Na Wesoło
Ta pani to dopiero musi być fachowiec po najlepszych uczelniach świata. Krewna znajomego Daniela Obajtka w Polskiej Grupie Lotniczej. Trzy rady nadzorcze w jeden rok. W październiku członkiem rady nadzorczej Polskiej Grupie Lotniczej została Elżbieta Bugaj, 46 -latka to krewna dobrego znajomego Obajtka – Tomasza Bugaja. To nie pierwsza rada nadzorcza Elżbiety Bugaj, cały czas zasiada w radach nadzorczych Orlen Oil i PKO Bank Hipoteczny. W maju awansowała ze stanowiska wiceprezesa na prezesa spółki Energa- Obrót. 

34- latek palił w piecu wiórowymi płytami meblowymi. Za spalanie odpadów mężczyźnie zaproponowano mandat karny w kwocie 500 zł. Ten jednak odmówił jego przyjęcia i chce iść do sądu. Na pytanie, dlaczego pali w piecu odpadami, 34- latek odpowiedział, że „prezes PiS pozwolił palić wszystkim”. Funkcjonariusze odpowiedzieli mężczyźnie, że słowa Jarosława póki co nie mają jeszcze mocy prawnej. I jak tu ufać prezesowi.
Z serii wystarczy nie kraść- na Kancelarię Premiera wydatki:
2015 – 146,8 mln zł
2018 – 342.8 mln zł
2021 – 594.3 mln zł
2022 – 830.9 mln zł
2023 – 1 miliard 500 mln zł

Dystrybucją węgla powinny zająć się parafie. Są w każdej miejscowości, mają obszerne place do składowania i facetów ubranych na czarno do...
- A cena za tonę?
- Co łaska, Nie mniej niż...
Spółka HMS Berbgbau chciała zbudować kopalnię węgla kamiennego wykorzystując istniejącą infrastrukturę kopalni „Krupiński”, Zamiast 200 mln za infrastrukturę, 5 tys. miejsc pracy, i 3.5 mln ton węgla budżet państwa wydał 600 mln na zasypanie i zniszczenie kopalni.

Rekordowa liczba członków gabinetu premiera Mateusza Morawieckiego. Michał Dworczyk zrezygnował z funkcji szefa kancelarii premiera. Poza premierem samych konstytucyjnych ministrów będzie 24, ale zaledwie 16 z nich stoi na czele ministerstw. Pozostałych ośmiu to tzw.ministrowie bez teki – wyliczyło RMF FM. Minister bez teki – to coś jakbyście w swej robocie dostali posadę dyrektora ds. niczego, nie mieli żadnych zadań do wykonania, a jedynie dostali gabinet, służbowe auto, i extra pensję.
Rządowi wysoka inflacja jest na rękę. Budżet bogaci się na inflacji, każdy punkt procentowy to dodatkowe 4.7 mld złotych.

Polacy mają zapi*rdalać na miskę ryżu. Jedni będą k*rwa rowy kopać, a drudzy je będą zasypywać i będą zadowoleni. - Mateusz Morawiecki premier Polski
Ciepła woda była, prąd był, węgiel był, gazem można było ogrzewać, autostrady i drogi powstawały, dzieciakom budowano Orliki, do sklepów można było chodzić bez ryzyka zawału ( także w niedzielę). Komu to przeszkadzało? - Genezyp Kapen.

Hej ty bankster/gangster Morawiecki jak to możliwe, że gruby polski węgiel w Czechach kosztuje około 900 zł za tonę, a polski cukier w Niemczech jest sprzedawany po około 3 zł za kilogram!? 
To jest trudna sprawa, bo kupiliśmy trzy razy więcej węgla niesortowanego niż potrzeba, żeby mieć trzy razy miej sortowanego, ale ten sortowany w transporcie zamienił się z powrotem w niesortowany, więc chcieliśmy zawrócić, ale przecież oni sprzedają tylko niesortowany
Jak to przypomina Gomułkę: Gdybyśmy mieli blachy, to byśmy produkowali konserwy. Ale nie mamy mięsa.

Polscy przedsiębiorcy harują latami, żeby osiągnąć sukces, a firma przynosiła przyzwoity zysk.PiS Jacek Sasin: Już wczoraj skierowałem do premiera Morawieckiego rozwiązanie dot. opodatkowania nadzwyczajnych zysków spółek Skarbu Państwa i przedsiębiorstw prywatnych. Szacowany wpływ do budżetu to 13.5 mld zł, które przeznaczymy na łagodzenie skutków wzrostu cen energii. Czyli jak przedsiębiorca zacznie zarabiać więcej niż pozwoli rząd, dop...doli podatkiem, który się rozda swoim. PRL wrócił. 
Jeśli zimą w domu będzie więcej niż 19 stopni, to czekają nas surowe grzywny, a nawet 3 lata więzienia!? Komisja Europejska już nie tylko zachęca, ale wręcz zmusza do egzekwowania obniżenia temperatury w domach zimą do 19 stopni.
- A ty za co siedzisz?
- Piekłem indyka w piekarniku i mi się za ciepło w mieszkaniu zrobiło.

„Putin na okopy!” - skanduje tłum w Moskwie w reakcji na ogłoszenie mobilizacji!? Rosjanie wychodzą na ulice! Protesty przeciwko ogłoszonej przez Putina mobilizacji w związku z wojną w Ukrainie ( której w Rosji nie wolno nazwać wojną) odbywają się także w innych rosyjskich miastach. Dotychczas zatrzymanych zostało blisko tysiąc osób.

Jak umrze prezes , to dopiero będzie impreza , Anglicy to mogą się schować. - Nie wiem, czy Jarosław Kaczyński zastanawia się nad tym, jak będzie wspominany po śmierci - pisze Tomasz Sekielski. "Jarosław Kaczyński w przeciwieństwie do zmarłej angielskiej królowej nie jest w stanie pojąć, że świat się zmienia"

Profesor Włodzimierz Rydzkowski, znany ekspert ds. transportu i logistyki podzielił koszt budowy przekopu Mierzei Wiślanej przez spodziewane zyski portu w Elblągu. Koszty wzrosły z 880 mln zł do 2 mld zł. Jeżeli to podzielimy przez 2 mln zł, bo na tyle są szacowane roczne zyski portu, jeżeli wzrosną obroty do miliona ton, to nakłady zwrócą się za tysiąc lat. To nie jest żart. Mówię poważnie— przekazał profesor.
Sprzedaż internetowa węgla przez PGG to zemsta Morawieckiego na właścicielach składów węglowych za to, że odmówili finansowania dodatku węglowego ze swojej kasy!? To co zrobił Morawiecki ze sprzedażą internetową węgla, woła o pomstę do nieba!? To jest najgłupszy premier w całej historii Polski, powinien już być dawno zdymisjonowany!? 

Powstanie nowy państwowy Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. Maksymiliana Marii Kolbego, który będzie miał promować nasz język za granicą. Koszt funkcjonowania!? To ponad 100 mln. zł. rocznie. 30 tys. zł. miesięcznie pensji dla dyrektora, 11 tys. zł. średniej pensji ogólnie, żeby było śmieszniej dyrektora ma powołać Przemysław Czarnek.
Za komuny, ludzie się ruszyli dopiero wówczas, gdy na półkach został tylko ocet. Biorąc pod uwagę, że PiS kradnie więcej od PZPR, jestem pewny, że ludzie ruszą się już niedługo, czyli wtedy, gdy ocet będzie po 50 złotych.

Rząd zawsze się wyżywi, a ja odpowiadam nie okradając pazernego rządu, okradasz swoją rodzinę!? 

Przestańmy wreszcie ratować ten rząd! Przestańmy wreszcie pić nawarzone przez pisowców piwo i jeść ich żaby!
Katastrofa ekologiczna na Odrze to najlepszy dowód na klęskę polityki personalnej PiS opartej na partyjnych układach i kumoterstwie. Większość kluczowych stanowisk w instytucjach, które nie potrafią sobie poradzić z katastrofą, obsadzona jest z klucza politycznego. A teraz wyobraźmy sobie, co by było, gdyby Polska miała elektrownię atomową, a jej kierowaniem zajmowałby się szwagierka, sąsiad, i teściowa jakiegoś polityka z PiS.

Jeśli już na agendę polityczną został wprowadzony temat reparacji od Niemiec to pora pomyśleć o reparacjach od PiSu za zniszczenie Polski (dotyczy to zniszczeń w prawie, w lasach, w przedsiębiorstwach, w międzyludzkiej komunikacji, w szkolnictwie, w zdrowiu kobiet, w energii, budżecie...). Po rządach PiS Polska będzie się podnosiła jak po wojnie, bo pisowskie "wstawanie z kolan" zepchnęło ją na dno. A więc - opozycjo - rzućcie hasło reparacji od PiS. Jakoś przecież musimy stanąć na nogi po tych kilku latach partyjnej okupacji. - Magdalena Środa 
Zaciskam pasa i zęby jak kazał Pinokio z Adrianem. Tak już qwa oszczędzam, że papier toaletowy używam najpierw do wysmarkania się, potem w wiadomym celu. Póki co, dopiero 2 razy pomyliłem kolejność....- Krzysztof B.

Inflacja „zjada” kraj. Politycy już pracują nad podwyżkami swoich pensji. Inflacja nie odpuszcza i dotyka wszystkich, także posłów i ministrów. Dlatego powstały plany zwiększenia wydatków dla posłów i najważniejszych osób w państwie. A nam radzą jeść mniej i zbierać chrust.
Wójt Moszczenicy, najlepszy wójt w powiecie piotrkowskim, jeden z najlepszych w kraju, 04 09 2022 roku organizuje gminne dożynki!? Dożynki jak wiele innych powiecie, a jednak nie bowiem uroczysty korowód dożynkowy otworzy kawalkada 44 traktorów John Deere R8 340, (każdy wart 1.5 mln złotych) z przyczepami pełnymi węgla. I tak się zastanawiam co ma dziś większą wartość drogi traktor czy przyczepa węgla!? No i najważniejsze w jaki sposób zostanie rozdzielony węgiel!?

No i przybyli trzej królowie, niekoniecznie ze wschodu: Prądus, Gazus, i Inflacjusz, niosąc ze sobą biedę, nędzę, i kaczy smród!
Przejęli stadninę, skończyły się konie. Węgla było na 200 lat, skończył się po roku. Sasin stworzył holding spożywczy, kończy się cukier. Obawiam się, że kiedy otworzą mierzeję to skończy się woda w Bałtyku. Jakby zabrali się za branżę pogrzebową to by ludzie przestali umierać.....

Jeszcze ma czelność zwracać uwagę bohaterom narodu! Wstyd. Bardzo bym prosił, żeby ludzie zarabiający prawie 30 tys. zł miesięcznie, którym państwo zapewnia wikt, opierunek, dach nad głową i transport, nie mówiły nikomu, że trzeba zacisnąć zęby. Zwłaszcza jak się powołało na prezesa NBP człowieka, który inflację zauważył jako ostatni. - Kamil Dziubka

Mówienie o putinflacji jednych śmieszy, jednych martwi gdy pomyślą ile będą musieli zapłacić za węgiel lub gaz, inni na tym budują kapitał polityczny. Fakty są jednak takie, że wojna dołożyła swoją cegiełkę do tego, że w Polsce będzie coraz drożej. Niestety przez ostanie 17 lat zadziałało się bardzo mało, by zabezpieczyć Polskę energetycznie. Rządy robiły krecią robotę, by mieć dostawy zewnętrzne. Polskie górnictwo obrasta w coraz to większą ilość prezesów, a o atomie, za który szła gruba kasa do kieszeni polityków dwóch największych obecnie partii, nawet nie ma co wspominać....
Złoty jest tak słaby że Glapiński z Morawieckim rozważają podłączenie go do respiratora Szumowskiego.

Gdyby politycy byli wynagradzani w ramach swych zasług, w Polsce należałoby przywrócić karę śmierci. - Cezary Głuch. Jest to jena z najbardziej trafnych diagnoz ostatniego czasu.

Kraj, który śpi na węglu i był potentatem w uprawie buraka cukrowego, nie ma węgla i cukru. Czego nie rozumiecie!?

Najbardziej mnie zastanawia, że do ludzi, których nie wpuszczają na spędy pisowskie ( bo brak miejsc.....zajęte przez przywieziony tłum), nie jeździ w tym samym czasie opozycja. Przecież to polityczne złoto. Wyjść do tych właśnie ludzi, i ruszyć...!
PiSdzielce chwalą się, że wpływy z podatków rosną, ba uważają to za wielki sukces!? No tylko, że nam coraz to mniej pieniędzy nam w kieszeni pozostaję, ale pisdzielcy tego nie widzą, bo im my mamy mniej to oni mają więcej!? Co z tego, że dostaniesz jakiś +, jak ci zabiorą trzy razy tyle!? No tak ale coś dali, a ci z PO zabrali ale nic nie dali!? Zastanów się jak długo jeszcze chcesz tych kłamstw słuchać!? Nie chce ci ja Kaczyńskiego, nie chce ci ja Tuska, no bo niby dlaczego mam wybierać pomiędzy zimnym, a ciepłym gównem!? A można i tak: https://twitter.com/i/status/1543205838394900480
Brawo nieudacznicy z PiS. Pamiętacie jak Glapiński z Morawieckim mówili rok temu, że złoty jest mocny, że nie potrzebujemy KPO, i że wszyscy chcą nam pożyczać pieniądze? Dziś złoty jest słabszy 6-8% do euro i dolara, odsetki za pożyczki wzrosły z 1.5% do 7%, a kasy z KPO nadal brak. - Dariusz Rosati.

NFZ z rekordowo wysoką kwotą na plusie. Ponad 10 mld zł zostało w budżecie NFZ – tak wynika ze sprawozdania funduszu za 2021 rok. Głównym powodem jest brak wykorzystania pieniędzy na leczenie. A ludzie muszą zrzutki robić, żeby chorym dzieciakom pomagać....
Robiąc zakupy, tankując samochód, i płacąc rachunki, mam wrażenie, że sankcje zostały nałożone na nas, a nie na Rosję.

Mamy aferę dekady. Premier i ministrowie zapewniali ludzi o niskiej inflacji, a w tym czasie kupowali za miliony złotych obligacje skarbowe chroniące ich prywatne pieniądze przed inflacją. W normalnym kraju rząd z takimi zarzutami nie przetrwałby dnia.
- Robert Tyszkiewicz

Mateusz Morawiecki, kiedy był moim doradcą, przekonywał mnie do sprzedaży Lotosu. Wycofałem się z tego pomysłu, i z Mateusza, jako doradcy – Donald Tusk. 
Do moich znajomych przyjechał „młody mężczyzna” z Ukrainy ponoć legalnie by spotkać się z żoną, dzieckiem, która jest w Polsce od marca!? I pierwsze jego słowa były: kupcie mi samochód. OK! A masz pieniądze. No nie. My też ich nie mamy!? No to zorganizujcie zbiórkę, bo ja muszę mieć samochód!? A mówiłem ostrzegałem, że jak Ukraińca wpuścisz do domu, i nakarmisz go, to on w dowód wdzięczności, w nocy, kiedy wszyscy będą spali, całą rodzinę ci wyrżnie!? Tylko patrzeć jak przyjedzie cała ich familia, i powiedzą nie mamy gdzie mieszkać wypad do komórki!? 

Bank zrobi wszystko, aby utrzymać nas w długach. Firmy farmaceutyczne zrobią wszystko, abyśmy byli chorzy. Producenci broni zrobią wszystko, by prowadzić wojnę. Media zrobią wszystko, abyśmy nie dowiedzieli się prawdy. Rząd zrobi wszystko, aby było to zgodne z prawem.
O tym trzeba wciąż przypominać.....Pensja księdza w niektórych szpitalach może sięgnąć nawet 6 tys. zł!? To te same szpitale, w których brakuje pieniędzy na podwyżki dla personelu, czy unowocześnienia sprzętu medycznego. - Agata Diduszko- Zyglewska.

Prezes chyba uwierzył we własną propagandę. Najlepiej skalę oderwania Kaczyńskiego od rzeczywistości obrazuje to, że Jarek chwali się tym, że mają CPK. O tym, że jedyne co tam ląduje, to tylko muchy na krowim gównie, jak to na pastwisku, biedak chyba nie ma pojęcia

Śmiech przez łzy. Dzięki TVP dowiedziałem się, że inflacja 5.4% we Francji jest tragiczna, 7.4% w Niemczech spowoduje głód, a u nas 13.9% jest spoko, i w zasadzie to jej nie ma, a Polska jest rajem bez drożyzny z ukochanym wodzem, i jego trefnisiem z długim nosem. Miłego dnia w raju.

Na konwencji PiS w Markach Kaczyński ogłosił:
- darmowy chrust dla każdego
- otwarte śmietniki po imprezach partyjnych
- talony na dodatkową miskę ryżu
- nagroda w Lotto - 50 l. benzyny
- prawo do 5 kg węgla w zimę dla emerytów.
I nieograniczony hejt w TVP na Tuska! Roman Giertych
Ja to, proszę pana, mam bardzo dobrze z tą inflacją. Żeby zdążyć przed emerytami wstaję rano za piętnaście trzecia, i idę do lasu nazbierać chrustu. Jak pada to wystawiam przed dom konewkę na deszczówkę, to może zupę zrobię. Po drodze do lasu są mirabelki, to nazbieram wiaderko. Kawałek dalej zrywam szczaw. Szczaw, wie pan, jest wygodny, bo lekki w transporcie. A u jednego sąsiada gałąź czereśni wystaje za ogrodzenie, to zrywam dwie, a ogonki chowam na herbatę z deszczówki. I jak już wszystko mam, to mi się nie opłaca do sklepu chodzić przy takiej inflacji. 

No i wracamy do punktu wyjścia z początków transformacji ustrojowej. Drożyzna, inflacja, pole do różnych oszustw, nadużyć i spekulacji. A miałam nadzieję, że jako naród mamy to już za sobą. Niestety do władzy dorwał się PiS i zafundował nam podróż do przeszłości. - Marysia Izydorczyk.
Za rządów koalicji PO – PSL kancelaria premiera miała 533 pracowników, przyszedł PiS, który mówi o umiarze i pokorze i nagle mamy „zaledwie” 1331 etatów. - Elżbieta Gapińska.

PiS do tej pory, zadłużył nas na 276% PKB. Przypomnę tylko, że Grecja, w swoim najgorszym okresie, w 2021 roku, miała zadłużenie na poziomie 209.3% PKB. Bankructwo państwa, coraz bardziej realne? - Jarek W. 
Komuna zostawiła po sobie szkoły, szpitale, wiele osiedli mieszkaniowych. PO zostawiła po sobie autostrady, orliki, stadiony, wiele budynków użyteczności publicznej. PiS czym może się pochwalić po 7 latach oprócz zadłużenia państwa na niesłychaną skalę. Banda złodziei i kłamców! - Maria Pyra

Funkcjonariuszka TVPiS: Czy nie jest panu wstyd, że kiedyś kontaktował się pan z Putinem? Tusk: To nie ja wybierałem się na polityczna defiladę do Rosji tylko Lech Kaczyński. To nie ja przemawiałem w spocie TV do braci Rosjan tylko Jarosław Kaczyński.
Postkomunizm oznacza, że przez sześć dni się pości, a siódmego dnia idzie się do Komunii.

Jarek ma taśmy na Zbyszka, Zbyszek na Jarka, dwórka na Glapę, PiS na na SP, SP na PiS, Kamiński ma taśmę z krową... To jest rząd czy instytut kinematografii? - Twitter
Jeśli kogoś nie stać na spłacenie rat kredytowych bo są za wysokie.......To niech spłaci cały kredyt od razu nie będzie miał rat. - M. Suski

Imperium kłamstwa. Zawsze mnie zastanawiało, jak ci ciągle klęczący w kościele politycy, gładko i piękne kłamią. Modlą się na pokaz, przytulają z biskupami, celebrują rytualne gesty i zamaszyste znaki krzyża przy każdej publicznej imprezie, po czym łżą bez mrugnięcia okiem. Dawniej mówiło się „Boże widzisz i nie grzmisz”. Dziś już wiadomo, że Bóg nie grzmi nawet, gdy mordują dzieci w Mariupolu. Ale czasem Bóg (albo po prostu życie) podstawi nogę kłamcom. - Krzysztof Skiba
Trzymajcie mnie w pięciu! Fundusz Sprawiedliwości, 26 milionów na obsługę, 200 tysiecy na wypłatę zasądzonych kompensat. Wyniki kontroli NIK.- Marcin Tyc

Pawłowicz codziennie modli się do figurki Kaczyńskiego!? Czyżby tak brzmiała jej modlitwa!? „Ty chamie! Łobuzie! Dziadu kalwaryjski!? V ruska kolumno. Łachu jeden. Albo na kolana, albo pod stół i odszczekać....." dytować treść...
"Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przede wszystkim słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować; koniec z arogancją władzy i koniec z pychą" - mówiła Szydło. Bizancjum. Żyją jak szejkowie arabscy. W każdej regule są wyjątki, LiSzydło nie dodała: nie dotyczy to aktywu partyjnego PiS !?

Czasami nawet ci z rządu mówią coś z sensem. Wiceminister finansów Piotr Patkowski w emocjonalnym sejmowym wystąpieniu skrytykował urzędującego prezesa NBP Adama Glapińskiego. „ Prezes Glapiński był bezradnym prezesem NBP przez sześć lat , nie zrobił absolutnie niczego, żeby chronić polskich przedsiębiorców i polskich obywateli”. Najprawdopodobniej nawet nie zauważył swojej wpadki.
Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu wystąpiło do Komisji Europejskiej o otwarcie rynku kredytów na terenie Unii Europejskiej. Według wyliczeń przy kredycie na 30 lat zawartym na kwotę 400 tys. zł., polski kredytobiorca zapłaci 558 tys. złotych odsetek, podczas gdy kredytobiorca niemiecki 132 tys. złotych.

Milionowe nagrody za Polski Ład? Ponad 9 mln zł nagród otrzymali pracownicy Ministerstwa Finansów za „szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej” w okresie tworzenia Polskiego Ładu. Prezes PiS Jarosław Kaczyński sugerował wcześniej, że nad nowym systemem podatkowym pracowali ludzie, którym nie zależało na jego sukcesie. PiS oficjalnie zaorał swój sztandarowy program Polski Ład, uznał go za porażkę, bubel, a Kaczyński wręcz nazwał go sabotażem, jednak osobom pracującym przy nim wypłacił milionowe nagrody.

Więzienie za szydzenie z kościoła. Ziobryści chcą zmienić Kodeks karny
Do dwóch lat więzienia za zakłócanie nabożeństw, znieważenie przedmiotu czci religijnej, czy lżenie lub wyszydzanie kościoła, jego dogmatów i obrzędów przewiduje projekt posłów Solidarnej Polski z wiceministrem sprawiedliwości Marcinem Warchołem na czele.

Do 2 lat więzienia za zakłócanie nabożeństw.
Do 3 lat więzienia za przerwanie np. mszy świętej lub pogrzebu.
Do 2 lat więzienia za publiczne lżenie lub wyszydzanie kościoła, jego dogmatów i obrzędów.
Do 2 lat więzienia za publiczne znieważanie przedmiotu czci religijnej.
Do 3 lat więzienia za publiczne lżenie, wyszydzanie znieważanie podczas nabożeństw lub z użyciem mediów.
A ile grozi za zgwałcenie ministranta na plebani!? No i czy comiesięczne męczenice smoleńskie są nabożeństwem, czy może to już msza święta!? No a od kiedy zaczyna się wyszydzanie Kościoła, czy obraza uczuć religijnych tego Ziobro nie powiedział!? No na ten przykład ksiądz molestował dzieci, a kościół nie reagował, to jest wyszydzanie, i obraza uczuć religijnych, czy jeszcze nie!?

Do projektu ustawy sankcyjnej, która miała uderzyć w Rosję rząd wniósł autopoprawkę, która może prowadzić do zamrażania także majątków Polaków, i polskich firm. Rząd chce, żeby obywatele i firmy mogli trafiać na listę sankcyjną z uwagi na "zagrożenie bezpieczeństwa narodowego RP". Eksperci twierdzą, że to przepis, pod który można podciągnąć wszystko — ostrzega "Puls Biznesu". Sejm rozpoczął prace nad rządowym projektem ustawy o przeciwdziałaniu agresji na Ukrainę. I wszystko jasne. Jakby ktoś jeszcze myślał, że PiS chce coś dla nas zrobić dobrego. Do tego byli nawet tacy, którzy uważali, że z nimi można zacząć grzebać w konstytucji.
Profesor Jan Hartman o faktach w sprawie katastrofy smoleńskiej: Dla jasności. Katastrofie TU154 winni są: Lech Kaczyński, uzurpujący sobie prawo decydowania o lądowaniu samolotu, Jacek Sasin, odpowiedzialny za organizację podróży, Arkadiusz Protasiuk jako łamiący przepisy i procedury pilot oraz Andrzej Błasik, nakazujący pilotom lądowanie. 

Kaczyńskiemu tak należy się tytuł „ Człowieka Wolności”, jak Trynkiewiczowi „Przyjaciel Dziecka”
Ekogroszek z 950 na 2000 zł, diesel z 5.50 na 7.79, piersi z kurczaka z 17 na 29 zł, chleb z 5 na 7....
Jak chcieli wyłączyć TVN to na ulice wyszły tłumy. Dziś ulice są puste, a ten bandycki rząd dalej ma poparcie w społeczeństwie. Polskość to jednak nienormalność.

250 czołgów Abrams dla Polski. Na świecie używane do działań na pustyniach ( Kuwejt, Irak, Egipt). Spalanie 2x większe niż w Leopardach, brak możliwości, pokonywania głębokich przeszkód wodnych. Waga 70 ton, nie przejedzie przez żaden most w Polsce. O cenie nie wspomnę.... przyda się!? 
Dzień obłędu. 12 rocznica samobójczej śmierci Lecha i zamordowania kolejnych 95 ofiar partyjnego bałaganu i niekompetencji Kaczyńskich. Szykują policję, wojsko na ulicach,barierki, snajperów, blokady, spisywanie zatrzymywanie.....Dość partyjnego obłędu bandytów prawdy. - Adam Mazguła.

W niedziele 8:41 zawyją syreny alarmowe. Wysłał brata na śmierć, a dziś udaje jak bardzo tego żałuje!? I co może wszyscy mają jeszcze stać na baczność, i płakać!? Wszystko rozumiem tylko dlaczego wycie syren ma budzić porządnych ludzi w środku nocy!?

Dziękowanie PiSowi za 500+ czy zapomogę zwaną dla żartu 13 emeryturą, to tak jak dziękować złodziejowi, który ci ukradł samochód, ale zostawił 5 złotych na autobus do domu!?

Nauczycielka ze Zduńskiej Woli ma 2300 na rękę, a prezes Glapiński przy 11% inflacji milion sto rocznie i 600 tys. premii. Dziś trzeba ratować zwykłych ludzi przed tymi, którzy rządzą. - Donald Tusk. 
Ukraina, Ukraina, i tak na okrągło świątek, piątek, i niedziela, przez 24 godziny na dobę, jakbyśmy nie mieli swoich problemów!? A tymczasem chleb po 10 zł, a Glapiński zafundował nam kolejną podwyżkę stóp procentowych, bo Morawiecki szaleje z wydatkami!? Morawiecki musi odejść bo wkrótce chleb będzie po 100 zł, i zaczną wycofywać monety!?

Prezes Glapiński otrzymał rekordową premię 600 tys. złotych za rekordową inflację 10.9 %. Aż strach pomyśleć jaką zgarnie premię gdy inflacja przekroczy 20%, 50%......!? Zawsze można powiedzieć, że gdyby nie Glapa inflacja byłaby dziś powyżej 50%, tylko kto w takie bzdury uwierzy, skoro rząd zamiast oszczędzać szasta pieniędzmi na lewo i prawo, byle tylko utrzymać większość koalicyjną!? !?

Chcieliśmy podziękować panu Morawieckiemu za przyjęcie 2 milionów uchodźców, odebranie ich samochodami z granicy, nakarmienie, zaofiarowanie im noclegów w domach Obajtka, Kempy, Terleckiego, Ozdoby, Kanthaka, Ziobry i swoim. Jesteście wielcy. Nie możemy wyjść z podziwu. Naród.
"Choćbym miał jeść suchy chleb i pić wodę z kałuży, to zrobię to, aby Polacy mieli tanie paliwo. Żyję skromnie i mogę być biedakiem, ale paliwo nigdy nie będzie tak drogie jak za PO". - Daniel Obajtek. Matuchno kochana a temu co na łeb spadło!?

Macierewicz ma raport o zamachu, ale nie chce go opublikować. Duda ma raport na swoim biurku od pół roku, ale jeszcze go nie czytał. Jarosław doszedł do prawdy, ale nie może powiedzieć.Jprdl, co tam się pod tym Smoleńskiem odjebało? 

Nasi „dobrodzieje” przed agresją Putina na Ukrainę przyznali sobie gigantyczne podwyżki, przypadek to, czy wiedzieli co będzie!? 
Macierewicz ma raport o zamachu, ale nie chce go opublikować. Duda ma raport na swoim biurku od pół roku, ale jeszcze go nie czytał. Jarosław doszedł do prawdy, ale nie może powiedzieć.Jprdl, co tam się pod tym Smoleńskiem odjebało? 

Nasi „dobrodzieje” przed agresją Putina na Ukrainę przyznali sobie gigantyczne podwyżki, przypadek to, czy wiedzieli co będzie!? 
Ludzie się dziwią że reżim Putina aresztował dzieci w wieku 7-11 za lat, za to że niosły napis ,,Stop Wojnie", ale przecież reżim Kaczyńskiego spisywał dzieci które rysowały kredą na chodniku przed siedzibą PiS,milicja PiS zabrała kredę i spisała rodziców, Reżim to Reżim!?

Okazuje się, że Kaczyński to wizjoner i strateg tysiąclecia. Ostrzegał przed Rosją. Ponoć przez lata... Skąd zatem ta mięta z Orbanem, Salvinim i Le Pen? Skąd lata rozbijania UE? Skąd wreszcie oddanie ruskim/Węgrom części LOTOSU i miliony ton węgla z Donbasu? Wizjoner...

Losy zbrodniarzy wojennych. W piotrkowskim areszcie przebywa trzech zbrodniarzy wojennych skazanych przez haski trybunał. To gen. Radislav Krstić (przyjęty 20 marca 2014 roku) oraz Mićo Stanišić i Stojan Żupljanin, którzy trafili do Piotrkowa 8 sierpnia 2019 roku.Jest nadzieja, że Putin do nich dołączy, a wtedy Piotrków będzie na całym świecie znany!?

„Niektórzy ludzie mają przedsiębiorcę za drapieżnego wilka, którego powinno się zabić. Inni widzą w nim krowę, którą należy nieustannie doić. Tylko niewielu rozpoznaje w nim konia, który ciągnie wóz”. - Winston Churchill. Jak to dziś aktualne......

Czy nie byłoby łatwiej i taniej trzymać Kaczyńskiego podczas protestów na komisariacie, zamiast obstawiać go setkami policjantów!? Przy okazji zacząłby się przyzwyczajać. Bardzo dobry pomysł. Kto jest za!?
PiS szykuje nowy podatek, który będą płacić kobiety posiadające męża.
Za młodszego -podatek od luksusu.
Za męża w tym samym wieku - podatek obrotowy.
Za męża starszego – podatek od nieruchomości.

Twierdzicie, że Polski Ład nie ma żadnych plusów? Otóż ma! Jeden, ale konkretny! W Polskim Ładzie faktyczna kwota wolna dla posłów jest ponad dwa razy wyższa, niż ta dla reszty obywateli. Wynosi aż 66 tysięcy złotych.

Szumowski nie rozliczył się z afery respiratorowej, a został dyrektorem z pensją 35 tysięcy.Takie osoby powinny nie powinny mieć dostępu do zarządzania środkami publicznymi. Skarb Państwa na zamówieniach ministra z handlarzem bronią stracił 50 milionów złotych! - Michał Szczerba
Morawiecki wprowadził właśnie, Tarczę która i tak nie zapobiegnie Inflacji, która postępuje ponieważ: Wydatki budżetowe są wyższe niż wpływy do budżetu państwa, co oznacza, że rząd Zjednoczonej Prawicy i PiS jest niegospodarny. Żeby inflacja malała rząd musiałby zmniejszyć wydatki na swoich ludzi, co by sprawiło, że do budżetu wpływałoby większe pieniądze. Drugą sprawą jest to, że rząd zaniżył wartość waluty poprzez dodrukowanie pieniędzy, bo budżet przy ich wydatkach się nie dopinał, tak wygląda ekonomia według PiS.

Polityka unijna Nie jest odpowiedzialna za 60% Państwa rachunków za energię. Niektórzy operują taką liczbą, przeinaczając sens dyskusji i pomijając fakt, że znaczna część tego rachunku składa się z kosztów przesyłu, podatków krajowych i innych opłat, a opłata za emisję dwutlenku węgla nie trafia do Brukseli, tylko bezpośrednio do polskiego budżetu. - wiceszef KE Frans Timmermans

Uwaga!! Kolejny bubel w bublu:od składki zdrowotnej, czyli przymusowej daniny publicznej, zapłacimy podatek! Podatek od podatku‼️ Takie cuda tylko w Polskim Ładzie made in PiSP.S. To chyba jednak powinna polecieć głowa Premiera Morawieckiego, a nie jego pomocników? - Iza Leszczyna
Wazeliniarstwo. Tego nie wytrenujesz. To trzeba mieć we krwi.
Czasem, aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza, prezes Kurski Jacek, naszej telewizji generał. Ciągle pracuje, Kubackiego na medal wytrenuje, a jeszcze inni, ci z TVN, wtykają mu szpilki, to nie ludzie to wilki. To mówiłem ja, Babiarz Przemysław, dziennikarz drugiej klasy.

Dziękujemy panu, panie Morawiecki, wspaniałe to były negocjacje. 2 lata temu Czesi chcieli, żeby Polska zbudowała w Turowie wał i filtry za 30 mln zł. Rok temu dodatkowo domagali się odszkodowania 30 mln euro. Dziś rząd PiS ma zbudować wał i filtry, system monitoringu szkód, ma im zapłacić 45 mln euro, i musi zapłacić 70 mln euro kary do TSUE. Mistrzowie. - Dariusz Rosati
Ceny gazu uderzyły w kościoły. „ Potraktowano nas jak firmę. Jesteśmy na granicy przetrwania”. Jak to Kaczyński mówił? „ Ci, którzy żyją z cwaniactwa, ci rzeczywiście mogą na tym stracić, cała reszta – to jest ogromna większość – na tym zyska”

Halicki: Morawiecki mógł zapłacić Czechom 30 mln euro zadośćuczynienia. Wybrał negocjacje. Wynegocjował 45 mln euro zadośćuczynienia, 68 mln euro kary, i hańbę. Geniusz. Dyplomatołki.

Miałoby to sens. Kaczyński: Ci którzy żyją z cwaniactwa, mogą na Polskim Ładzie stracić. Nieoficjalnie: rząd chce dać ulgę posłom. Bo stracili przez Polski Ład.

Qń który mówi, podobno wziął do niewoli jednego Pegaza, i ma jego zeznania na piśmie. Czas powołać komisję śledczą w Sejmie w tej sprawie. Na głównych ekspertów proponuję powołać ze trzech znanych psychiatrów. 
Pamiętacie jeszcze 10 obietnic Tuska.
1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy.
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty.
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic.
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ.
5. Uprościmy podatki, wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy 200 opłat urzędowych.
6. Przyśpieszymy budowę stadionów na Euro 2012.
7. Wycofamy wojska z Iraku.
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce.
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet.
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. Polska zasługuje na cud gospodarczy.
Donald Tusk, 19 października 2007 r
No i co z tego wyszło, wielkie G....!? Zaraz, zaraz, spadochroniarze Tusk, Rostowski, Sikorski.....wzbogacili się o dziesiątki milionów złotych, na pocieszenie ci z PiS- u też sobie nie żałowali, brali to co im się należało!?

Pamiętacie jak Tusk powiedział, pieniądze zgromadzone w OFE nie należą do Was, i je po prostu ukradł!? No a dziś jak przejmie władzę to być może powie, pieniądze zgromadzone na lokatach nie należą do Was i tak po prosu je zabierze!? Nie chce ci ja Kaczyńskiego, nie chce ci ja Tuska, no bo niby dlaczego mam wybierać pomiędzy zimnym, a ciepłym gównem!?

Drogi prąd? No to proszę:
- Jaworzno, nowy blok za 6 mld stoi
- Turów, nowy blok za 4 mld stoi
- Ostrołęka, 1,5 mld w błoto
- 200 mln kar za Turów
- 55 mld ze sprzedaży pozwoleń emisyjnych poszło w pi.....du.To jest w skrócie polityka energetyczna tej władzy. Robi wrażenie, nie?
Im bardziej szczepionki okazują się nieskuteczne, tym bardziej usiłuje się zmusić wszystkich aby się zaszczepili. Propaganda stara się przemilczeć szkodliwe efekty uboczne. Umierają ci, którzy mieli nieszczęście zachorować i którym odmówiono pomocy lekarskiej z powodu "walki z pandemią". Ta ostatnia pochłonęła już więcej ofiar niż sam wirus.

Zaraz po przejęciu władzy PiS wprowadził w 2016 roku obowiązek rejestracji kart telefonicznych, pod pozorem walki z terroryzmem, i przestępczością. Już wtedy było wiadomo, że głównym celem tej decyzji było ułatwienie inwigilacji obywateli. Jak w każdej dyktaturze.

Senator Bierecki: oszczędności 5,5 mln zł, 1,3 mln USD, 1,5 mln EURO, obligacje skarb. 11 mln zł, udziały 5 mln zł, dochody z udziałów : 3,3 mln zł, dochody z członkostwa w zarządach 3 mln zł rocznie. Założone przez Biereckiego SKOK-i: straty ponad 4 mld zł. Jakieś pytania? 
Rząd zapowiada cięcie podatków na pół roku, może to kosztować do 20 mld zł. Mamy teraz trudne czasy i musimy troszczyć się o „siebie” - podkreślił premier Morawiecki. Wow! Pamiętacie Urbana i jego: "Rząd się wyżywi". No i mamy Polski Ład: Wydatki na Kancelarię Premiera w 2022 r. to 830 968 000 zł. To 15 980 000 zł tygodniowo. To 2 270 000 dziennie!?

Może i w tym Polskim Ładzie pensje są niższe, ale za to ceny i inflacja są wyższe!? Inflacja najpierw zmaleje, potem wzrośnie, a potem znów zmaleje i wzrośnie. Albo odwrotnie. Liczy się to, że od zaborów nie było u nas takiego dobrobytu. Kto za cara miał telewizor, smartfona, lodówkę!? No kto!? Mówił to prezes NBP Glapiński!? „Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego........ 

