błysk w oku posła) a wrak Tupolewa odłożycie w kolejności ważności. Proszę mnie źle nie zrozumieć ja nie kwestionuje jego rangi....(zobaczyłem jednocześnie niewinność i okrucieństwo w oku posła)
A.M: Właśnie...... właśnie ......po to tu jestem......
S. Panie pośle kiedy zajmiecie się tym że nie ma pracy, chleba, podwyższa się wiek emerytalny.....
A.M (Przerażenie i panika w oczach posła) Pan pójdzie ze mną na to spotkanie i tam wszystko ja panu wyjaśnię.
S. Panie pośle dlaczego chce pan wyprowadzić ludzi na ulicę doprowadzić do konfrontacji siłowej. Mówię to na podstawie ostatnich wiadomości zamieszczonych w prasie kiedy nawoływał pan do wojny....
A.M. No widzi pan czytał pan tylko prasę na ten temat.....
S. Panie pośle błagam pana i pana Kaczyńskiego nie doprowadzajcie do wojny bratobójczej, nie wyprowadzajcie ludzi na ulicę tak jak miało to być 1980 czy 1989.......
-Poseł delikatne ujmuje mnie za ramię i próbuje iść ze mną w kierunku sali......
S. Panie pośle pan wybaczy ale jakoś mi nie po drodze z panem........chociaż idziemy w tym samym kierunku......... lecz nie tą sama drogą........No i sobie pogadaliśmy.Może ktoś to nagrał? Prosiłbym o kopię nagrania.
26 03 2017 Żółć Beaty Szydło. W żółtych płomieniach liści brzoza( smoleńska) dopala się ślicznie.
Na zdjęciach grupowych z początku szczytu UE w Rzymie Beaty Szydło nie było widać, przesunięto ją do tyłu, w odpowiednik miejsca dla outsiderów, oślej ławki. Media nad jej postacią się „znęcały” pytaniem: znajdź premier Szydło na powyższym zdjęciu. Faktycznie – bez okularów nie można było jej wypatrzeć. Zagadkę rozwiązywano na następnym zdjęciu – czerwoną strzałką wskazywano ledwie widoczne pół twarzy pani premier.
Więcej na podstronie Polityka
Z sieci: Kłamco uczyniłeś ze śmierci brata cyrk. Z tragedii, łez, bólu Polaków, uczyniłeś drabinę do władzy i ośmieszyłeś 96 ofiar. Gardzę tobą. 
A oto krótka historia Solidarności i Wałęsy. Gdy naród do boju wystąpił z orężem,panowie o czynszach radzili. Gdy naród zawołał: "umrzem lub zwyciężym!" panowie w stolicy bawili. My na styropianie wegetowaliśmy a oni w salonach Vitorii się bawili. I Lechu i Popiełuszko byli wtedy z nami. A gdzie byli Kaczyńscy? Kombinowali i mataczyli byle do koryta się dorwać. No i gdyby nie wujek Wojciech i wujek Czesław to na Magalenkę nie załapaliby się.
My o Bolku mówimy przyszedł z Matką Boską w klapie a okazało się że ma diabła w sercu.
Reymont dostał Nobla za "Chłopów", a Wałęsa za to, że z chłopów zrobił dziadów.
Jeszcze łagodna pacyfikacja po Kaczemu!? Wkrótce czarne sotnie z WOTu będą profesjonalnie przeprowadzały pacyfikację. 
Najlepsi fachowcy na najwyższe stanowiska w państwie po Kaczyńskiemu!?
Przyjaciel Kaczyńskiego zataił służbę w Ludowym Wojsku Polskim. Jego brygada pacyfikowała strajki. No a Kornel M, Dubieniecki, Piotrowicz, Misiewicze, sam prezes taki wielki wojownik o wolną Polskę i nie został internowany itd. itd.
Prezes w ramach dekomunizacji, w walce z korupcją, nepotyzmem obsadza najwyższe stanowiska w państwie najbardziej niebezpiecznymi i zdegenerowanymi typkami. Jak tak dalej pójdzie to Trynkiewicz zostanie Rzecznikiem Prawa Dziecka. No bo złodziej złodzieja nie okradnie, oszust oszusta nie oszuka, kłamczuch kłamczucha nie okłamie. Swój swego zawsze będzie bronił i nie jest ważne jakiego jest on koloru. Teraz już wie dlaczego ci skazani za najcięższe przewinienia są tak dobrze chronieni ba żyją jak książęta. Na stare lata dopiero Kaczyński otworzył mi oczy. 