Pokoleniowe zadania. Jak historia lubi sobie zadrwić i całkiem nieoczekiwanie koło zatoczyć i do starego zawrócić. Dziadek mój szedł na Warszawę by Ruska bić. Ojciec mój Szkopa gnał i komunę zakładał po to bym ja ją za lat parędziesiąt obalił. Dziś synowie moi swe zadanie pokoleniowe spełniają . Czy pójdą jak ich pradziad na Warszawę? A ja z nimi. I będziemy nie Ruska a Kaczora prali?
Q.wa, człowiek ledwo koniec z końcem wiąże, tyra jak głupi żeby przeżyć. A wystarczyło zapisać się kiedyś do PiS, udawać idiotę, wyrzucić z głowy takie pojęcia jak uczciwość, sumienie, honor czy własne zdanie i dziś byłoby się na wysokim stanowisku. Ech, człowiek głupi. .. 

" A teraz wyobraźcie sobie jak się poczuje Pan Daniel Obajtek kiedy dostanie nowe rachunki za ogrzewanie swoich 35 nieruchomości. Przynajmniej pomyślcie o nim ciepło, bo chyba sfinansować tych 35 rachunków nie damy rady!?
Gdzie te miliardy ze sprzedaży praw do emisji CO2!? Tego PiS nie mówi ws. wzrostów cen energii. Pakiet klimatyczny UE i handel emisjami CO2 to aktualnie jedne z głównych tematów w politycznej debacie. Politycy Zjednoczonej Prawicy biją w UE i Donalda Tuska, zrzucają winę za wzrost cen gazu, a hasło ETS nie schodzi im z ust. Do tego mocno wybrzmiewa przekaz, że przez sześć lat rząd PiS dostał miliardy z handlu emisjami, a wielu Polaków zaczęło pytać: "Gdzie są te pieniądze?". O co chodzi z ETS? I jak widzą to ci, którzy od lat walczą o klimat?

Dlaczego płacąc wyższą składkę zdrowotną nie mam zapewnionej lepszej opieki medycznej!? Jeśli zarabiam więcej to jakim prawem mam płacić więcej za zdrowie? Choruje w taki sam sposób jak każdy i tak samo korzystam ze służby jak każdy. A raczej nie korzystam. Bo muszę chodzić prywatnie do lekarzy bo nie ma terminów nigdy. To jakim prawem mam płacić więcej? Składka powinna mieć stałą wartość i być odliczana. Złodziejstwo i tyle. 
Polski Ład w praktyce. Jak donoszą media są już pierwsze ofiary Polskiego Ładu. Otrzymujący pensję z góry nauczyciele otrzymują wypłaty niższe o 300- 400 zł. Policjanci otrzymują wypłaty niższe o 300 – 700 zł. Niektórzy pracodawcy obniżają pensję pracownikom, aby płacić niższą część składki na ZUS.

Żona premiera Mateusza Morawieckiego wyprzedaje majątek we Wrocławiu. Chodzi nie tylko o działki na Oporowie, ale też dwie inne nieruchomości w stolicy Dolnego Śląska. Jak odstawisz:
- MM zbiera fundusze, aby założyć własną partię polityczną – takie spekulacje słychać w kuluarach sejmowych!?
- MM transferuje fundusze za granicę, bo widzi, że koniec PiS się zbliża.
Prezydent Andrzej Duda nie zawetował ustawy anty- TVN tylko zgodnie z poleceniem Jarosława Kaczyńskiego jej nie podpisał. Posłowie wyszli z twarzą( według ich wyborców), Duda wyszedł na niezależnego (według naiwnych), a ciemny lud to kupił. PiS się zorientowało, że przegięli, i że to ani w UE ani w USA nie zostanie zaakceptowane, a co za tym idzie pociągnie za sobą poważne konsekwencje. Oczywiście w Sejmie wycofać się nie mogli, bo ich elektorat zaraz by im zarzucił, że się boją UE i USA, więc wymyśli takie oto proste rozwiązanie.

Pisowski rabunek trwa!!! Prokuratorzy złożyli zawiadomienie wyłudzenia przez Prokuratura Generalnego Ziobrę 2.3 mln złotych, na delegacje których nie było!!! To się dzieje naprawdę, bezkarność, kołtuństwo,kłamstwa, pospolite kradzieże. Nie tylko Czarnecki, ale prokuratura też kradnie!!! Ale szambo!?

Najsmutniejsze jest, że minęło 40 lat, a my niczego się nie nauczyliśmy. Wszystko wróciło, jest drożyzna, jest niepewność przyszłości, jest partyjna łapa na mediach, gospodarce, nawet cenach paliwa, jest propaganda oblężonej twierdzy i są ludzie umierający z rozkazu dyktatora.

Kaczyński z faszystami i antyunijnymi partiami buduje dla Kremla nowy „układ warszawski” Putin nawet nie musi przyjeżdżać, zjechało się dość jego fanów z różnych krajów. Dzisiaj dzięki Kaczyńskiemu w Warszawie unosi się smród ruskich onuc. - Neumann
Polska ma najwięcej zgonów związanych z covid- 19 w Europie. Od początku grudnia umarło więcej osób, niż wynosi suma ofiar z 20 innych krajów. Po zmianie władzy komisja śledcza jest niezbędna aby rozliczyć funkcjonariuszy rządu PiS z tragicznych zaniechań. - Leszek Miller.

"Rząd zrobi wszystko, by obronić Polaków przed inflacją". Matuchno kochana Morawiecki znowu będzie po rusztowaniach ganiał, i rzucał „koktajlami Mołotowa” tym razem w „inflację”!?

Mateusz Morawiecki rozmawia z przypadkowym Polakiem:
- Gdybym nie był premierem, byłbym przedsiębiorcą. 
- Gdyby pan nie był premierem, też byłbym przedsiębiorcą.
Czyli mówicie, że dziś gość, który oszukiwał przy budowie wieżowca, razem z gościem, który robił wały na działkach, będzie decydował o losie faceta, który naciągał rodziców nieuleczalnie chorych dzieci? - Tygodnik NIE

George Carlin: Pamiętajmy, że media informacyjne nie są niezależne, są one rodzajem tablicy ogłoszeń dla klasy rządzącej. Ci którzy decydują o tym jakie wiadomości usłyszycie, a jakich nie,są opłacani przez tych, którzy mają władzę ekonomiczną , i prawie wszystko zależy wyłącznie od ich kaprysu. Jeśli macierzysta korporacja nie chce, żebyście o czymś wiedzieli, nie będzie tego w wiadomościach i kropka.

Jeśli Kaczyński przyjmując Mejzę do PiS-owskiego rządu nie wiedział o jego przeszłości - dyskwalifikuje go to jako wicepremiera nadzorującego służby. Jeśli wiedział - byłoby to kolejnym dowodem, że nie ma takiej ceny, której nie zapłaci za utrzymanie się przy władzy. Patologia....
- Borys Budka

Kolejka do apteki, stoję na dworze!? Nagle pani się zbulwersowała, krzyczy nie po to się szczepiłam, by maseczkę nosić, i na dworze w kolejce stać!? Wow!? No i „wuj” w kolejkę strzelił, bo nagle wszyscy zrezygnowali z zakupów!? Zwariowali czy co!? Nie okazuje się, że to niezaszczepieni odstąpili od skażonej!?
Jedne muszą kraść ubrania z kontenerów PCK, inne dorabiać się na plecakach i tornistrach, ale są też i prawdziwe kobiety biznesu, które jednym ruchem potrafią zarobić 14 mln złotych. Brawo! - Leszek Miller

Nie zastanawia was, że mniej więcej w tym samym momencie, w którym zagrabione zasoby spienięża rodzina Orbana, nasi nadwiślańscy Morawieccy czynią to samo? Akcja ewakuacja Ziemi ze sobą nie zabiorą...

12 zł. płaci poseł za obiad w Sejmie. 16 zł. płaci dziecko za obiad w szkole. O co w tym kraju (K) chodzi!?

Waszczykowski: „Premier Morawiecki trafił na pandemię, na lockdowny, i przeprowadził gospodarkę przez to suchą stopą”. Oczywiście, wszyscy widzimy ów sukces w sklepach, czy na stacjach benzynowych....
Wiceprezes partii rządzącej Antoni Macierewicz ogłosił, że pierwszym aktem ataku migrantów był atak w 2010 na samolot w Smoleńsku. To nowa teoria i warto ją odnotować. Ciekawsza nawet od elektromagnesów, które miały ściągnąć TU – 154. - Roman Giertych

Pomniki będą wyrastały jak grzyby po deszczu. Na końcu się okaże,że Kaczyński zostanie zapamiętany, jako ten, który zatrzymał falę islamu na Europę. Niczym Jan III Sobieski. Bitwa pod Kuźnicami, niczym Bitwa pod Wiedniem.

Kobieta umiera w szpitalu w Pszczynie, Co robi Kaczyński? Nagradza autora haniebnego wniosku do TK Przyłębskiej Instytutem Demografii i Rodziny. Bezczelność i pogarda. - Marcin Kierwiński
tvp.info: Zbiórka dla żołnierzy na Podlasiu.
Teraz w TVN. Dyrektor szkoły w Białymstoku mówi o pomocy żołnierzom, którzy pełnią służbę na granicy. Gdy tylko się dowiedzieli, że żołnierze od 3 dni nie jedli nic ciepłego, to natychmiast ruszyła żywnościowa pomoc, Żołnierze dziękowali. Chwała dyrektorowi, ale gdzie Państwo! - Janusz Kaczmarek
Miałam nadzieję, że ta zbiórka to jakiś scam. Marzymy o 200 tys. armii, a racje żywnościowe, i ciepłe ubrania dla pograniczników mają być finansowane ze zbiórek? Litości. - Jagoda Grondecka.
Dobre to nowoczesna armia bez kuchni polowych, i pewnie kucharzy, nie do pomyślenia za moich czasów!? Maciarenko coś ty z armii polskiej zrobił!? Przypomnijmy, że Bąkiewicz dostał 2.5 mln złotych, które można by wydać lepiej jak widać.

Wojciech Mann, znany dziennikarz radiowy postanowił w wymowny sposób skomentować swoją ponad dwumiesięczną nieobecność w mediach społecznościowych.
Wygląda na to, że powinienem się wytłumaczyć z mojej przydługiej nieobecności na FB. Wynikła ona m.in. z braku pewności czy nadal mogę nazywać się celebrytą, gdyż ludzie na świeczniku wyznaczają wciąż nowe standardy klasy wypowiedzi.
Dotąd nie nazwałem żadnego z moich rozmówców „kretynem”, jak profesor Terlecki. Przeoczyłem oczywisty fakt stwierdzony przez znanego analityka Suskiego, że Unia to okupant (zresztą, skoro Polska jest członkiem UE, to okupuje sama siebie). Nie wpadłem na to, jak doradca Andrzeja Dudy Deszkiewicz, że uczestniczki Powstania Warszawskiego to „zdemenciałe archeocelebrytki”.
Jako cienias i miękiszon pozostający daleko w tyle jeśli chodzi o osiągnięcia w dziedzinie chamstwa, postanowiłem dokładniej przeanalizować swoją postawę. Apeluję więc do Państwa o przysyłanie mi innych wzorów zachowań, do których powinienem dorosnąć.
Elity są kompletnie oderwane od rzeczywistości.
Joe Biden przybył na szczyt klimatyczny 85 samochodami, aby oznajmić ci, że powinieneś zrezygnować z jazdy autem, i przesiąść się na rower, by ratować planetę!?

Światowi przywódcy, którzy mówią światu jak postępować w obliczu zmian klimatycznych, udali się do Glasgow ponad 400 odrzutowcami. Maszyny wypompowały około 13 000 ton CO2 do atmosfery. Taką samą ilość CO2 produkuje elektrownia Bełchatów w ciągu 1/4 dnia.

Honorowy obywatel San Escobar nijaki Waszczykowski uznał, że w sporze Polski z UE dotyczącego demolki praworządności, polski rząd ma „asa w rękawie”. Dodałbym, że mają jeszcze kartofla w sejmie i buraka w pałacu. 
Zwołali konferencję prasową bo Morawiecki ogłosił, że PiS przygotowuje się do III wojny światowej bo Unia przystawił pistolet nam do głowy!? „Nam” znaczy się komu!? Zasnął, znaczy się będzie stan wojenny, bo wtedy też spał!?

Polska to kraj, w którym SKOK Wołomin wydymano na 360 milionów, Sasin roztrwonił 70 milionów, Ziobro 280 milionów, wydano prawie pół miliarda na nieistniejącą elektrownię atomową, ponad miliard na Ostrołękę, i nikt nie został ukarany!? Ale ludzi do sądu ciągnie się za brak maseczki!?
Ruch Ośmiu Gwiazd.
Polska Agencja Kosmiczna pod skrzydłami Olgi Semeniuk rozpoczęła pracę z przytupem.
Radni Prawa i Sprawiedliwości z Lublina chcieli, aby poddano pod głosowanie obecność Ziemi w Układzie Słonecznym.
Ciężkie zadanie przed Polską Agencją Kosmiczną: Olga Semeniuk ma zlikwidować Układ Ośmiu Gwiazd.
Wiemy już skąd wyruszymy na podbój kosmosu!? Rada Kosmiczna potwierdza dwie lokalizacje kosmodromów w Polsce, są to Baranów, i Radom.

Lustereczko powiedz mi przecie.....!?Znalezione w sieci: Hymn pochwalny na cześć Beaty Kempy! Nic na to nie poradzę! Wybaczcie Poecie Lecz ja się zakochałem w tej oto kobiecie! Kocham małe oczęta, w tłuszczu zatopione! Czółko niskie, dziewicze, myślą nieskażone. Kocham krótkie nóżęta, które jak dwa słupy Z trudem ciężar dźwigają wielkiej, tłustej ... (Tu rym sami wymyślcie jeśli chcecie mili By mi ten skromny wierszyk na forum puścili;)) Kocham wielkie piersiątka co wiszą jak dzwonki, Te podwójne podbródki, tę talię biedronki. Lecz przecież ma wybranka, prócz tłustego brzucha, Winna mieć wiele zalet umysłu i ducha Które chciałem opiewać! Lecz tu przyszła bieda! Bo wierszyka o niczym napisać się nie da:) 
Za pilnowanie łąki (CPK) państwo polskie w ubiegłym roku wypłaciło 12 milionów złotych. W tym roku będzie jeszcze więcej, a mówimy tu tylko o jednej „inwestycji” tego rządu. „Kiedy władza mówi o patriotyzmie, Bogu, honorze, i ojczyźnie, to na pewno znowu coś ukradli.” - Michaił Sałtykow

Dziś w PE wielu zapomniało o starej maksymie: „Ja tu nie siebie reprezentuję, a majestat Rzeczypospolitej” i przeciw Polsce kolejny raz głosowali!? Jak nazwać tych co prywatę nad dobro Rzeczypospolitej przekładają!? 

Nasza służba zdrowia: Żeby dostać się do ortopedy, musiałem pójść na wizytę do internisty, internista wystawił mi skierowanie do chirurga, a chirurg dał mi skierowanie do ortopedy. Ortopeda stwierdził , że to nie mieści się w jego kompetencjach i kazał mi iść do neurologa. Znów poszedłem do internisty i dostałem skierowanie do neurologa, ale okazało się, że neurolog jest na urlopie......
Wielu się zastanawia PiS czy PO, dla mnie to jedno barachło!? No ale coś wreszcie muszę wybrać, by żyć!?

Dlaczego nie można pozbawić posła mandatu, na ten przykład poprzez referendum!? Byłoby to bardzo ożywcze dla demokracji!? 
Rachunek Szumowskiego: 8 mln za przepłacone, wadliwe maseczki z Antonowa; 125 mln na testy, których nie ma; 200 mln na respiratory, których nie ma; 170 mln kolejne trefne respiratory; 140 mln dla rodziny ministra z grantów. Razem 642 miliony złotych.

Donald Tusk: Folwark zwierzęcy po polsku, czyli jak dwa wieprze na rozkaz kaczora miały przy pomocy jednej krowy odwrócić uwagę od stada tłustych kotów. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci jest przypadkowe. No, a co się stało z krową, która okazała się kobyłą, poszła na kotlety!? Smacznego, ohyda!?
Niedziela teoretycznie niehandlowa, a Dino jest czynne, podobnie jak inne sklepy!? Wow!? Zatrzymuję się przed Dino, przed drzwiami pali się znicz!? Matuchno kochana, a cóż to się stało, pądu zabrakło, reklama, ktoś się przekręcił.... zadaje pytanie kasjerowi!? No i okazuje, że jest to protest, takie pożegnanie wolnych niedziel!? Bo zarobią mniej jak w powszedni dzień pracy, bo utarg jest prawie zerowy!? Co w tej sytuacji mają zrobić, chwalić Morawieckiego, kukiełkę Kaczyńskiego!? 

Jedyne co rośnie w Polsce to pensje pisowskich aparatczyków i inflacja. Inwestycje stop. Lasy stop. Dzietność stop. Postęp stop. Ochrona zdrowia stop. Rankingi praworządności stop. PiS zniszczył i zdeptał Polskę.
Na CPK nic się nie dzieje, ale w zeszłym roku zatrudnienie pisowców wzrosło ze 100 do 260 osób, a na pensje wydano ponad 27 mln złotych. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze, dopóki PiS jest u władzy. Najwyższy czas pogonić tych złodziei. 

Niedługo powiedzieć „złodziej z PiS” to będzie tak jak rzec „skośnooki Chińczyk”. To co odsłania „Partia i Spółki” to niewyobrażalna kradzież zorganizowana przez całe pisowskie rodziny i koterie. Im tylko chodzi o to, aby to ucztowanie trwało. - R. Giertych
Co najmniej 170 osób powiązanych z premierem Mateuszem Morawieckim znalazło się w spółkach Skarbu Państwa. Ludzie szefa rządu zasiadają w firmach z branży paliwowej (Co najmniej 170 osób powiązanych z premierem Mateuszem Morawieckim znalazło się w spółkach Skarbu Państwa. Ludzie szefa rządu zasiadają w firmach z branży paliwowej (PGNiG Termika,Grupa Lotos, Lotos Asfalt), ubezpieczeniowej (PZU) i transparentowych (LOT, Centralny Port, PKP, czy PKP Intercity). Przeszkadzały ośmiorniczki u Sowy. Teraz mamy ośmiornicę w całym kraju.

Z archiwum: 11.05.2016: Niesiołowski: w Biblii nie ma nic o Kaczyńskim, bo jak wiadomo Mojżesz był uchodźcą.
- Nie podzielam opinii o nieudanych pięciu miesiącach rządów PiS. Polska jest kwitnącą demokracją, a ludzie na ulicach wznoszą prorządowe okrzyki i wychwalają wielkiego przywódcę - ironizował Stefan Niesiołowski (PO) podczas debaty w Sejmie nt. audytu rządów PO-PSL. I dodał: poszedłbym nawet dalej. Bóg stworzył świat po to, by pojawił się na nim PiS i miał do kogo przemawiać Jarosław Kaczyński.
Źródło : polsatnews.pl 
Chcesz się urządzić na państwowym? Pomoże ci w tym Morawiecki, obsadzi Ziobro, wepchnie Sasin, załatwi Brudziński, ulokuje Błaszczak - oto Polska Kolesiowska! - K. Jachira

Rządzący okradają: fundusz ofiar przestępstw; niepełnosprawnych; chorych onkologicznie; kontenery PCK; plecaki dla syryjskich dzieci. Nie mają najmniejszych skrupułów, żeby okradać ludzi skrzywdzonych przez los. Myślicie, że mają skrupuły okradając resztę społeczeństwa. 
No i patrzcie ustawa o znacznych podwyżkach dla polityków przeszła bez żadnego głosu sprzeciwu, a ponoć to są nasi obrońcy!? Zobaczcie jacy oni wszyscy od lewa do prawa, są zgodni gdy chodzi podwyżki płac dla nich!? Dla nich czekoladki, dla nas wyższe podatki, a powinno być odwrotnie, dla nas niższe podatki, dopiero dla nich czekoladki!?

Wiadomość z pierwszej ręki: Największe Centrum Logistyczne w Polsce wysyła swoich pracowników na przymusowe urlopy!? A jeszcze tydzień temu w sobotę, i niedzielę pracowali, o wolnym musieli zapomnieć!? Wychodzi, że to nie Niedzielski, a Matołusz..... pójdę dalej to wina Kaczyńskiego i Tuska, i to oni...Pamiętam czasy kiedy: „A na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści”, i tylko brawa było słychać!? 
Czarnek mówiąc o tym, że ludzie( homo sapiens) są na Ziemi od „miliardów lat”. To brakujące ogniwo w tezie Ewy Kopacz, że ludzie rzucali kamieniami w dinozaury.

Rozmawia krowa z osłem. Krowa – my w Indiach to mamy szacunek. Osioł – A my w Polsce
rządzimy.

W 2021 r. Polska zarobiła 5.2 mld zł na sprzedaży uprawnień do emisji CO2!? Brawo PiS teraz będziemy płacić o 40% więcej za prąd!?

Siekiera, motyka, Polski ład wkrótce trawę będziesz jadł! Siekiera motyka poseł suski będzie ład ale ruski!?
Wszyscy myśleli, że w ochronie zdrowia jest za mało pieniędzy, a okazało się, że jest za mało wiceministrów!? Niedzielski: w MZ powołaliśmy nowego wiceministra m.in. ds. dialogu społecznego, stanowisko objął Piotr Bromber, i będzie zarabiał ponad 16 tys. zł. brutto!?

Bogna Janke o proteście medyków „ rząd nie ma fabryki pieniędzy”. Podsumujmy:
- 2.5 mld PLN na Pałac Saski
- 9.3 mld PLN na Centralny Port Komunikacyjny
- 23 mld PLN na czołgi Abrams
- 25.6 mld PLN na myśliwce F-35
- 2 mld PLN rocznie na TVP
Faktycznie może zabraknąć......

Rząd poinformował Komisję Europejską, że na koniec roku zadłużenie Polski osiągnie 1,5 bln zł. W dwa lata rząd PiS zwiększył zadłużenie o ponad 400 mld złotych, to jest o tyle co przez całą dekadę w latach 2009-2019. Mają rozmach! - Leszek Miller.
Liczba wszystkich wykonanych w naszym kraju szczepień przeciw COVID-19 wynosi 36 mln 841 tys. 191. Idą na całość, klękajcie narody, wkrótce zaszczepią miliard Polaków, i Niedzielski spędzi urlop odbywając rejs dookoła świata, luksusowym jachtem, i to będzie historyczny sukces!?

Pan premier w liście do Polaków napisał: „Polski Ład zaczyna się tam,gdzie wasze marzenia”. To nieprawda – nasze marzenia zaczynają się tam, gdzie kończą się wasze rządy. - Leszek Miller.

Kolejny historyczny sukces rządu Morawieckiego. W ubiegłym roku Morawiecki zadłużył nas na 290 mld zł, ale dzięki temu ma 25 mld nadwyżki budżetowej!? Bogatyzm jest nieunikniony, im szybciej zadłużenie będzie rosło, tym będzie coraz to większa nadwyżka budżetowa!? To tylko mógł geniusz Morawiecki wymyślić!?
Facebook: Szczerze? Kaczyński - owszem zło wcielone, goebbelsowski umysł manipulatora. Morawiecki - nie dość lotny, ale gładki łgarz, sprzedajna, sprytna kanalia, jak tatuś, który zdradził "S", a poza tym wyjechał na "leczenie", wysłany przez SB. Terlecki - cyniczny łobuz, który w dawnym KL Auschwitz rozwalony na krześle słucha Mariana Turskiego, brak elementarnej kultury u tego dawnego niuchacza kleju. Ale szczególnie odstręczający jest Andrzej Duda. Totalna groteska, nicość charakterologiczna. Za grosz honoru. Postać uwłaczająca nie tylko urzędowi, który zdobył dość przypadkowo, ale wszystkim porządnym Polakom. Wstyd dla wolnej Polski. A przez ostatnie wypowiedzi o eliminowaniu czarnych owiec to już tylko taki mały, faszyzujący typek, ot, mussolinik znad Wisły.

" Jarosław Kaczyński i jego kierowca jeździli przez wiele dni po Polsce. Pewnej nocy przed limuzynę wyskoczyła im świnia. Nie przeżyła tego spotkania. Prezes widząc co się stało, kazał kierowcy iść wytłumaczyć wszystko właścicielowi i powiedzieć, że wszelkie straty zostaną zrekompensowane. Kierowca wrócił dopiero po godzinie z cygarem w zębach, butelką wina w ręce i w poszarpanym ubraniu.
- Mój Boże, co ci się stało? - pyta Jaruś.
- No cóż, rolnik dał mi wino, jego żona obiad, a ich 19-letnia córka chwile szalonej, niezapomnianej rozkoszy. Najlepsze jest to, że cała wieś nazywa mnie bohaterem!
- Cóżeś ty im powiedział?
- Że jestem kierowcą Jarosława Kaczyńskiego i właśnie zabiłem świnię."
Kaczyński ma władzę bo pozwala okradać naród swoim kacykom partyjnym!? Partia która wygrywała wybory z hasłem walki z korupcją, teraz z korupcji uczyniła zorganizowaną instytucję pozwalającą jej utrzymać się u władzy. W PiS działa specjalna komórka zajmująca się korupcją lub szantażowaniem posłów opozycji. Niemożliwe? I co na to Prokuratura Krajowa!? A może posłowie, którym składano propozycje nie do odrzucenia, zawiadomią organa ścigania?? Korupcja w Sejmie? „W cenniku są stanowiska w parlamencie, warte dziesiątki tysięcy miesięcznie posady w spółkach skarbu, przychylność instytucji państwowych na czele z CBA. Tak rozbudowanej korupcji politycznej nie było w polskim Sejmie nigdy dotąd”.

Państwo polskie kupowało testy od firmy Argenta za 209 złotych. Argenta kupowała je w Turcji za 34 złote (!). Firmę założył kolega ministra Szumowskiego z Zakonu Maltańskiego. Polska straciła na tej transakcji 27 mln złotych – to 442 kilogramy stuzłotówek. Tyle nasz kraj dołożył do interesu z firmą kolegi ministra Szumowskiego. Minister i wiceministrowie (sześć osób) musieliby nieść dwie 30-kg walizki i jeszcze 10-kg reklamówkę w zębach, żeby tę kasę wynieść z Ministerstwa Zdrowia. Ty boisz się epidemii. Oni boją się, że się skończy. Dla nich to Eldorado. Źródło Facebook
Kazimierz Koralewski, szef klubu gdańskich radnych PiS, został wiceprezesem Portu Gdynia. Na swoim koncie ma już doświadczenie zarządcze z Gdyni - prowadził sklep z odzieżą damską w centrum handlowym, po którym zostało mu blisko ćwierć miliona długów. Źródło wyborcza.pl

Chodzą słuchy, że punkty szczepień podpalają zaszczepieni, którzy w akcie desperacji rewanżują się po przebytych NOP . Do akcji podpalania przyłączają się ponoć bliscy i krewni osób, które wkrótce po szczepieniu zmarły. Źródło Twitter 
Nowy Wał, zarżnie małe firmy, zwłaszcza JDG(jednoosobowa działalność gospodarcza) ; ZUS ma otrzymać uprawnienia do kontrolowania ksiąg rachunkowych, w celu sprawdzenia dochodów prowadzących firmy (składka na ubezpieczenie zdrowotne liczona od dochodu, bez możliwości odliczenia od podatku); ci którzy płacą podatek liniowy, nie odliczą kwoty wolnej od podatku; podatek od wynajmu, tylko w formie ryczałtu, bez odliczenia kwoty wolnej, bez odliczenia kosztów remontów lokali; itp.itd A to wszystko, spowoduje GIGANTYCZNY wzrost cen usług i towarów! Będziemy płakać!

W PRL jak dyrektor, I sekretarz PZPR ...kupił na talon Poloneza czy Fiata i za miastem postawił altankę szumnie nazwaną daczą... To wszyscy mówili ale on nakradł. No a jak z zakładu wywiózł na Żuku parę desek i kilka gwoździ to zaraz proces pokazowy robili. Jak można kraść to dopiero pokazała nam Banda Czworga po podpisaniu paktu w Magdalence o wspólnym przekazaniu w prywatne ręce całego majątku narodowego wypracowanego przez pokolenia nie pytając się prawowitych właścicieli, narodu o zgodę. Panowie z Solidarności a raczej ci co nie zrobili kariery w PZPR to zaczęli dopiero kraść. Wpierw po troszku a później co ekipa to więcej zgodnie z pociągiem - ciągiem arytmetycznym, znaczy się im szybciej i mocniej pociągniesz tym więcej wyciągniesz. Co tam auto? Co tam dacza? Jak dziś byle kacyk partyjny ma dziesięciokrotnie więcej od tego komunistycznego złodzieja. 
Tak się zastanawiam czy czołgi Abrams zakupione przez Polskę, nie pochodzą czasami z Afganistanu? Tyle razy Amerykanie nas wykiwali, dlaczego tym razem ma być inaczej!? W tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz. Kolejny raz Amerykanie pozbędą się złomu zwanego czołgami, strzelać z tego nie będzie można, a jeździć toto będzie tylko na platformach!? Nie dość że przepłacimy to jeszcze kłopotów sobie przysporzymy!? 
I choć miesiące całe
Broń gotowano na PO-zakałę,
Jak stanął prezes i nacisnął spust
-Nie wypaliło -proch podpieprzył Tusk.

Panie Boże pokarałeś nas Kaczyńskim, nie każ nas jeszcze suszą(morem), weź sobie Jarka!?
Panie Szumowski, cały czas zastanawia mnie fakt, jak Pana syn w wieku 27 lat zgromadził 12 mln zł? Może Pan to wyjaśnić? Dla swojego syna pytam. - Aleksandra Dulkiewicz.......Pewnie dostał na komunię..co tu się czepiać....

Pogaduchy do poduchy!?
Nienawiść to nie choroba. Nienawiść to człowiek. Konkretna twarz, nazwisko i bardzo brzydkie wnętrze. - Marek Belka
Pięciu byłych polskich lewackich PREMIERÓW razem z Niemcami, klęczy w UE na gardle Polski symbolicznie pomagając im znieść szlaban na naszej granicy. Żebrzą o zabicie Polski,Polaków,polskości Jak to się dzieje,że mimo tej tradycji zdrad,żywej wśród części narodu Polska jeszcze trwa..? – napisała Pawłowicz na Twitterze.
Klęczą i próbują oderwać od gardła Polski rozwścieczonego Kaczyńskiego, który niczym wąż boa owinął się wokół jej szyi, i ją dusi!? No ale panna Krysia tego nie widzi bo oślepła, i ogłuchła!? A ja mam dla panny lekarstwo na to, należy usiąść na rozgrzanych kamieniach, a później na zimnej sztachecie!?
Miejmy nadzieję, że laureat Nagrody Nobla się myli: ′′ Wszyscy zaszczepieni ludzie umrą w ciągu 2 lat.
Laureat Nagrody Nobla Luc Montannier potwierdził, że nie ma szans na przeżycie dla osób, które otrzymały jakąś formę szczepionki. W szokującym wywiadzie światowy wiodący wirusolog wyjaśnił dosadnie: ′′ Nie ma nadziei i możliwego leczenia dla tych, którzy już zostali zaszczepieni. Musimy być przygotowani na spalenie ciał." Naukowy geniusz poparł twierdzenia innych istotnych wirusologów po zbadaniu składników szczepionki.
′′ Wszyscy umrą na wzmocnienie uzależnione od przeciwciał. Nic więcej nie można powiedzieć."
Źródło https://www.facebook.com/search/top?q=wszyscy%20zaszczepieni%20ludzie%20umr%C4%85%20w%20ci%C4%85gu%202%20lat 
Znalezione w necie!?
Rozumiem, że jeżeli Pan Panie Prezesie Jarosławie Kaczyński, używa wobec mnie, a także wobec osób, które wybrałem, aby mnie reprezentowały. Określeń „drugi sort”, „stoją tam, gdzie stało ZOMO”,”mordy zdradzieckie”, „hołota chamska”, można będzie wprost w stosunku do Pana osoby używać epitetów, jak w dwóch pierwszych zwrotkach utworu, który powstał po wprowadzeniu stanu wojennego:
Przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski.
Ty farbowana świnio, marszałku kur...ski.
Chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo.
Gnoju zasmarkany, Ty zdrajco, ZOMOZO..


Gnido zarzygana, jadowita mendo
Ty kukło gówniana, kacapski przybłędo
Tchórzu zajadany, ropiejący strupie
Padalcu rozdeptany, ty wrzodzie na dupie.
To co? Podobają się pierwsze dwie zwrotki? Możemy dalej?
Jako pierwsi na świecie mamy lek na covid. To wydarzenie przełomowe w skali świata - ogłosił senator PiS Grzegorz Czelej był wrzesień 2020 - Lubelska spółka biotechnologiczna Biomed Lublin dostała dotacje kilku milionów złotych na ten cel i produkcji lekarstwa- leku nie ma do dziś!?

Nowy Polski Ład: Jeżeli ciężko pracujesz, i dużo zarabiasz to musisz podzielić się z tymi, którym się nie chce.
Likwidacja OFE, to nacjonalizacja spółek, w które inwestowały OFE, a to daje możliwości wprowadzania własnych ludzi z PiS-u do rad nadzorczych, i decydowanie o podziale dywidendy, o ile takowa będzie!? No bo przecież po takich wybitnych fachowcach z PiS- u wszystkiego można się spodziewać tylko nie zysku!?

Dziwne to zjawisko im więcej zaszczepionych, tym więcej jest jeszcze zakażonych!? To tak jak z gospodarką im szybciej się rozwija, tym wyższe ceny w sklepie, lub wodą im bardziej ją oszczędzamy tym jest droższa!?

Zdarzają się szpitale w Polsce. gdzie prawie 100% leżących pod respiratorem przeżywa, i nie ma żadnych powikłań!? Respirator to nie jest taka zwykła pompka, źle zaprogramowana czynie więcej zła jak pożytku!? Skoro brakuje personelu medycznego do ich obsługi to może informatycy, programiści poradziliby sobie z ich obsługą!?
Miesiączka smoleńska!? Walka o wieniec!? Zobaczcie co robią. Nigdy wcześniej czegoś takiego w Polsce nie było: https://youtu.be/Lky69A9ZZX8

Dzielna kobita bije z liścia....aż iskry lecą!?: https://www.facebook.com/100010247378495/videos/1460789490939283/ 

Mimo szczepień brak poprawy. Wynika z tego, że jedyną skuteczną walką z pandemią są wybory- bo wtedy wirus był w odwrocie!
Chiński wirus nie trwał długo. Jak wszystko Made in China. Teraz mamy wersję brytyjską. Jeśli będzie się tak dobrze trzymać jak królowa Elżbieta to po nas!?

Odkryto polską mutację koronawirusa. Tracisz węch, smak, pieniądze, i firmę.
Idziesz na rozprawę ws. kary za brak maseczki - sąd uchyla sprawę, uzasadniając, że nakaz jest sprzeczny z konstytucją, ale bez maseczki do sądu Cię wpuścić nie chcą. Całkowity odlot!!!! To chyba najlepsze podsumowanie bajzlu jaki mamy w związku z pandemią.

17 MILIONÓW złotych kosztował filmik z Morawieckim wchodzącym po schodach!!! Qrwa, przecież to zwykle pranie pieniędzy i defraudacja!!! Chodzi o ten spot z premierem Morawieckim, za który polski podatnik zapłacił 17 mln zł, czyli prawie tyle co za „Katyń” Wajdy, który kosztował 16 mln zł? To mógł być interes życia dla paru PiS- owskich „kryształów”. 

Reportaż TVN o abp Wesołowskim. Wkrótce po emisji Wesołowski umiera. Reportaż TVN o abp Gulbinowiczu. Wkrótce po emisji Gulbinowicz umiera. Reportaż TVN o ks. Dymerze. Wkrótce po emisji Dymer umiera. Kościół zamiast na inną parafię zaczął przenosić na inny świat?
Kaczyński wypuścił Krakena by zniszczył polską gospodarkę!? Kto dosiądzie Pegaza, obetnie głowę Meduzie i zamieni potwora w kamień!?

Gomułka zniósł Trzech Króli, Kaczyński zaś zlikwidował Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Sylwestra, no i Wielkanoc, i nadal się uważa za wielkiego katolika, obrońcę świętego krzyża!? 
Lockdown, ma obowiązywać do 9 kwietnia, aby umożliwić pisowskim dygnitarzom zorganizowanie rocznicowych obchodów katastrofy smoleńskiej!?

Obajtek ma coś takiego, co daje pan Bóg, a co trudno zdefiniować. Potrafi w tym samym czasie zarobić 7 tys., wydać 14 tys., i odłożyć 28 tys., złotych!?

Jak Morawiecki będzie dalej premierem to za litr paliwa zapłacimy10 zł!? No a jak podniesie VAT minimum o 2% to klękajcie narody, bogate kraje będą musiały gonić ceny w polskich sklepach. 
Kontrola CBA ma zaświadczyć, że Obajtek kradł uczciwie, a Trybunał Konstytucyjny potwierdzić, że zgodnie z Konstytucją. I to wcale mnie musi być żart!?

Września 05 03 2021 r. otwarcie obwodnicy: Zobaczcie jak premier ucieka przed rolnikami.
Link do filmu: https://twitter.com/i/status/1367894737085140998 

Kaczyński ma osobistego „czapkowego”!? 
Link do filmu: https://img15.demotywatoryfb.pl//uploads/202102/1613133483_GBUdUe.mp4 
MEDIA WOLNE OD REKLAM!!!. I to jest to czego oczekuję!? Film trwa 1,5 godziny a reklamy 2.00, i z dobrego filmu robi się czeski film!? Na niektórych kanałach powtarzają to co było przed reklamą, by widz nie pogubił się!?

Chciałbym zobaczyć PIT Morawieckiego by przekonać się czy płaci jakiekolwiek, podatki, składki!? Mniemam że rok w rok otrzymuje zwrot nadpłaconego podatku!? Nie płaci, tylko jemu US płaci dobre to !?
Polityczna odpowiedzialność. Sasin nie odpowiada za zmarnowane 70 mln na wybory, Szumowski nie odpowiada za respiratory, rząd PiS nie odpowiada za szczepienia oraz liczbę zgonów podczas pandemii, natomiast Trzaskowski odpowiada za śnieżyce!? No i czego nie rozumiesz!?

Zakłady farmaceutyczne w Polsce mają wolne moce przerobowe, dlaczego nie produkują szczepionek!? Odpowiedź jest prosta bo nie należą do Polski, a dla Kaczyńskiego najważniejsza jest repolonizacja mediów, a nie odzyskanie kluczowych zakładów przemysłowych bezmyślnie oddanych przez Balcerowicza obcemu kapitałowi za psi grosz!?
Propaganda sukcesu!? Wielki samolot przywozi szczepionki, które pakuje się w mały samochód, ze stadionów robi się punkty szczepień, a wystarczyłby kontener!? Dworczyk: Przed przychodniami nie ma już kolejek. Fakt, ale nie ma też szczepionek!?

Samolot zaczyna spadać. Na pokładzie 4 pasażerów: Kaczyński, Morawiecki, Papież Franciszek i 10 letni chłopiec. Są trzy spadochrony. Morawiecki krzyczy: Jestem najmądrzejszy w Polsce, muszę rozwiązać wszystkie problemy moich kolesi... znaczy wszystkich Polaków! Bierze spadochron i skacze. Kaczyński: Jestem zbawicielem narodu polskiego! Bierze spadochron i skacze. Ojciec Franciszek podaje spadochron chłopczykowi i mówi: Moje życie już dobiega końca, Twoje się dopiero rozpoczyna. Bierz ten spadochron i ratuj się! Chłopiec na to: Spokojnie proszę Papieża. Zostały dwa spadochrony! Najmądrzejszy facet w Polsce wyskoczył z moim tornistrem 
Czy prezes Obajtek z Pcimia szczepił będzie swoich na stacjach ORLEN z działką w kopercie dla ks. Sawicza (Jarosława Kaczyńskiego)?

„Nasz” geniusz nad geniuszami Morawiecki, myślał i wymyślił: Polaku zaszczep się sam!? No bo co za wyjście, jak można tylko 30 osób, w jednym punkcie, tygodniowo zaszczepić!?

Kaczyński w Wałbrzychu rozwiązuje struktury PiS. Wałbrzych to pierwsze miasto wolne od PiS ! Pewnie już świętują, jak ja im zazdroszczę!? 
Ponad 1600 dawek szczepionki przeciw Covid musiało zostać zutylizowane, bo nie było komu ich podać. Ważniejsza medialnie była jednak afera z zaszczepieniem 18 osób spoza grupy zero, niż zmarnowanych tych 18 dawek, bo rozsądek gdzieś zgubił się po drodze.

Tarcza rządowa w praktyce! Na podstawie analizy wniosku RSP-D z dnia 1 stycznia 2021 r. stwierdziliśmy, że osiągnięty przychód w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku tj, w miesiącu grudniu 2020 r.(0.00 zł) nie jest niższy o co najmniej 15% w stosunku do przychodu osiągniętego w miesiącu poprzednim tj w miesiącu listopadzie 2020 r. (0.00 zł).......- poseł Wojciech Król 

Dlaczego Morawiecki nie stoi jeszcze przed Trybunałem Stanu, za to że biega z koktajlami Mołotowa, i rzuca nimi w Gospodarkę, od kiedy tylko zastąpił Szydło!? Polskich firm nie jest stać na jakikolwiek podatek, a Morawiecki zamiast go obniżyć, to go podwyższa, ba co chwila wprowadza nowe!? Zobaczcie jak „on” bardzo szybko się bogaci!?
To że Emilewicz próbowała obejść obostrzenia było brzydkie, ale to co zrobiła po później jest skandaliczne!? Przecież mogła kupić licencje przed wyjazdem, ale było szkoda paru groszy, no bo przecież tak mało zarabia!?

Jak to z tymi szczepieniami było!?
29 12 2020: „ W pierwszej grupie szczepimy osoby 60+”
05 01 2021: „Szczepienia zaczniemy od osób 70+”
11 01 2021: „Pierwsze szczepienia otrzymają osoby 80+”
W takim tempie zmian, ministrze Niedzielski, za tydzień dowiemy się, że priorytetowo szczepimy osoby 120+!
13 01 2021 Dworczyk: możemy szczepić miliony osób miesięcznie.
15 01 2021 Wow!? Morawiecki: jesteśmy gotowi miliard osób tygodniowo szczepić!?

Jeśli tarcza ma być pomocą dla upadających firm, to nie powinny być stawiane warunki na jej otrzymanie!? Bo tak naprawdę to nie rząd firmom pomaga, tylko wszyscy podatnicy, a rząd tylko na tym dobrze zarabia!? Dlaczego Morawiecki nie stoi jeszcze przed Trybunałem Stanu, za to że biega z koktajlami Mołotowa, i rzuca nimi w Gospodarkę, od kiedy tylko zastąpił Szydło!?
Wrocław 1963 r. W 25 dni podczas grypy zaszczepiono ponad pół miliona mieszkańców. W całym województwie 3 727 000 osób w tym 150 000 dzieci, i nie było strzykawek jednorazowych!? Ha, ha, ha,

Janda się zaszczepiła, Nowak ma zbyt drogi zegarek. Sikorski je ośmiorniczki, Tusk jeździ hulajnogą...afery na miarę Watergate. PiS kradnie miliardy, kler gwałci dzieci, cicho sza, chorzy ludzie, chory kraj .....nie ma szans na lepiej, to genetyczna choroba. - Beata Bojar
Jak sobie pomyślę, że gdyby nie tych 18 celebrytów co się wepchnęło, mielibyśmy już dzisiaj 500 tys. zaszczepionych to mnie szlag trafia. I jeszcze UE, i firmy farmaceutyczne, które zamiast dać nam od razu 5 mln dawek to srają po 300 tys. Rząd się dwoi i troi, a tu same kłody. - Przem75

Polskie piekło(18 nielegalnie zaszczepionych) pozwala zapomnieć o ministrze zdrowia, który stał się multimilionerem, instruktorze narciarskim, i handlarzu bronią, premierze nawołującym seniorów do głosowania w lokalach, i witającym Antonowa ze szmelcem, i w ogóle o totalnym chaosie. - Wojciech Sadurski

COVID- 19, Morawiecki tak puszy się w świetle jupiterów, jakby sam wynalazł szczepionkę oraz osobiście i na własny koszt sprowadził ją do Polski. Ale kiedy premier zapewnia, że tym razem na pewno epidemia jest w odwrocie i że odtąd będzie już tylko dobrze, bo rząd czuwa nad wszystkim – wtedy trzeba się zaniepokoić. Czas zacząć się bać, ponieważ polski koronawirus wyraźnie różni się od tego, który gnębi inne europejskie kraje, podobnie jak polski premier jest drastycznie odmienny od innych szefów europejskich rządów, a sposób sprawowania władzy w naszym kraju różni się mocno od demokratycznych reguł obowiązujących w państwach cywilizowanych. 
No a czy mój ukochany, umiłowany prezes Kaczyński, o którym nigdy nie napisałem dobrego słowa został już zaszczepiony!?

W malutkim Izraelu, 9 milionów ludności, szczepi się na koronawirusa około 150 tysięcy osób dziennie!? A w Polsce w tydzień 50 tys, docelowa ma być 180 tys!?

Skoro niewolnictwo zostało zakazane to dlaczego nadal jesteśmy zmuszani do oddawania większości pieniędzy swoim „Panom”, którzy decydują, co możemy jeść i pić, czego mają się uczyć dzieci i jak mamy troszczyć się o własne zdrowie i przyszłość? 
Wow!? Zaszczepili się poza kolejką ci co nie należą do sekty Kaczyńskiego, no i wywołali burzę!? Nie zachowujmy się jak pies ogrodnika!? Martwi mnie ilość zmarnowanych szczepionek, aż 8 tysięcy(według Millera)!? A robi się wielkie halo z zaszczepienia kilku znanych osób!? Niech się zmarnuje, ale porządek musi być!? W czasach PRL-u kupić mogli wszyscy, ale uprzywilejowani byli obsługiwani poza kolejnością, i nic się nie zmarnowało!?

30 mln zł, tyle wydała spółka „budująca” CPK na.....pensje w 2020 r. To najdroższa ekipa pilnująca łąki na Świecie. Oczko w głowie M. Horały. A w realnym świecie ludzie nie mają na chleb lub ZUS....Państwo dla swoich.
Świąteczny teledysk Inicjatywy Wolnych Sądów z Kaczyńskim w tle. Życzenia, czyli wściekły Mikołaj. 
Link do teledysku : https://youtu.be/b8fluz71d5g 
Jest 13.12.1981. Godzina 10.00 rano. Jarosław Kaczyński smacznie śpi.
Jest 13.12.2020. Godzina 10.00 rano. Jarosław Kaczyński smacznie śpi.
Różnica jest taka, że wtedy bito jego kolegów, a dzisiaj biją jego koledzy.

Gdyby Morawieckiego podłączyć do wykrywacza kłamstw, to wariograf potrzebowałby natychmiast respiratora!? 
Szok??? Rodzina na swoim. Monika Morawiecka szefem nowej spółki PGE, która ma postawić wiatraki na Bałtyku. Kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie, helikopter, i jacht do dyspozycji, a wiatraków jak nie było tak nie ma. Czekamy kiedy 9- letni syn Morawieckiego zostanie wicepremierem. 

Poziom propagandy rządu Morawieckiego jest tak wysoki, że jutro Minister Zdrowia ogłosi kilkadziesiąt zmartwychwstań. 
„Tymczasowe szpitale...Morawieckiego” Wow!? Zarażeni sami przyjadą, położą się do łóżka, zrobią sobie badania, podłączą do respiratora, a w międzyczasie będą się opiekować przemęczonym personelem medycznym!? Zjadłem coś, że takie brednie wypisuję!?

Mam pomysła! ZUS- owskie pałace przerobić na szpitale, a lekarzy orzeczników wysłać na pierwszą linię walki z COVID- 19, wszak to najwyższej klasy uzdrowiciele.

„Polska jest najgorzej przygotowanym państwem do jesiennej fali epidemii w całej Unii. Gdy inni szykowali się na wojnę z wirusem, wy – na wojnę z narodem. Wycofajcie się z niej, zanim dojdzie do tragedii. Ludziom pozostał krzyk, decyzje należą do was” – napisał w ostrym wpisie Donald Tusk.
Opozycja żąda zwołania komisji zdrowia ws. szpitala na Narodowym. Pochodzący z innego województwa medyk został zakwaterowany w pięciogwiazdkowym hotelu. W szpitalu miał pracować tydzień - łącznie 84 godziny. Przy stawce w wysokości 150 zł daje to 12,6 tys. zł wynagrodzenia. No a kiedy przychodnie i szpitale zaczną przyjmować chorych, Gdzie są lekarze co poszli do polityki, do NFZ, do ZUS!? Eureka już wiem, pracują w Szpitalu Narodowym za 200 zł na godzinę, albo i więcej!?

Horror w Poznaniu. Nie wolno włączać przycisków alarmowych! „Czego się ku…drzesz?” – zwraca się personel do chorych na Sars-Cov-2 w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim(....) O jednym z oddziałów mówi się wprost: Umieralnia. Zobaczcie reportaż: https://tiny.pl/72ffg 

Znajoma laborantka ze szpitala powiedziała mi, że testy na wirusa od dwóch lat były już dostępne w Polsce!? To by wyjaśniało skąd nagle tyle testów w Polsce się pojawiło.
Jarosław Kaczyński popiera protest kobiet: Adres filmu https://youtu.be/e7ziOy8DcxA

Studenci pod Sejmem:. Słuchajcie, przyszła do nas Amelia ze znajomymi. Przygotowali przyśpiewkę na dzisiejszy wieczór.: Adres do filmu: https://www.facebook.com/1683534065241470/videos/2470638456572432 

Politycy mają swoje kliniki rządowe, a nam rząd organizuje na stadionach igrzyska śmierci, będzie to bieg po życie z przeszkodami, czy na 100 m!?
„Donald matole, twój rząd obalą kibole” śpiewali stadionowi patrioci i tak się stało. Teraz można zaśpiewać: „Jarek niestety Twój rząd obalą kobiety”. Nie sadzicie że samosądy byłyby bardzo ożywcze dla demokracji!?

Niestety, co niektórzy mają zakazane spacery przez Morawieckiego!? No bo seniora 70+ świeże powietrze może zabić, natomiast to w kościołach, centrach handlowych, na zatłoczonych ulicach już nie. To tylko taki geniusz jak Morawiecki mógł wymyślić!? Znaczy się nowe hasło premiera to: Zaczadzić staruszków, by gospodarka ożyła!?

Zamykają co się tylko da, restauracje, kluby, baseny....!? No a co z prywatnymi gabinetami lekarskimi, obleganymi przez chorych!? Aha ich nie wolno ruszać, bo mafia w białych kitlach dopiero by krzyku narobiła!? Władza sama zmusza do kombinowania, a później jest zdziwiona!? Np. w sklepie 15 m2, a w kościele tylko 7 m2 na osobę!? Skoro w restauracji nie można zorganizować wesela, to przyjdźmy do niej się pomodlić, pamiętam swego czasu krążył po Polsce obraz Matki Boskiej, i w każdym domu przyjmowano gości poczęstunkiem!? 
Gazem w kobiety, to chyba najlepszy pomysł Kaczyńskiego. I kto stoi dziś tam, gdzie stało ZOMO?

Bawiąc się cyframi.....Gdyby te 2 mld PLN, które idą na szczujnię TVPiS, przeznaczyć na zatrudnienie personelu medycznego- również z innych państw- to pielęgniarki wypatrywałby chorych na progach szpitali, witając każdego chlebem, i solą.
Przejdziem grype przejdziem covid będziem Polakami.
Dał nam przykład sam Szumowski jak ozdrowieć mamy.
Marsz, marsz Szumowski z Kanarów do Polski,
do sklepu za rogiem zmierzyć się z nałogiem.
Jak Czarnecki w TVN-nie pieprzył dyrdymały,
tak Szumowski masek chińskich przywiózł transport cały.
Marsz, marsz...

Na czym polega „ Zero tolerancji”: Prezes nie musi nosić maseczki, bo „jest w pracy”. Dworczyk nie musi być 10 dni na kwarantannie, bo ma posiedzenie Rady Ministrów. Szumowski może iść do sklepu „ bo jest zdrowy”. Czarnek może odwiedzać w szpitalu, Ty nie. 
Jarek na kwarantannie, jest nadzieja dla Polski?

Nosić maseczki czy nie!? Krótko od ponad 30 lat wiosna, jesień chodziłem usmarkany po pas. Od końca lutego w miejscach publicznych zakładam maseczkę, no i po glutach!? Mówcie sobie co chcecie ale w tych maseczkach musi być moc!?

Co mu „zrobił” ten co z Giertychem wszedł do toalety!? Koledzy wyszli z aresztu, a Giertych leży w szpitalu, zamiast w klinice!? Pamiętacie jak Blida weszła do łazienki z funkcjonariuszką ABW?
Podobno są przecieki ze szpitala gdzie leży Roman Giertych. Wykryto u niego neurotoksyny.(Fenantyl). Jeśli to nie fejk, to Zero ma przechlapane...

Sasin powinien jeszcze opier......dolić leniwych pacjentów. Ci to w ogóle tylko sobie leżą i nawet się leniuszkom oddychać nie chce, tylko robią to za nich kupione przez rząd respiratory.

Załatwili, Geremka, Blidę, Leppera, teraz dobierają się do Giertycha, a za tym wszystkim stoi Czerwony Karaluch!?
O wszechmogący święty Jarosławie prowadź nas przez ciemność bo bez Ciebie nie damy rady. Oświetl nam drogę świętym ogniem i spal nim naszych wrogów. Błagamy Cię Święty Jarosławie, my Twój uniżony lud.

Polska to najbogatszy kraj. Wszyscy kradną i jeszcze trochę zostaje. Przedtem kradli łyżeczką, potem łyżką, a teraz chochlą.
Ryszard Swetru: Mateusz Morawiecki zapowiedział kilka zmian w tak zwanej ,,Piątce dla zwierząt". Dozwolony będzie ubój rytualny w przypadku drobiu.
Cóż za przypadek, że dobrym przyjacielem PiS jest Andrzej Goździkowski prezes Cedrobu, firmy zajmującej się masową produkcją drobiu.
Cóż za przypadek, że zakaz nie obejmie akurat tej gałęzi, gdzie Cedrob zainwestował 100 mln zł w budowę nowych chłodni.
Cóż za przypadek, że Cedrob razem ze spółkami skarbu państwa jest fundatorem wielu proPiSowskich wydarzeń, np. gal Gazety Polskiej.
Cóż za q**a przypadek.

Jak patrzę i słucham polityków Zjednoczonej Prawicy, od razu przypomina mi się K.I. Gałczyński
„ Gęby ponure, spojrzenia tępe.
- Z czym walczycie bracia?
- Z postępem!”...

"Kim Pan jest panie Morawiecki, że zostaje Pan ministrem niezależnie od wyniku wyborów, wygryza ministra finansów, ministra skarbu, a nawet panią premier? Skąd ma pan parasol ochronny tak skuteczny, że bez właściwie żadnego politycznego zaplecza wygrywa Pan wojenki z Ziobrą, Szydło i Szałamachą a totalna opozycja i media z prawa i lewa traktują Pana ulgowo? Dlaczego zarówno Schetyna jak Kaczyński typują Pana na ministra”? Zapytał 6 grudnia 2017 na blogu lorem ipsum.
Jesteśmy jedynym na świecie krajem, w którym VICEpremier jest szefem premiera.

Jacek Sasin przygotowuje odpowiedź na list 50 ambasadorów. Napisze do wszystkich obywateli 50 krajów. To będą jakieś 2 miliardy, 653 miliony, 949 tysięcy kopert!

Sławomir Nitras: Rząd PiS po odchudzeniu ma w sumie 5 premierów i wicepremierów. Czy kiedykolwiek w Polsce było więcej? Strach się bać kolejnego odchudzania rządu PiS.
A propos ostatnich protestów „obrońców klimatu” w Warszawie...Znakomita odpowiedź reportera Skynews z Australii skierowana do młodych ludzi, którzy demonstrują w obronie klimatu: „Jesteście pierwszym pokoleniem, które zażądało klimatyzacji w każdej klasie. Wszystkie wasze lekcje odbywają się przy komputerze. W każdym pokoju jest telewizor. Spędzacie cały dzień, korzystając ze środków elektronicznych. Zamiast chodzić pieszo do szkoły, jeździsz wszystkimi środkami transportu. Jesteście największymi konsumentami dóbr w całej dotychczasowej historii świata. Ciągle kupujecie najdroższe ubrania, aby być „modnymi”. Wasz protest ogłaszany jest za pomocą środków cyfrowych i elektronicznych.
Zanim więc zaprotestujecie, wyłączcie klimatyzację, idźcie do szkoły pieszo, wyłączajcie telefony i poczytajcie książkę, zróbcie kanapkę i obiadek domu zamiast kupować gotowe jedzenie.
Niestety nic z tego się nie wydarzy, ponieważ jesteście samolubni, słabo wykształceni i manipulowani przez ludzi, którzy Was wykorzystują mówiąc ci, że macie szlachetny cel, bawiąc się w najbardziej szalonym zachodnim luksusie. Obudź się i zamknij się. - Dowiedz się o faktach, zanim zaprotestujesz.

 "Zabiłem w pracy muchę zaraz wszyscy na mnie się rzucili: No co ona tobie zrobiła!? Ty morderco! Ty sadysto!? Taką biedną muszkę zabił!? Koleżanka to nawet po pogotowie chciała dzwonić!? Inna położyła biedną muszkę na białej chusteczce i próbowała reanimować!? Co to na tym świecie się narobiło!?
Bank którym kierował M. Morawiecki, prał pieniądze rosyjskich oligarchów. Szef nic nie wiedział o transakcjach rzędu kilkuset milionów dolarów. Przypadek? Nie sadzę!

Udał się prezesowi Mateusz. Najpierw dwa razy sąd wytknął mu kłamstwo, teraz naruszenie prawa. Taki trochę recydywista z tego premiera. 
Tak się zastanawiam w jaki sposób można humanitarnie zwierzaka zabić!? Czy Kaczyński ma już przygotowane instrukcje, procedury etc.!?

Jacek Dubois: Odnoszę wrażenie, że żyjemy w jedynym na świecie kraju, gdzie norki zamiast opozycji pokonają dyktaturę. 

Katolicy słyszą płacz zarodków, ale są głusi na krzyk dzieci, które są bezkarnie gwałcone przez ich "pasterzy". 
Morawiecki złamał prawo zlecając Poczcie przygotowania do wyborów „kopertowych”. Czy ktoś kto dwukrotnie został skazany przez sąd za kłamstwa, teraz odpowie za przestępstwo, może być nadal premierem!?

Szydło zmienną jest jak pogoda raz gorący wiatr, raz lodowata woda:
2015 – wystarczy nie kraść.
2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy.
2017 – inni też kradli.
2018 – inni kradli więcej.
2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem.2020 – kradniemy i co nam zrobicie.
Respiratory zakupione przez Szumowskiego to szmelc. Bez gwarancji, bez serwisu, bez przewodów do podłączenia tlenu. Przy odbiorze wykreślono praktycznie wszystko co powinna taka oferta zawierać. Brak zapisu o zaliczce. Tak się państwo okrada! I tak jest codziennie. A winni się bawią!?
Respiratory zakupione przez WOŚP z pełnym osprzętem, gwarancją, kosztowały 99 tys. zł za sztukę, zaś zakupione przez Szumowskiego kosztowały 200 tys, zł za sztukę i były gołe jak noworodek!
Respiratory Szumowskiego dlatego były takie drogie bo wszystkiego im brakowało!? Inna sprawa by wygrać „przetarg” w Polsce zwyczajowo daje się od 10 do 20% wartości zamówienia!? No a komu to wszyscy wiedzą!?
Po nadużyciach przy zakupie maseczek, i respiratorów Ministerstwo Zdrowia bierze się teraz za zakup szczepionek na grypę, Będzie kolejna afera!? Oj! Będzie się działo!?
Wicerzecznik PiS: nie zatrudniamy ekspertów, bo jak zatrudnialiśmy ekspertów, to nie chcieli oni realizować naszego programu.

Morawiecki wyjaśnił, dlaczego nie ma braci Kaczyńskich na zdjęciach z początków Solidarności. Otóż zdaniem premiera, to oni te zdjęcia robili. Czy Jaruś wygląda ma kogoś, kto umiałby obsługiwać aparat fotograficzny? 
Rządy Matołuszka czarne na białym:
Największy deficyt budżetowy w historii – 109 mld. zł. ( z wielką szansą na 200 mld. zł.)
Największy spadek PKB od 30 lat - 8.2% ( może być więcej)
Najbardziej opodatkowana gospodarka od 20 lat, w ciągu 5 lat 34 nowe podatki ( jest szansa na dociągniecie do 100)
Inflacja bazowa najwyższa od 19 lat – 4.3%
Ależ to będzie historyczny, rekordowy rok, już oczami wyobraźni widzę skaczącego z radości Morawieckiego, przy owacjach na stojąco towarzyszy z PiS- u. Ludzie przecież mogło być znacznie gorzej gdyby nie Matołuszek!? Zatem cieszmy się i płaćmy za jego grzechy!?


Zobaczcie, jak umiejętnie wyciszali wszystkie afery...Kto dziś pamięta o aferach; SKOK, Banasia, PCK, Getback, Podkarpackiej, NBP, KNF, Kuchcińskiego, Piebiaka, agenta Tomka, CBA, kolekcji Czartoryskich, z listami poparcia dla KRS, komisji smoleńskiej, wycinki Puszczy Białowieskiej, ułaskawienia Kamińskiego, finansowania Solidarnej Polski, z helikopterami Caracal, Piotrowicza, Polskiej Fundacji Narodowej, ze śmiercią Igora Stachowiaka, z dwiema wieżami Kaczyńskiego, i spółką Srebrna, z taśmami Morawieckiego, z majątkiem Morawieckiego, z mafią vatowską w Ministerstwie Finansów, z Funduszem Sprawiedliwości, z kradzieżą pieniędzy z CBA, z polskim złotem przywiezionym z Anglii..? No kto pamięta? Prawie nikt. A te afery to czubek góry aferalnej góry lodowej PiS-u. I co I kur...NIC!
Roman Giertych: Rząd premiera Morawieckiego prosi UE o pożyczkę? A co zabrakło na pensje dla pilnujących pola CPK? Zabrakło na miliony dla Macierewicza, Obajtka i tysięcy kuzynów, pociotków, instruktorów? Przecież prezes NBP mówił, że mamy nieprzebrane zasoby pieniędzy.

Mateusz Morawiecki, rocznik 1968, twierdzi, że chodził do gimnazjum. Gimnazja w Polsce wprowadzono w 199 roku!?
-Jeżeli Twoje dziecko jest opóźnione w rozwoju, nie przejmuj się – być może to przyszły premier RP!?
- Skoro Premier Morawiecki (rocznik 1968) twierdzi że chodził do gimnazjum, to znaczy, że potrafi podróżować w czasie. A źli ludzie zamiast podziwiać - hejtują.
- I pomyśleć, że zaczynał od elektrycznych samochodów, a tu już podróże w czasie. Słuszną linię ma nasza partia.

A miało być tak wspaniale, pierwszy historyczny rok z zrównoważonym budżetem!? No i fanfary zagrały i się obudziliśmy!? Z sieci: Oficjalnie opublikowana przez ministra finansów PiS dziura budżetowa 110 mld. Kolejne ponad 100 mld już ukryte w obligacjach wyemitowanych przez BGK i PFR wykupionych przez (Uwaga!)... NBP. To bez kasy ukrytej w dotacjach celowych mamy już deficyt w wysokości 51% całego "zrównoważonego" budżetu inżyniera historii Pinokia na ten rok. - Szok!!! A co do tego dojdą kolejne wydatki związane z pandemią. A do tego dodajmy zamknięcie gospodarki zapowiadane przez to dziecko od bajca Macierenki w fotelu wiceministra finansów ... W kwietniu pisałem Wam Polinstyńczycy na tym forum, że jesieni będziecie mieć już Bangladesz w finansach publicznych, a w przyszłym roku Wenezuelę plus. Takie są skutki rozdawniczego narodowego socjalizmu pisowskiego.

Z sieci: A gdy skończą się PiSu dni,
I władza Polski zbawcy.
Będą do pierdla czwórkami szli.
Złodzieje i szubrawcy.
O zdrowie dziś szczególnie dbam,
Rodacy moi mili,
Bo jest bezcenne, jeśli mam,Tej pięknej dożyc chwili.
Nepotyzm w każdej skali jest naganny i szkodliwy, ale w skali, jaką rozpętał PiS, jest przestępstwem wobec suwerena.

Ogłoszenie matrymonialne: Poznam męża, koniecznie z PIS, w celu objęcia lukratywnej posady w postaci stanowiska kierowniczego w państwowej instytucji tudzież spółce skarbu państwa. Pozwolę nawet przepisać na siebie majątek. Tylko poważne oferty. 

Ks. Andrzej Draguła: „Powoływanie się na Boga w usprawiedliwianiu własnej nienawiści jest bluźniercze. Robiły tak wojska Hitlera. Skandować naprzemiennie „Wyp…ać!” i „Bóg, honor, ojczyzna” to jakby krzyż włożyć do moczu.” 
Gierek w 10 lat zadłużył Polskę na 24.1 mld euro, PiS w jeden rok na 27.5 mld euro. Za Gierka kasę wybudowano hutę Katowice, Port Północny, Rafinerie w Gdańsku, kopalnie węgla brunatnego i elektrownie Bełchatów, FSM w Tychach. Co wybudował PiS!?

Tragedią naszego kraju jest to, że ludzie, którzy powinni przyjmować tabletki, przyjmują ustawy!?

Jeżeli jest kawa bez kofeiny, mąka bez glutenu czy piwo bez alkoholu, to może doczekamy się sejmu bez idiotów? 
Policja Warszawa: Wobec nieuczciwego posądzania policjantów Komendy Stołecznej Policji o nadgorliwość. Przedstawiamy film, którego celem jest zobrazowanie działań z perspektywy „oczu” policjantów. Jego celem nie jest obraza kogokolwiek, a jedynie prezentacja przyczyn naszych działań.
Link do filmu: https://twitter.com/i/status/1292702764406120449

Ale napakowana mściwosierdziem do bliźniego!? A pan żeś du.. nie facet, strzelił bym takiej z liścia, aż by numer buta pokazała, to by do końca życia wiedziała jak się zachować!? Oplucie kogoś to jest największa zniewaga, karalna nawet w demokracji!?
Link do filmu: https://www.facebook.com/piotr.steperski/videos/1625953374231676/ 
Czy znajdzie się chociaż jeden poseł, który odmówi przyjęcie podwyżki wynagrodzenia!? Tylko nie mówcie, że tak nie można, bo prawo nie pozwala!?

Wszystkich, którzy zamierzają wziąć udział w zaprzysiężeniu, uprzedzam, że po słowach „uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji” zarówno Andrzej Duda jak i zgromadzeni powinni zachować powagę. - Donald Tusk
Widziałem już kilka razy jak młodzi prosto po ślubie jechali na cmentarz, gdy rodzic jednego z nich nie doczekał tej chwili. Ale żeby nowożeńcy z kościoła na grób brata szefa pana młodego się udawali, to jeszcze nie widziałem.

Donald Tusk: Nie ma złych wyborców. Nie a też złych regionów. Jest zła, skorumpowana i agresywna władza. To ona dzieli, by rządzić. Walczmy z nią, nie między sobą.
Krajobraz po bitwie!? Pierwszy dzień (nie)podległości!? Utkwiły mi w pamięci obrazy ludzi w obydwu sztabach wyborczych tuż po 21.00. W sztabie A. Dudy mnóstwo flag biało- czerwonych, Mazurek Dąbrowskiego, owacje, Sto Lat... a w sztabie R. Trzaskowskiego ludzie bez polskich flag, bez polskości w sercu, nawet bez flag unijnych, czyli takich jakie można się było u nich spodziewać.

Dwa odmienne światy Polaków. Czy jest możliwość znalezienia między nami wspólnego języka? Może tak, ale po co? Ta agresja ze strony ludzi popierających R. Trzaskowskiego nie wróży nic dobrego i z nimi normalni, patriotyczni Polacy nie mają nic wspólnego. I tak pozostanie, bez względu na wynik wyborów.

A mnie się marzy kurna chata. Taka zwyczajna bez kantów, fuszerek, nie skopana. Chata stabilna, na silnym fundamencie a nie na na partyjnym firmamencie. Nie kombinowana. lecz solidnie wybudowana. Czego bym nie pragnął, to ciągle słyszę, że za dużo chcę. Co bym nie zrobił to ciągle słyszę za mało zrobiłem. 

"Prezydent Andrzej Duda nie pojawi się na debacie. Ogłosił walkower" - napisał kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski. "Do końca miałem nadzieję, że się zdecyduje, że stanie do prawdziwej rozmowy, a nie do ustawki, że wszyscy będziecie mogli porównać nasze wizje Polski" - dodał polityk.
Gest podanej dłoni Dudy, i pierwsze skojarzenie Gierek z jego „pomożecie”!? Duda wygrał ale wojna będzie trwała!?

Uciekający Duda i tłum krzyczący „będziesz siedział” to najlepsze co ostatnio zobaczyłam we Wrocławiu. Adres filmu: https://twitter.com/i/status/1279316680963952641 
No i mamy spór kompetencyjny między TK i SN....nie wiadomo, kto ma sprzątać, a kto ma gotować..!?

Donald Tusk: Mateusz nie zawsze mija się z prawdą. Kiedy był moim doradcą, mówił, że Prezes nie ma pojęcia o współczesnym świecie i gospodarce.

Kaczyński zgromadził wokół siebie  najbardziej chamskich prymitywnych ludzi, bez wiedzy, kultury, ludzi o najniższych poziomach intelektualnych ale wiernych i dobrze opłacanych!

Towarzyszu Morawiecki odmrożenie gospodarki to nie Wyścig Pokoju, z klejonymi etapami!? Wyścig w których  to zapomniano o premiach górskich, i koszulkach!? Ba wyścig wystartował  bez sponsorów, i zawodników, bo według towarzysza same rowery mogą też jechać!?
Taka oto "perełka", proszę Państwa ..."Jarosław Kaczyński broni szefa resortu zdrowia. Według niego sytuacja materialna Łukasza Szumowskiego jest "nieporównywalnie bardziej skromna”, niż podejrzewa opozycja. A rozdzielność majątkowa to „normalna praktyka”. "A co ma powiedzieć?! Sam praktycznie zarządza spółką Srebrna. Nie może jej przepisać na żonę, bo jej nie ma, ani na kota. Ale mechanizm jest ten sam” - komentuje poseł PO Marcin Kierwiński." Zgrabnie, panie Kierwiński .... 

Jestem zmęczona,zmęczona życiową podróżą przez PRL ,a teraz PRL II, tyle że wtedy byłam młoda i umiałam się bronić, teraz czuję się pokonana. Kaczyńskiego i jego funkcjonariuszy wybiera połowa moich rodaków. Jest to o wiele bardziej bolesne niż przy tamtej władzy, gdyż nikt za nami nie stoi, żaden okupant. Jak wytłumaczyć moim rodakom, że ci nowi okupanci nie mają własnych pieniędzy, a te wszystkie prezenty, te 500+. wyprawki szkolne, 13 emerytury wypłacane są z naszych podatków. Polska, która rozkwitła po wyzwoleniu z sowieckiego uścisku, przypomina teraz przygarbioną, schorowaną babcię, dla której ekipa Kaczyńskiego nie ma litości...będzie ją esploatowała dopóki nie upadnie... - Maria Nurowska
Gowin mówiący o sumieniu jest jak Kurski wychwalający prawdę, Terlecki piękno, Pawłowicz powściągliwość, Kaczyński pokorę, a Duda niezależność. 

Vivat PiS! Vivat dobre zmiany! Wy jesteście bogi, my jesteśmy chamy!? 
Wybory narażają, nie narażają, a mnie to wali, bo nie wezmę w nich udziału!? A jednak nie chcem ale muszem odesłać pakiet wyborczy inaczej mnie zapuszkują nawet na trzy lata!? A ja mam takiego pomysła: Dzień wyborów powinien być dniem wyjścia na ulicę. Wyjdźmy wszyscy na ulice swoich miast i zróbmy ogromne ognisko z kart do głosowania. Zróbmy „światełko do nieba” jakiego jeszcze nikt nie widział. Niech w końcu rząd zobaczy, że nie jesteśmy baranami, które pozwolą prowadzić się na rzeź przez jakiegoś karakana. Wysyłajcie to do wszystkich znajomych i działajmy ludzie !!!

Noszę maskę papierową z wizerunkiem Kaczyńskiego, i jak na razie wirus mnie nie dopadł, czy po wprowadzeniu nowych przepisów będzie ją można nosić!? Powiesiłem zdjęcie Kaczyńskiego, i Macierewicza na lodówce, i jakoś z niej tak szybko nie ubywa!? A jakie te zdjęcia są skuteczne gdy komary, muszki atakują, żaden insekt nawet na Tobie nie usiądzie!? 

Czy jest mnie stać na te wybory!? Za nieodesłanie karty do głosowania, 3 lata więzienia!? Nie zamontujesz skrzynki pocztowej 10 tys zł grzywna!? 30 tys. zł za wejście do parku, lasu, na cmentarz.... Jak tak dalej pójdzie to nie ukradł, nie zabił, a z więzienia i długów nigdy nie wyjdzie do końca życia!? 
Panie towarzyszu premierze, mam do odebrania twardy dowód rejestracyjny, nie mogę tego zrobić bo wydział komunikacji nieczynny, żona nabyła prawo do emerytury w tamtym roku, chciała jeszcze pracować, dziś chce przejść na emeryturę, nie może bo ZUS nieczynny, a infolinia to szybciej główną wygraną w Eurojackpot się trafi, jak dodzwoni, chciałbym zrobić badania kontrolne, iść do dentysty, nie mogę bo gabinety lekarskie pozamykane, a pan towarzyszu premierze mi tu pieprzysz, że nie ma przesłanek by wprowadzić stan wyjątkowy!? Dziś w Polsce nic nie załatwisz urzędy gmin, miast, starostwa, ZUS, Urząd Skarbowy, przychodnie, gabinety lekarskie, szkoły, przedszkola, żłobki etc. wszystko pozamykane na cztery spusty!? Zabrania się przebywania w parkach, na bulwarach, lasach, cmentarzach, działkach etc., a pan towarzyszu premierze pieprzysz mi tu, że nie ma przesłanek by wprowadzić stan wyjątkowy!? 
Wirus szlaje, a na Wiejskiej trwa w najlepsze Korona Party!? Wszyscy zachowują się jak ten przysłowiowy pies ogrodnika co sam nie zje i drugiemu nie da!? Ano co wybraliśmy to mamy!? Nagle okazuje się, że ta ciągle łamana Konstytucja jest ważniejsza od życia ludzkiego!?

Od kilkudziesięciu lat słyszę, że Polska jest stawiana jak wzór godny do naśladowania!? Szkoda tylko ze ten czar pęka zaraz po przekroczeniu jej granic!? 

Wybory za wszelką cenę!? Dla osiągnięcia celu politycznego można poświęcić w ofierze połowę ludzkości. - Mao Tse-tung. Czy Kaczyński też tak uważa!? 
Znalezione w sieci.
Panie mini…strze,
Proponuje szyld powiesić
nad szpitali wszystkich drzwiami :
„WSZYSTKICH WAS BŁOGOSŁAWIMY
RESZTE KOMBINUJCIE SAMI”.
Mam nadzieje, że pan również,
gdy zajdzie potrzeba,
bez recepty, lecz z różańcem,
pójdzie wprost do nieba..

A co z Macierewiczem, pod wanną przed wirusem się schował, czy wyemigrował!? Pytanie gdzie do Trumpa, ale tam niebezpiecznie, został zatem tylko Putin!?

A ja zakrywam twarz maską zrobioną ze zdjęcia Kaczyńskiego, i Macierewicza, bo nie wiem, który z nich jest straszniejszy dla wirusa!? 

Jeszcze w uszach brzmi hasło wyborcze: Przed wyborami schowaj babci dowód....., a już mamy nowe: Idź za babcie, dziadka na pocztę.....Głosowanie korespondencyjne w Polsce nie sprawdzi się, wszyscy będą kombinować kombinować!? Na ten przykład głosy na Anżeja zostaną przysłane w identycznych kopertach. Wow! Koperty nie będą potrzebne. Głosy z krzyżykiem przy Anżeju dowiozą do komisji wyborczych, żołnierze WOT, w paczkach po 500 sztuk, co jednocześnie bardzo uprości ich liczenie. 
Nie rozumiem Kaczyńskiego dlaczego nie chce przełożenia wyborów na przyszły rok, przecież miałby dalej swojego osobistego prezydenta!? A wybory to zawsze wielka niewiadoma!? Czyżby chciał, żeby cały naród padł przed nim na kolana, jak przed obrazem Czarnej Madonny, i błagał o przełożenie wyborów!? Słuchaj Jarku jak cię błaga lud...
Dziś w tych trudnych czasach największym zagrożeniem nie jest koronawirus, ale chory umysłowo Kaczyński!? Burmistrz Kęt, nie podpisał przedłożonego mu zarządzenia ws. zorganizowania majowych wyborów. Terlecki grozi samorządowcom konsekwencjami i zarządem komisarycznym. No i nie upłynęło dużo wody w Wiśle i „oszołom” grozi całemu narodowi!? A jak pogonimy komisarzy to co będzie strzelać do nas, bo to będzie w waszym stylu tak po bożemu i partyjnemu!? A co z komisjami wyborczymi towarzyszu Kaczyński, znajdziecie tylu kamikadze!? A może „wuc”, Słońce Narodu zadecyduje, że będą to komisje jednoosobowe !? 