Gdzie jesteś moja Polsko? To nie jest moja Polska.
Moja ojczyzna jest krajem ludzi dobrych, sprawiedliwych, uczciwych, miłosiernych. Ludzi radosnych, szczęśliwych, spokojnych. Jest państwem szanującym obywatela, dbającym o swój zrównoważony rozwój, wpatrzonym w wizję dostatku, powagi i dobrobytu.
A take Polske mamy!
W tym państwie nie da się normalnie żyć. Tu„człowiek człowiekowi wilkiem“, a każdy dzień, bezwzględną walką o przetrwanie. Tu rządzą prawa dżungli i mentalność Kalego, tu „sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie“. Błazen jest królem, wagabunda pełni rolę mędrca, kuglarz aspiruje do rządu dusz.
Foto: Gdzie jesteś moja Polsko? ze strony
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/pis-zorganizowal-w-piotrkowie-marsz-w-obronie-demokracji-i,3306039,artgal,t,id,tm.html 
ODWRÓCENI, nie bierzemy udziału w wyborach, jest nas ponad 50%.
Jesteśmy najpotężniejszym ruchem społecznym w Polsce.
Trudno jest nas rozbić  przez panujący reżim bo nie posiadamy przywódców. Pomimo że jeszcze nie
zjednoczeni ale już bardzo groźni dla tych co sprawują władzę na każdym jej szczeblu.Kampania wyborcza dobiega końca, obiecano złote góry, wydano miliony złotych, wypowiedziano miliony słów. Ale ani razu nie usłyszałem słowa rozliczę. Tego słowa żaden z 11 kandydatów nawet jeden raz nie wymienił. A czy nie należałoby rozliczyć Wałęsy, Tuska  Balcerowicza, hrabiego von Rostowskiego, Kaczyńskiego, Macierewicza, Pawlaka, Millera i wielu innych?
No a przynajmniej spytać się ich dla kogo pracują, pracowali i skąd takich majątków się podorabiali?
Dlatego nie biorę udziału w tym show pt „kto komu obieca więcej” Wolę siedzieć w domu bo tak naprawdę to nie ma żadnego znaczenia nakogo  zagłosuję.
Bo oni wszyscy są tacy sami będą dbali tylko o swoje interesy. Ale nadejdzie czas rozliczenia i mam taką nadzieje że to będzie już niedługo.
Oto efekty pracy posłów. Dbając o swoją kieszeń lobbują dziurawe ustawy. W efekcie ci co mają dużo nic nie płacą a tym co mają mało zabiera się prawie wszystko.Nieprawda. No to w jaki sposób hrabia von Rostowski, lord Sikorski i wielu innych dorobili się takich majątków?
A Fiskus w takich przypadkachjest ślepy i głuchy.
Noworoczny kac 2016 r. O naprawie Rzeczypospolitej dzieło Kaczyńskiego.
Dlaczego nie wierzę Kaczyńskiemu? Bo to kolejny przedstawiciel oligarchii sprawującej władzę poprzez system synekur i powiązań mafijnych od zarania dziejów.
Dziś Kaczyński może każdego z tych co źle sprawowali władzę postawić przed sądem, trybunałem dlaczego tego nie robi. Lewandowski, Balcerowicz, Rostowski, Sikorski, Tusk i setki innych nie mają jeszcze przedstawionych najcięższych zarzutów o malwersacje mienia narodowego i zdradę państwa. W Chinach już dawno byłoby po sprawie kilka gram ołowiu nie kosztuje przecież tak wiele. Sąd i natychmiastowy wyrok to
jedyna droga do przeprowadzenia reform w Polsce bo inaczej skończy to się tak jak dzieło Modrzewskiego na półkach bibliotek.

1918,1939,1945,1989, 2010, 2015, to tylko daty po jednej i drugiej stronie mamy tych samych przeciwników, bogaczy i nędzników.
Oto gorliwi obrońcy niepodległości i demokracji:
PKWN Polski Komitet Wyzwolenia Narodowego;
FJN Front Jedności Narodu;
WRON Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego;
RBN Rada Bezpieczeństwa Narodowego;
KOD Komitet Obrony Demokracji;
FOK Front Obrony Konstytucji.

A okazuje się że to tylko nazwy bo po jednej i drugiej stronie mamy tych samych przeciwników, bogaczy i nędzników.
Czy żona nazisty to dobry patron dla szkoły w Jarostach?