Pamiętacie zapalniczki jednorazowe, w Polsce wielokrotnie je nabijano, dziś jest to samo z rękawiczkami, maseczkami etc, jednorazowego użytku, pierze się je i kolejny raz zakłada!? Matuchno kochana co to się porobiło, w tej Polsce Kaczyńskiego !?
Kuriozalne wystąpienie Glapińskiego podczas wspólnego briefingu z Mateuszem Morawieckim. „Fizycznej gotówki mamy nieprzebrane ilości.” Fakt niezaprzeczalny towarzyszu Glapiński, ale do oddania bankom, no będzie tego około 1 biliona złotych!? Pewnie z Matołuszkiem wpadli na genialny pomysł, by dodrukować pieniędzy, nic nikomu nie mówiąc, i zanim ktoś się zorientuje kasa państwowa zapełni się pod sam sufit!?

Na pakiet osłonowy w związku z koronawirusem rząd Matołuszka przeznacza 220 mld zł. przy wpływach do budżetu 429,5 mld zł.!? To tylko geniusz potrafi zrobić, zatem klękajcie narody przed Morawieckim, i Glapińskim!?
Amerykanie już od dawna mają antidotum, czekają tylko na odpowiedni moment by go wprowadzić do sprzedaży!? Wszak to u nich powstał wirus!? Trump miał kontakt z zarażonym sekretarzem prasowym prezydenta Brazylii, i nic!? Pisowcy zdobyli antidotum na koronawirusa!? Duda po kraju wojażuje. Woźniak na całego balanguje. Kaczyński w zamrażarce się wyleguje, i pozytywnych wyników antidotum oczekuje!? W niedzielę prezesa odmrozili, a on postanowił zawiesić swoją kwarantannę i udał się na mszę do kościoła św. Benona!?

 Kto jak kto, ale Andrzej Duda wie, jak lansować się na zarazie. Na przejściu granicznym w Kołbaskowie pojawił się w środę w bluzie mundurowej i pozował na wodza, robiąc srogie miny. Dla podkreślenia grozy sytuacji postraszył naród: „Będą zgony”. W piątek w banku żywności w Ciechanowie był już po cywilnemu, ale miny robił podobne, zapewniając naród, że jedzenia nie zabraknie. Ciekawe, czy w miarę rozwoju wypadków, gdy zakażonych i ofiar śmiertelnych będzie przybywać, zobaczymy go jeszcze w białym kombinezonie, goglach i maseczce na twarzy? 
Rząd wprowadza stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. A Kaczyński zamrożony spokojnie sobie śpi, w specjalnie przygotowanej dla niego zamrażarce!?

Pamiętacie minister zdrowia Ewa Kopacz nie chce na razie sprowadzić do Polski szczepionki przeciwko A/H1N1!? No i przeżyliśmy, i ile pieniędzy zaoszczędzono!?
Pytanie – zagadka! Czy jeśli w Sejmie pojawi się koronawirus, a politycy zawieszą pracę ze względu na bezpieczeństwo, to w Polsce wówczas będzie lepiej czy gorzej!?

Tusk o Lichockiej: Ona to pokazała Platformie a nie pacjentom.....!? A dała Kurskiemu!?

Kampania wyborcza 2020: Duda jest bez twarzy, taki Fantomas, a z Błońskiej zrobili Sophie Loren!? 
OLEJ
Choć drożyznę widać wszędzie
Duda mówi: "Dobrze będzie".
Choć podwyżek długa kolej
to znacząco staniał olej.
Zapamiętaj więc Rodaku,
mam dla Ciebie radę taką:
choć to dziwnie brzmi troszeczkę
kup oleju wielką beczkę
po czym wierząc Dudy słowom
przejdź na "dietę olejową"
i miast chleb jeść i szyneczkę
ty oleju pij szklaneczkę.
Gdy zaś olej "wchodzi" z trudem
OLEJ TYM OLEJEM DUDĘ.
Ukraina zamknęła granice, a Czechy ogłosiły stan wyjątkowy. Słowacja zamyka granice w związku z koronawirusem. Polski rząd zdecydował o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego na terenie całego kraju. Oznacza to wdrożenie czasowych (restrykcyjnych) obostrzeń m.in. w kwestii podróżowania i handlu. 

Według doktryny Morawieckiego, im drożej w sklepach, wyższe opłaty tym lepiej dla społeczeństwa!? Większe wpływy to i większe wydatki. Genialne że nikt na to wcześniej nie wpadł.
PiS – partia środkowego palca. Tak nazwali tą zbrodniczą organizację protestujący przed halą EXPO w Warszawie, gdzie zbrodniarze mieli swoją konwencję otwierającą kampanię wyborczą Szmaciarza.

Pod butem Kaczyńskiego zrobiło się bardzo ciasno i niebezpiecznie!? A to jest dobry sygnał, dla nas szarych obywateli. Koalicja z PiSem w roli głównej musi się rozpaść, tak jak koalicja z PO w roli głównej, by Polska mogła się dalej rozwijać!? Jak Duda przegra, to na wiosnę mamy przedterminowe wybory, i kto wtedy przejmie władzę Merkel czy Putin!? 

PiS zupełnie bezczelnie stawia znak równości między ich rządem, a Polską. Proszę mi nie wmawiać, że partia władzy działa w moim imieniu, i dla mojego dobra, bo wyjątkowa to obrzydliwa manipulacja.
Ludzie uważajcie co wrzucacie do kontenerów PCK. Później przez was „damy” z PiS wyglądają jak ostatnie łachmyty!

To bardzo subtelna różnica: opozycja chce przeznaczyć dwa miliardy na onkologię, a PiS na nowotwór.
- Donald Tusk

Kilka tysięcy ludzi. Ktoś krzyknął „ ty ch...ju” Obraził się tylko jeden, a prawie połowa ludzi twierdzi, że to o nim, i go broni. Coś w tym musi być!?
W „Faktach” podali, że najbliższy współpracownik europoseł Zalewskiej dostał 21 zarzutów za okradanie najuboższych, nawet jabłka rozdawane w trakcie kampanii wyborczej były podprowadzane z PCK!?

Czy zgadzasz się, aby Polska płaciła USA 7 mld 280 mln złotych rocznie za stacjonowanie wojska amerykańskiego!? Przypominam że, wszystkie misje wojskowe polskich żołnierzy, w których broniliśmy globalnych interesów USA, kosztowały nas podatników do tej pory ponad 7 mld złotych, jesteśmy jedynym krajem NATO który przystał na takie korzystne warunki zaproponowane przez USA.

Marszałek Witek w Telewizji Trwam: „ Bez Jarosława Kaczyńskiego nic by się nie zadziało. On jest inspiratorem, on jest kreatorem, on jest tym człowiekiem, wokół którego skupiają się te najtęższe umysły intelektualne”. Czyli kto Duda, Sasin, Suski, Zero, Wójcik, Terlecki, Błaszczak, Jojo, Kuchciński, Fogiel, Fotyga, Waszczu...
Czy ktoś kojarzy, gdzie podziało się 12 miliardów złotych, które miały być przeznaczone na zakup śmigłowców dla polskiej armii ?

Żyję w świecie, w którym bycie przyzwoitym człowiekiem jest piętnowane, niedoceniane, a bycie szują nagradzane....Ale to nic, warto być sobą, warto być dobrym człowiekiem, i nie iść po trupach do celu....naprawdę cholerie warto! 
Niektórzy popierają zakaz handlu w niedzielę argumentując, iż nie jest to niezbędne i można się bez tego obejść. W sumie komunikacja publiczna też nie jest niezbędna, więc motorniczowie i kierowcy też mogliby mieć wolne. A że staruszki nie będą miały jak do kościoła pojechać? Przecież nie jest to niezbędne, mogą sobie pójść do kościoła w inny dzień.

Wolne Radio Europa. Kaczyński w Sejmie:" Zamknij mordę chamie." W tym czasie przemawiał poseł Nitras i opozycja chce ukarania prezesa. Sprawę zamknął Błaszczak: „To było skierowane do mnie, a ja nie czuję się obrażony. Prezes zawsze tak się do mnie zwraca, kiedy chce wyrazić swoje zadowolenie z mojej obecności u jego boku." Taki Mariusz to skarb.
Żyjemy w kraju w którym: lekarz stażysta otrzyma 2700 brutto, nauczyciel stażysta 2617 brutto, emeryt 1200 brutto, rencista 900 brutto, a zasiłek pielęgnacyjny wynosi 215,84 złotych, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zwiększyła sobie wydatki w trzy lata do 342,5 mln. Wspaniale!

Prof. A. Strzembosz: Minister Ziobro mówi, co Sądowi Najwyższemu wolno a co nie. To wstyd, by absolwent Uniwersytetu Jagielońskiego tak opiniował bardzo ważne ww skali Europy oświadczenie Sądu Najwyższego”

Tomasz Lis: W Yad Vashem spotkanie 41głów państw i rządów. Dlaczego nie w Oświęcimiu? Dlaczego bez polskiego prezydenta. Klęska polskiej dyplomacji. Prestiżowa porażka polskiego prezydenta. Wszystko na własne życzenie. Przyszły rachunki za zabawę z historią. Jarosław Kaczyński wyraził żal, że w dzisiejszej Polsce stosuje się powszechnie goebbelsowską metodę "Kłam, kłam, a coś z tego zostanie". Podkreślił, że jest to zasada groźna dla demokracji, bowiem tam, gdzie niknie związek między słowem a rzeczywistością, tam i demokracja zaczyna działać źle.
Prezydent USA ułaskawia Indyka, czy Duda ułaskawi Koguta!?

Dziś w menu KOGUT....a ja nie mogę się doczekać KACZORA!

Kempa ma problem. Boi się mieszkać w Polsce bo ją chcą spalić. W Brukseli chcą ją zgwałcić. Pozostaje tylko San Escobar!?
W ciągu dwóch lat PiS zamknął ponad 350 oddziałów szpitalnych, a 300 zawiesił! Najczęściej likwidowane oddziały w Polsce to: pediatryczny, chorób wewnętrznych, chirurgia, neurologia( z pododdziałem udarowym), okulistyka, rehabilitacja, ginekologiczno- położnicze.

Szukają dowodów na korupcję marszałka Grodzkiego, a zatrzymali byłego senatora PiS. Szukali haków na samorządowców, a zatrzymali radną PiS. Walczą z mafią VAT- owską, a mieli własną w Ministerstwie Finansów. Kaczyński szukał układu, a sam go stworzył. Szukajcie, a znajdziecie. 
Donald Tusk o Kaczyńskim: Czego tu się bać? Przyjrzyjcie się mu z bliska. Przygadam mu się od lat, mały mściwy, zaściankowy umysł, od zawsze z ogromna ambicją, i apetytem na władzę. Pamiętliwy i mściwy, po śmierci brata wszystkie te cechy tylko się uwydatniły, zawsze je miał.

Niezawisłość sędziów nie może być rozumiana w sensie niezależność od państwa socjalistycznego. Sąd jest organem państwa, a organ państwa nie może być niezależny od podmiotu do którego należy. - Nowe przepisy PiS o ustroju sądów są kopią paragrafów z 19656 roku z ZSRR.

Pocałunek śmierci. Jerzy Urban o prokuratorze Piotrowiczu: „Pleno titulo totalna opozycjo! Odpieprz się od posła Stanisława Piotrowicza piętnowanego jako partyjny prokurator stanu wojennego. Byłem w rządzie rzecznikiem tego stanu i przysięgam, że wszyscy towarzysze wypowiadali się z zachwytem o naszym Piotrowiczu. Uważaliśmy go za prokuratora oddanego, zaufanego, ideowego, nieszczędzącego sił i kar. Daję temu świadectwo, bo żal człowieka, i tak mi dopomóż Bóg” - Jerzy Sawka

PiS jest formacją, która zasypała dziurę VAT- owską, która powstawała od 250 lat. Myślę że Morawieckiemu należy się Nobel z Ekonomii. - FanTomas Szary
Uwaga! Achtung! Wnimanie! Pozor! Tuż przed świętami zaginęli w w boju o największe rondo w Europie!? Wow! Antoni Macierewicz, Grzegorz Lorek, Cezary Grabarczyk, polegli pod Sulejowem w zżartym, krwawym, boju ze zwolennikami budowy S12!? Ela wracaj na Wiejską, i zrób porządek z mafią POPiS- owską!

Niedziela: „ Dzwony dźwięczą, wieża woła, chodź baranku do kościoła. Lez nie pomnij wziąć pieniędzy, aby ulżyć kleszej nędzy. W końcu o to chodzi w wierze, głupi daje, cwany bierze” - Pjoter

Stanisław Piotrowicz- ofiara systemu komunistycznego. W latach 80- tych, brutalnie awansowany, siłą wcielony do egzekutywy PZPR. W 1984 roku oskarżony o dyscyplinę i wydajność w pracy oraz za zaangażowanie społeczne, w efekcie bestialsko odznaczony tylko Brązowym Krzyżem Zasługi.
Banaś może teraz rozłożyć listę ministerstw, państwowych instytucji, spółek skarbu państwa, zamknąć oczy i losować. I gdzie by nie wysłał kontroli tam ma zapewniony sukces!? Jednym słowem murowany zwycięzca w plebiscycie „ Człowiek Sukcesu” 
Generalny Inspektor Informacji Finansowej odkrył przelewy między braćmi K., prowadzącymi pokoje na godziny, a Marianem Banasiem. - Urzędnicy Ministerstwa Finansów odkryli też niejasne przepływy sporych sum między Marianem Banasiem a braćmi K.Nie są to opłaty za wynajem nieruchomości - donosiło RMF FM. Doniesienie GIIF do prokuratury zawiera 1000 stron i 40 płyt CD z rachunkami bankowymi, które mogą poważnie zaszkodzić szefowi NIK." Samo czytanie i odsłuchanie zajmie prokuraturze ze 100 lat. I pomyśleć że to wszystko wyspało się z szaf Kaczyńskiego! Znaczy się od początku Nowego Świata te dowody były gromadzone, czyli Kaczyński wszystko wiedział o Banasiu!? 
Zdrowe fundamenty demokracji to niezależna władza sądownicza. To władza sądownicza jest od wyznaczania granic cnocie wszelkich ludzi posiadających władzę i skłonnych jej nadużywania. Tylko jak to ma działać w naszej rzeczywistości, jeżeli sądzący w wielu wypadkach sami mają ubrudzone ręce, a część powinna być także osądzona. Przez kogo?

Zanim opowiesz mi o swoim Bogu, pokaż mi jak traktujesz innych ludzi. Zanim powiesz mi, jak bardzo kochasz Boga, pokaż mi, jak bardzo kochasz wszystkie jego dzieci. - Cory Booker, amerykański polityk 
Morawiecki jak Mojżesz na rozkaz Kaczyńskiego ma prowadzić naród wybrany do krainy mlekiem i miodem płynącej! Tylko potrzeć jak zacznie manna, i przepiórki z nieba spadać, a sam Jarosław będzie dzielił chleb i ryby, by lud wybrany, ten prawdziwie chrześcijański nakarmić! 

Chwalić polityka za to, że coś zrobił za TWOJE podatki to tak, jak chwalić bankomat za to, że wypłacił ci TWOJE pieniądze!? 
FRASZKA NA BANASIA:
Jest prezesem Banaś mały
Ma w Krakowie burdel cały
Z bandziorami biznes kręci
Bo każdego forsa nęci
Gdy okazja się nadarza
A dość często się to zdarza
Bo na Wawel jeździć trzeba
Oczywiście nie dla chleba
To zamawia się już locik
I rządowy samolocik
Wszystkich wiezie do Banasia
A tam czeka piękna Kasia
Najpierw msza no i pacierze
Wszyscy myślą w dobrej wierzę
Wspominają oni Lecha
Oni myślą o uciechach!!!!
Banaś dał im tam rabacik
Każdy zmoczył tam swój bacik
Był tam Ziobro i Terlecki
Sasin, Gowin, Morawiecki
Cały PiS ten dom zaliczył
Nikt by tego dziś nie zliczył
Nie był tylko tam Kaczorek
Bo on nie wie gdzie rozporek
Gdy był młodszy, chłopców lubił
Dziś w tym wszystkim się pogubił
Nagrywani przy tym byli
Jak bzykali i się myli
Te nagrania Banaś trzyma
Jak go ruszą to ich nima
Dziś Banasia nikt nie ruszy
Bo PiS cały jest po uszy
Ubabrany w tym bajorze
Nawet Rydzyk nie pomoże!!!!
Nie bądź frajer
Podaj dalej
Tego nie można nie zobaczyć:
Adrian Zandberg - wystąpienie z 19 listopada 2019 r.
Zandberg pokazał klasę, i zaorał Morawickiego, wszystkie jego kłamstwa pięknie wypunktował! A ja w Piotrkowie na spotkaniu z Zandbergiem źle go oceniłem, i ostro skrytykowałem! Nowy Lepper narodowi się objawił!
Zandberg to jest normalny kraj..!?
Adres filmu: https://youtu.be/BL646AKGRXs 
Socjalizm pokazuje kły! Pobito rekord urzędniczy, 20 ministerstw, ponad 100 wiceministrów. Tysiące nowych etatów ma nepotów. Oto nowy rząd Morawieckiego!

Morawiecki likwidując OFE pozbawia emertytów około 200 zł emerytury jaką otrzymuję z funduszu? Ale o tym się nie mówi, bo to wielka tajemnica wiary....., bo złodziej kradnie po cichu, i po ciemku! 

Chciałbym zrozumieć kościół, który nie wzywa policji, gdy zbierają się w nim faszyści, za to robi to gdy nastolatek nie połknie hostii. Chciałbym nie umiem. - łódzki radny.
"Chcieli mi zrobić psikus w Halloween, to ja im zrobiłem większy" Pawłowicz i Piotrowicz do TK, Macierewicz marszałkiem seniorem Sejmu RP, Misiewicz jego laską, i marszałkiem juniorem. Trynkiewicz Rzecznikiem Prawa Dziecka. Takiej Polski chcesz? To jest to pisowskie mściwosierdzie w krystalicznej postaci!?

"Uwielbiam te pisowskie wzory osobowe!! Prawdziwa hagiografia. Marta Kaczyńska - przykład świętej rodziny, arcybiskup Głódź - przykład chrześcijańskiej pokory, Banaś - przykład heroicznej uczciwości, Misiewicz - przykład militarnych kompetencji, Jacek Kurski - przykład rzetelności dziennikarskiej, Morawiecki - przykład suwerenności politycznej i prawdomówności, Kaczyński - przykład niezwyciężonego demokraty.. No wszędzie te ideały! Właściwie całą partię można od razu beatyfikować i posłać do raju" - podsumowała Środa polityków i osoby związane z PiS. 
Gdy jeden sędzia „ukradł” 50 zł, PiS rozpętało nagonkę na wszystkich. Gdy urzędnicy MF ukradli 5mln, PiS mówi: To nie nasi ludzie!

Kaczyńskiego nie należy zamykać do więzienia. On od dawna żyje w więzieniu. Przeciwnie – za karę wypuścimy go na ulicę, samego!
Azazello: - Idę ulicą, podchodzi do mnie starszy, zadbany pan i zagaja rozmowę. Po kilku chwilach jesteśmy już zaprzyjaźnieni, w drodze do notariusza opowiada mi o swoich losach, był Cichociemnym, snuje barwną opowieść o swoich misjach. Stałam się szczęśliwą posiadaczką kamienicy w Londynie.
- No gratuluję!
Może stwórzmy listę obdarowanych przez los?
1. Rydzyk - Maybach od bezdomnego
2. Banaś - kamienica od żołnierza AK
3. Azazello - kamienica od cichociemnego.

Ktoś jeszcze? 

W Lublinie Kaczyński „odleciał” i ogłosił wszem i wobec : "Za 20 lat będziemy bogatsi, znacznie bogatsi niż Niemcy". Świat nie docenił koncepcji bogatyzmu "...Trawka, koka - mogą być sfałszowane. Wtedy kopią słabo. Bogatyzm zawsze kopie jak diabli. Wygląda na to, że w przyszłym roku premier może dostać nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii. Za opracowanie nowej strategii ekonomicznej o nazwie: "bogatyzm".
Nowe zmiany w prawie! Seks księdza z piętnastoletnią dziewczyną nadal będzie zgodny z prawem. Natomiast pokazanie siedemnastolatkowi, jak używać prezerwatywy będzie karane wiezieniem!? 
Według Szyszko budowa żłobków jest niepotrzebna, bo to spuścizna po PRL-u!? Czy Szyszko i Kaczyński to też spuścizna PRL-u, gdzie otrzymali wykształcenie? Szyszko uważa, że dwutlenek węgla jest… „gazem życia” ...takim jak cyklon B!?

A mnie marzy się kurna chata. Taka zwyczajna bez kantów, fuszerek, nie skopana. Chata stabilna, na silnym fundamencie a nie na na partyjnym firmamencie. Nie kombinowana. lecz solidnie wybudowana. Czego bym nie pragnął, ciągle słyszę, że za dużo chcę. Co bym nie robił ciągle mówią mi, że za mało robię. 
Minister finansów Banaś w TVP Info: Zadłużenie Polski maleje!?.......w stosunku do PKB! Wow! Usiadłem. Znaczy się rząd ciągle bierze pożyczki, kredyty, a dług maleje. Ewenement na skalę światową!

– „W poczuciu odpowiedzialności za powodzenie reform, którym poświęciłem cztery lata ciężkiej pracy, składam na ręce Ministra Sprawiedliwości rezygnację z urzędu podsekretarza stanu” – taki powód swojej dymisji podał wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak. Popłakałem się kiedy czytałem rezygnację Piebiaka! Ależ on ma tupet!

Znalezione w sieci: - Po 13 latach wracam z UK i chciałbym się zapytać naszego kochanego premiera jak to się stało przed moim wyjazdem w 2006 w Polsce ceny żywności i produktów gospodarczych były trzy razy niższe niż w UK, teraz wracam i porównuję, i szok są o 10-20% wyższe w Polsce niż w UK a zarobki 2-3 razy niższe! PiS zachęca do powrotu Polaków, a ja się pytam do czego?

- Morawiecki obiecał dogonić Zachód Europy, i tę obietnicę spełnił z nawiązką. Nie wiem jakie partie będą rządzić w listopadzie, ale kilka rzeczy jest pewnych, zastaną pusty skarbiec, gigantyczny dług, bezbronna armię, dogorywającą edukację i służbę zdrowia, na krawędzi bankructwa spółki skarbu państwa, pokaźną inflację. Współczuję zwycięzcą!?
Premier Morawiecki jest tak zapracowany, że nie ma już czasu na pracę, i musi latać by dogonić prace!?

Za Gierka taki wierszyk chodził: Nie cieszta się osły, że wam pensje wzrosły, ja ceny podwoję i tak wyjdę na swoje. Czy wiecie, że naczelny bajarz PRLbis 

Morawiecki jako jedyny na świcie rozbił atom młotkiem!? Nie mamy co się martwić prądu do samochodów nie zabraknie, wystarczy kowadło, młotek i już mamy reaktor atomowy!? 
W 1964 roku w „aferze mięsnej”sąd wydał: trzy wyroki kary śmierci, cztery kary dożywocia. Marek Kuchciński okradł Polaków na miliony złotych i przy owacjach na stojąco wychodzi z sali obrad. Tak wygląda prawo i sprawiedliwość w demokratycznej Polsce w XXI wieku.

Twitter: Senator Bierecki: - oszczędności 5,5 mln zł, - 1,3 mln USD, - 1.5 mln euro, - obligacje skarb. 11 mln zł., - udziały 5 mln zł., - dochody z udziałów. - 3.3 mln zł, - dochody z członkostwa a zarządach 3 mln zł. Założone przez Biereckiego SKOK-i, straty ponad 4 mld zł. Jakieś pytania?

Fakty: Pijany pojazd marki BMW porwał Kamila D. i spowodował wypadek na A1. Pojazd wydmuchał 3 promile...!

KUCZYŃSKI O MORAWIECKIM: MIGLANC WE WCISKANIU KITU CIEMNEMU NARODOWI
Tusk ściga się z Kaczyńskim na 100 m, w TVPiS podają wyniki: Kaczyński zajął zaszczytne drugie miejsce. Tusk przedostatni.
Dobra zmiana czyli potomkowie starożytnych Greków- Diogenes z Synopy. Mieszkał w beczce, a potrzeby fizjologiczne załatwiał na ulicy. Pies był dla Diogenesa wzorem postępowania. Miał zwyczaj masturbować się na placu targowym i ogłaszać: Gdybyż i głód można było zaspokoić przez pocieranie pustego żołądka!

Beata Mazurek chciała zaatakować prodemokratyczną opozycję. Jednak mina musiała jej szybko zrzednąć po celnym pytaniu. „Mogłaby pani podać, choć jedną inwestycje zapoczątkowaną i ukończoną przez PiS? Bo nic nie mogę znaleźć” – napisał jeden z internautów. Na to odpowiedziała inna osoba: „Asfalt w Brzeszczach do domu Szydło… to znalazłam”.

Morawiecki kupuje od kościoła za 700 tysięcy działkę wartą 4 mln zł. Dlaczego tak tanio nie wiadomo, bo dokumenty tej transakcji tajemniczo zniknęły. Morawiecki przepisuje te grunty na żonę, i nie musi ich wykazać w oświadczeniu majątkowym. Dziś działka warta jest 70 mln zł. Nowak zapomniał wpisać zegarka, i przepadł. Morawiecki 15 hektarowej działki nie wpisał do oświadczenia i nadal jest premierem. No tak zegarek każdy widzi, kawałek pola trudno zauważyć.
Trzy rusałki z PiSu na bóstwa się robią. Zalewska pewnie złote zęby już obstalowała, Szydło broszkę wysadzaną brylantami, a Kempa chusteczkę na łzy złotymi nićmi haftowaną, perłami przyozdobioną. Której Parys złote jabłko podaruje!?
Co to się stało, że tak nagle ludzie się zmienili? Ubiegłoroczne wybory samorządowe, kandydatka PiSu na wójta ponosi sromotną klęskę, do Rady Gminy wchodzi tylko trzech radnych z PiSu. A tu nagle po kilku miesiącach, PiS otrzymuje ponad 80% poparcia dla kandydatów do PE!? Czary jakieś czy może wyborcy szaleju się najedli? 

Prześwietlili majątek senatora PiS. „Bierecki przez ostanie siedem lat zarobił ok. 65 mln złotych”.
Prawda o polskiej demokracji jest okutana, ale taka jest i nic na to nie poradzimy. Ci co nie zrobili kariery w PZPR bo ich stamtąd wyrzucili za malwersacje lub pijaństwo to zrobili ją w Solidarności bo w niej wśród kierownictwa pseudo działaczy znaleźli poklask i oparcie. Przez bardzo krótki czas po 89 roku naprawdę wierzyłem, że tak zwana transformacja ustrojowa przerwie w końcu tę zapoczątkowaną przez wielką rewolucję październikową gigantyczną inwazję pospolitego chamstwa oraz zatrzyma awans do elity tej całej masy partyjnych prostaków i prymitywów, których na dodatek komuna przez wszystkie lata trwania PRL-u wyposażyła w dyplomy najrozmaitszych uczelni. Dziś sam sobie się dziwię że tak można było choćby przez chwilę wierzyć w prawdziwą przemianę i odradzanie się Polski widząc dobór tak zwanych elit.

Dylemat. Wybory nieuchronnie się zbliżają, a mnie takie wątpliwości ogarniają. Oczywista, oczywistość nakazuje w wyborach głosować Ja chcem tylko czy muszem, jak mnie zmobilizować bym mógł na odpowiedniego kandydata zagłosować. By później tej decyzji nie żałować. Jaką miarą mam kandydata oceniać? Zło mniejsze spośród zła strasznego wybierać? Czy może biel bielszą od bieli popierać? Jak tu znaleźć najprawdziwszą prawdę w prawdzie prawdziwą? Skoro białe jest białe, a czarne jest czarne, a plusy są dodatnie i są też plusy ujemne. Ciemna jasność pojawiła mi się przed oczami. Trudno stoczyłem się poniżej dna. Pójdę lecz by nie głosować tylko te wybory zbojkotować. Wielkim X będę na każdej liście stawiał by nikt mym głosem już nie manipulował i czasami za mnie nie zagłosował. 

Jak Jażdżewski zostanie liderem nowej partii, to pokrzyżuje plany POPiSu w jesiennych wyborach. Powiedział to co myśli zdecydowana większość Polaków, o hierarchach kościelnych. Kościół w Polsce to nie tylko sami biskupi i kardynałowie!? Niejednego księdza z parafii wierni wygonili, kolejni w kolejce już się ustawili. 
Wykład Tuska na UW 03 maja br., był jego życiowym sukcesem, nigdy tak wielu znamienitych polityków tak dużo i tak długo nie mówiło o jego wystąpieniu!? Teraz to dopiero zostaliśmy skłóceni. Kto wygra wybory nie wiem, natomiast wiem kto przegra, będą to kolejny raz wyborcy. Czy tak musi być zawsze? Każda partia czy koalicja rządząca w Polsce robi w połowie dobrze i w połowie źle. PiS też tak właśnie robi. Dobre jest to, że odsuwa od władzy złych, skorumpowanych, skompromitowanych funkcjonariuszy państwa. Złe jest to, że w ich miejsce powołuje funkcjonariuszy, którzy będą tak samo źli, skorumpowani i się tak samo skompromitują. Takie błędne koło przetacza się przez nasz biedny kraj już któryś raz.

Jestem w stanie "przytulić" każdą ilość pieniędzy otrzymanych od państwa, ale i tak nie zagłosuje na PiS. Każdy pracujący wie, że PiS mu najpierw zabiera, a potem mu to oddaje, po drodze zabierając haracz dla siebie.

Jezdem matóżysta z roku 2019. Dzienki premjerowi Morawieckiemu wujt mi podpisał cenzórem, bo na hój nam naóczyciele. Na stódia nie poszłem chociarz dzienki PiS mogłem. Bo na hój mi stódia jak mam 500 plós na 4 dziecka i po pincet na karzdom krowem, rze nie wspomnem o śfiniach, a jak pujdem na emerytóre to jeszce dostane tysionc+. Bendem głosował na Kaczyńskiego, Morawieckiego, Zalefską, Mazórek, Szydło, Ziobro, Sasina, Sóskiego, bo to mondre lódzie som, a reszta to wermacht, zdradzieckie mordy i Faszysty od degola. Zara siem szykóje do doktorató z filozofii. Dzienki premjerowi potpisze mi dyplom doktorski sołtysowa z Brzeszcze. Muj szfagier Zenek ślusarz z zawodu dostał dyplom lekaża od burmiszcza i jezd ordynatorem- hirurgiem w wojewuckim szpitalu. Nieh rzyje PIS i rzeby żondzil jak najdłórzej. Jak wystompilim z tej Óni Etropejskiej to mamy godność i sówerenność! - znalezione w Internecie 

Ktoś mądry napisał jakiś czas temu w sieci: PiS ma poparcie niekoniecznie dlatego, że przekupił ludzi za pomocą „500+”, czy dlatego, że ludziom podoba się „dobra zmiana”. PiS ma poparcie, bo atakując bezpardonowo elity sprawił, że polski cham czuje się dumny ze swego chamstwa, polski nieuk – ze swego nieuctwa, a polski nieudacznik czuje, że winni jego porażek są ci, którzy odnieśli sukces. 
Uwaga! Przecieki z tegorocznych matur z matematyki, a konkretnie z geometrii.... „Narysuj okrąg i zaznacz wszystkie kąty”

Czy w nawigacji zamiast Hołowczyca, będzie głos prezesa Kaczyńskiego...., KANALIO JAK JEDZIESZ ?

Z sieci: Zastanawia mnie co ludzi jeszcze przyciąga do PiSu. No bo miał być koniec dojenia państwa, a doją trzy razy tyle. Mieli wstać z kolan, a leżą na łopatkach. Więc albo sondaże kłamią, albo mamy w kraju 40% debili. 

Za PiSu afera goni aferę, afrą, no to kiedy oni mają uczciwie pracować!?
SOP wymyśliła zamach na Dudę, Wiadomości wkleiły do materiału wypowiedź „zadowolonej z podwyżki nauczycielki” sprzed dwóch lat, Morawiecki „uchronił Wielką Brytanię” przed twardym Brexitem. To jest banda tak ordynarnych i patologicznych kłamców, że aż mdli. Czas ich pogonić. - Tomasz Lis

Całe życie marzył o tym, aby zostać zbawcą narodu. Zignorowany w stanie wojennym, spóźniony bohater z syndromem niedointernowania i paranoi, wywołał wojnę polsko- polską aby sycić próżne ego. Po nim choćby potop.


Jak się patrzy na buźki rządzących, to wyglądają jak z biura politycznego PZPR. To nie refleksje to wku...nie. To, co robi obecna władza jest bandyckie, gangsterskie. Świadomie postępują po bandycku, świadomie chcą zniszczyć ustrój tego kraju, i póki co im się udaje Krzysztof Kowalewski 
Hit dnia! Kacper Płażyński z majątkiem wartym ok. 900 tys. zł., zarejestrował się w Urzędzie Pracy w Gdańsku jako osoba bezrobotna, a następnie wystąpił o przyznanie dofinansowania na założenie działalności gospodarczej!! Zabrał pieniądze bezrobotnemu który chciał założyć działalność gospodarczą!? Takie postępowanie Płażyńskiego to książkowy przykład antyspołecznej postawy, która powinna być napiętnowana. Płażyński udowodnił, że żadne funkcje społeczne, państwowe mu się nie należą, jako pasożytowi.

Jarosław Kaczyński na konwencji PiS: „Człowiek, który puste kieszenie, wolny nie jest. I my te kieszenie wypełnimy” No to naprawdę wiele wyjaśnia. A to z Władysława Gomułki: Co wy się burzycie, przecież w końcu robotnik szynki nie je, tak że was to nie dotyczy. Ja wam powiem, że ja jako robotnik miałem przed wojną 2 koszule, a wy na pewno macie teraz po 5–6 koszul co najmniej, więc jest postęp, czy nie ma postępu? - przemówienie do robotników na Żeraniu w 1967 po podwyżce cen mięsa.

Najfajniej jest, gdy pisowcy tropią w Koalicji Europejskiej postkomunistów. Towarzysz Piotrowicz bije wtedy brawo, TW Wolfgang klepie się z radości po udach, rozchichotany Kujda turla się po posadzce, a Czabański, Wolski, Król, Jasiński czy Kryże prawie mdleją w spazmach rechotu. - Przem. Szubartowicz 
Gratuluję inteligencji wszystkim, którzy dadzą się nabrać na PiS, który rzuci 500+ na każde dziecko, 13 emeryturę i zwolni z podatku dochodowego młodych do 26 lat. Oni znowu będę kręcić lody na boku, kraść jedzenie i ubrania z PCK, doić państwowe spółki i rżnąć na kasę rodzinę.- Robert Pisarzewski 
Wszyscy wiemy, że Jarosław Kaczyński i Antoni Macierewicz dawno powinni siedzieć. Za sponiewieranie godności Rzeczypospolitej, za insynuacje polityczne, za niszczenie autorytetu najwyższych instytucji państwa polskiego, za przyczynianie się do utraty wiarygodności Polski w Europie – powiedział prof. Kazimierz Kik

Gdy KACZYNSKI idzie przez świat, kłania mu się każdy kwiat. Błaszczak tańczy, Sasin śpiewa, wszelkie łaski płyną z Nieba. Bo Pan Prezes choć niewielki, umysł ma deweloperski ! Pan Bóg nam go podarował, bo Polaków umiłował. Niech nam żyje 1000 lat, a nasz będzie cały świat no i wieże nam zbuduje no i Lecha subituje !!!!.

Ponoć na wejściu do polityki premier Morawiecki stracił 100 mln zł przyszłych dochodów z banku.Do tego jeszcze cały dorobek wcześniejszego życia, który ukrył przepisując na żonę. Ile złego musi teraz zrobić, żeby te stratę wyrównać.- Joanna Senyszyn. A podobno do polityki ''nie idzie się dla pieniędzy''

Taka Prawda! Zauważmy, że po trzech latach rządów PiSu, Rosja praktycznie NIGDY nie skrytykowała postępowania Kaczyńskiego i jego partii. Cisza jak makiem zasiał ... Dlaczego ? Otóż WSZYSTKO co robi PiS leży w żywotnym interesie kremla. Główny cel Putina ROZBIĆ UE ... I PiS to realizuje.
Uroda zazwyczaj nie idzie w parze z inteligencją, a jak popatrzę na Terleckiego to mam wątpliwości.

Kaczyński nie doszedł do prawdy. Prawda doszła do Kaczyńskiego. Ciekawe czy do ludzi też?

Byłem w sklepie po bułki. Kasjerka mówi, że należy się 1,24 zł, a ja do niej, że nie zapłacę i żeby wysunęła roszczenia o charakterze sądowym. Klienci zaczęli bić brawo, podchodzili do mnie i mówili że nigdy nie widzieli tak uczciwego człowieka jak ja. Komuś tam ukradzione!?

- Na rynku świń nadal beznadziejna sytuacja.
- To zależy gdzie ...jak patrzę, to niektóre mają się świetnie. 
Afera z dzikami przypomina mi dowcip z czasów epidemii choroby szalonych krów (BSE): Są dwie wiadomości z Sejmu – zła , ze jeden poseł ma BSE, a dobra , że trzeba będzie wybić całe stado. - Joanna Senyszyn 

Rząd PiS mając na uwadze kwestię globalnego ocieplenia, zbuduje we współpracy z ojcem Tadeuszem Rydzykiem super ekologiczne elektrownie, o zerowej emisji CO2. Będą one ogrzewane żarliwą modlitwą.
Masło maślane: jeśli ceny prądu podatnikom się podniesie, a później, po to, żeby nie odczuli podwyżek, będzie im się do tego prądu dopłacać z ich własnych pieniędzy, to na jedno wyjdzie. To po co je podnosić? No chyba, że potrzebne są nowe dobrze płatne stanowiska dla kaczorków. 
Dlaczego magister Przyłębską nazywają profesorem? Bo to pseudonim konspiracyjny z Powstania Wielkopolskiego.

Jarosław Kaczyński to typowy przypadek tego złodzieja, który ucieka, krzycząc „łapać złodzieja”, żeby odwrócić od siebie uwagę. - Włodzimierz Cimoszewicz 
Zasłyszane: Gdyby PiS rządził w Stanach Zjednoczonych w latach 20-tych XX wieku, to Eliot Ness siedziałby w Alcatraz, a Al Capone byłby senatorem.

Boże chroń Polskę przed Jarosławem, a dopomóż by Balcerowicz, Tusk i Rostowski trafili do więzienia. 

Nominacja w kategorii idiota tygodnia. Wzrost cen energii nie musi się przekładać na podnoszenie cen innych usług. - Jarosław Gowin. Kolejny geniusz po hrabim von Rostowskim, wielkiego odkrywcy, nowego prawa ekonomii zwanego prawem Vincevata według którego wzrost podatku VAT wpływa na spadek cen.
Ja jestem Waszym głosem, to co Wy mówicie cicho w domu, w autobusie, w pociągu i w pracy, to ja to mówię głośno na mównicy sejmowej i na spotkaniach. Od lat rządzą nami złodzieje w białych kołnierzykach, okradają, sprzedają kraj, wmawiają i mamią nas, że czeka nas lepsze jutro. Dopóki będziemy przez nich dali się nadal okradać i na nich głosować wierząc, że jedni drugich rozliczą, to lepszego jutra nie doczekacie. Andrzej Lepper luty 2011 .

Nowy wałek ministra zdrowia zwalnia urzędniczkę, która odkryła kolejną gigantyczną aferę. Mimo refundacji leki dla pacjentów są droższe, niż gdyby dopłaty państwa nie było. Sztucznie podnoszą ceny leków, aby udawać, że państwo refunduje leki i w ten sposób oszukują pacjentów!
Afera KNF: Ciekawe kto z tej dwójki nagrywający, nagrany nagle umrze w zagranicznej klinice podczas prostego zabiegu? Czy rola jaką pełni tatuś premiera Morawieckiego w GetBack, jest podobna do tej jaką pełnił syn Tuska w Amber Gold? No i kiedy wreszcie Kornel Morawiecki rozliczy pieniądze otrzymane ze zbiórek na Solidarność Walczącą? 

Ludzie obudźcie się bo za chwilę będzie za późno, brońcie nasz kraj przed PiSem to już nie są w tej chwili żarty, to już jest bardzo poważna sprawa, jak nieudacznicy, psychopaci, ludzie mali nie tylko wzrostem, ale intelektem jeszcze chwilę porządzą, to z naszego kraju nic nie zostanie, spójrzcie na historię Polski ile razy tacy nędznicy jak obecna władza doproadziły ją do upadku, i później trzeba było czasu, wysiłku, nierzadko krwi żeby ją znowu odzyskać. Patrzycie na to co się dzieje i nie reagujecie. Myślicie ,że się Polska sama uratuje? nie liczcie na to . Jeżeli w porę wszyscy nie zareagujemy, to może się okazać , że rzeczywistość jaką nam zgotują będzie porażająca. Ktoś powiedział, że działania PiS to jak choroba stwardnienie rozsiane, na początku objawy nie są zbyt dokuczające, ale jak się rozwinie to jest już nie do wyleczenia. Popatrzcie wokół siebie, kto to są działacze PiS. Zastanówcie się czy chcielibyście mieć takich przyjaciół, takich kolegów, znajomych, czy chcielibyście z nimi spędzać wolny czas. Jeżeli nie to zastanówcie się dlaczego robicie taką krzywdę naszemu krajowi dając im władzę? 
Rozpacz żarówki.
Szlocha żarówka do żarówki
- Nie chcę oświetlać już stołówki,
czuję się w naszym kraju zbędna,
bo jestem, kurza twarz, oszczędna,
a pan prezydent, dzielny chwat,
chce bym świeciła na sto wat.
Ja już się całkiem pogubiłam!
Po co mnie Unia wkręciła!?
Odchodzę stąd i zgasnąć idę.
Chcę być normalna,
jak prezydent
Termometr nagle się odezwał-Ja też mam chęć na starą rtęć.
Nadchodzące demokratyczne wybory samorządowe, to wybór kandydata PiSu lub komisarza !? A jednak warto głosować by się przekonać jaki jest naprawdę Kaczyński ? Pamiętam czasy kiedy w teczkach przywozili tych co nami rządzili, a my ich w taczkach odsyłaliśmy. Czy znowu zapłoną komitety, wkrótce się o tym dowiemy?

Dylemat. Wybory nieuchronnie się zbliżają, a mnie takie wątpliwości ogarniają. Oczywista, oczywistość nakazuje w wyborach głosować Ja chcem tylko czy muszem, jak mnie zmobilizować bym mógł na odpowiedniego kandydata zagłosować. By później tej decyzji nie żałować. Jaką miarą mam kandydata oceniać? Zło mniejsze spośród zła strasznego wybierać? Czy może biel bielszą od bieli popierać? Jak tu znaleźć najprawdziwszą prawdę w prawdzie prawdziwą? Skoro białe jest białe, a czarne jest czarne, a plusy są dodatnie i są też plusy ujemne. Ciemna jasność pojawiła mi się przed oczami. Trudno stoczyłem się poniżej dna. Pójdę lecz by nie głosować tylko te wybory zbojkotować. Wielkim X będę na każdej liście stawiał by nikt mym głosem już nie manipulował i czasami za mnie nie zagłosował.

Dobra Zmiana to Dojna Zmiana i i niezwykle Droga Zmiana. Ale to mafia vatowska podnosi ceny energii, chleba, masła, mięsa i leków? Było drogo, będzie jeszcze drożej, bowiem premier Morawiecki obiecuje nam warunki życia takie jak na zachodzie. Warunek musimy zapi....za miskę ryżu. To chyba najlepszy komentarz do ostatnich trzech lat rządów Pogardy i Sprzeniewierzenia w Polsce.

Kolejne wybory. Wow, ostatni raz na Stana głosowałem, bo nie słyszałem wtedy rozkazu sztandar PZPR wprowadzić! Dziś nie chcę ale muszę na SLD zagłosować by sęp, który założył koronę i udaje orła nie wygrał i czerwonego „I” nie wprowadził. Komentarze ograniczają, strony blokują, tylko ktoś, kto bardzo nienawidzi ludzi mógł wymyślić RODO, ACTA 2. Zatem na szczytach władzy zasiada zwyrodnialec, psychopata. Wkrótce na powielacz muszę przejść...! Polska w przededniu wojny domowej Jarku brata zamordowałeś, i tych co wiedzieli jaka z Ciebie jest kanalia. stoisz nad grobem a pragniesz Polskę w krwi utopić. Co Tobie ta Polska złego uczyniła, że tak jej nienawidzisz?
Wiemy już, że pan Morawiecki jest kłamcą. Wiemy, że jest lizusem i karierowiczem. Wiemy, że ukrywał swój majątek. Wiemy, że obiecuje mosty nad rzekami, których nie ma i remonty wyremontowanych dworców. Po ujawnieniu zeznań kelnerów nie wiemy już tylko czy jest przestępcą.Tomasz Lis

Nowe ELYTY PIS: Krasulski żołnierz LWP- najbliższy współpracownik J. Kaczyńskiego, pacyfikował robotników w 1970.
Wspomnienia rezerwisty: Piotr Duda, żołnierzyk stanu wojennego, który 13 grudnia pacyfikował siedzibę Telewizji Polskiej. Tak, wiem, że był szwejem w służbie czynnej i wykonywał rozkaz, ale znałem osobiście i naocznie żołnierzy służby czynnej, którzy w tę noc potrafili odmówić wykonania rozkazu, co kończyło się natychmiastowym zakuciem w kajdany przez WSW. Wiem, co mówię, bo sam odbywałem służbę w latach 1981-82. Ja, tak jak Duda P. do tych odważnych nie należałem. 

„Wstąpię do PiSu”
Pomysł się zrodził mi dziś pod deklem,
Chociaż za myśl tę utonę w piekle:
Do PiSu wstąpię. Zegnę kolana,
Bym bez zarzutów mógł walnąć z glana.
…..
W listopadzie 2017 roku pisałem: Jak Misiewicz wybił mi z głowy, głową PiS.
Cosik mnie takiego naszło jak Kaczyńskiego zdjęto z krzyża i w Łagiewnikach Jezusa Panem i Królem Polski ogłoszono.....
W wyimaginowanej wspólnocie, pracując dla ''zaborców'' Duda w rok zarobił jako europoseł 200 tys. zł.

Krystyna Pawłowicz to yorkshire terrier. Początkowo yorki służyły ludziom do tępienia szczurów i myszy w domach i fabrykach. Teraz ubrane i uczesane w kokardki pełnią funkcję ozdobną ale zawsze są skore do bójek zaczepek, szczerzenie zębów i w dodatku jazgoczą niemiłosiernie. - Dorota Wellman
Min. Szczerski powiedział, że PAD otrzymał długopis, którym Trump podpisał deklarację. A to całkowicie zmienia obraz tej wizyty! Napluto PAD w twarz, ale nie wrócił z niczym. Ma długopis! I Kali móc pokazać ten przepiękny długopis, albo powiesić go sobie jak order na piersi. — Roman Giertych

Daniel Olbrychski tak powiedział o Lechu Kaczyńskim: To był bardzo sympatyczny człowiek. On się z bratem szalenie różnili. Jarosław Kaczyński jawi mi się jako Ryszard III. Tak się zaczyna monolog Szekspirowskiego Ryszarda III: (cytuję z pamięci) Jestem mały, jestem brzydki. Psy na mój widok wyją, kobiety nie chcą ze mną tańczyć. Co mam zrobić? No muszą się mnie bać. A żeby się go bali, musi mieć władzę. Żeby zaś mieć władzę w tamtych czasach, trzeba było mordować. I tak się rozwija historia Ryszarda III, a kończy się jak wiadomo - konia, konia, królestwo za konia. Tylko jeszcze trzeba umieć jeździć konno, żeby móc uciec...

Osiągnięcia PiS w górnictwie? W 2016 ponad 4 mln ton węgla z Rosji. W 2017 już 8.7 mln ton z Rosji. 7 zlikwidowanych kopalń. 9 tys zlikwidowanych miejsc pracy w górnictwie. 23 tys rodzin pozbawionych deputatów węglowych. Najwyższy w historii spadek wydobycia węgla. - Bartosz Arlukowicz 
Wassermannówna kłamie , mówiąc, że „przyszła do polityki”. Ona przyjechała na trumnie ojca. - Joanna Senyszyn.

Fraszka na Krystynę P.: Choćby wzięła od Kaczora po anielskim skrzydle, dzisiaj przyznać przyszła pora, że to wredne, chamskie bydlę!

Do polityki nie idzie się dla pieniędzy, fakt niezaprzeczalny bowiem do polityki idzie się po pieniądze.

Historia zapamięta Wałęsę jak tego co obalił komunizm, a Kaczyńskiego jako tego co podzielił naród, i pomnożył nienawiść.
"Solidarność" potrzebna była tylko do przejęcia i likwidacji Polski, otwarcia rynku zbytu i taniej siły roboczej.

Jacek Sasin: W przyszłej kadencji uregulujemy rynek medialny.

Fan Tomas Sza...Nienawiść do Polaków zżera prezesa od środka. Na tak złośliwą „bakterię” leku nie ma.

Maria Nurowska do Kaczyńskiego:
Znowu wyskoczyłeś jak diabeł z pudełka, Polska wymaga reform? Twoje reformy sprowadziły Polskę na dno, niżej już upaść nie można....Zajmij się swoim kolanem i znikaj z życia publicznego raz na zawsze. Jesteś głęboko zaburzony psychicznie! 

Donald Tusk: Władza, która nie ma żadnych ograniczeń i kontroluje sądy, na końcu jest władzą, która po prostu bezkarnie kradnie. I to brzmi bardzo wiarygodnie, było nie było powiedział to jeden z najlepszych kradzieji. 
11 07 2018. Podczas 27 Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja dyrektor tej rozgłośni o. Tadeusz Rydzyk zaapelował do młodych lekarzy, aby swojej energii nie kierowali na „zarabianie kokosów”, a na „służenie ludziom”. A oto przykład na służenie ludziom bez zarabiania kokosów: Od początku rządów PiS Rydzyk dostaje 144 tys. zł dziennie!

Nacjonalizm uczy bycia dumnym z rzeczy, których się nie zrobiło i nienawiści do ludzi, których się nie spotkało. Czy to pasuje do Jarosława Kaczyńskiego?

Co dziesiąty z komisarzy wyborczych jest powiązany z ministrem Ziobro! Selekcjonował ich szef MSWiA Brudziński


USTAWA O IPN PISANA W SIEDZIBIE IZRAELSKIEGO WYWIADU. Dla kogo pracuje polski rząd?
A tak wygląda historyczny sukces rządów PiSu : Jeden z najwyższych deficytów w UE, najniższa od 15 lat stopa inwestycji prywatnych, masowo wprowadzane nowe opłaty i podatki .

Wniosek.
My Naród Polski (ta część z gorszego sortu) zgodnie z Ustawą o Ochronie Zdrowia Psychicznego z dnia 19.08.1994 r. art.21(data generacji 25.05.2009 r) wnioskujemy o przymusowe leczenie psychiatryczne ob. Jarosława Kaczyńskiego. Prosimy o jak najszybsze rozpatrzenie naszego wniosku, ponieważ obawiamy się, że w wyniku działań tej osoby może dojść do tragedii.
Podstawa: Ustawa o Ochronie Zdrowia Psychicznego z dnia 19.08.1994 r. art.21

Tomasz Lis: Przyjaciel PiS-u, Trump, rozważa uznanie aneksji Krymu przez Rosję. Przyjaciel PiSu, Orban, jest w wielkiej zażyłości z Putinem. Nowi przyjaciele PiS-u w rządzie Włoch, chcą zniesienia sankcji nałożonych na Rosję za aneksję Krymu. PiS trzyma z sojusznikami Putina. Przypadek? 
Tak chamskiej i butnej władzy, takich obłudnych łgarzy na stanowiskach ministerialnych Polska nie miała nawet za komuny. Oszuści, łgarze, jakieś dziwne osobniki z niedoborem kory mózgowej gadający co im chory czerwony Khmer z Żoliborza każe. Przedstawiciele rządu z Krzywoustym na czele, niszczą kraj tak jak tego nie zrobił wróg.

Najgorsza miernota w rządzie myśli, że jak podjedzie mercedesem czy Rols Roysem to doda jej to powagi. Nie doda a ośmieszy ją jeszcze bardziej
. Gdzie się nie obejrzysz to przekręty, oszustwa, złodziejstwo, kolesiostwo, śmierdzące szambo, które mieni się polskim rządem, nie wspominając o Adrianie ulepionym z tej samej gliny.

Dziwne historie Antoniego M.
Jako opozycjonista nigdy nie był skazany przez komunistów. Aresztowany z kolegami , wychodził po kilku dniach bez wyroku, zaś koledzy dostawali wyroki skazujące i zostawali za kratkami. Kiedy rozwiązał WSI ujawnił nazwiska agentów, a raport czym prędzej przetłumaczył na rosyjski. Tłumaczem była pracownica rosyjskiej ambasady. Do Smoleńska pojechał pociągiem, w ostatniej chwili, pomimo że był na liście Tupolewa. Ktoś go uprzedził? Jako minister obrony w kilka miesięcy:
Zablokował kontrakt na Caracale.
Zerwał rozmowy na Patrioty.
Sparaliżował centralę wywiadu NATO.
Doprowadził do dymisji najlepszych generałów.

Zdemontował najlepsze uczenie wojskowe.A teraz wyszła historia jego niedawnej współpracy z Ubekiem i rosyjskim wywiadem. Ubek ten, znany był już w latach 80, jako donosiciel.
Dziś by zostać milionerem nie musisz trafić w Lotto, wystarczy zapisać się do PiS. Radny z PiS Krzysztof Skóra został prezesem KGHM i zarobił 2 mln zł! Dolnośląski lider i rekordzista.

Gowin głosował ale się nie cieszył.
Pięta wsadzał ale się speszył.
Żalek hejtował jak przystało na buraka.
Jackowski się obnażał , ale zasłonił ptaka.
Piotrowicz oskarżał ale nie skazywał.
Macierewicz mówił prawdę gdy się nie odzywał.
Kuchciński brał co popadnie.
Gliński kulturę zostawił na dnie.
Dla Zera sędziowie to frajerzy.
Szydło wciąż krzyczała - nam się to należy.
Szyszko zaciął puszczę bo się pomylił.
Morawiecki nad niepełnosprawnymi się nie pochylił.
Pawłowicz pachniała tyle że nieładnie.
Jedynie Duda klęczał nieustannie. 
„Nie bójmy się tego powiedzieć....gdyby nie Jarosław Kaczyński słońce o poranku by nie wstało....” złota myśl Michała Wójcika z PiS.

Różne smrodu oblicza: Pierwotniaki Kaczyńskiego, deratyzacja Kuchcińskiego, zagrożenie epidemiologiczne Karczewskiego, straszliwy smród Pawłowicz. Trzeba oddać „Panom” z PiS-u, że mają niezwykłe przywiązanie do higieny. Tylko smród faszyzmu im nie przeszkadza.- Tomasz Lis

Wie Pan, czym się różni piwo od naszego rządu?
-Nie wiem.
-W piwie męty są na dnie, a w rządzie na górze.


Papież do biskupów: nie można głosić ubóstwa i żyć jak faraon. A polski kościół jest głuchy i coraz bogatszy.
Pracowity członek PiS.
W Pisie siedzi sobie leń
Nic nie robi cały dzień
Oj wypraszam to sobie
Jak to ja nic nie robie?
A kto drzewa wykarczował
A kto dzieciom kasy dodał
Kto gimnazja zlikwidował
A kto teatr cenzurował
Kto roztrzaskał limuzynę
Kto zakazał ubić świnie
Kto emerytom kasy dodał
A kto obniżył wiek emerytalny
Kto gimnazja zlikwidował
Kto samolot kazał wysłać do Smoleńska
Kto Macierewicza robił świętym
Kto podatki robi nowe
Kto wykończył Polski przemysł
Kto długi narobił do biliona
Kto walczy o Unię
A kto Tuska nam Pokona
Kto się zblaznił w Europie
Kto pogrzebał w Lecha grobie
Kto Trybunał rozpierdzielił
Kto Polaków tak podzielił
A kto dzisiaj wciska pic 
To wszystko nazywa się nic.... 
Ustawa z dnia 18 marca 1921 roku o zwalczaniu przestępstw z chęci zysku popełnionych przez urzędników: Urzędnik, winny popełnienia w związku z urzędowaniem i z pogwałceniem obowiązków urzędowych lub służbowych, kradzieży lub przywłaszczenia będzie karany śmiercią przez rozstrzelanie. I takie prawo powinno być w Polsce przywrócone.

Drodzy politycy, wyjedźcie czasami z Warszawy, wyjdźcie z tych limuzyn i opuścicie drogie restauracje.
Zapraszam na polską wieś do małych miasteczek Zobaczcie jak wygląda praca, a czasem jej brak. Jak wygląda bieda, brak jedzenia, brak pieniędzy. Spróbujcie czasami pożyć za 600 zł na miesiąc. Potem idźcie do pierwszego lepszego urzędu. Stańcie w godzinną kolejkę, żeby załatwić coś w ZUS, Urzędzie Skarbowym, albo żeby zarejestrować samochód. Weźcie do ręki jakiś formularz. Spróbujcie go zrozumieć i wypełnić. Umiecie rozliczyć PIT? Idźcie do szpitala, zobaczcie jak wygląda wyleczenie prostego przypadku, gdzie na cokolwiek czeka się minimum pół roku. Może wtedy zobaczycie na czym polegają problemy zwykłych ludzi. Nas nie interesuje jakieś bronienie demokracji, jakieś wolne sądy, kiedy większość z nas nie ma zapewnionego bytu i godnego życia. To, że kilka tysięcy oszołomów krzyczy od 2 lat pod sejmem, to nie znaczy że jest to problem całego kraju. 

Milion elektrycznych samochodów, milion mieszkań dla rodzin z niskimi dochodami, miliardy na inwestycje, obniżka podatków, największe lotnisko w Europie, i taka reforma służby zdrowia, że lekarze będą stać w kolejce do każdego pacjenta . Ten tajfun obietnic łeb mi urywa od ponad dwóch lat - Stanisław Tym w Polityce 19/2018
Po dwóch latach rządów PiS i dwóch latach bezkarnych demonstracji faszystów w wielu miastach Polski i na Jasnej Górze, po ich przemarszach ulicami Warszawy, wielka nocna akacja ABW zaowocowała zatrzymaniem ….dwóch mężczyzn podejrzanych o propagowanie faszyzmu. To nic innego jak Ruch pozorowany! Eliza Michalik

Zatrzymany w związku z działalnością faszystowską przez ABW w Dzierżoniowie, Piotr G. to brat wyprowadzającego pieniądze z wrocławskiego PCK na kampanię polityków PiS, radnego Jerzego G. bliskiego współpracownika min. edukacji Anny Zalewskiej.
Info Platforma Obywatelska Region Podkarpacki.

Piotr K......: Leciałem z Tuskiem 13-go w pon. Gdańsk – Bruksela liniami Wizzair. Miał bilet za 80 zł bez obstawy, kłaniano mu się na lotnisku, a cena biletu 80 zł. Ja pracuję jako steward w Brussels Airlines i pisiory latają z nami, zajmują dużą część klasy business a cena biletu to ok. 4300 zł. Bo z pospólstwem nie latają tylko z obstawą... Takie porównanie, które widziałem na własne oczy...
Dlaczego tak nienawidzimy Żydów? Ich religia, zwana chrześcijaństwem to najczystsze zło. Przeczytajcie Stary Testament, gdzie Adam i Ewa za nieposłuszeństwo zostają wygnani i piętnem najgorszych zbrodniarzy naznaczeni, za co, że z głodu jedno jabłko zjedli, brat zabija brata a ojciec ma zabić syna w ofierze dla Boga, wreszcie potop, później Sodoma i Gomora. Żydom zawdzięczamy lichwę, świętą inkwizycję ze stosami, konkwistadorów którzy w imieniu kościoła grabili i zabijali. Wreszcie z judaizmu narodził się komunizm i faszyzm. Dziś jak patrzę na rozwydrzoną młodzież przyjeżdżającą z Izraela do Oświęcimia, okrytą flagami to, aż ciarki po plecach mnie przechodzą. Czyżby potomkowie oprawców przybyli by im oddać najwyższe honory? Dlaczego taka myśl od zawsze mnie nachodzi? Przecież Żyda to ja widziałem tylko na zdjęciu, to skąd to się bierze?

Oto przygotowany zestaw pytań egzaminacyjnych na maturze.
Po czyjej stronie Amerykanie walczyli pod Grunwaldem?
Ilu królów pozowało Matejce do obrazu Poczet Królów Polski?


Frasyniuk tak skomentował wynajęcie sali na zjazd ONR : Jeżeli przyjmie taką strategię komercyjną(wynajmując salę BHP byle komu) to może niech burdel poprowadzi dla zysku.

Gliński po zakupie Kolekcji Czartoryskich będącej w posiadaniu państwowej fundacji, planuje kupić zamek w Malborku za 5% jego wartości od samych Krzyżaków. 
Kto odpowiada za skazanie niewinnego człowieka Tomasza Komendy na 25 lat więzienia, za czyn którego nie popełnił? Otóż winnym jest Lech Kaczyński, który w tamtym czasie pełnił funkcję ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego i osobiście wywierał presję na prokuratorów prowadzących sprawę o gwałt. Miało być szybko i medialnie. Tomasz Komenda po 18 latach wyszedł z wiezienia jako osoba niewinna.

Zachłanność niejedno ma imię.
Miała być nasza, swojska, prosta (żeby nie napisać prostacka) z ludu wzięta i dla ludu ustanowiona. Asfaltowa droga pod dom, dotacja dla męża, limuzyną do domu i do kościoła i inne takie. A teraz jeszcze ta nagroda za szczególne zasługi. Kto nas doceni , jeśli my sami tego nie zrobimy?
- ks. Wojciech Lemański

- Czy wiceministrowie, którzy zostali zdymisjonowani przez premiera Morawieckiego kończą pracę w administracji?
- Nie można wykluczyć ze znajdą zatrudnienie w administracji w innych rolach. Zmieni im się po prostu tabliczki na drzwiach.

Baron hotelowy. Wódz pisobolszewickiego proletariatu, Piotr Duda: pensja 11 000 zł, do tego samochód z kierowcą do dyspozycji, dwa służbowe mieszkania w Gdańsku i Warszawie, fundusz reprezentacyjny, gaża za zasiadanie w radzie nadzorczej spółki Dekom. Razem dochód wynosi około 35 tys. zł na miesiąc. I jak tu zadymy nie robić, by bronić takiego źródełka? Solidarność! Solidarność! Solidarność! 
Ciekawe czy PiS ma świadomość! Wrzeszczeć „winna” w przypadku kredytu Zdanowskiej i jednocześnie chwalić „jaki mądry pan premier, że dał 6 milionów zł, z nieswoich pieniędzy, dwa tygodnie po założeniu przez nią działalności gospodarczej”, to już trzeba być wyjątkowo tępym lub gorzej Karnowskim. 

Pogoda: Jarosława szaleje bo Antonio Smoleński napiera. A to jest już pierwszy krok do totalitaryzmu w pogodzie politycznej! Skąd taka pogoda bo w całej Polsce faszyści z ONR zorganizowali ekstremalną drogę krzyżową. Wcześniej mieli specjalne szkoleniowe obozy z gazem, eliminowaniem, i …..Usiadłem jak to usłyszałem od młodej panienki z dobrego domu gdzie obowiązuje bezstresowe wychowanie. No a jak ta pannica i jej siostra powiedziały mi o kilkutygodniowych przygotowaniach do marszu niepodległości, które były tak naprawdę szkołą przerwania i..., to...zaniemówiłem. ONR i inne organizacje faszystowskie robią kolejne pranie mózgów młodym romantykom, pod płaszczykiem kościoła, będą pochodnie, race, maski braknie pałowania sklavego. 
Co łączy rok 1968 i 2018? I wtedy i teraz, bezpośrednią przyczyną wydarzeń marcowych są Dziady.

Adam Bielan zdradził, że "na rękę" zarabia około 10 tys. złotych. Jego zdaniem są to dobre pieniądze, lecz gdyby żona nie zarabiała, to przy dwójce dzieci byłoby gorzej. Faktycznie ma fatalną sytuację: Z oświadczenia majątkowego wicemarszałka Senatu wynika, że dorobił się niezłych oszczędności: to 60 tys zł, 1300 euro, 500 dolarów. Poza tym ma papiery wartościowe opiewające na 600 tys. zł oraz trzy mieszkania o łącznej wartości 2 mln 100 tys. zł. 
„Wstąpię do PiSu”
Pomysł się zrodził mi dziś pod deklem,
Chociaż za myśl tę utonę w piekle:
Do PiSu wstąpię. Zegnę kolana,
Bym bez zarzutów mógł walnąć z glana.

Gdy już zostanę członkiem pislamu
Będę wyzywać wszystkich od chamów
Wszystko bezkarnie , bo moja racja
i na sztandarze, mus, prokreacja.

Właśnie na gwałty sobie pozwolę,
Zostać też mogę tępym naziolem.
Gdy ktoś zapyta, powiem, żem winien
Gwałt to jest misja nad polskim synem.

Bo synów trzeba wielu PiSowi,
Zatem dziewczęta wciąż trzeba łowić
Najlepiej gwałcić lewaczki wszystkie.
Rodząc nam synów, staną się bliskie.

Do PiSu wstąpię z wielkim rozpędem
I od tej chwili już prawy będę.
Kradnąc odpowiem, że biorę swoje.
A maszerując powiem, że stoję

Ach, już w marzeniach aż się rozpływam.
W pieniądzach wreszcie będę opływać.
I to nie ważne, że to nie moje
Jestem z pislamu i się nie boję....
Mam immunitet, jestem chroniony.
Bom Misiewiczem i mogę doić.
Autor nieznany
W listopadzie 2017 roku pisałem: Jak Misiewicz wybił mi z głowy, głową PiS.
Cosik mnie takiego naszło jak Kaczyńskiego zdjęto z krzyża i w Łagiewnikach Jezusa Panem i Królem Polski ogłoszono. Podsumowałem dotychczasową moją skromną działalność i doznałem olśnienia, postanowiłem wstąpić do PiSu jedynej i słusznej partii. W Biurze Zarządu Okręgu złożyłem podanie, życiorys dołączyłem zdjęcia. No i ruszyła karuzela. Testy zliczałem bezbłędnie, kastingi w cuglach wygrywałem, No i nadejszła wiekopomna chwila wyspowiadawszy się, po przyjęciu komunii świętej i błogosławieństwu wielebnego wraz z rodzicami chrzestnymi stawiłem się przed szacowną komisją weryfikacyjną. Na każde pytanie odpowiadałem tak że komisja w samozachwyt wpadała, zaś postawione zadania tak szybko i sprawnie wykonywałem ze szacowna komisja wstawała biła mi brawa i o bis prosiła. Już, już byłem jedną nogą w PiSie. Cieszyłem się w duchu niezmiernie bo od tego moja i mojej rodziny przyszłość zależała. Wiadoma rzecz koryto do PiSowca samo się przysuwa. A tu znalazł się młodzik taki Misiewicz nań wołali. I zadaje mnie pytanie takie podchwytliwe: Czy pocałowalibyście woca wocuf nadprezesa Jarosława w stopy. Spojrzałem na krzyż wiszący nad głowami szacownej komisji. Całe życie w jednej chwili przed oczami mi przemokło. No i odpowiedziałem to co serce mi mówiło a rozum podpowiadał. Jak będzie wisiał to zawsze! I stało się Sodomia i Gomoria to małe piwo. W szacowną komisję to jakby pierun strzelił a przewodniczącego to musieli reanimować. Mnie zaś grzecznie wyprowadzili i pięknie podziękowali tacy mili młodzieńcy na łyso ostrzyżeni. Żona i dzieci nie mogą mi tego darować. No bo gdyby nie ten Misiewicz mielibyśmy wszystko... 
Padłem! W TVPiS rusza nowy teleturniej „Głoduj z Gowinem”. Uczestnicy będą próbowali przeżyć cały miesiąc za 17 tys. Program poprowadzi Piotr Semka.

Humor: Od 1 marca w każdą niedzielę kościoły będą zamknięte. Ksiądz ma prawo do wolnej niedzieli spędzonej ze swoimi dziećmi!

Podsumowanie cech dobrej zmiany według Przemysława Szubartowicza.
Jak to szło? Ubogi jak Gowin, oszczędny jak Macierewicz, krystaliczny jak Kogut, kulturalna jak Pawłowicz, niezawisła jak Przyłębska, honorowy jak Piotrowicz, kompetentny jak Gliński, konsekwentny jak Kik, europejski jak Krasnodębski, światły jak Morawiecki, skromny jak Rydzyk. 

Nepotyzm PiS: Syn posła,żona, matka, teściowa.
Asystent brata i przyszła synowa.
Druga narzeczona syna, mąż
dyrektorki, brat i bratowa.
To nie lista gości weselnych.
To pracownicy europosła Bolesława Piechy i ich rodzinne powiązania. 
Tragedią nie jest to, że Polska jest skłócona z większością świata, ma beznadziejny, skretyniały rząd, pseudoprezydenta na usługach PiS, sejmową maszynkę do głosowania złożoną z matołów, pazerny Kościół, żyjący na koszt podatników, ale to, że połowa Polaków jest z tego zadowolona. - Joanna Senyszyn

Dacie wiarę? Moje zeznanie podatkowe zostało zwrócone tylko dlatego, że na pytanie 4:
 Czy masz kogoś na utrzymaniu?Udzieliłem odpowiedzi: Idiotów w parlamencie , pasożytów w rządzie, Misiewiczów i PiSiewiczów, reżimową telewizję, rodziny które dostają bez potrzeby500+, prezesów nieudaczników ze spółek skarbu państwa, upolitycznioną policję, bezradne wojsko i bezrobotnych. Powiedzieli, że ta odpowiedź nie może zostać zaakceptowana. PYTAM WIEC , KOGO POMINĄŁEM? 

Prezydent nie jest głową państwa, to wstydliwy przypadek wybrania marionetki na to stanowisko. To wstyd dla demokratycznej Polski by mieć taką władzę.
 - Włodzimierz Cimoszewicz w TVN 24 o działaniach prezydenta Andrzeja Dudy
28 02 2018 Giertych do Szydło: „Proszę sobie coś ładnego kupić”
Informacja o przyznaniu przez Beatę Szydło samej sobie wysokiej premii wzbudziła zrozumiałe wzburzenie. Do sprawy odniósł się Roman Giertych, którego krótki wpis na Twitterze zamieściliśmy w naszym artykule „Decyzję o wypłacie 65 tys. zł „nagrody” dla Beaty Szydło podjęła Beata Szydło”.
List z gratulacjami dla pani Beaty Szydło.
Szanowna Pani Premier!
Chciałem złożyć najserdeczniejsze gratulacje z okazji uzyskania nagrody od prezesa Rady Ministrów Beaty Szydło z tytułu dobrze wykonanej pracy przez premiera Beatę Szydło. 
Cała Polska mogła podziwiać heroiczne zmagania pani Premier z przeważającymi siłami wroga podczas Bitwy o Tuska. 
Cała Polska kibicowała Pani, gdy nieomal swoim ciałem blokowała Pani druk nielegalnych wyroków rzekomego Trybunału Konstytucyjnego. To musiało być ciężkie!
Cały Naród płakał, gdy podniosłym głosem wytykała Pani poprzednikom pazerne praktyki godzące w umiar i skromność.
Była Pani premierem naszych marzeń! I dlatego należała się Pani nagroda. Pani o tym wie najlepiej. A skoro Pani o tym najlepiej wie, to się Pani nagrodziła. Jeszcze raz gratulacje! Proszę sobie coś ładnego kupić.
Roman Giertych
PS Słyszała może Pani o takim rzymskim powiedzeniu: nikt nie jest sędzią w swojej sprawie? Źródło: wp.pl 
Ryszard Czarnecki, to pierwsze odwołanie wiceprzewodniczącego PE w historii tej instytucji

Normalny człowiek składa się w 70% z wody, a europoseł Ryszard Czarnecki – w 100% z wazeliny. On nie ma przeszłości on ma wyłącznie teraźniejszość – Krzysztof Duszkiewicz

Twój rachunek sumienia: Bezdomny podarował o Rydzykowi dwa auta. A CO TY BYŚ DAŁ OJCU DYREKTOROWI?
Rachunek sumienia o Tadeusza: Zaprawdę powiadam Wam, wyciągnął ku mnie kluczyki swe i rzekł: Bierzcie i jedźcie.

Phil Backensky:
Ze spuszczoną głową powoli wraca Ryszard z brukselskiej niedoli, dudnią w głowie słowa schluss i game over idzie z buta, gdyby chociaż miał rower...w marszu płacze, mocno kuje go wina w PL wstawi się za nim Krystyna i tak drepcze po dumie rozbitej pierwszy cham IV Rzeczpospolitej.


Rosołu nie będzie. Co to się dzieje do cholery!? Kogut uciekł spod siekiery. 
Bo dziś z PiSem takie prawo, że przestępcy biją brawo.
12 01 2018 Czy Polska jest państwem policyjnym?
Mamy wojsko, policję, Obronę Terytorialną, które mogą strzelać do ludzi, mamy też policję skarbową, która zamknie Ciebie za niezapłacony mandat. Błaszczak powołał Biuro Nadzoru Wewnętrznego czyli policję nad policją, nadzorującą wszystkie policje i straże w kraju, Szyszko złożył projekt ustawy o powołaniu policji środowiskowej. Założę się, że w ciągu dwóch lat będziemy mieli kolejne organy represji takie jak policja kościelna, policja pracownicza, trójki społeczne w skład których wejdzie PiSatiel, ksiądz, policjant. Zaś nowy Minister Śmierci Szumowski chce by na salach operacyjnych była obecna Nowa Święta Inkwizycja jako konsylium, które będzie decydować czy operować w imię Boga czy wpierw szatana z ciała chorego wypędzić. Niedługo będzie 1,5 miliona urzędasów i 500 tys służb policyjnych, ostatnio dołączyli do tego grona myśliwi i pracownicy Zarządu Dróg Miejskich, którzy będą zatrzymywać samochody i kontrolować kierowców.

Nowy Testament:
Wskażcie drogę bydłu, a samo Was poprowadzi.
Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, nie poszarpały was samych.

Izrael chce pozbyć się 40.000 nielegalnych imigrantów z Afryki, wysłać wszystko jedno dokąd. Mogą wylądować w Polsce, potwierdza to decyzja premiera Morawieckiego o powołani Beaty Kemy na ministra Departamentu ds. Pomocy Humanitarnej.
O święty Antoni! O święty Antoni! Kto dziś wojska NATOwskie na poligonie pogoni?
O święty Antoni! O święty Antoni! Kto dziś Putina w kozi róg zagoni?
Historia koło zatoczyła, Kaczyński na czas wyborów Macierewicza znowu u o. Rydzyka zamyka by po wyborach wrócił jeszcze silniejszy.Rekonstrukcja rządu
 

Morawieckiego, szefem Sejmowej Komisji Finansów zostanie były skarbnik PZPR Jan Szewczak a ministrem finansów zostaje Teresa Czerwińska urodzona i wykształcona w CCCP. 
Korona Królów to jest serial o Kaczyńskim który zastał Polskę murowaną a zostawi rozdeptaną.

..rok 2018...
- Panie, jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?
- Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, skręci w prawo w ulicę Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10 Kwietnia, dalej prosto przez Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w lewo, w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość. Potem już prosto do Placu Braci Bliźniaków z pomnikiem Jarosława Boga Żywego, a tuż za nim jest Bulwar Lecha Kaczyńskiego.
Gdyby Owsiak przystał do Kaczyńskiego miałby wszystko, a tak jest wyklętym? Ci co krytykują WOŚP to CCCP – Cep Cepa Cepem Pogania. Więcej na podstronie Foto szopka.
27 12 2017 Komunizm skończył się tydzień temu. Trudno, czas spojrzeć prawdzie w oczy. Służyłem jako wicepremier w komunistycznym rządzie Jarosława Kaczyńskiego. - Roman Giertych

O przyzwoitości śmie mówić człowiek, który dzieli Polaków na sorty, który mówi o zdradzieckich mordach, o kanaliach etc. Człowiek który uwłaszczył się na państwowym majątku, który traktuje Polskę jak swoją własność. Kaczyński nawet nie wie co słowo przyzwoitość oznacza.
- Marcin Kierwiński PO

W Europie panika. Dopiero co lotniska Heathrow, Paris -CDG, Amsterdam, Frankfurt, zaczęły się pakować na wieść o Baranowie, a już drżą ze strachu przed polską konkurencją firmy farmaceutyczne takie jak Roche, Sanofi, Novarti.
... Jak dzieci, qrva, jak dzieci...HAnia

Rząd daje 0.5 mld zł na opracowanie polskich leków i wypchnięcie z rynku firm zagranicznych. Tymczasem stworzenie nowego leku i wprowadzenie go na rynek to koszt ok. 2.6 mld dolarów. Do tego na rynek trafia 1 na 5000 lekarstw. Powodzenia, janusze farmacji!- Tomasz Walczak

Luuudzie czy ja śnię? Antoni Macierewicz chwali się, że wydał cały budżet MON na ten rok, a w wojsku jak nie ma, tak nie ma nowego uzbrojenia. To tak jak ja przed Sylwestrem powiedziałbym żonie, że wydałem całą kasę i zamiast szampana i kawioru będzie suchy chleb. - Lucky loser
90% Polaków zachowuje się dokładnie tak, jak Kaczyński za komuny, siedzą cicho. - Zbigniew Hołdys

Macie Sejm, macie Senat, macie prezydenta, macie sądy, macie telewizję, swoje wiadomości, macie radio, rozjechaliście Trybunał Konstytucyjny, dajcie wy nam się przynajmniej pośmiać – Maciej Stuhr do posłanki PiS Krystyny Pawłowicz krytykującej go za skecz na gali nagród filmowych w Gdyni.

Nie chcę oceniać pana Stanisława Piotrowicza, ale uważam, że ktoś kto był prokuratorem w stanie wojennym, nie powinien być szefem Komisji Sprawiedliwości – stwierdził w TVN24 Kornel Morawiecki.
Czy Morawiecki będzie nosił broszkę?