Nam strzelać nie kazano. Wstąpiłem na.... patrona.... i oniemiałem...
Więcej na podstronie: Foto szopka
17 11 2016 Sprawa kalendarzy z krzyżem celtyckim umorzona. Prokuratura: Promują sport, a nie totalitaryzm.
Uczniowie łódzkiej szkoły dostali od kibiców ŁKS kalendarze z krzyżem celtyckim i napisem "White Pride" ("Biała Duma"). Zawiadomiono prokuraturę, ale ta umorzyła sprawę. Zdaniem śledczych gadżet z symbolem neonazistów promuje sportowy tryb życia. Krzyż celtycki to promocja sportu! Niedługo powiedzą że faszyzm w III Rzeszy to był tylko program kulinarny. Hej wyborcy PiSu tego chcieliście.
Więcej na podstronie: Foto szopka
Archiwum najpopularniejsze memy i....! 
12 09 2016 Moszczenica dożynki 2016 r.
Dziwna to gmina patronem szkoły jest żona faszysty a strażacy z OSP nadal wiernie służą Polsce Ludowej!? Taka dewiza znajduje się na kilku
sztandarach które tak dumnie prezentują na uroczystościach strażacy ochotnicy. Włodarze gminy, władze OSP tego nie widzą, może nie potrafią czytać albo jeszcze żyją w tamtej minionej epoce. No bo ile do diaska wymiana kilku sztandarów może kosztować? Wysokie pensje to urzędasy potrafią brać ale na nowe sztandary to nie ma komu dać.
W Polsce nie była potrzebna wojna by zdecydowana większość społeczeństwa żyła w skrajnym ubóstwie.
Wystarczyła transformacja ustrojowa w 1989 roku by bez wojny nastąpił największy exodus młodych wykształcanych Polaków poza granice swego kraju. Wystarczył Balcerowicz a dokończył dzieła zniszczenia Rostowski.
Panie Naczelniku nam wojna nie jest straszna wszak w piekle będziemy mieli lepiej jak za pana rządów.
Mądre słowa Andrzeja Leppera.
Wlewają w nas ten jad nienawiści i ci z lewa i ci z prawa tylko po to abyśmy się żarli nawzajem, wyzywali i bili się między sobą . A oni?Oni zawsze się dogadają, będą kraść, bogacić się i będą robili z nami co tylko będą chcieli i powiedzą, że to wszystko w imię demokracji.
Salceson to cwaniak wielki
choć zrobiony z podrobów i okrawek udaje szynkę i to przedniej marki.
Przepis.
Składniki:
Kałdun i to dobrze jak balon wypchany.
Łeb świński koniecznie z ryjem, uszami, jęzorem no i kłami.
Co niektórzy mózg dokładają tym sposobem podobno rozumu nabywają.
Słonina do dobrego ślizgania
Skóra by dobrze chroniła.
Serce, płuca no i przyprawy by było wiele zabawy.
Kałdun dobrze czyścimy i wrzątkiem parzymy.
Łeb rąbiemy, resztę kroimy i do garnka wrzucamy.
Gotujemy powoli.
Wyławiamy kawałki, które już są miękkie i kroimy w kostkę.
Obieramy głowiznę z kości.
Ozór w kostkę kroimy a skórki w paski.
W misce to wszystko umieszczamy i przeprawami doprawiamy
No i??? zmiażdżony móżdżek dokładamy.
Zalewamy to zimnym wywarem i kałdun napełniamy i mocno wiążemy.
Całość w garnku z gorącą wodą umieszczamy i powoluśku gotujemy około 1 godziny.
Wyjmujemy, płuczemy dokładnie zimną wodą.
Zawijamy w ściereczkę na desce kładziemy.
Na wierzchu drugą deskę kładziemy i betona partyjnego z muru twardego.
No i prasujemy go przez 12 godz w chłodnym pomieszczeniu.
Najlepiej w celi u Celi .
Wielkie Żarcie - Pampuchy (parowańce)
Pampuchy to mięciutkie i puszyste drożdżowe bułeczki gotowane na parze. Najlepsze są na ciepło tuż po uparowaniu, jednak równie smaczne są na drugi dzień podgrzane chwilkę w mikrofali. Można je jeść zarówno na słodko- z dżemem, nutellą lub maczane w jogurcie, jak i na słono- ja zwykle kładłam na każdą bułeczkę plaster żółtego sera, posypywałam lekko bazylią i oregano, poczym wkładam na chwilę do mikrofali aby ser się stopił.