Petru po mistrzowsku rozjechał Morawieckiego: Pasmo porażek, podwyżek podatków, opłat i składek ZUS

Płodzić się jak króliki, tyrać jak woły i głosować jak barany, takie jest marzenie PiSu Kaczyńskiego.

W reprywatyzację kamienicy Hanny Gronkiewicz -Waltz był zamieszany burmistrz śródmieścia Mariusz Błaszczak obecnie Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. 
Nowa ordynacja wyborcza. Dwie komisje wyborcze.
Pierwsza komisja będzie liczyła głosy
Druga komisja będzie ustalać wynik głosowania.


Czasami kobieta musi być bezduszną jedzą, żeby dać sobie radę w życiu. Ale wierzcie mi drogie panie, bycie jedzą to jest ciężka praca!
- Krystyna Pawłowicz

Spieraliśmy się wszyscy z hasłem „Polaka w ruinie” sądząc, że jest to diagnoza. A był to tylko przepowiednia.
Eliza Michalik.

Czy doktorat uzyskany na komunistycznej uczelni przez panią Pawłowicz w 1986 roku nie powinien zostać zdekomunizowany i odebrany? To wstyd dla polskiej inteligencji!
Jedyny Kaczyński jaki zasługuje na pomnik to Bogusław.

ONR, faszyści, antysemici ręka w rękę z PIS-owskimi zamordystami. To co w normalnym kraju jest marginesem, tu jest mainstreamem i władzą.
- Tomasz Lis


Pan dziennikarz z TVP się włączą na żywo a za nim naziole śpiewają "Cała Polska śpiewa z nami - Wypierdalać z uchodźcami" i "Jebać Lech Wałęsę".... a reporter: - Ludzie śpiewają piosenki patriotyczne i religijne.

Znalezione w sieci: Opinie o MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI MY CHCEMY BOGA
. Na podstronie Polityka

Być wolnym to móc nie kłamać - A. Camus

PiS jest jak ten pijany mąż, który notorycznie katuje żonę i dzieci. Kiedy w sprawę włącza się mediator i grozi sankcjami, tyran siada na taborecie, zaczyna płakać i mówić do żony „dlaczego chcesz zniszczyć naszą rodzinę?” - Racjonalna Polskak

Zbigniew Hołdys o Kaczyńskim w kilku słowach: „Żaden ubek znany mi z imienia i nazwiska nie narobił tyle gnoju w relacjach między Polakami, co ten posraniec. Najbardziej parszywa postać, jaką pamiętam, a pamiętam nawet Władka Gomułkę dobrze. Powinno się go wpakować do Wastoka i wystrzelić w kosmos bez możliwości powrotu kiedykolwiek”

Marek Kuchciński jak marszałek dysponował samochodem służbowym nie przeszkadzało mu to łącznie przez dwa lata wydać z kasy sejmu 70 tys zł na przejazd autem prywatnym.
Premier Szydło staje w obronie krzywdzonego pomnika w dalekiej Francji a przyzwala na krzywdzenie całego narodu ba sama temu narodowi wyrządza wielką krzywdę! 
PiS ma taką samą przewagę w sondażach jak budżet Morawieckiego nadwyżkę.

Najbardziej udaną tyranią jest nie ta, która w celu zniewolenia używa siły, lecz ta, która odbiera wszelką wiedzę na temat tego jak wygląda wolność, czyniąc ją niepojętą, ta, która odbiera wszelką świadomość tego, że istnieją inne drogi, ta, która odbiera poczucie jakiejkolwiek zewnętrznej rzeczywistości. Allan David Bloom (1930–1992)
– amerykański filozof.

Koszty miłościwie nam panujących.

Astronomiczna suma ma zostać wydana w 2018 roku na kancelarie obsługujące prezydenta, Sejm i Senat. Łącznie na te cele z państwowej kasy przeznaczony ma zostać miliard złotych tj więcej o 157 mln jak w poprzednim roku. Kancelaria Prezydenta zaplanowała wydatki w kwocie 210 mln
zł (wzrost o 25%). Dla porównania Dwór Królowej Brytyjskiej w ostatnim roku wydał ok. 200 mln zł.( kwota Sovereigen Grant – 42.8 mln funtów, zwrócono 0,9 mln funtów – SG Reserve)
Premier Szydło jest rekordzistką, po tym jak szóstym wiceministrem zdrowia został Marcin Czech. Jest to już 97 wicemister! To absolutny rekord w Unii Europejskiej. Dobra Zmiana przebiła ekipę PO-PSL w szczytowym momencie swoich rządów Tusk zatrudniał 91 wiceministrów.
Podwyżki/Premie:
Prezes Trybunału Konstytucyjnego dostanie prawie 1.4 tys. zł więcej, natomiast jej zastępca i każdy z sędziów TK otrzymają około 1.2 tys, zł podwyżki.
Pracownicy IPN otrzymają około 1000 zł. więcej.
686 tys. zł. premii otrzymali członkowie gabinetu prezesa ZUS.

Proroctwo Jacka Pałasińskiego, które się zmaterializowało.
Jak będzie wyglądać Polska, kiedy Kaczyński dorwie się do władzy?Jak on. Będzie niedomyta, rozmemłana, obleśna, nieestetyczna, z zepsutymi zębami, niedouczona, agresywna, cwana a pozbawiona elementarnej szlachetności ducha, zadufana w sobie, gardząca wszystkim i wszystkimi i – przede wszystkim – bezgranicznie głupia. Takiej Polski chcemy? Czy taką Polskę można kochać i szanować? 
Rekonstrukcja rządu to samodzielna decyzja pani premier, muszę jej tylko o tym powiedzieć. Jarosław Kaczyński

PiS wprowadzi ocenę MORALNĄ i ETYCZNĄ pracy nauczycieli jako narzędzie represji wobec niepokornych!

Złote myśli.

Program PiS. Lekarze do Szwecji. Chorzy na cmentarz. Pieniądze do Torunia.# NiechJadą

Byle jak, byle szybciej, byle z programem partii.

O kur*a, Polska tonie w długach, ale płyniemy dalej.

Jedyny sens mojego bycia w polityce jest, taki by moi wyborcy zarabiali więcej. Stanisław Tyszka

Karczewski do głodujących rezydentów: Pieniądze nie są najważniejsze, wystarczy pracować dla idei. Niech pisowcy i Misiewicze dadzą przykład. Marszałek Karczewski zgodnie z oświadczeniem majątkowym zarabia rocznie prawie 300 tysięcy złotych.

M. Ogórek krytykuje rezydentów pijących latte za 12 z, w futerku za ok. 6 tys. zł i z torebką PRADY za ok. 7 tys.

Dziwicie się że nie ma pieniędzy dla służby zdrowia? Ks. Karol Stawski,szwagier ministra Radziwiłła zarabia w 4 szpitalach około 21 370 zł.


Kolejny ksiądz w szpitalu zarabia więcej niż 6 rezydentów łącznie. Ksiądz Rafał Trybson doradca ministra Ziobry zarabia jako kapelan w szpitalu im. Dzieciątka Jezus w Warszawie 14 880 złotych miesięcznie. Jest kolegą z seminarium ks. Tymoteusz Szydło. 

PiS przechodzi sam siebie w tworzeniu dobrej Polski. Informator to będzie ktoś taki co będzie informował o nieprawidłowościach w swoim miejscu pracy. Nie będzie go można zwolnić, a jeśli już to tylko z dwuletnią odprawą. Sygnalista to będzie taki dawny ORMOwiec! A pamiętacie to powiedzenie które dziś brzmi, sygnalista czuwa a pisowiec kradnie.
Jarosław Rymkiewicz dostał 100 tys nagrody za wiersz: Do Jarosława Kaczyńskiego
To co nas podzieliło – to się już nie sklei
Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei
Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu
Jarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu!

25 10 2017 W trakcie dzisiejszego posiedzenia rządu, przyjęta została nowelizacja tegorocznego budżetu. Spowoduje ona, że 5 mld zł nadwyżki, które zanotowane został we wrześniu, zmienią się w 51 mld zł deficytu 31 grudnia. 
Z zeszytu urzędnika Dojnej Zmiany.
Echa awansu piłkarzy na Mundial 2018 w Rosji.
Kolejny szalony pomysł Macierewicza: Żołnierze WOT jako piłkarze, polecą w 2018 roku na mistrzostwa świata w Rosji by odzyskać wrak Tupolewa.

Dzięki rządowi Szydło wyprzedzimy to, co możemy dzisiaj już przewidzieć w przyszłości.

Pracownicy IPN dostaną 1000 złotych podwyżki za pracę w ciągłym stresie i napięciu. Podwyżki dla urzędników, obniżki emerytur, czyli kolejny dzień dojnej zmiany

Po sieci szpitali kolej na rewolucję w NFZ, minister Radziwiłł do koszyka świadczeń gwarantowanych wprowadzi prawo dziedziczenia miejsca w kolejce do lekarza.

Uwaga! W Radomiu obok stoczni budującej latające okręty podwodne zostanie wybudowana latarnia. Ciekawe kto zostanie mianowany na głównodowodzącego latarnią radomską? W Radomiu mówią że zostanie nim poseł Suski.

Córka Macierewicza dostała 500.000,00 zł z naszych podatków. Nawet idiota zorientuje się że coś tu nie gra.

Repolonizacja internetu czyli jego pisyzacja na wzór chiński bo kaczuszka też jest żółta. Zatem wkrótce o prezesie Jarosławie w samych superlatywach będzie można tylko pisać. Ja już zaczynam: Panie Naczelniku Państwa , Drogi memu sercu Jarosławie Kaczyński jestem niezmiernie wdzięczny za te zmiany jakie Pan dokonuje w Polsce. Wreszcie szczęśliwy Jan Stępień - sklave


Roman Sklepowicz, prawnik, ekspert TVP! TVPInfo, o Czarnym Proteście.
Ładne laski idą na dyskotekę a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, idą na demonstrację. Stałem i patrzyłem, którą bym bzyknął. Tą nie. O Jezu. Cały czas myślałem: Kto to rucha? Doszedłem do wniosku, ze nikt. Nikt nie chce się nad nimi ulitować , pociągnąć za majtki, to ona dawaj na manifestację. No a co z towarzyszką Pawłowicz towarzyszu Sklepowicz? 
10 10 2017 Polska powinna zbojkotować finały MŚ w Rosji!
Tekst Spirito Libero...Udało się, z przytupem zakwalifikowaliśmy się do finałów Mistrzostw Świata w piłce kopanej. Na dzień dzisiejszy to nawet takie tuzy jak Włosi mają problem i może wyjdą z baraży. A nasze orły poszybowały. Problem jest jednak inny, dużo większy niż to sobie wyobraża przeciętny, polski kibic zauroczony skutecznością Roberta Lewandowskiego. Nie możemy dopuścić do występu naszej Narodowej w Rosji z kilku powodów...
Pierwszy to taki, że jadąc do Rosji będziemy wspierać kacapski reżim Putasa i zarabiać dla niego pieniądze.
Drugi to taki, że Putas nie dotrzymał słowa danego przez Macierewicza, Sakiewicza i Targalskiego, że po Zapad17 napadnie na bałtyckie państewka i Polskę. Ten dureń nawet Ukrainy nie chce.
Trzecie - to wielkie niebezpieczeństwo, że nasi zawodnicy od piłki kopanej zostaną osaczeni przez werbowników z GRU/FSB i zostaną zwerbowani jako "zielone ludziki" na zielonej murawie.
Skoro Putas może sobie załatwić prezydenta USA za 100 tyś baksów (dane z amerykańskich mendiów) to na Lewandowskiego będzie musiał wydać przynajmniej sto razy tyle. Ale i tak mu się opłaci bo minister wojny dostanie zawału a wszyscy ci, którzy dziś uwielbiają Roberta, odwrócą się od niego jak nie przymierzając od Adriana Kornhauser-Maliniaka. Mogliśmy pokazać fucka imperialistom amerykańskim w 1984 (ktorzy teraz awansowali do roli "wiecznego sojusznika") i nie wysłaliśmy naszych Orłów i Sokołów na pewne Victorie to możemy teraz też pokazać fucka Putasowi. I tak powinniśmy zrobić.
Nie wolno się kłaniać kacapskim imperialistom. Co by na to powiedział nasz minister wojny? Albo hodowca kotów z Joli Bord? Już nie będę wspominał o takich mend-rcach jak Sakiewicz czy tow.Targalski. Polska drużyna ma zostać w Polsce i bronić polskich bramek! Źródło: spiritolibero.neon24.pl 
Łubudubu, łubudubu niech nam żyje prezes pisdoklubu. A na tych co im to się nie podoba ludzie Ziobry już czekają. Kto ten komentarz zaminusuje za kratkami wyląduje.

Nowa konstytucja RP, artykuł 1: Prezydent ma prawo wejść do gabinetu prezesa bez kolejki.

Jarosław Kaczyński: - Izrael nie jest małym państwem. Ono udowodniło, że nie terytorium, ale siła ducha i determinacja świadczą o wielkości państwa. Jest państwem na swój sposób wielkim. Tą wielkość musimy traktować jako dowód siły ducha, ale także jako dowód, że nad nami jest siła wyższa, która o wszystkim decyduje, bo bez niej Izrael nie mógłby istnieć. To cud naszych czasów. Dzisiaj właśnie przeciwko Izraelowi kieruje się współczesny antysemityzm - podkreśla w homilii do Narodu Polskiego Jarosław Kaczyński przy czym wchodzi na drabinę.

Tomasz Lis tak powiedział o prezydencie Dudzie: Duda to prezydent latawiec, może trochę polatać, ale wysokość i długość lotu zależy wyłącznie od długości żyłki i woli jej właściciela.

UWAGA, UWAGA!!! Po sądach, mediach , internecie wezmą się za nasze paszporty? Listę nowych ustaw PiS zamknąć mogą projekty regulacji o depozycie paszportów oraz promowaniu czytelnictwa patriotycznego. Według projektu ustawy depozytowej paszporty obywatelskie byłyby przechowywane w urzędach administracji terenowej i wydawane za zgodą i po zaopiniowaniu przez naczelnika wydziału. CZY JESTEŚCIE NA TO GOTOWI??? 
Z allegro radość z zakupów: Do sprzedania ziemia po której stąpał Jarosław Kaczyński.
Opis: W ostatnich dniach byłem w Warszawie. Był tam nasz prezes, który coś tam gadał (już nie pamiętam), po skończeniu przemowy i całego wydarzenia, wziąłem woreczek foliowy i zabrałem ziemię, po której chodził.
Sprzedaż zakończona 10 100,00 zł

Dzień dobry z Rana

Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
czarną sukienkę ma ten koleżka.

Uczy prostaczków noce i ranki
ze swej maryjnej radioczytanki
Leje na serce miód swoim gościom
beret z antenką czesząc z lubością.
Żyda, masona czuje z daleka
niewiernych ściga niczym bezpieka.
Kościół do góry nogami wywraca
Psoci, figluje - to jego praca.
Glemp traci nerwy: "Rydzyk - łobuzie",
Tadzio z uśmiechem nadyma buzie.
Pieronek błaga: "Daj na wstrzymanie",
a on rozkręca nowa kampanie.
Życiński prosi: "Trwam odpuść sobie",
a Rydzyk: "z Maria co zechce - zrobię".
Rząd go popiera, prezydent chwali
Sam Krzywousty pokłony wali.
A gdy mu zamknąć twarz ktoś próbuje
armie beretów mobilizuje.
Mohery wielbią swego pasterza
Bez jego radia - nie ma pacierza
I mnie już Tadziu zamącił w głowie
Wspieram go w myślach, uczynku, mowie
I wciąż pracuje na swe zbawienie
Pompując rentę i emeryturę w jego kieszenie.
Kiedyś byliśmy jednym narodem aż do momentu kiedy pojawili się Kaczyńscy ze swoim PiSem
Tego nie dokonał jeszcze nikt na świecie! Tylko Dojna Zmiana PiSu potrafi cofnąć się do przodu.

Jeżeli pozostaniemy sami w Europie to pozostaniemy na wyspie...Jarosław Kaczynski.

Wolfgang nie jest TW. Piotrowicz donosił opozycji. Wałęsa to konfident. Kaczyński nie obraża, przestrzega konstytucji. Szyszko ratuje Puszczę. TVP nie kłamie. Suweren ma władzę. No co może nie?
Kaczyńskiego podczas modlitwy pilnuje 2300 policjantów a do tragedii 200 tys. ludzi wysłaliście 50 żołnierzy! - Arłukowicz

Jak odróżnić katolików od pisowskich dewotów?
Dla tych pierwszych apostołami są Piotr i Paweł, dla tych drugich Piotrowicz i Pawłowicz.

Zero zaskoczenia!? W kraju, w którym Makowski, Pietrzak i Krysztopa mogą uchodzić za satyryków, to TW Wolfgang może być wzorem patriotyzmu – Krzysztof Leski

Kostka masła w Berlinie 0.99 euro w Warszawie prawie 2 euro. Zajebiście Dobra Zmiana...Niemcy zostają w tyle, wkrótce Francję przegonimy.
Żeby w Polsce było super trzeba Jarka kopnąć w kuper.

Nie dziw się, że poseł mówi rzeczy głupie bowiem idąc z pięt do głowy, rozum został w dupie.

Z encykliki Macierewicza: W Radomiu powstaną pierwsze na świecie latające okręty podwodne.

Kawał: Jak wyglądałby Kaczyński w spodniach Giertycha. Przez rozporek.

”Siejący nienawiść demagog, podżegający swoich zwolenników przeciwko wyimaginowanym wrogom, przez jednych zostanie zlekceważony jako ekstremista, ale przez tych, którym potrzebne jest fałszywe wsparcie w postaci paranoicznego przesłania, będzie uznany za zbawiciela”— cytuje książkę R.S. Robina i J.M. Posta „Paranoja polityczna. Psychologia nienawiści”.
Z zeszytu gimnazjalisty.
PiS to nie prawica, to neobolszewizm.
PiS to nie partia chrześcijańska, to taliban nadzorowany przez toruńskiego szatana.
PiS to szaleństwo Macierewicza, nieuctwo Suskiego, chamstwo Pawłowicz, grubiaństwo Tarczyńskiego, mącenie Pięty i kompleksy Kaczyńskiego.
PiS to chory stan umysłu.

Tomasz Lis: Kaczyński nigdy nam nie wybaczy tego co zrobił bratu....

Ludzie , tu są dwa rozwiązania. Polską rządzi wariat. Więc albo kaftan albo taczka.
40 milionowy naród z tysiącletnią historią, w środku Europy, jest zakładnikiem wariata! Oddamy kraj szaleńcowi?
News dnia? Co będzie dalej nie wiadomo, ale nawet sympatycy Kaczyńskiego zauważyli, że jest średnio poczytalny.

Lech Wałęsa: Prawda Smoleńskiego nieszczęścia.
Jarosławie Kaczyński zwracam Panu i nie tylko Panu uwagę, ze scenarzystą poczynań, postępowań, dążeń programów i wszelkich działań dziś dokładnie to widać, ale tak było od zawsze był Pan. Więc nieszczęście Smoleńskie i wszelkie błędy wtedy popełnione obciążają Pana i Pańskie plany.Pan jest głównym winowajcą tego nieszczęścia i to na Pana umyśle jest krew Smoleńskich ofiar. 
16 07 2017 Mordor przyzywa orków pod sejm...
Wszystko przez próbę zmiany składu Rady pewnego zakątka Śródziemia, w której dożywotnio są umieszczeni resortowi dziedzice Saurona. Stary Niziołek „kaczor” trzyma podobno pod kocią kuwetą zawinięty w kawałek bawełny pierścień władzy. Porównywany przez niektórych do mało rozgarniętego Pippina, „kaczor” trzyma pierścień, aby w odpowiedniej chwili wszystkimi i wszystkim rządzić.
Prostytucja, względność słowa, duma, duma, resortowa duma! – słychać głosy skandujących orków. Wszyscy liczą na przybycie pod sejm legendarnych „Uruk-hai”. Wszyscy nienawidzą kurdupla, którego rozerwaliby na strzępy. Niektórzy posądzają go o czary, o to, że często zmienia swą postać: raz jest „putinem” innym razem „hitlerem”, a nawet kanibalem „Bokassą”. O Bokassie wspomniał były doradca Golema Bronisława, który robił co mógł, aby tłuszcza z Shire nie zawłaszczyła żyrandola i sokowirówek.
Tymczasem na dawnych terenach Rohanu i Gondoru gadzi język wsączył jad w niektóre ludzkie umysły i dusze, które od prawie 30 lat nie słyszą, nie widzą, a także nie czują w sercu tego, co dzieje się w Śródziemiu.
Niestety, niziołki od „kaczora” nie mając zaufania do potomków Rohirrimów, a także do nielicznych potomków armii Isildura, w sukurs ich nie przyzywają, nazywając ich „marginesem marginesów”.Źródło: trybeus.blogspot.com
Kaczyński na kongresie: PiS było, jest i będzie partią wolności. Dobre to bo ja uważam, że PiS ma tyle wspólnego z wolnością, ile Szydło i prezydent z samodzielnością.

Według Moczulskiego PZPR to Płatni Zdrajcy, Pachołki Rosji. Dziś po dekomunizacji za panowania Kaczyńskiego PZPR to Polska Zjednoczona Prawica Rzeczpospolitej.

PiS - partia Pieniędzy i Stanowisk nadal rujnuje Polskę doi gdzie się da. 
Macierewicz zamiast bohaterską piersią polskiego posła, bronić ciała prezydenta leżącego w ruskim błocie. Wolał zjeść obiad i czmychnąć z pełnymi gaciami do Polski by knuć teorie spiskowe. A dziś ma czelność wypominać innym popełnione wtedy błędy.

Cała reforma edukacji Min Zalewskiej powstała na kłamstwie.
Zwolnień miało nie być. Tymczasem 9389 nauczycieli straci pracę a 2 2087 zatrudnienie w pełnym wymiarze. Licznik zwolnień Zalewskiej 31 476
Nauczyciele tracą pracę, gdzie jest Solidarność Dudy? Czego się boicie wy wielcy obrońcy praw pracowniczych

Ciekawe czy poseł Kaczyński zdaje sobie sprawę z tego, że Ziobro skoczy mu wreszcie do gardła?

Wyposażony w taką władzę, zemści się na nim za wszystkie upokorzenia. Czyży posła zawiódł instynkt samozachowawczy?

Jestem głęboko przekonany, że gdyby Ziobro skierował samą Konstytucję do Trybunału Konstytucyjnego, to okazałaby się ona niekonstytucyjna.

Z Przyłębskiej taka prezes TK jak z Dudy prezydent, z Szydło premier, a z Kaczyńskiego ojciec.

Suski pyta Waszczykowskiego:
- Państwo na E
- NRD
Najlepszy pocisk w stronę Kempy jaki słyszałem!
Ależ to była dyskusja!
Kempa: jako kobieta boję się Giertycha.
Nałęcz: Pani? Słyszałem, że smok wawelski się schował jak pani podeszła do jaskini....

Kaczor coś pod nosem kwacze,
Krycha cała w złości skacze,
Szydło na mównicy jęczy,
Duda pewnie znowu klęczy,
Waszczykowski gdzieś się bawi,
Ksiądz coś o aborcji prawi,
Chcą nas karać i mordować,
Chcą na bić, terroryzować
My kobiety się nie damy.
I PiSiorów w dupie mamy,
A choć bardzo się starają,
Z kobietami nie wygrają...


Ziobro twierdzi, że Igor Stachowiak zmarł na skutek użycia narkotyków. Taaa a policjanci ratowali mu życie paralizatorem.

Kartka z kalendarza.

- Panie prezydencie , jest mgła, nie możemy lądować, musimy lecieć na lotnisko zapasowe.
- Po moim trupie!!!

Raz starszy pan z gorączką.
Przemawiał machając rączką.
Zaś pisowski lud.
Obserwował cud.
Jedynego Polaka z miesiączką.


Sieroty po „Solidarności” po dwóch stronach barykady. Jedni mają miesięcznice, a ci drudzy męczennice.

Już wkrótce klauzula sumienia sprzedawcy na kasach w marketach.
Nie żartuję proszę pana. Nie sprzedam panu prezerwatyw, bo jestem katoliczką. Proszę iść z nimi do kasy 3, ale koleżanka nie skasuje szynki, bo jest muzułmanką

Dlaczego kościół katolicki mnie wkurza....?
Kościół Katolicki Spółka z o.o. kapitał zakładowy:
- ok. 1 mln nieruchomości,
- ok. 3 mln atrakcyjnych działek budowlanych, i in.
- ok. 800 tyś pojazdów mechanicznych - w tym 80% o wartości powyżej 40tyś PLN/szt.
- własne rozgłośnie radiowe i telewizyjne,
- własne organizacje polityczne,
Roczny dochód netto (nieopodatkowany): ok. 1 miliard PLN
Rodzaj działalności gospodarczej:

- działalność rozrywko - dewocjonalno - polityczna (cykliczne spotkania z miejscową ludnością zwane “msza św.” ,
- usługi dla ludności, organizacja imprez okolicznościowych (zwane zwyczajowo:pogrzeby, śluby, chrzty).
Sytuacja socjalna:
- ciągły wzrost zatrudniania,
- doskonały pakiet socjalny,
- umowy o pracę na czas nieokreślony,- mieszkania zakładowe o podwyższonym standardzie.
Z zeszytu gimnazjalisty

Prezes Kaczyński został wybrany muzykiem roku za grę Szydłem na Dudzie.

Amber Gold – umoczono 700 mln zł. Prezes siedzi w więzieniu. Sprawę bada specjalna komisja sejmowa.
SKOK - umoczono 5 mld zł.(i to nie koniec!) Prezes zasiada w senacie. Sejmowa Komisja Finansów pilnuje, aby sprawy nikt nie badał.

Nowak w oświadczeniu majątkowym nie pochwalił się zegarkiem za 20 tys. zł.
Szyszko już nie pochwalił się stodołą za 0.5 mln zł.
Natomiast J. Kaczyński nie pochwalił się setkami tysięcy darowizny od własnej partii.

Jarosławie TY nasz drogi,
Nie podstawiaj nam ty nogi,
Usiądź, wypij, zapal trawkę
Weź gazetę, siądź na ławkę
Lub weź wędkę, idź na rybki
Dobierz się do jakiejś pi* ..i
Nie skłócaj nam narodu,
Lepiej pomóż iść do przodu;
Bo na wszystkich jest metoda
I na ciebie też jest kłoda
Po co robisz te zamęty?
Już niedługo masz do renty
Zostań miłą, starą kaczką
Bo wywiozą ciebie taczką ...


Ukazał się nowy polski elementarz Murzynek Bambo poszedł w zapomnienie. Dzisiaj liczy się inna rzeczywistość. Arabek Ahmed w Paryżu mieszka, Głowę ci uciąć chce ten koleżka, ostrzy maczetę przez całe ranki, czyta z Koranu co lepsze wzmianki, o tym co robić ma z niewiernymi, Dobrze ze Ahmed z islamistami nie chodzi do szkoły z nami, a gdy ze szkoły do domu wraca buduje bomby taka jego praca, Az mama krzyczy: Ahmed łobuzie, gdy ten dynamit pakuje w swej bluzie , Mama powiada poszukaj zony lecz Ahmed wciąż w kozy zapatrzony, lecz mamy miłość ciągle jest czysta bo Ahmed to dziecko i dobry terrorysta

Czy „prawdziwi patrioci” gdy na nabożeństwie pada: przekażcie sobie znak pokoju. Odpowiadają „śmierć wrogom ojczyzny” ?

Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania. Zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa. Frederic Joliot - Curie
Giertych pisze specjalny list z wierszem do Szyszki
List do Szyszki.
Panie ministrze!

Pozornie został Pan przyłapany in flagranti na zwykłym kolesiostwie przy załatwianiu pracy. Ale od czego Wasz wypróbowany przyjaciel, czyli ja. Co ma Pan powiedzieć? To proste: niech pan powie, że "córka leśniczego" to nie jest cv kandydatki do policji, ale pana poemat sławiący młodzież żeńską z leśnych ostępów, która całym sercem kocha PiS. Że to będzie niewiarygodne? To fakt, ale wtedy rzuci im Pan w twarz Pana wiersz. Oto on:
"Córka leśniczego"
Córka leśniczego przez knieje przemyka,
W jednym ręku strzelba, w drugim ręku wnyka,
Stoi tam na straży polskości ostępów
Nie wpuszczając żadnych zagranicznych mętów,
Bo polska kobieta w sercu polskiej puszczy
Stawiając pomniki bronić kraju uczy
Pod słowiańskim dębem na polanie dzikiej
Pomnik dla Prezesa ma stanąć co rychlej,
Aby Pis miejscowy i lud okolicy
Miał centralne miejsce dla swej miesięcznicy
Gdzie lokalne serce narodowe żyje
Recytując wiernie spisku teoryje"

I co genialne? Nie wiersz genialny, ale pomysł. Kto Panu zarzuci, że Pan chce Prezesa sławić i polskość oddanego Mu ludu? A jak powiedzą, że wiersz słaby to Pan im na to, że to się okaże, jak będą rozdawane nagrody Ministra Kultury za "Promocję kultury ludowej". Pan miałby tego konkursu nie wygrać? Podejdzie Pan za tydzień we wtorek do Glińskiego na Radzie Ministrów, to chyba nie odmówi...
Zawsze panu oddany,Roman Giertych 
Już prawie 5 mld zł wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny na pokrycie strat upadających SKOKów a ich twórca Bierecki z PiS wciąż unika odpowiedzialności.

Szydło, a oto największe osiągnięcia rządu.

1.Zadłużenie Polski wzrasta o 11 mld zł miesięcznie.
2. Emerytury niższe o 30 - 40 %
3. Leki na raka zdrożały 100 razy
4. Zabranie 100 mln dotacji na dożywianie dzieci z rodzin ubogich i przekazanie ich ojcu Tadeuszowi.
5. Oszukani rolnicy i frankowicze
6. Mieszkanie +, podwyższenie kwoty wolnej od podatku


Daniel Olbrychski nigdy nie ukrywał swojej niechęci wobec PiS. Ostatnio aktor stwierdził, że partia Jarosława Kaczyńskiego cynicznie wykorzystuje katastrofę smoleńską, by podtrzymać poparcie wyborców.
PiS to niszczyciele Polski jakich w historii nie widziałem, bo komuniści musieli to robić na rozkaz Rosji, a tu wszystko jest z woli jednego człowieka, któremu pomagają ludzie brzydcy i źli. (...) Gdyby nie było tragicznej katastrofy smoleńskiej, to PiS-u też by nie było. To jest ich rozrusznik i podpałka. Ciągle trzeba coś tu dorzucać i dzięki temu mają 30 procent tych oszalałych. To sekta.

Z sieci:
A miało być tak genialnie nowe elektrownie , fabryki i szwalnie, porty lotnicze ,plantacje , koleje i wiatr wolności , co z zachodu wieje. Wstawanie z kolan z podniesionym czołem. I ta przyszłość wykuta z mozołem.


Mamy Ojczyznę , którą mrok okrywa ,
zamiast przybywa , to tylko ubywa .
Padły już konie , zaorane poręby ,
Szyszko ostatnie wycina dęby.
Zero jedynie zemstą pała ,
a patrzy na to bezradnie palestra cała .
Broszka robi dobrą minę do złej gry,
a Duda plecie na kolanach trzy po trzy.
Antek kupuje nowe rakiety ,
ale u Miśka szuka podniety.
Ojciec z Torunia w awangardy froncie ,
byle kasy mu przybyło na koncie.
I tylko Jarek ma czyste oblicze ,
bo za nim schowani są Piotrowicze . . .

Beata Szydło: Towarzysze i Towarzyszki My nie kłamiemy tylko oszukujemy ludzi uczciwie i szczerze.

Baca zapisał się do PiSu , sąsiad go pyto :

-Jędruś ,dyć ty zawsze byłeś za PO , co ci się stało ?- Ano widzisz kumie , Maryna mi się z kochankiem łajdacy, syn Jontek w kryminale za kradziejstwa siedzi, córa Hanusia prostytuuje sie psy Zakopionce, tom se pomyśloł : Zobacyta kurwy kto komu winksego wstydu narobi!!!
Ludzie! Wy idźcie po rozum do głowy i dwa razy się zastanówcie po co są wybory po 1989 roku. A po to żebyście im dali mandat, dali legitymację do okradania i sprzedaży waszego mienia i to wszystko, żeby było w białych rękawiczkach i majestacie prawa. Żeby później taki jeden z drugim mógł się wywinąć i śmiać się z was w żywe oczy. - Śp Andrzej Lepper

Nie masz Ty Polsko wroga gorszego od wewnętrznego parchactwa sejmowego!

Nasz kraj to kraj wielkanocny. We świcie to rzecz niesłychana by mogło być tyle jaj z decyzji jednego barana.

Znalezione w Necie: ~Göde do ~pro-rok:
"Obalanie"
Był sobie robotnik przodująca klasa
Miał stałą robotę i miał na pół basa
A jeszcze do tego za niewiele kasy
Mógł dostać mieszkanie i jechać na wczasy
Strajkował wiecował wojował z komuną
Wznosił palce w górę śpiewał "Mury Runą"
W salonach mówiono "Ciemny lud to kupi"
Bo polski robotnik jest wielki i głupi
I mury runęły bez większego huku
Trochę go przygniotły znalazł się na bruku
Tak oto zostali zdradzeni o świcie
A w salonach dalej salonowe życie.autor: POdPiS" 
PiS to Pogarda i Szowinizm

Silne państwo musi mieć możliwość usuwania nienadających się urzędników. Odnosi się to również do sędziów. Koncepcja nieusuwalności sędziów zrodziła się w obcym świecie intelektualistów, w świecie wrogim narodowi - Joseph Goebbels przemówienie do sędziów 24 07 1934

Rok 2027 - 200 miesięcznica Smoleńska, konferencja prasowa Jarosława Kłamczyńskiego: Jesteśmy coraz bliżej prawdy. Ta prawda musi nadejść!

Jarosław Kaczyński nakrzyczał na milczących zwolenników prawdy o Smoleńsku, że: Białe róże to symbol nienawiści i głupoty, skrajnej głupoty i skrajnej nienawiści. Tak, tak prezesie i pośle, białe róże noszą warchoły i głupcy.

Białe róże – symbol nienawiści.
Kaczyński – to symbol wolności
TVP – symbol prawdy
Berczyński – symbol nauki
Misiewicz – symbol doswiadczenia.


Zakazane piosenki: Gdzie jesteś Mały Książe – Kasia Sobczak
W maleńkiej róży kochał się
Książe na jednej z wielu gwiazd
Nie widział przedtem innych róż
Kiedy w daleki poszedł świat

Premier Szydło oświadczyła, że czas limuzyn się skończył. Podobno z Warszawy do Brzeszcz kładą szyny tramwajowe.
Panie redaktorze ja jestem z partii, której prezesem jest Jarosław Kaczyński i jego słowo jest dla mnie święte. Stanisław Pięta w gość Radia ZET.

A kto tak pięknie mówił?
Polska polityka musi być inna. Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność. Koniec z arogancją władzy i koniec z pychą. Expose Szydło co dziś z niego zostało?

Beata Kępa, świątynia ojca Rydzyka: Czytanie z Ósmego Listu prezydenta Dudy do ministra wojny Macierewicza.
Pan minister Ziobro nie ma ani wielkiego doświadczenia praktycznego, ani osiągnięć naukowych. To dziwne, że magister prawa uważa, że jest mądrzejszy tylko dlatego, że zajmuje stanowisko ministra sprawiedliwości, od najwyższych autorytetów prawnych w naszym kraju. Adam Strzembosz. 
Skąd się biorą politycy PiS?
To proste , oni się biorą z kapusty. Wycinasz liście i zostaje głąb.


Czego uczy szkoła?
Prawda pochodzi od władzy.
Inteligencja to zapamiętywanie i powtarzanie.
Nieposłuszeństwo jest karane.Dopasuj się intelektualnie i socjalnie. 
Jaruzelski pokazał jaki nie powinien być prezydent. Kwaśniewski pokazał jaki powinien być prezydent. Wałęsa pokazał, że każdy może być prezydentem. Duda udowodnił że nie każdy..

Zamiast obsadzać ludzi którzy się znają na rzeczy obsadzają ludzi którzy się znają z kimś – Grzegorz Miecugow.


PiSowski rachunek sumienia

Berczyński – to ja wykończyłem caracale
Zalewska – to ja wykończyłam edukację.
Ziobro – to ja wykończyłem niezawisłe sądy
Macierewicz - to ja wykończyłem polską armię
Radziwiłł - to ja wykończyłem in vitro i polskie szpitale
Szyszko - to ja wykończyłem puszcze i polskie drzewa
Waszczykowski - to ja wykończyłem pozycję Polski na arenie miedzynarodowej.
Piotrowicz - to ja wykończyłem Trybunał Konstytucyjny
Gliński - to ja wykończyłem Muzeum II Wojny Światowej
Kurski - to ja wykończyłem TVP
Rydzyk - to ja wykończyłem polski KościółKaczyński - to ja wykończyłem Polskę i cały dorobek ostatnich 27 lat.
Skąd się biorą politycy PiS?
To proste , oni się biorą z kapusty. Wycinasz liście i zostaje głąb.

Czego uczy szkoła?
Prawda pochodzi od władzy.
Inteligencja to zapamiętywanie i powtarzanie.Nieposłuszeństwo jest karane.Dopasuj się intelektualnie i socjalnie. 
Misiewicz ma prowadzić swój program w TV Trwam: Gotuj z Misiem. Zdarzyła się rzecz niepodobna Kaczyński rozbił moździerz aptekarski, a przecież to on służył do rozbijania?

Polska polityka jest debatą pomiędzy panem z Żoliborza, wójtem z Brzeszcz i plebanem z Torunia – poseł Michał Kamiński.

Statystyczny Polak oddaje co miesiąc 1156 zł do ZUS. Gdyby tę kwotę odkładać samodzielnie,to po 30 latach pracy, oszczędności sięgały by 941 357 złotych. Z tej kwoty można by było wypłacać sobie emeryturę równą 5000 złotych przez 25 lat. 
Z Saryusza Wolskiego:
-Co musi się zmienić, żeby polskie drogi odpowiadały normom europejskim?
- Normy europejskie.....

Obiecuję wprowadzić San Escobar do Unii Europejskiej.


Jacek Saryusz – Wolski jest doktorem ekonomii politycznej socjalizmu.

Kto pamięta, ten wie jak bardzo był to utopijny przedmiot. Uczona np. jak obliczyć ile każdy obywateli PRL-u ma zużyć produktów a państwowe zakłady pracy ich wyprodukować. Fundament pod tą pseudonauką położył Lenin a wzmocnił go nauczyciel narodów, geniusz językoznawstwa i chorąży pokoju Jozef Stalin w swym dziele: „Ekonomiczne problemy socjalizmu w ZSSR”
Wprawdzie stanęliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Odkąd krowa została zapłodniona przez człowieka, znacznie wzrosło pogłowie bydła.
Gdybyśmy mieli blachy, to byśmy produkowali konserwy. Ale nie mamy mięsa.
W tym roku na każdego obywatela przypada po pół świni, a jak komuś mało to może dostać jeszcze po ryju!