Pycha.. obie wersje
Kapuśniak!!!!
Regionalną zupą w Piotrkowie zostanie.
Piotrków podobnie jak Wadowice kremówki.
ciastko Mazurkiem nazwane, na świecie już promuje.
Z ciastkiem sprawa była prosta.
Z kapuśniakiem niezwykle się komplikuje.
No bo jak tu w gusta trafić
kiedy możliwości jest tak wiele.
Ze słodkiej czy kiszonej kapusty gotować
Słodkiej w Piotrkowie nie uświadczysz.
Zaraza czy choroba ją dopadła i zgorzkniała
Kiszona pracy wiele wymaga
musi być dobrze tłuczona by smakowała.
A z głąbem co począć, posiekać
czy przystroić i na eksponowanym miejscu wystawić.
Na czym gotować?
Na zioberku co za ziobro zachodzi?
Czy na golonce tłuszczem opływającej?
A może na kości?
Kości niezgody szpikiem z goryczy wypełnionej?
A czym okrasić?
Słoninką przysmażoną czy boczkiem chudziutkim
w dymie z drewna sosnowego wędzonym.
No dobra, starczy tego, idę coś zjeść..
"BŁOGOSŁAWIONY OWOC ŻYWOTA TWOJEGO, JE ZUS"
zdjęcie: podstrona foto szopka
Zupa danie narodowe!!!!
Polewka narodową zupą się stała
choć kartoflanka mocno się starała.
Polewkę zupa chłopska dzielnie wspierała
choć do dań wykwintnych należała
na stołach pańskich choć chłopska brylowała.
Do polewki się upodobniła i taka bez smaku się zrobiła.
Na próżno kot miauczał pazurami drapał
jaja na boczku zachwalał, nimi częstował
Jaja się nie przyjęły naród polewkę wolał.
Barszcz czerwony jeszcze z uszkami
prym wśród zup wiedzie fakt to znany.
Mimo że smakował podniebienie delektował
na samym dole w menu wylądował
Smacznego przy polewki delektowaniu
proszę nie zapominać o drugim daniu.
Polakowi więcej się należy
będzie przeto deser taki jak się leży
pierogi z biedronki i ochłapy dla zgłodniałych.

No to jadziem Panie Zielonka.
Cytuję: Sporym zainteresowaniem na wystawie Rol-Szansa cieszy się stoisko Strefy FM, „Tygodnia Trybunalskiego i portalu ePiotrkow.pl.
Faktoza nie da się ukryć.
Nikt takim byczym mlekiem nie częstował.
A, a ser barani jak smakował.
Były też jaja od koguta
i bigos serwowany z półbuta.
Ciasta, ciasta jednak brylowały.
Prym wiódł Oszukaniec.
Nie ustępował mu placu
Mazur Piotrkowski, taki mieszaniec.
Hitem jednak tego stołu
był Sznycel po Cygańsku.
Przyrządzony przez znamienitych
by podniebienie zwiedzających delektował.
By jesienią nie zapomniano kto częstował i co serwował
i na odpowiedniego kandydata zagłosował.
Gdyby kogoś brzuch zabolał
to docktor wszystkiego pilnował.
Bana w ePiotrkow.pl pewnikiem dostanę
lecz pisać i tak nie przestanę.

Rosół, zupa taka...
Z koguta rosołu najesz się do woli
gdy z wolnego chowu nie z niewoli.
Dajże spokój kogutowi bo kucharka rosół spitoli
się pomyli i za mocno go osoli
lub zamiast koguta bażanta pokroi.
Bażant ptak królewski zupę daniem zrobi gdy go dodamy.
Gorzej gdy kukułkę wrzuci wtedy zamiast zupy polewkę otrzymamy.
A jak dorwie zająca to się już nie gada
takiej potrawy to i szef nie jada.
Kucharka już fest się napracowała
jeszcze nie wie jak potrawa będzie smakowała.
A tu Gołota po boku ją poklepuje
i mówi łosiu lepiej smakuje.
Gołota chłop wielki
przy nim łosiu jest taki niewielki.
Szybko do zrobienia posiłku go przygotuje.
Wtedy kucharka dobre jadło ugotuje.
Czy aby wszystkim smakuje?
Nie nie koperku jeszcze brakuje.
..........................................

Flaki z olejem.
Dziś ta potrawa wyjątkowo mi nie smakuje
bo Krowim Plackiem i starym olejem zalatuje.