Trzeba jednak Kaczyńskiemu przyznać, że jak dobiera idiotów na ministrów, to nie jakieś podróbki, tylko naprawdę idiotów prima sort. Jerzy Skoczylas, satyryk.

Raz Szydło szepcąc pacierze
Rzym zwiedziła w żółtym moherze
A papież Franciszek
Ku uciesze mniszek
Pierwszy raz rzekł głośno „nie wierzę”


28 03 2017 Znowu mają komitety płonąć bo tak chce Macierewicz z Kaczyńskim!?

Do dziś pamiętam jak płonęły komitety. W czołgu siedział syn lub za tarczą ZOMO a ojciec i matka szli i palić komitety! I co ci synkowie mieli robić? Pamiętam jak dowódca kompani czołgów zaznaczył kredą linię i ogłosił że kto ją przekroczy zostanie zabity. No i stało się taki kilkuletni szkrab wymknął się spod kontroli rodziców i przekroczył kredową linię....!? A ten debilny oficer strzelił do szkraba i wtedy tłum ruszył a żołnierze zrobili tylko jedno dowódcę wypchnęli za linię. Nie wiem jak długo to trwało kilkadziesiąt sekund czy kilkanaście minut w każdym bądź razie po dowódcy nawet plama krwi nie pozostała.
Jeszcze kilkadziesiąt miesięcy temu, sam jak ten kołek protestowałem na ulicach Piotrkowa. Pukano się na mój widok w czoło ale nikt mnie nie atakował fizycznie. Dziś bałbym się wyjść z worem na plecach czy kosturem ? Dlaczego? Musiałbym się zmierzyć się z dwoma bandami! Pamiętacie wizytę Palikota w Piotrkowie jak się darli neofaszyści. Przechodziłem kilkakrotnie koło nich i nikt mnie nie zaczepił. Wtedy wielkolud ze szpiczastym nosem i jego pani chcieli bić ale neofaszystów. W Rynku zaś kilka lat później ten sam wielkolud darł się i atakował KODziarzy : Na szubienicę! Ty gnoju, szmato! Spierd...!Do cyrku gnoju! W taki sposób mamy znowuż budować komunizm. To ja się z tego bałaganu wypisuję.
Obawiam się tylko jednego, że Macierewicz przejmie władzę w państwie i wyda wojsku rozkaz strzelania do demonstrantów którzy niezadowoleni wyjdą masowo na ulice. PiSizm jest gorszy od faszyzmu.
Dziś fanatycy PiSu są groźniejsi od gestapowców. W jednej ręce trzymają krzyż a w drugiej karabin. Kaczyński zagonił PiS w kozi róg. Kaczyzm się przejadł i naród od niego torsji dostaje. Zobaczcie jak ulica się budzi i jak spontanicznie prezesa wita! 
21 03 2017 Dramatyczna sytuacja kadrowa rządu. Zaczyna brakować idiotów do obsadzania najważniejszych stanowisk.
Jeszcze przed rokiem walili drzwiami i oknami, dziś jest ich już jak na lekarstwo. Nawet 80 proc. ministerstw, urzędów centralnych i spółek skarbu państwa ma problem ze znalezieniem idiotów na najważniejsze stanowiska kierownicze – wynika z danych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, do których dotarł ASZdziennik.
Jeżeli rząd szybko nie znajdzie odpowiedniego rozwiązania, pracom gabinetu Beaty Szydło grozi całkowity paraliż – alarmują eksperci.
– Problem jest z każdym dniem coraz większy – zdradza w rozmowie z ASZdziennikiem jeden ze specjalistów resortu pracy. – W tej chwili brakuje idiotów w zasadzie na każdym szczeblu, a ministerstwa nie są w stanie realizować przyjętych na bieżący rok planów i założeń.
Dla lokalnych idiotów może to oznaczać nadejście złotych czasów.
– Idioci coraz częściej będą dyktować warunki zatrudnienia, bo rząd będzie odczuwać coraz większą presję i trudności ze znalezieniem rąk do pracy – tłumaczy. – A co za tym idzie, będzie gotowy pójść na ustępstwa – tłumaczy ekspert.
Jego zdaniem ministerstwa mogą kusić idiotów dodatkowymi benefitami. Nieoficjalnie mówi się o przyznawaniu wysokich odznaczeń państwowych na zachętę i premiach uznaniowych w postaci weekendowej osobistej kolumny aut BOR.
Jak dowiaduje się ASZdziennik, ratunkiem może być wznowienie naboru na kierunku "Janusz zarządzania", które za poprzednich rządów uruchomiła warszawska SGH, oraz budowanie wizerunku rządu jako miejsca, w którym idioci najlepiej mogą rozwijać się na najważniejszych stanowiskach.
Źródło: ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia są zmyślone.

21 03 2017 Znamy prawdziwy powód zwolnienia Makłowicza z TVP. „Zrobił zupę z brukselki i mówił, że była dobra”
Pół kilograma brukselki, cztery szklanki rosołu drobiowego, ziemniaki, cebula, listek laurowy. To tylko niektóre ze składników zupy, którą Robert Makłowicz przyrządził w czasie jednego z odcinków swojego programu znanego z telewizyjnej Dwójki. Tylko dzięki czujności władz TVP nie doszło do emisji antypolskiego materiału. Źródło: ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia są zmyślone.
Sędzia, prokurator, policjant, premier i prezydent wszystkich Polaków, we wszystkich sprawach. Oto Jego Wysokość Jarozbaw „Balbina” Kłamczyński. 
Pod koniec kadencji PiS Kaczyński przechadza się po Warszawie wraz z jednym ze swoich doradców.
Oglądając wystawy sklepowe mówi: Patrz ! Spodnie 50 zł, koszula 40 zł, marynarka 100 zł, futro 150 zł. Nie wiem o co ludziom chodzi, że jest tak źle, jest dość tanio. Wszyscy mówią, że nikogo na nic nie stać.
Doradca popatrzył na prezesa z wielkim zdziwieniem, i najdelikatniej jak tylko potrafił...mówi do szefa : Panie prezesie. To jest pralnia.


W Polsce jest ponad 10 tysięcy kościołów. Rocznie na ich utrzymanie z budżetu wydajemy 35 mld złotych.
Program 500+ kosztuje 22 mld złotych. Zaprzestanie finansowania kościoła z budżetu pozwoliłoby sfinansować program 500 złotych na każde dziecko bez powiększania dziury budżetowej. Co jest ważniejsze dla rządu? Dobro dzieci czy pasibrzuchów?

Gdyby PiS was nie okłamał w kampanii wyborczej i przyznał się :
Podniesie podatki, zabroni aborcji i antykoncepcji, wyrzuci nauczycieli na bruk, zamknie kopalnie, obsadzi stanowiska swoimi rodzinami, zabierze ulgi podatkowe dla małżeństw i na dziecko, da emerytom kilka złotych podwyżki i zabroni dorabiać, obrazi powstańców warszawskich, wycofa całą pomoc dla Wielkiej Orkiestry Owsiaka, zadłuży Polskę najbardziej w historii, odda miliony Rydzykowi.... Czy naprawdę wybralibyście PiS i dali im to wszystko zrobić?

Nauczycielka pyta ucznia:
Jasiu dlaczego napisałeś że odległość geograficzna to rzecz względna
Bo kiedyś najbliższa droga do polskiego parlamentu wiodła przez Moskwę, a teraz wiedzie przez Toruń.

W Polsce lepiej być dilerem narkotykowym jak przedsiębiorcą!?

Diler narkotykowy w Polsce: nie musi rejestrować działalności; brak ZUS, VAT, PIT, CIT; brak kosztów księgowych; ponosi ryzyko od 3 do 10 lat pozbawienia wolności; narażony jest na kontrolę policji po uzyskani nakazu prokuratora; pracownicy dilera dostają do ręki 100% zarobionych pieniędzy.
Przedsiębiorca w Polsce: musi zarejestrować działalność; płaci ZUS, VAT, PIT, CIT; koszty księgowe; ponosi ryzyko do 25 lat pozbawienia wolności; narażony jest na kontrolę US bez nakazu; pracownicy przedsiębiorcy dostają 52 % zarobionych pieniędzy(48% zabiera państwo)

Wniosek.
My Naród Polski zgodnie z Ustawą o Ochronie Zdrowia Psychicznego z dnia 19.08.1994 r. art.21(data generacji 25.05.2009 r) wnioskujemy o przymusowe leczenie psychiatryczne ob. Jarosława Kaczyńskiego. Prosimy o jak najszybsze rozpatrzenie naszego wniosku, ponieważ obawiamy się, że w wyniku działań tej osoby może dojść do tragedii. 
Podstawa: Ustawa o Ochronie Zdrowia Psychicznego z dnia 19.08.1994 r. art.21
Brudna Polska” spala rocznie 64 mln ton węgla brunatnego a „Zielone Niemcy” 180 mln ton. Ale to Polska stoi pod pręgierzem Europy.

I choćbyś nie wiem jak ciężkiego młota użył, to są w tym kraju ludzie, którym zdrowego rozsądku do łba nie wbijesz.


Jak to jest, że tak wielu inteligentnych ludzi, tak nagle po wstąpieniu do PiS-u traci rozum.


Jarosław Kaczyński pełen kompleksów, paranoi i żółci, budząc w ludziach najniższe emocje, przekupuje ich własnymi pieniędzmi ciągnie kraj na krawędź przepaści.


Prezerwatywy dla posłów tylko na recepty.

PANCERNIK SEICENTO KRÓLEM POLSKICH DRÓG WKRÓTCE ZASTĄPI ROSOMAKI.

Prawie ksiądz minister Radziwiłł wprowadzi do sprzedaży bez recepty, tabletki ZAMIAST SEKSU których domagają się panie posłanki wielkie aktywistki z PiSu. Tabletki na owsiki nie skutkują a wiercić, czy zdejmować buty w ławie poselskiej nie przystoi.
MIECZE ŚWIETLNE zamiast długopisów to ostatni szalony pomysł szalonego ministra Macierewicza. Zużyte świetlówki idealnie do tego się nadają a jakie są efekty!? Spróbujcie. 
Matuchno kochana znowuż telewizja kłamie?
Spotykają się w zaświatach Hitler z Kaczyńskim Jarosławem...
- Gdybym ja miał twoje gestapo to w tydzień byłby koniec z opozycją.
- Gdybym ja miał twoją telewizję to do dziś nikt by nie wiedział, że przegrałem wojnę - odpowiedział Adolf..."Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem." Ludwig von Mises

Kaczyński poruszy niebo i ziemie by Owsiak Nobla nie otrzymał. No bo Nobel należy się ojcu Tadeuszowi z dziedziny fizyki, za poruszenie ciemnej masy falami radiowymi.

Przychodzi Jarek do wróżki i mówi:
- Opowiedz mi o mojej przyszłości.
- Widzę, że jedziesz odkrytym, długim samochodem, a wokół samochodu setki tysięcy Polaków.
Jarosław się uśmiecha.
Wróżka komentuje:
- Widzę, że ludzie są bardzo zadowoleni, stoją z flagami, krzyczą radośnie i mają szczęśliwe twarze.
- Kochają mnie... A czy ściskam im ręce?
- Nie
- A dlaczego? 
- Trumna jest zamknięta. 
Trzy najbardziej zbrodnicze ideologie w historii Europy: nazizm, komunizm, pisizm.

Wałęsę atakują ci, którzy spóźnili się na rewolucję lat &0 i 80 i niewiele zrobili dla uzyskania niepodległości. Marcin Kierwiński

1992: Aresztowano mnie wiele razy. Za pierwszym razem, w grudniu 1970 roku, podpisałem 3 albo 4 dokumenty. Podpisałbym prawdopodobnie wtedy wszystko, oprócz zgody na zdradę Boga i Ojczyzny, by wyjść i moc walczyć. Nigdy mnie nie złamano i nigdy nie zdradziłem ideałów ani kolegów. Lech Wałęsa

Lech Wałęsa nie jest ideałem(...) ale odegrał historyczną rolę dla tego kraju, dla nas wszystkich. Kaczyński, choćby żył 1000 lat, nie dorośnie do piet Wałęsie, gdy chodzi o zasługi dla Polski. Wałęsie należy się szacunek – Kaczyńskiemu słowo potępienia. Włodzimierz Cimoszewicz 
Bardzo, ale to bardzo nie podoba mi się atak na wielką przyjaźń, by nie powiedzieć szlachetne i głębokie uczucie między ministrem Macierewiczem a jego pupilem panem Misiewiczem. Dawno nie widzieliśmy w sferze publicznej takiego przywiązania, takiego bezkompromisowego oddania, takiej wierności. Chciałoby się powiedzieć, jeden nie może bez drugiego. Tyle narzekamy na polityczny cynizm, na konformizm, brak lojalności, interesowność, a tu - proszę! - relacja, głęboko bezinteresowna, czysta jak łza i to w takim złym świecie. Naprawdę imponuje mi to. Piękne! Platońskie uczucie, rzadkie.... Ludzie nie czepiajcie się! Magdalena Środa 
Do sklepu papierniczego przychodzi brudny, niechlujnie ubrany klient:
- Czy są portrety Kaczyńskiego? - pyta sprzedawcę.
- Są.
- A portrety Dudy?
- Także są.
- To poproszę po 10 sztuk.

Po paru dniach ten sam klient wraca do sklepu papierniczego. Wygląda już nieco schludniej.
- Proszę 20 portretów Kaczyńskiego i 20 portretów Dudy.
Minęło znowu kilka dni i sytuacja się powtarza. Tyle że tym razem klient ubrany jest w elegancki garnitur i prosi po 50 portretów Kaczyńskiego i Dudy.
Kiedy następnym razem ten sam człowiek podjechał pod sklep własnym samochodem i poprosił o 100 portretów jednego i drugiego wodza IV RP, sprzedawca nie wytrzymał i pyta:
- Panie, o co chodzi z tymi portretami? I jak pan dorobił się samochodu? Jeszcze niedawno nie miał pan w czym chodzić.
- Otworzyłem strzelnicę za miastem. 
Tak się bawi elita od Macierewicza! Komu komu jeszcze bo zaraz idę do domu. I zakręcił i zawirował DJa nie przekonał. Zatem wziął sprawy w swe ręce i krzyczał: W GÓRĘ PANNY KIECKI BO PRZYJECHAŁ KSIĄŻĘ MAZOWIECKI.
Król życia Misiewicz w akcji w Białymstoku: Chcesz być ministrem? Kolejka dla wszystkich! Umizgi do przyjaciela z palarni! Kocham wszystkie kobiety!? Awantura i urwany film!
Co na to tatuś Antoś? Znowu odeśle Misiewicza na odwyk!? Memy na podstronie: Śmieszne zdjęcia

Wyobraźmy sobie taką sytuację, w Polsce za kłamstwa wyrywa się język a za kradzież obcina dłoń. Wiejska i sami niemi ze sterczącymi kikutami. Rada Ministrów i nie ma z kim uścisnąć dłoni a porozmawiać można tylko w języku migowym. Pójdźmy dalej tym tokiem rozumowania i zobaczmy co się dzieje w urzędach i instytucjach. Wow! Wow! Wow! Staliśmy się narodem bełkocącym i kikutami machającym.

Z zeszytu ucznia:
Misiewicz w klubie studencki W Białymstoku rozpracowywał agenta Smirnoff i agentkę Stolicznaja

Macierewicz wie co mówi bo codzienne rozmawia z PiSdeckim...

Jak poseł na mównicy coś bredzi, to taką zapadnię zrobić i chlast go do piwnicy i będzie z głowy.

Żyjemy w czasach , w których kelnerka zarabiająca 6 zł za godzinę musi perfekcyjnie znać minimum dwa obce języki a polityk nie umie się wypowiedzieć nawet w ojczystym języku.

Nie, w ogóle wybory zlikwidujemy i będzie spokój. Wicemarszałek sejmu Ryszard Terlecki
Patrzę na niego i myślę sobie: mój boże, co ja bym zrobiła gdyby to mój syn taki był. Rzecznik PiS Beata Mazurek o Bartłomieju Misiewiczu.

Oklaski dla pana Kazimierza i całej ochrony, która tak wspaniale jechała. Antoni Macierewicz o zamachu na niego pod Toruniem.
Nie oddajcie Polski w obce ręce! Nie oddajcie jej sługusom, co za srebrniki zdradzili Nas, a teraz udają, że o los Polski im chodziło. Im chodzi o nową niewolę, niewolę gospodarczą. Z nią już łatwiej nas pokonają. Z nią Polska w kolejną niewolę w padnie” - Anna Walentynowicz

List młodego Polaka do polskiej pani premier!
Kredyt hipoteczny 1100 zł
Czynsz 300 zł
Internet 50 zł
Telefon 50 zł
Energia elektryczna 190 zł
Gaz 250 zł
Razem 1940 zł
Zarabiam na czysto 2000 zł

A jeszcze muszę coś zjeść, ubrać się i chciałbym pojechać podczas urlopu na 7 dni nad nasze polskie morze. Pani premier mam 30 lat i chciałbym się usamodzielnić ale nie stać mnie.

W PiSie jest tak samo jak na Marsie. Do chwili obecnej śladów istot rozumnych nie stwierdzono.
Patrząc na to zdjęcie zastanawiam się czy to Judasz całuje Chrystusa a może to Chrystus całuje Judasza. Szydło wyrobiła 1500% normy w produkcji broszek i przyznawaniu dotacji dla szkoły jej męża. Jak ona przypomina mi Genowefę Pigwę: Skecz:
Dzień dobry, jesteśmy z telewizji! Już? Dzień dobry.

.. Dobry!
.. Czy może nam pani powiedzieć, na terenie jakiego zakładu się obecnie znajdujemy?
.. Tego ni mogę powiedzieć, bo to jest tajemnica państwowa! Mogę tylko powiedzieć, że mam 5 złotych od bombki.
.. Jak pani ma na imię?
..Pelagia! Jestem starszą pracownicą w tym zakładzie. Pracuję już tutaj ho-ho-ho-ho,,, a może i dłużyj. Mój mąż i dzieci też tu pracują, a ich zdjęcia są za zakładem.
..Przed zakładem.
..Za, bo się rozbudowujemy.
..Znaczy za starym.
..Stary też tam wisi. Z zakładem jesteśmy bardzo związani, szczególnie przez kasę zapomogową.
..Pani się uspokoi, to wszyscy tak mają, prawda. Pani Pelagio, czy pani jeszcze może,,,,
..No pewnie.
..Czy pani jeszcze może nam powiedzieć, jakie bombki produkujecie?
..Panie, różne, różniste. Tu się robi tak: kuliste, w kształcie grzyba i cygara.
..Cały czas mowa o o bombkach choinkowych.
..Też. A, a wie pan, jaki mamy asortyment? Od A do N.
..Cicho!
..To się wytnie...
..Cicho! Pani Pelagio, eee, tutaj widzę ma pani napisane tutaj na karteczce, eee, brygadzist,,, brygadzistka oraz miszcz zmia,,, no „mistrz” się inaczej pisze.
..Sama pisałam. Jak coś czasem kombinuję, jak tak siądę i myślę,,,
..Głupieje na starość, ja wiem. Niech pani nam powie, ile pani sama takich bombek zrobi.
..Sama jak siądę i robię, to zrobię gdzieś tak,,, dwieście osiemdziesiąt trzy.
..To jest norma dzienna?
..A dla kogo ten wywiad?
..To jest dla telewidzów dziennika wieczornego...O, to bez kozery powiem pińćset! Dziesięć tysięcy! Pięćdziesiąt! Milion! 
Z encykliki Leszka Balcerowicza guru polskiej transformacji. Na Forum Gospodarczym w Krynicy zaskoczył: „Musimy doganiać Zachód, a jeśli zaczniemy krócej pracować i więcej zarabiać, to zaczniemy się cofać.”
I to jest właśnie geniusz Balcerowicza!? Czyli aby dogonić Zachód musimy dłużej pracować i jeszcze mnie zarabiać? A powiedz że to sobie samemu towarzyszu Balcerowicz, ministrom, posłom, senatorom i tej całej hołocie z samorządów.
Głodowe pensje chcą dać nam
A sami brać miliony
A ty człowieku radź se samUtrzymaj dzieci, żonę.
Pucz żartem pucz serio. Eta risunok maleńkiego puczisty
Nie pucz, kiedy odjadę, sercem będę przy tobie....!?
A pucz Ci w oko!
To był pucz! Puczniała Saska Kempa.
Tisze, sałdat, słyszysz, sałdat, pucz wsiegda budu ja!
Spoko chłopaki nie puczą. Memy na podstronie: Śmieszne zdjęcia 
POSTANOWIENIE NOWOROCZNE.
1. Krzyż przenieść do kościoła.
2. Lecha przenieść na Powązki.
3. Jarosława przenieść na emeryturę.
4. PiS przenieść na śmietnik historii.

…..i będzie spokój w tym pięknym kraju!

Baco chodzicie do kościoła.
- Ano chodze
- Dloczego?
- Bo żona koże
-No tak, ale nie dość, że chodzicie do kościoła to jeszcze całujecie w nogi tego krucyfiksa czyli Pana Jezusa
- No, to tyż prowda , bo żona koże
- A tak baco, Jarosława to byście tyż w nogi pocałowaliA jużci, żebym pocałowoł, co by tylko wisioł!
03 01 2017 Katechizm polskiego dziecka sprzed bardzo wielu lat.
Kto ty jesteś? - Polak mały.
Jaki znak twój? - Orzeł biały.
Gdzie ty mieszkasz? - Między swemi.
W jakim kraju? - W polskiej ziemi.
Czym ta ziemia? Mą ojczyzną.
Czym zdobyta? - Krwią i blizną.
Czy ją kochasz? - Kocham szczerze.
A w co wierzysz? - W Polskę wierzę.
Czym ty dla niej? - Wdzięczne dziecię
Coś jej winien? - Oddać życie."
Katechizm polskiego dziecka po 1989 roku.
Kto ty jesteś? – Polak mały
Gdzie Twój kraj jest? – Gdzieś na skraju
Ale czego? – Tej ruiny
Kto go zniszczył? – Ci złoczyńcy
A dlaczego? – Bo tak chcieli.
Co zrobili? – Zaprzedali
A co z ziemią? – Tanio poszła
W czyje ręce? – Tych co przyszli
A dlaczego? – No dla zysku
A w co wierzysz? – W siebie wierzę
Katechizm polskiego dziecka dziś.
Kim ty jesteś? - Prezydentem.
Jaki znak twój? - Pismo święte.
Kto cię wybrał? - Naród głupi.
Kto namawiał ? - To biskupi.
Kogo słuchasz – Noo ..prezesa.
Co ci z tego? - Pełna kiesa!
Ułaskawisz ? - Tak ziomali.
Co sąd na to? - Niech się wali.
A przepisy? - Pluję na nie.
Konstytucja ? - Sranie w banie.
Kochasz władzę ? - Kocham szczerze. A w co wierzysz ? - W Jarka wierzę.
Z encykliki Morawickiego:
30 tys. zł zwolnione z podatku to konieczność docenienia... ciężkiej pracy polityków!
6600 zł. to konieczność docenienia tych co płacą największe podatki....i tyrają na polityków.
Wódki nie przepijesz, roboty nie przerobisz, kobiety nie zrozumiesz. Codziennie leczyć kaca to dla wybrańców narodu ciężka praca. 
Dobra Zmiana sami cudotwórcy.
"Rządowy samochód wpadł w poślizg i Jarosław Kaczyński ten samochód z tego poślizgu wyprowadził"– skomentował Ryszard Czarnecki. Panie prezesie a prawo jazdy!!!
Zastępca Macierewicza Bartosz Kownacki powiedział o Francuzach: To są ludzie, którzy uczyli się od nas jeść widelcem. Francja to dzika kraj!!!
„CZŁOWIEK Z BRĄZU“ dystychem DEFENSOR POLONIAE MACIEREWICZ SINGER. Popiersie KOR-owca Antoniego Macierewicza do filmu Andrzeja Wajdy zostało odlane w brązie przez rzeźbiarza Ryszarda StryjeckiegoUcieczki to jego specjalność. Po Smoleńsku Macierewicz serwował się ucieczką z Bratysławy. Znaczy się z pola bitwy też pierwszy ucieknie. No tobardzo dobrego mamy ministra. Ucieczka Macierewicza ze spotkania. Zabrał nawet tabliczkę! Jak do ucieczki to tylko Macierewicz.Beata Kempa w rozmowie z Kamilą Baranowską: gdyby nie to, co robi minister edukacji Anna Zalewska, byłaby masa pożarów w całym kraju. Szast, prast! I już Pawlak nie jest pierwszym strażakiem RP! 
 „(...) Wolność jest tylko wówczas, gdy Naród tworzy jedność, a lud w nim żyjący , czuje się włodarzem , nie zaś niewolnikiem garstki opętanych(...) Jan Paweł II

Z encykliki pełniącego z woli Kaczyńskiego obowiązki prezydenta Andrzeja Dudy:
Protestujący powinni przeprosić Kaczyńskiego!!! Obywatele, którzy nie głosowali na PiS powinni się z tego wyspowiadać. Jako pokutę powinni chadzać na wiece poparcia dla PiSu i rządu. No i oczywiście nie grzeszyć przy następnych wyborach.

Jedno z haseł protestujących przed sejmem: Ojcze nasz, któryś jest w Niebie obroń nam Polskę, bo ją PiS roz....wali.


Z encykliki pełniącej z woli Kaczyńskiego obowiązki premiera: Opozycja destabilizuje nam rozpierdalanie Polski.
Bardzo zazdroszczę temu, kto to hasło wymyślił. W kilku słowach oddaje istotę rzeczy. Andrzej Saramonowicz.
Z netu: Na kaczora
Nad rzeczką, opodal krzaczka,
mieszkał kaczor, nie kaczka.
Bajka przewrotnie nieścisła.
Bo tu Żoliborz i Wisła.
No i kaczor, nie kaczka.
Burak, a nie w buraczkach.
Kaczor wpadł na pomysł nowy
by zakazać w stawie mowy.

Tak by gęsi nie gęgały
i by w stawie przez rok cały
taka wasza k...acza mać,
tylko kwa-kwa mógł słyszeć
- „ Ludzie wy dupy swe ruszcie!
Pieczcie kaczora na ruszcie!”
- „Stary jest i łykowaty.
Węgle na niego to straty.
Stanąłby w gardle kością
swoją zawiścią i złością .
Na zgagę potrzebne proszki,
bo z żółci – zwyczajnie gorzki!”
- „Ludzie on nie do jedzenia
On tylko do....upieczenia.
Czy to prawda że akta Kaczyńskich zginęły w tym samym oddziale prokuratury w którym pracował prokurator Piotrowicz?

Chirurdzy rozmawiają kogo najlepiej lubią operować.
Najłatwiej można zoperować polityków PiSu. Nie mają serca, nie maj kręgosłupa, nie mają jaj, a dupę i głową można bez problemu zamienić miejscami.

Oda do PiSu.
Na górze róże, na dole bratki,
rzygać się chce na widok Beatki,
na dole bratki a niżej maliny,
rzygać się chce na widok Krystyny
a jeszcze niżej piękne piwonie
rzygać się chce na myśl o klęczonie,
pod piękną piwonią goździki widać,
na widok prezesa też się chce rzygać
powiędły kwiaty zostały badyle
rzygam na PiS i mam ich w tyle.
Smacznego. Pozdro.

Z listu do Koryntian.
Drogi Boże, zabrałeś już mojego ulubionego aktora Patricka Swayze, piosenkarza Michaela Jacksona ,pisarkę Joanne Chmielarską …..Chcę powiedzieć że moją ulubioną partią jest PiS a moim ulubionym prezesem jest Kaczyński.

Pewnego dnia na bezludna wyspę trafiły trzy osoby. Dwóch facetów i Krystyna Pawłowicz. Panowie zobaczyli Kryśkę i...tak się narodził homoseksualizm. 
Jarek Kaczyński spał
W 35. rocznicę przespania przez Jarosława Kaczyńskiego stanu wojennego. Nie wiem, kto jest autorem tego wiersza, ktoś mi go przesłał. Publikuję, bo szkoda, żeby się zmarnował
Chłopcy z Targówka i ze Śródmieścia
Pomnijcie Jarka co stan ten przespał
Ludzi łapali, w ludzi strzelali
Jarek Kaczyński spał!
*************
Gdy w telewizji brak teleranka
Gdy na górników czeka łapanka
W wygodnym łożu , na Żoliborzu
Jarek Kaczyński spał
*************
Jeden zraniony, drugi zabity
Krew się polała grudniowym świtem
A tam w łóżeczku, na poduszeczce
Jarek Kaczyński spał!
************
Gdy w kinie „Moskwa” film o Wietnamie
Jarosław woli drzemać przy mamie
Na prawym boku, w ciepłym półmroku
Jarek Kaczyński spał!
********
Już Kuroń leży na styropianie
bo go pobili zomowskie dranie
Drżą robotnicy, a on w szlafmycy!
Jarek Kaczyński spał!
********
Nie płaczcie dzieci, płakać nie warto
W miękkiej piżamie, z różową kokardą.
Za chleb, za wolność, za nową Polskę
Jarek Kaczyński spał! 
********
30 11 2016 A.D. 18.06.2019 ? Urodziny Jarosława Kaczyńskiego. PRZEPOWIEDNIA? Prezes kończy 70 lat!
Z okazji okrągłych urodzin jubilat otrzymuje znakomity prezent od swoich wiernych podkomendnych: prezydenta, premier, marszałku sejmu, ministrów i zwykłych działaczy PIS.
Zakończyło się śledztwo smoleńskie. Antoni Macierewicz przedstawił wyniki komisji, z których wynika, że co prawda zamachu nie było ale winny zaniedbań był Tusk bo atakował Lecha Kaczyńskiego co wpłynęło na rozdzielenie wizyt. Pełna lista winnych osób stanowiąca 34 strony została wręczona prezesowi osobiście. Wszyscy winni już i tak siedzą w więzieniach za działalność opozycyjną i knowania przeciwko dobrej zmianie. Nie mniej jednak oskarżenie smoleńskie wpłynie niewątpliwie na przedłużenie wyroków.
Więcej na podstronie Polityka
List obywatelka Rzeczypospolitej Polskiej do Ministra Macierewicza.
27 11 2016 Żądanie odszkodowania od MON za katastrofę smoleńską.( Jak wszyscy to wszyscy?
Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej wzywam Ministerstwo Obrony Narodowej reprezentowane przez Ministra Antoniego Macierewicza do zawarcia ugody i wypłacenia mi jednego miliona złotych ( 1 milion PLN) w związku z katastrofa smoleńską, która miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku.
UZASADNIENIE:
w wymienionej katastrofie zginęło 96 osób, które reprezentowały Polaków czyli i mnie osobiście, jako obywatela Polski. W opinii ministra MON, Antoniego Macierewicza katastrofa ta została spowodowana przez błędy administracji rządowej lub zamach przez te władze inspirowany. W związku z powyższym doznałem ogromnych cierpień natury psychicznej i niewyobrażalnej traumy, ciągle pogłębianej przez miesięcznice, kolejne ekshumacje oraz nieustanne rozdrapywanie ran.
Pragnę również zwrócić uwagę, że w związku z katastrofą poniosłem poważne straty materialne, gdyż prezydent RP Lech Kaczyński( co potwierdzają obecne władze) był największym mężem stanu wolnej Polski, który miał wprowadzić nasz kraj na wyższy poziom rozwoju. W związku z jego przedwczesna śmiercią, kraj nasz nie wszedł na wyższy poziom rozwoju, a ja i moja rodzina poniosła z tego powodu znaczące straty. Mając ten fakt na uwadze stwierdzam, że gdyby Lech Kaczyński nie zginął/poległ(niepotrzebne skreślić) w katastrofie, wówczas moje zarobki byłyby co najmniej dwukrotnie wyższe.
Pragnę zaznaczyć, że nie jestem spokrewniony z nikim z ofiar katastrofy lecz to nie ma znaczenia, gdyż Lech Kaczyński, był prezydentem wszystkich Polaków, czyli także moim. Nie ma również znaczenia, że go nie lubiłem ponieważ dotychczasowa praktyka stosowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej wskazuje na to, że odszkodowania wypłacano także osobom, które nie darzyły sympatią osobę za które otrzymały odszkodowanie. Trudno bowiem zaprzeczać, że pani Beata Gosiewska, będąc w separacji z mężem Przemysławem pałała do niego pozytywnymi uczuciami. Separacja z natury rzeczy nie jest przecież efektem miłości lecz wzajemnej niechęci
Podtrzymując moje argumenty, wnioskuje jak powyżej.
Obywatel RP podpis.Polacy gorszego sortu łączcie się. Tylko w pozwie zbiorowym może wygrać tak prosta sprawę. Wałęsa obiecał każdemu po 100 milionowa złotych Polski. Weźmy chociaż po milionie. Kontakt: https://www.facebook.com/jan.stepien.1829
Z Morawieckiego: Ten rok w gospodarce może być gorszy od poprzedniego. Ale za to będzie lepszy od następnego.

- Jak się nazywa facet, który żyje z młodych kobiet?
- Alfons
- A jak się nazywa facet, który żyje ze starych kobiet?
- Rydzyk

- Czy nasza edukacja już wstała z kolan?- Tylko z tego , na którym pisana jest ustawa.
06 12 2016 Uczmy się wiersza, który będzie obowiązkową lekturą w nowej podstawówce. Poeta Rymkiewicz 
"Do Jarosława Kaczyńskiego" 
"Ojczyzna jest w potrzebie – to znaczy: łajdacy
Znów wzięli się do swojej odwiecznej tu pracy
Polska – mówią – i owszem to nawet rzecz miła
Ale wprzód niech przeprosi tych których skrzywdziła
Polska – mówią – wspaniale lecz trzeba po trochu
Ją ucywilizować – niech klęczy na grochu
Niech zmądrzeje niech zmieni swoje obyczaje
Bo z tymi moherami to się żyć nie daje
I znowu są dwie Polski – są dwa jej oblicza
Jakub Jasiński wstaje z książki Mickiewicza
Polska go nie pytała czy ma chęć umierać
A on wiedział – że tego nie wolno wybierać
Dwie Polski – ta o której wiedzieli prorocy
I ta którą w objęcia bierze car północy
Dwie Polski – jedna chce się podobać na świecie
I ta druga – ta którą wiozą na lawecie
Ta w naszą krew jak w sztandar królewski ubrana
Naszych najświętszych przodków tajemnicza rana
Powiedzą że to patos – tu trzeba patosu
Ja tu mówię o sprawie odwiecznego losu
Co zrobicie? – pytają nas teraz przodkowie
I nikt na to pytanie za nas nie odpowie
To co nas podzieliło – to się już nie sklei
Nie można oddać Polski w ręce jej złodziei
Którzy chcą ją nam ukraść i odsprzedać światu
Jarosławie! Pan jeszcze coś jest winien Bratu!
Dokąd idziecie? Z Polską co się będzie działo?
O to nas teraz pyta to spalone ciało
I jest tak że Pan musi coś zrobić w tej sprawie
Niech się Pan trzyma – Drogi Panie Jarosławie"Milanówek, 19 kwietnia 2010 roku 
Większość Polaków uważa, że podatki są za wysokie, a Kaczyński jest za niski

Czym różni się piwo od naszego rządu?
W piwie męty są na dnie a w rządzie na górze.


Do Superministra PiSu Morawieckiego.
Dlaczego Mercedes dostaje zwolnienie z podatków?
Bo zatrudni 1000 osób.
A co dostanie 1000 osób które same założą firmy?
Podatek 40%


Jednolity podatek ma mieć kilka progów czy to sprawiedliwe?
Sprawiedliwość społeczna wymaga aby ten co zarabia powyżej 6000 zł płacił więcej.
Zatem czy dieta poselska będzie opodatkowana? Nie!!!
Polska, rok 2025. Spotyka się dwóch kumpli na ulicy i gadają: Słyszałeś, że rząd planuje wprowadzić podatek wzrokowy?
To znaczy ?
No będziemy płacić za to, że możemy patrzeć oczami i oglądać świat.

Nie no kuźwa ludzie teraz na pewno się zbuntują...
A tak w ogóle to gdzie idziesz ?
Zapłacić podatek od mówienia i oddychania.

Za PRL panowała bieda, ale robotnik miał przynajmniej zagwarantowane:
8 godzinny dzień pracy.
Płatne urlopy.
Płatne ubezpieczenie.
Posiłki regeneracyjne.
Płatne chorobowe.
Premie, trzynastki....

11 11 2016 Wchodzą Aniołki Apokalipsy, Edward Dziewoński i Wiesław Michnikowski: halo, Kuba, kto mówi, ale czy Kuba, ale kto mówi, jeżeli nie Kuba, moje nazwisko pana nic nie powie...
Były ksiądz rzymskokatolicki wchodzi i były rzecznik Komendy Głównej Policji w jednej osobie, Paweł Biedziak w roli trzeciej osoby, Radcy Najwyższej Izby Kontroli: Jeszcze raz bardzo proszę o usunięcie mnie z grupy mailowej. Nie chcę otrzymywać od Pana maili. Paweł Biedziak
Wchodzi Kuba, przeprasza, Kuba, przedstawia się, kłania uprzejmie: Ja tylko w kwestii formalnej, czy Paweł  Biedziak wchodzi z adresu służbowego Najwyższej Izby Kontroli z obowiązku, czy jak kot z pęcherzem, za potrzebą prywatną, że tak powiem, żeby ulżyć sobie? A może wykorzystuje państwowy adres do prowadzenia prywatnej korespondencji, jak ostatnio Hilary Clinton w Ameryce?
Diabełek wchodzi z rogami wystającymi spod czapki moherowej, krzyczy: Bolek! Bolek! Podśpiewuje sobie podochocony na melodię Przepijemy naszej babci, rozmowa kontrolowana, z bratem z Arłamowa, o kasie w kółko i na okrągło to samo, jak nie w totolotka, to ze żydami amerykańskimi o geszeftach, które najlepiej robi się na głupocie Polaków; obrzydliwy, antypolski sracz poszczany; za twe zbytki chodź do Piekła, boś ty brzydki! Niesprany! Wymachuje widłami służbowo do publiczności.
Kuba: rozmowy przerwane przez Macierewicza z Europejczykami, żeby można zrobić przekręt ze żydami amerykańskimi i Zakładami Lotniczymi z Mielca, który te w całości jako propolskie nabyli propolscy po  znajomości pazerności sitwy miejscowych.
Diabełek: Bolek, stań do Apelu z tchórzem Jarosławem, który był przeca per procura w Magdalence, kot z pęcherzem, tak niedawno jeszcze biegał, ustalał własnoręcznie listę statystów na Plan Filmowy do Katynia, gdzie mieli polec na ołtarzu ojczyzny Nowej Wiary, sekciarzy spod Krzyża na Krakowskiem,nie uznani wszak jeszcze przez Bergoglio za braterską sektę zielonoświątkowców, nie skumani jeszcze nawet, jak Biedziak na Pułaskiej z Waltzową, a już głosi herezję konieczności zapomnienia o ofiarach Smoleńska.
Judasze, skasowali bez polisy, z łaski Tuska srebrniki bólowe, po dwieście pięćdziesiąt tysięcy na łepek, winnego nie znaleźli,  mordercy, a żyd i pedał zapomina już, że sam ukuł Teorię o Nadzwyczajnie Trwałym Związku Transcendentalnym Bliźniaków Jednojajowych. Czy jemu na skorupkę padło? Czy to skutki uboczne odstawienia prochów? Miesięcznica wstrzymana? W ciąże z kotem zapadł? Mesjaszu fałszywy, za twe zbytki, chodź do Piekła, boś ty brzydki.
Uwe, Poeta Polski: Piekło, Niebo, było Pismo w tej sprawie do Premiera Polski. Tam hitlerowski Niemiec w mundurze Wehrmachtu zamordował Polaków, a premier Marcinkiewicz żopy dał, jak Jarosław na Majdanie, nie odpisał nawet żyd na wniosek o godne upamiętnienie miejsca martyrologii Narodu Polskiego; rodziny się wyrzekł, łeb dla Esterki stracił. Strach pomyśleć, co jeszcze z takim być może, jak mu chłopca przystojnego podstawią! Z oczyma rozmarzonego, jak Arthur Rimbaud.
Diabełek: Hej, sekciarzu z miesięcznicą po aborcji, za twe zbytki, chodź do Piekła, pogadamy pragmatycznie, jak Trump z Bolkiem o wtyczkach! Wymachuje widłami.
Kuba: gratuluję powagi uczestnikom listopadowych Marszy Syjonu!
Uwe do Kuby: GIT SZABES; już mamy piątek, 11 listopada.
Kociniak: Czy do Powstania pana może?
Kuba: ja nie Kuba, a jeżeli nie Kuba, to moje nazwisko pana nic nie powie...  Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski
29 09 2016 Dotacja ministerialna.
Klasa Łukaszka, pod opieką pani od polskiego, wybrała się do Warszawy. Zwiedzili muzeum Powstania Warszawskiego imienia Lecha Kaczyńskiego, muzeum Lecha Kaczyńskiego imienia Żołnierzy Wyklętych i muzeum Żołnierzy Wyklętych imienia Powstania Warszawskiego.
- Mamy jeszcze jakieś dwie godziny - pani od polskiego spojrzała na zegarek. - Proponuję czas wolny. Zbiórka tu, gdzie teraz jesteśmy, pod ministerstwem...
- A ministerstwa nie można zwiedzić? - przerwał okularnik z trzeciej ławki zaglądając ciekawie za sztachety płotu.
- Co też opowiadasz! - żachnęła się pani, ale naciskana przez uczniów poszła się spytać. Wróciła bardzo zaskoczona.
- Zgodzili się! Doprawdy, nie wiem co o tym myśleć. Zachowujcie się porządnie, bo jak któreś z was zastrzeli ochrona, to sam się potem będzie tłumaczył rodzicom!
I
weszli.Przyjął ich sam minister, osobiście
.- Nie jest pan zajęty? - zdumiała się polonistka.
- Nie - uśmiechnął się szeroko minister.
- A co pan robi? - zainteresował się Gruby Maciek.
- Pracuję. Bo w porównaniu do poprzedników my pracujemy i zajmujemy się tym, by efekty naszej pracy odczuli wszyscy Polacy.
Odezwał się Łukaszek:
- Mąż mojej dozorczyni kazał mi się spytać czy będzie program wódka plus
?
- Nie... Ale... To całkiem ciekawy pomysł - minister podszedł do tablicy i sięgnął po mazak. - Pozwolisz, że zanotuję?
- Panie ministrze - szepnęła z rozpaczą pani od polskiego. - Wódka piszemy przez o kreskowane...
W tym momencie otwarły się drzwi gabinetu i wszedł jakiś facet w średnim wieku z papierem w ręku.
- O - powiedział zdziwiony. - Zenona nie ma?
- Jakiego Zenona? - spytał minister.
- No, Zenona ministra.
- Zenon już od ładnych paru lat nie jest ministrem.
- A - stropił się facet z papierem.
- A o co chodzi? Daj no pan te kartki... Co? Dotacja? I to za co?! Składa pan wniosek o dotację?!
- Kiedyś co roku składałem.
- I co, dawali?- Nie, musiałem się odwoływać do ministra. Przychodziłem do Zenona i on mi dawał.
Minister był bardzo wzburzony.
- Ale wie pan, teatr, sztuka... - próbowała mediować pani od polskiego.
- Jaki teatr? - zdziwił się facet. - Ja robię galanterię betonową. Bloczki, krawężniki, płytki chodnikowe...
Pani polonistka sięgnęła po polszczyznę soczystą, poprosiła pana by gwałtownie się oddalił i dodała, że sprzedaż owej galanterii powinna być źródłem jego utrzymania, a nie ministerialne dotacje.
- Jak to??? - oczy faceta zrobiły się okrągłe ze zdziwienia. - Mam żyć z tego co mi klienci dadzą?!
Ależ to... To jest... Niezgodne z demokracją! Duszno mi! Boję się! Źródło: niepoprawni.pl
Gdzieś w równoległej rzeczywistości.
Wyobraź sobie Niemca, który po pracy w polskiej fabryce pod Berlinem jedzie polskim autem do polskich hipermarketów w swoim miasteczku i kupuje polskie towary...a ten market nie płaci w Niemczech podatku bo został z tego zwolniony przez niemiecki rząd...Ten Niemiec nie zarabia dużo ma kredyt w polskim banku i jakoś wiąże koniec z końcem. Wielu jego znajomych wyjechało do Polski. Pracują w szklarniach i budowach. Jego koleżanki zrywają truskawki albo opiekują się starymi Polakami. Niemieccy politycy mówią , ze emigracja jest dobra bo to szansa dla Niemców.

15 09 2016 Olsztyński działacz PiS Selim Chazbijewicz napisał "Odę do Kaczyńskiego".
"O Jarosławie Wielki, władco dusz Polaków"
Niby zwycięski Chrobry wzmacniasz państwo nasze,
Ty , który od nowa polską godność wskrzeszasz,
Jak orzeł ponad skałą wzlatujesz i zawsze,
To Ty masz rację, Ty na pomoc spieszysz.

Tyle dróg przejść musiałeś, wodzu nasz zwycięski,
Tyle klęsk przejść musiałeś by podnieść się z klęski,
Tyle lat musiałeś czekać by teraz już w chwale,
Rządzić Polską, by zmieniać nasz kraj stale

W kierunku mocarstwa od morza do morza,
By wszystkie narody od Bałkanów po Bałtyk
A nawet ptaki co krążą w przestworzach,
Wielbiły Polskę i wielbiły jej wodza.

O Jarosławie Wielki, władco dusz Polaków,
Który nasz naród wyprowadzisz z klęski,
Który zdobędziesz imperium Lechitów,
I znów odrodzisz Warszawę i Kraków.

Niech będzie pamięć Twego brata Lecha
Na zawsze w kraju świętego Wojciecha
Łączyć a nie dzielić naród nasz wybrany.
09 09 2016 Szokujące doniesienia z jednego z kin. W drugiej minucie seansu "Smoleńska" słychać wybuch śmiechu.
To już drugi wybuch .Smoleńsk wchodzi oficjalnie do terminarza szkolnych wyjść do kina dnia 9 września. To pierwszy film w historii polskiego kina, który jeszcze przed premierą został ogłoszony polskim kandydatem do Oscara.
Znalezione w necie:
Smoleńsk jest wszędzie,
Jest na wsi, w mieście,
Jest w oczach ludzi, w niewinnym geście,
Smoleńsk jest rano, jest też wieczorem,
Jest, gdy sąsiadka miele ozorem,
Smoleńsk jest w grudniu, w styczniu i w maju,
Smoleńsk jest w pracy i gdyś na haju,
Jest przy obiedzie, przy podwieczorku,
Smoleńsk od środy jest aż do wtorku,
Smoleńsk jest w parku, jest na ulicy,
Jest też w oborze, gdzie trzoda kwiczy,
Jest w kiosku Ruchu, jest też w markecie,
Bo o Smoleńsku głośno jest w świecie,
Słuchają zdrowi, słuchają chorzy,
Co o Smoleńsku Antek znów tworzy
Jakie teorie eksperci mają
I do wierzenia co zapodają.
Jest na Interii, jest na Onecie,
Że na Onecie, to sami wiecie,
Na Wirtualnej, na blogach różnych,
Czasem poprzecznych, czasem podłużnych.
Smoleńsk jest w willi i w starej chacie,
Smoleńsk u Tadka i na Polsacie.
Więc się nie skradaj po żarcie w nocy,
Bo ci z lodówki Smoleńsk wyskoczy.
Znalezione w necie:
Nam lecieć nakazano..., wszedłem do kokpitu
i spojrzałem na pole...trzeba brata spytać,
jak przekonać pilota by w mglistej atmosferze,
odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę,
z której Moskal przez radio próbuje dyktować
Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować.
Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty,
co przejrzał dziadów, małpy czerwone oraz palikoty.
I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna
tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina.
Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska;
już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska.
Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu;
już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu.
 Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli
jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli.
A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku!
Przynajmniej cały naród nabierze szacunku.
I aby nie mówili "Lechu-Kamikadze",
najlepiej, jeśli jeszcze brata się poradzę.
"Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko,
Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"!
"Ależ to oczywista przecież oczywistość,
że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość!
Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach,
bo przecież to samolot na bazie bombowca.
Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali,
powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali.
Będziemy postępować tak jak było w planie,
wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie!
A Błasik niech tam dobrze przypilnuje!
Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz.
By Ci dodać otuchy - odmówię paciora,
I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora".
Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci,
tego że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić.
Gdybyś jednak wpakował przy tym rękę do nocnika,
cały naród Cię uczci jako męczennika".
Obiecanki cacanki, a głupiemu radość.
Obiecanki cacanki, a w Polsce jak kto chce
Byleby na stołek szybko dostać się
Obiecanki cacanki, każdy z nas to zna
A więc grosik do grosika zbieramy co dnia.
Obiecanki cacanki, a w Polsce jak kto chce
Od tych banialuków w głowie kręci się
Obiecanki cacanki, każdy z nas to zna
Jednak Antoś wciąż w kieszeni dziury tylko ma
Kiedyś w nocy śniło mi że
Że ja Antoś, biedny chłopak, posłem zostać chcę
Lecz ja disco polo całe życie tylko gram
Więc jak z grajka ma wyrosnąć nagle wielki pan
Obiecanki cacanki, ajajajajaj
Stworzę wam, kochani, w Polsce drugi ra
jObiecanki cacanki, ajajajajaj
A ja wam do tego dodam trochę niezłych jaj
(Hej, panie! A te sto baniek to gdzie jest?) 
Znalezione w necie.
Pewien karaluch, wredny gość,
Uparcie lazł po władzę.
Lecz naród, konsekwentnie dość
W ryj dawał tej łamadze.
Więc się karakan w norze skrył
Słysząc narodu gwizdy
I zamiast siebie (sprytny był)
Wziął dwie, posłuszne glizdy.
Lecz gdy oślizgła para glizd
Wygrała już wybory,
Gdy ucichł już narodu gwizd,
Karakan wypełzł z nory!
I rządzić zaczął niby car
A glizdy wielbiąc pana,
Dziękując mu za władzy dar
Wspierają karakana.
Tak więc narodzie wielki mój,
robale twoim panem.
Dwie gli zdy cię zorbiły w h..,
Do spółki z karaczanem.
28 01 2016 Kaczyzm, czyli wojna z Rosją.
Komunikat Ministerstwa Prawdy nr 524: Kaczyzm, czyli wojna z Rosją. Grozi nam wojna z Rosją. Oto poseł Platformy tow. Grupiński podzielił się plotką, że Macierewicz chce wysłać wojsko po wrak Tupolewa. To jednak nie koniec złych wiadomości. Bo oprócz wojny z Rosją grozi nam też sojusz z Rosją.
Przestrzegł przed tym tow. red. Lis, zdaniem którego kaczyści grają melodię Kremla.
Co z tą Rosją - zdają się pytać masy robotnicze. Odpowiedź jest jednak bardzo posta. Kaczyński chce wejść w sojusz z Putinem, zdemontować Unię Europejską, podbić cały zachód, przyłączyć Rosję do Schengen i korzystając z braku kontroli granicznej wysłać Macierewicza na czele kolumny pancernej po wrak Tupolewa. To oczywiście doprowadzi do realizacji świeckiego proroctwa Platformy, czyli zapowiadanej od długiego czasu wojny z Rosją, dzięki czemu Kaczyński będzie mógł władać całą Europą od Atlantyku po Ural. By żyło się gorzej! By żyło się gorzej wszystkim!  Źródło: vod.gazetapolska.pl
PetRu
Tup, tup, tup
idzie Komitet Ochrony Dup,
a któż dzisiaj dupy czyści?
rzecz jasna, POstkomuniści,
Maszerują, Petru ludzie
rozmyślając wciąż o cudzie,
że gdzieś się podzieje PiS
i nastanie PO - bis.
Wykrzykują swoje racje,
że walczą o demokrację.
A tymczasem czuje Naród,
jakiś ordynarny smród,
wychodzący
gdzieś od Petru,
pewnie mu się pali swetru,
na złodzieju czapka gore,
jakież to jest wszystko chore.
POkazuje PetRu butę,
Peta łatwo zgasić butem.
Źródło: niepoprawni.pl
Duda ułaskawił Kamińskiego, a jeszcze w maju... A oto się objawił Sędzia Najwyższy.
Prezydenta zapraszam do lektury:Henryk Sienkiewicz: Krzyżacy Rozdział XIX
- Nie przeczę ci, że w Rzymie byłeś, ale wyglądasz na piwożłopa - mówił Czech.
- Strzeż się wiekuistego potępienia - odrzekł nieznajomy - albowiem mówisz do człowieka, który zeszłej Wielkanocy jadł jaja na twardo z Ojcem Świętym. Nie mów mi na takie zimno o piwie, chyba o grzanym, ale jeśli masz gdzie przy sobie gąsio-rek z winem, to daj mi dwa lub trzy łyki, a ja ci
miesiąc czyśćca odpuszczę.
-Byłem, panie, w Ziemi Świętej, potem zaś w Konstantynopolu i w Rzymie, skąd przez Francję wróciłem do Malborga, a z Malborga jechałem na Mazowsze,
obwożąc relikwie święte, które pobożni chrześcijanie radzi dla zbawienia duszy kupują.
- Jakież to relikwie po świecie wozisz?
- Wożę i odpusty, i relikwie, które to odpusty są różne: są całkowite i na pięćset lat, i na trzysta, i na dwieście, i na mniej, tańsze, aby i ubodzy ludzie
mogli je nabywać i tym sposobem czyśćcowe męki sobie skracać. Mam odpusty na przeszłe grzechy i na przyszłe, ale nie myślcie, panie, abym pieniądze, za które je kupują, sobie chował... Kawałek czarnego chleba i łyk wody - ot, co dla mnie - a resztę, co zbieram, do Rzymu odwożę, aby się z czasem na nową wyprawę krzyżową zebrało.
Wałęsa budował Japonię, Tusk Irlandię, a Kaczyński Budapeszt. Zacznijmy budować Polskę.
To taka gmina!
Piękny kraj tu - lasy, góry,
Jest Pomorze, są Mazury,
Jest Warszawa, Wisła płynie,
Pieśń wciąż wzlata, że nie zginie!

Mąż pobił żonę, że teraz kona,
Bo ponoć zupa była za słona,
Wnuczek wykręcił numer babuni,
By znów mieć kasę dla swojej suni.

Ktoś tam kiełbasy odświeża stare,
By trzosik nabić swój ponad miarę,
Kibole pociąg zdemolowali,
Kiedy na meczyk sobie jechali.

Pijany zabił z dzieciątkiem matkę,
Starszy młodszemu zabrał łopatkę,
Ten sprzeniewierzył, ów okradł brata,
Tamtym powiewa, a onym lata.

Jeden drugiego tutaj nabiera,
Bo taka w Polsce dzisiaj maniera.
Polak Polaka i Polka Polkę,
Adam Józika, Ewa Mariolkę.

Mijają dzionki, miesiące, lata.
Choć różnie mówią i różnie plotą,
To ani Merkel i ani Putin
Nie każą być nam POLSKĄ HOŁOTĄ!

Tu wszystko chore, przełajdaczone,
Spaprane do cna, wyjałowione,
Przegniłe drzewca, spróchniałe belki,
Dawno stąd zniknął rozsądek wszelki.

Tu co dzień goni skandal aferę,
Prymityw zwykły ściga się z zerem,
Kocioł garnkowi wytyka błędy,
Jakieś uwagi ma ćwok do mendy.

Zbawcy, mesjasze, pijane głąby
I zaczadzone kasiorą trąby,
Prostaki zwykłe i postrzelone,
Głupki normalne i nieskończone.

Bo takie państwo mamy tu, sorry,
Miechy łajdactwa, grand pełne wory,
Żadnego nigdzie światełka nie ma,
Jest za to wszędzie totalna ściema.

Dziś już nie wierzy tu nikt nikomu!
Ale jesteśmy w swym własnym domu,
Gdzie wszędzie kpina i popelina!
I nic nie zmienisz! To taka gmina!
ZDRAJCY NAS POUCZAJĄ CZYM JEST PATRIOTYZM
zdrajcy nas pouczają czym jest patriotyzm
zza szklanej barykady…zza reduty kłamstwa
ci którzy nam rozkradli wszystkie ściany domu
mówią dziś o godności narodu i państwa..

nad grobem naszych ojców sprzedajny polityk
z pamięci i z historii nad grobami drwi
mówi o wolnej Polsce i o wspólnym domu
syn bandyty co miał ręce unurzane w krwi

zdrajcy nas pouczają czym jest patriotyzm
krzyżem wciąż nasza wolność wbita w każdy dzień
dzwoni łańcuch niewoli w sercach patriotów
gdy na głowy nam pada orłów czarnych cień

niech nas nie oszukuje żaden Żyd czy Niemiec
bo nas Matka-Ojczyzna swą miłością broni
każdy kto wierzy w Boga Honor i Ojczyznę
słyszy jak w Jego sercu polskie larum dzwoni

nas Oda do radości Mazurkiem nie budzi
póki my żyjemy Polska nie umarła
póki nam nadziei zgraja sprzedawczyków
i zaprzańców z reduty serca nie wydarła

płoną mosty pamięci przez zdrajców niszczone
dym snuje się i duszność śmiertelnie nas trwoży
zdrajcy nas pouczają czym jest patriotyzm
bawiąc się długą smyczą unijnej obroży…
Źródło: niepoprawni.pl/blog/lwow47

Z kolan powstaje Młodości Cud,
Tradycjom wierny i polskiej mowie !
Zadrżała sitwa i jej miernoty,
Słysząc Młodości Skrzydeł zew !
Kończy się panowanie hołoty,
Nadchodzi Wolności Śpiew !
Trzeba z Młodymi naprzód iść,
Szczyty zdobywać nowe !
Kurewstwo wszelkie batem bić,I
z dumą podnosić polską głowę !
Kapliczka Wolności
Na dróg rozstaju w Kapliczce malutkiej
Pan Jezus rozmyśla, z twarzą szarą smutkiem
Gdzież są Ci obrońcy i wyznawcy moi
Któż dziś za Wiarę i Ojczyznę stoi?

Gdzieżeś ty upadł, mój miły Narodzie
cóżeś ty zobaczył w zepsutym Zachodzie?
Łupieżczy sąsiedzi najlepszych wybilii
na ich miejsce zdrajców sprowadzili.

Elitę stworzyli z najgorszych baranów,
aby dziś przewodzić zastępom profanów.
Jak mam dzisiaj dotrzeć do miłych mi Polan
skoro już hierarchom ciężko zginać kolan?

Wspomnij więc me słowa, wśród doświadczeń srogich:
Jam jest Pan Jezus, pasterz sług ubogich.
Za żadne majątki nieba się nie kupi
nie pozwól więc się mamić, zostaw to tym głupim.

Powstań więc Lechito i wyprostuj kości
pogoń swych ciemiężców - nieproszonych gości.
I nic ani nigdy tak Cię nie wzbogaci
jak całe zastępy wiernych Polskich Braci.

Przystań tedy chwilę, przy kapliczce małej
aby się pomodlić w Polskiej duszy całej.
A Ja cię napełnię nauką Swą całą
abyś mógł odnawiać Polskę doskonałą
Źródło: niepoprawni.pl/blog/leniwiec-seed/
22 02 2015 Ukraina: obchody pierwszej rocznicy Majdanu.
Marsz Godności w rocznicę zwycięstwa na Majdanie. W pierwszą rocznicę zwycięstwa protestów na Majdanie ulicami Kijowa przeszedł Marsz Godności, który upamiętnił tragiczne wydarzenia minionej zimy. W Kijowie pojawi się m. in. Donald Tusk. - Sądzę, że obecność Tuska jest sygnałem ze strony Unii, oczekujemy go w Kijowie - mówił wiceszef administracji ukraińskiego prezydenta Wałerij Czałyj. Z kolei Petro Porszenko skomentował tę obecność słowami: "drzwi do Unii
Europejskiej są dla Ukrainy otwarte".
Majdan dał tyle Ukrainie co Magdalenka Polsce tej B. Ten Marsz Godności w Kijowie możemy przyrównać do Marszu Wolności w Warszawie. Godność i Wolność uciekają z Ukrainy, Polski tak jak spod obcych zaborów. Z tym że w Polsce mamy zabór polskiej oligarchii a na Ukrainie jeszcze tak dokładnie nie jest wiadomo?
Styczeń 2015 r. Ukraina: Marsze z okazji 106 rocznicy urodzin Bandery. Ten marsz to wyraz wdzięczności narodu ukraińskiego dla Europy i świata za...No właśnie chyba tylko za głupotę i zaślepienie. Jeszcze uzbrójcie Ukrainę.
Wrzesień 2013 w Bydgoszczy odsłonięto tablicę upamiętniającą ofiary rzezi ukraińskiej na Kresach Wschodnich w latach 1939 - 1947.
Dla wielu brzmienie zawartych na niej inskrypcji jest zbyt agresywne, może zaszkodzić stosunkom politycznym.... Na tablicy widnieją między innymi stwierdzenia, że jest ona poświęcona:...Duchowieństwu, Ojcom i Matkom, Starcom, Młodzieży i Dzieciom, zastrzelonym, zarżniętym, zarąbanym siekierami, zakłutym widłami, przerzynanym piłami (...) tylko za to, że byli Polakami.
Czy pamiętasz Panie Boże.
Nad Wołyniem łunę krwawą
I ten krzyk z płonącej chaty
Mordowanych przez sąsiadów.
Chyba byłeś w tamtej porze
Gdzieś po innej stronie świata,
Bo byś pewnie się zasmucił i przystanął i zapłakał...
Czy słyszałeś modłę Panie,
Oczy ojca czy pamiętasz,
Gdy hańbili córkę jego
Banderowcy jak zwierzęta...
On na drzwiach ukrzyżowany
Błagał "Zmiłuj się nad nami!"
Zlitowali się oprawcy
Skłuli oczy bagnetami...
Czy widziałeś Ojcze Święty
Patrząc z góry przez firmament
Dzieci śliczne jak aniołki
Na sztachety powbijane...
Kto je teraz poprowadzi
Na spotkanie z Tobą Boże,
One przecież takie małe
Zbłądzą same w tych przestworzach...
Czy spamiętasz Panie Świata,
Męczenników tych z Wołynia,
Umierali z myślą o Tej,która nigdy nie zaginie.
Polska o nich zapomniała, rozpłynęła się w oddali,
Czasem drżąca ręka starca świeczkę jeszcze tu zapali.
Porastają chwastem zgliszcza,groby toną w bujnej trawie,
Jutro już nie będzie komu świeczki za Nich tu postawić.( L.Makowiecki )

Gdyby tak ludności w Polsce przybywało jak długów to już dawno przegonilibyśmy Chińczyków i Tusk a teraz Kopacz musieliby wprowadzić restrykcyjne ograniczenie liczby urodzin.
Mazurek Tuskosika
A więc Polska znów umiera chociaż wciąż żyjemy co nam obca przemoc wzięła już nie odbierzemy marsz marsz w niewolę.
Ojczyzna sprzedana idziemy…idziemy ale… na kolanach przejdziem Wisłę przejdziem Wartę będziem parobkami dał nam przykład już nie jeden jako służyć mamy jak dojdziemy do Ojczyzny bez męstwa i wiary gdy z nas szydzą coraz głośniej historii zegary gdy nam zdrajcy coraz mocniej grzbiety przyginają gdy złodzieje co najświętsze bez kary sprzedają

15 02 2015 Bp Bronakowski apeluje o likwidację reklam alkoholu.

O likwidację reklamy alkoholu i ograniczenie dostępu do niego zwrócił się do władz i samorządów przewodniczący Zespołu ds. Apostolstwa Trzeźwości Konferencji Episkopatu Polski bp Tadeusz Bronakowski. Dzisiaj rozpoczyna się 48. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
Od siebie należy zacząć mości dobrodzieje. Modlą się o trzeźwość a zawsze są po kilku „mszach”. A nie mogłaby tak msza być bez wina?
Przepych i rozmach zamiast pokory i skromności. Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź od 2011 r. żyje w okazałej rezydencji. Po ogrodach okalających pałacspaceruje nawet stado danieli! Czy to właśnie tu odbywały się libacje, o których pisał Wprost? Tygodnik dotarł do księży, którzy zarzucają arcybiskupowi dyktatorski styl władzy, hulaszczy tryb życia i słabość do mocnych trunków. Po alkoholu Głódź miał też swych podwładnych poniewierać.
Z internetu
Wesoły Bronek, wesoła Ewka.
I znów ta sama co zawsze śpiewka.
Wesoła Małgoś, która nie chciała,
Lecz znów rzeczniczką zostać musiała!
Wesoły Bartek, "Kamieni kupa",
Fuchę ma nową i znów rżnie głupa,
Wesoły Radek smędzi i plecie,
Jak pleść on umie, to dobrze wiecie!
Wesoły Stefan, Janka promuje,
Miejsce w Platformie już dlań szykuje,
Poglądy swoje Janek ciut nagnie,
Bo się do żłobu też dostać pragnie!
Wesoły Donald zwinął manatki,
Spakował kufry, zebrał swe szmatkiI
do Brukseli cichaczem zwiał,
Bo propozycję od Merkel miał!
Wesoło tym się z Platformy żyje,
Tu się coś zeżre, tam się wypije
Lub się urządzi wypad na wiochę,
A wszystko gratis i za darmochę!
Już wszyscy wiedzą, że q... q...
Łba tu na pewno nigdy nie urwie,
Że koleżanki, że przyjaciele
-By się rządzącym żyło weselej!
Znowu piosenka płynie z głośnika:
"Narodzie drogi! Pracuj, nie fikajI
już od dzisiaj zaciskaj pasa,
Bo na to czeka Ojczyzna nasza!"
Prezydenckie gafy... Wszystkie wpadki Bronisława Komorowskiego.
Wpadka z parasolem
Dla prezydenta Francji, Nicolasa Sarkozy'ego zabrakło parasola... Prezydent Komorowski i jego współpracownicy nie potrafili odnaleźć się podczas szczytu
Trójkąta Weimarskiego.
Dwója z siatkówki
Po wygranych mistrzostwach, prezydent pogratulował zwycięstwa polskim... piłkarzom.
Nieudany toast.
Podczas wizyty pary królewskiej Szwecji w Pałacu Prezydenckim, Bronisław Komorowski pomylił kieliszki... Niechcący skradł szampana królowej Sylwii
Przemęczenie?
Zmęczenie dopada Bronisława Komorowskiego w najmniej odpowiednich momentach. Zdjęcia przysypiającego prezydenta cieszą się w internecie dużą
popularnością
Błąd ortograficzny.
Bronisław Komorowski złożył kondolencje rodzinom ofiar tsunami w Japonii w sposób, który przeszedł już do historii. "Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bulu i w nadzieji na pokonanie skutków katastrofy"
Pozowanie na fotelu.
Podczas wizyty w japońskim parlamencie, Komorowski odłączył się od innych przywódców, by pozować do zdjęć. Prezydent wskoczył na fotel sprawozdawcy i
krzyczał do prof. Kozieja "Chodź szogunie!"
Wejście smoka
Z Wielkim Bulem kampania wyborcza ruszyła.
Stary niedźwiedź mocno śpi,
stary niedźwiedź mocno śpi.
My go już się nie boimy.
Zaraz pieśnią go zbudzimy.
Do roboty! do roboty!
Hej, junacy hej, chłopcy, dziewczęta,
Jedno hasło jak rozkaz pamiętaj.
Do roboty! do roboty!
Duda przestań dudać
Duda to się nie uda.
Choć tak bardzo chciałam.
Choć tak się starałam.
Bo ogórek, ogórek, ogórek,
Zielony ma garniturek,
I czapkę i sandały,
Zielony, zielony jest cały.
Przepraszam wyhodowano nowy odmianę ogórka: Czerwona Magda.
Zmieniamy więc.
Bo ogórek, ogórek, ogórek,
Czerwony ma garniturek,
I czapkę i sandały,
Czerwony, czerwony jest cały.
Nie rycz, mała, nie rycz
Ja znam te wasze numery
Twoje łzy lecą mi na koszulę
Ja jestem "King Endriu Dudaaa Karate Mistrz"
Fragment wiersza: Testament robotników
to my pomiędzy brukiem i rozpaczą
upokorzeni bezsilni i nadzy
na transparentach niesiemy wysoko
nasz krzyk i wyrzut - hańbę władzy !

w trumnach nadziei zatrzaśnięta
czarna ofiara robotniczej krwi
ze Śląska z Gdańska czy Radomia
byle urzędas teraz drwi...

ten co po naszych plecach właził
na szczyty władzy niech pamięta
że to co krwią jest zapisane
to zawsze dla nas jest rzecz święta

a ten testament wykrwawiony
przez naszych Braci, ręką wiary
wzniesiemy znów gdy będzie trzeba
nad głową władzy pięścią kary

z każdego kąta naszej biedy
z zimnych blokowisk z pustych hal
wyjdziemy złączyć się w pochodzie
zamienić w bunt nasz gorzki żal

z pomników zejdą polskie orły
i krzyże rzucą znów kotwice
i będzie płynąć fala gniewu
który zaleje miast ulice...

i rozliczymy do dziesięciu
każde z przykazań polskiej doli
bo nikt nie będzie nas okradał
ze świętej naszych ojców woli

to my pomiędzy brukiem i rozpaczą
upokorzeni bezsilni nadzy
na transparentach niesiemy wysoko
nasz krzyk i wyrzut - hańbę władzy!
Lwow47
Jak za dawnych lat.
Bujaj się, Fela,( tak na imię ma konik na biegunach) bo jutro niedziela, pójdziem na wybory.
Znowu piosenka płynie z głośnika:
"Narodzie drogi! Pracuj, nie fikajI
już od dzisiaj zaciskaj pasa,
Bo na to czeka Ojczyzna nasza!
Zaciskaj pasa i jedz wodzionkę,
Zbieraj też szmaty i zbieraj stonkę,
Zbieraj też puszki i złom też zbieraj,
A władzą swoją nie poniewieraj!
Dostaniesz zupę gorącą z trawy,
Ze szczawiu będą pyszne potrawy,
Na podwieczorek trafi się gratka,
Bo z liści dębu będzie sałatka!
"I "Druga Polska", "Druga Holandia",
"Druga Japonia", "Druga Irlandia",
Że niby wielka zachodzi zmiana,
Ale piosenka ciągle ta sama!
Polska piosenka! Nasza ci ona!
Ktoś chciał doczekać, lecz zdążył skonać!"
I ten szczęśliwy, kto padł wśród zawodu,
Jeżeli poległym ciałem
Dał innym szczebel do sławy grodu."
I tak padamy, tak tu się dzieje,
Zawsze pod górkę, a świat się śmieje!
Tutaj nadziei już żadnej nie ma,
Jest tylko wielka paskudna ściema!
Autor nieznany.
Taka myśl przyszła mi do głowy. Gdy PiS do władzy dojdzie to Macierewicz w skórzanym płaszczu
na Szucha będzie urzędował.

Kard. Dziwisz zostanie Najwyższym Sędzią Świętej Inkwizycji. Odbędzie się beatyfikacja Rydzyka i to dwa razy. Karski zaś będzie jeździł po Warszawie po pijaku meleksem i porywał młode dziewczyny. Ogolą Olejnik na łyso. Talk- show Powiatowego Kluby poprowadzi Pospieszalski, a wiadomości w telewizji będzie czytał Ziemkiewicz. Koniec świata jakby powiedział Popiołek przypalając kolejnego kiepa. Rymkiewicz będzie wieszał ludzi na latarniach. Orliki zamienią na miejsca straceń.  Michnika wywiozą na Dworzec Gdański. Saska Kępa zmieni nazwę na Beata Kempa. Niesiołowski będzie się ukrywał w Bieszczadach z taaaką brodą, a Kutz w podziemnej norze na Mazurach. A Palikota nabiją na Pałac Kultury. Najsztub zwróci się przeciwko Żakowskiemu, a Mann przeciw Maternie, Mroczek stanie przeciwko Mroczkowi, a Golec stanie przeciwko Golcowi. Nergal pójdzie do seminarium.
Będą szkolić PiS- Kaidę. Będzie wojna z Ruskimi i z Niemcami i będą chcieli przesunąć granicę za Smoleńsk! Będzie wszystko i nic nie będzie.
Tak właśnie będzie, gdy PiS przy władzy będzie.
-Uwaga, dzieci, dochodzimy do ulicy Lecha Kaczyńskiego,
która przez wiele lat była nazywana Krakowskim Przedmieściem - mówi pani nauczycielka.
- Jak to? Przecież przed chwilą byliśmy na ulicy Lecha Kaczyńskiego!
- Oj, Piotrusiu, znowu nie uważałeś. To nie była ulica, tylko aleja, i nie Lecha Kaczyńskiego, tylko Prezydenta Kaczyńskiego.
- Psze pani, a co to za budynek?
- To Sanktuarium Lecha Kaczyńskiego Jedynego Prezydenta IV RP, dawniej był to Pałac Prezydencki. Chciałabym wam zwrócić uwagę na stojące przy bramie krzyże. Wiecie skąd się wzięły?
- Kogoś tu ukrzyżowali?
- Nie, Wojtusiu. No jak to? Nie wiecie?
- Nie wiemy, psze pani.
- No przecież macie w tygodniu po 5 lekcji z historii życia Lecha Kaczyńskiego.
- No tak, ale w podstawówce przerabia się tylko młodzieńcze lata Kaczyńskiego, ostatnio mieliśmy lekcje o Pierwszej Komunii pana prezydenta.
- Jak to młodzieńcze lata? A reszta?
- Resztę żywota Lecha Kaczyńskiego przerabia się dopiero w gimnazjum i liceum, psze pani.
- Aaaa, chyba, że tak. No więc słuchajcie, drogie dzieci. Ten wielki krzyż postawiono tu po śmierci pana prezydenta, aby oddać cześć jego
pamięci i przez długie lata toczono walki, aby mógł tu pozostać. Na szczęście teraz może tu stać i nikt go nie zabierze.
- Psze pani, a można sobie przy nim zrobić zdjęcie?
- Można Martynko, ale uważaj, aby go nie dotknąć, bo jest na nim metalowa siatka, która jest pod wysokim napięciem.
To takie zabezpieczenie, gdyby ktoś próbował zabrać stąd krzyż.
- A ten mniejszy krzyż to skąd?
- Ten mniejszy postawiono, aby uczcić pamięć tych, którzy bronili tego dużego krzyża.
- Psze pani, a wejdziemy do środka pałacu?
- Niestety, nie możemy, bo właśnie jest w nim remont. Włoscy malarze malują olbrzymi fresk na suficie.
- Psze pani, a co to jest fresk?
- Takie malowidło na suficie, widzieliście przecież fresk w Kaplicy Sykstyńskiej.
- Ja nie widziałem.
- Jak to, Wojtusiu? Nie byłeś z nami rok temu na wycieczce Śladami Wielkiego Męża Stanu - misje zagraniczne Lecha Kaczyńskiego?
- Nie, bo byłem wtedy chory.
-  A, psze pani, a co będzie na tym fresku namalowane?
- Arcydzieło, moje drogie dzieci. Będzie na nim przedstawione jak Bóg przekazuje Lechowi Kaczyńskiemu berło i koronę, aby zaprowadził porządek na Ziemi.
- Oj, to szkoda, że nie można wejść do środka i zobaczyć.
- Mówi się trudno, ale możemy obejrzeć pałac, to znaczy sanktuarium z zewnątrz, też jest co oglądać.
- Ooo, a co to są za tablice?
- To 14 stacji przedstawiających mękę Lecha Kaczyńskiego, jaką przeszedł w czasie swojego życia.
- "Stacja 7
 - Lech Kaczyński kłóci się z Donaldem Tuskiem o krzesło w Brukseli po raz drugi"
- fajne!
- A patrzcie tu: "Lech Kaczyński przez Niemców kartoflem nazwany"!
- No już starczy, musimy iść dalej
- mamy jeszcze tyle do zobaczenie w Warszawie.
- O kurcze! Patrzcie to! Co to za wielkie bryły, psze pani?
- Oj, Piotrusiu, przecież widać, że to buty.
- A po co ktoś postawił taki wielki pomnik butom?
- To nie jest pomnik butów, tylko pierwszy element budowanego pomnika Lecha Kaczyńskiego.
Na razie zrobili mu tylko buty, ale cały czas budują resztę postaci.
- Ale psze pani, ten pomnik będzie tak wielki, że jego głowy w ogóle nie będzie widać z ziemi!
- No, w Warszawie na pewno nie da się zobaczyć twarzy pana prezydenta, ale za to z Moskwy jego srogie spojrzenie będzie widoczne doskonale...
27 09 2013 r. "Człowieka-orkiestra", czyli Mark Mazur:
sobota - Święto Chrzanu w Osjakowie, niedziela - dożynki w Uszczynie, a w Dmeninie - Święto Kartofla! No cóż to jest za odpoczynek?!
Kiedyż czas na bambosze? A dom? A rodzina? A dzieci?!
Matuchno kochana co to za tego Tuska i Ościkowej się narobiło????
Chrzan z Wolborza wygonili do odległego Osajkowa!!!!

Oj! Namieszała, namieszała pani burmistrz w głowach mieszczan od lat paru.
Dziś wolborzanie uważają, że mieszczanom już nie przystoi uprawiać chrzanu?  Wielka to szkoda bo tradycję tak silnie zakorzenioną należałoby kultywować i to za wszelka cenę. Przecież miasto i mieszczanie mogą tylko na tym zyskać.
Wszak od stuleci wiadoma że liście chrzanu wolborskiego wkładane na noc pod poduszkę pomagają przy wszelkich bólach głowy a okłady ze świeżych liści są pomocne przy schorzeniach kręgosłupa zaś sok z korzenia przy reumatyzmie jest zbawienny etc, etc. etc...Nie sposób jest wymienić wszystkich zastosowań chrzanu wolborskiego.
Wygońcie jeszcze Jagiełłę to wszyscy już o Wolborzu zapomną.
Sposób na komary i nie tylko.
W niedzielę byłem z rodziną na jagodach. Wypryskali się olejkami.... waniliowymi