Lato nastało a tu ciągle nowa wieść przylatuje.
Od razu na prezydencji Polski rozpoczęcie
wielka jatka w Europejskim Parlamencie.
Autostradę do Nieba już otwarto już funkcjonuje
no i cóż z tego skoro opłatami szokuje.
Księgę ujawniono i choć Białą ją nazwano
to w piekle z Lucyferem ją pisano.
Wzrok mój błędny i myśli trwożne już przy jesieni
bo gdy POzostanie jedyna słuszna,światło narodu czy coś się zmieni.
Może pozostanie żyć od obietnicy do obietnicy, od mrzonki do mrzonki
a dla biednych szaraczków za drogie będą nawet Biedronki.

Flaki
Potrawa byle jaka, pospolita niczym nie bryluje
a jednak ciągle czymś nas zaskakuje.
Z każdym dnie zyskuje na wartości
mimo że ciągle przyprawiana przez gości.
Choć okraszana jadem i gorczycą, solona ponad miarę
niedługo wykwintnym daniem się stanie.
Ba, niejednemu kości porachuje
zanim jej jeszcze posmakuje.

Przekładaniec
Z bardzo wielu składników jest przygotowywany dlatego smakuje.
Składniki są przednie wręcz delicje dlatego tak delektuje.
Mazur regionalny ten piotrkowski też wśród ciast dominuje
lecz nie każdemu smakuje i nie na każdym stole króluje.
Degustując ten przekładaniec jestem kontent,
w pełni nasycony za co dziękuję.
Do ciasta tego dołożę okruszek mały
W Moszczenicy wody głębinowe się pojawiły
i ze studzienki jak Niebieskie Źródła wybiły.
Czym wielką frajdę dzieciakom sprawiły
a władze gminne bardzo ucieszyły.
Cały tydzień już źródełko bije
jak tak dalej pójdzie, gmina kasy nabije.
Woda i to głębinowa to towar deficytowy nie wolno jej marnować
trzeba ja szybko zagospodarować.
Zamiast nową szkołę budować w wodę zainwestować.

Bigos
Najlepiej smakuje gdy kucharz go długo gotuje
 mięsa, grzybów, przypraw i delicji nie żałuje.
Powiadają że następnego dnia najlepiej smakuje
gdy się go odgrzeje, wtedy aromatem podniebienie delektuje.
Oto kilka przypraw do Bigosu mego by wasze gusta zadowoliło.
Wolbórz miasto które nigdy w murach się nie gnieździło.
Nigdy się murami nie otoczyło by więcej mieszczan pomieściło.
Gdyby się nimi otoczyło tych kilkudziesięciu mieszczan w strasznej ciasnocie by mieszkało.
 W Wolborskiej Kolegiacie zawitał Festiwal Kolory Polski, pięknie kilku muzyków grało
"O Wolborzu, miasto przeszczęśliwe" na odzyskania praw miejskich utwór skomponowano.
Przecież miasto(kiedyś wieś) to z uprawy chrzanu słynie.
Teraz kwiaty, ościki stały się jego domeną nad Wolbórką co wartko płynie.
A życie miasta tylko na świętowaniu i biesiadowaniu mieszczan przebiega leniwie. 
W Moszczenicy nowego wójta mamy po wyborach, z Rakowa.
Podobno to człek energiczny, kompetentny, tęga głowa.
Nie to co poprzednik, za mnie gmina będzie dobrze działała.
Gmina będzie szybko się rozwijała dużo budowała....
Wójt a z nim Rada Gminna w wodę będzie inwestowała?
Tak, tak bo woda ta woda geotermalna się pojawiła,
źródełko koło marketu sobie tak wybiła.
Drugi miesiąc woda się już toczy. Pół drogi już zabrała.
Smród niemiłosierny dookoła woda roznosi!
A inspekcja jeszcze nie zawitała!
Kiedy przyjdą sierpniowe upały, epidemia się pojawi.
Wtedy to dopiero Rada będzie debatowała.
Wójcie pół kadencji niedługo minie na najwyższym stołku w gminie.
Jak kiedyś na stołku przewodniczącego tak i dziś, zostałeś przy dobrej minie.
Sklave o pomoc w sprawi wody prosi, by lepiej się działo w moszczenickiej gminie
zdrowie i majątek mieszkańców szanowano, problemów pod dywan nie zamiatano.
Za każdą pomoc z góry dziękuję. Wnet rymowanką się zrewanżuję.
Kliknij, aby edytować treść...
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW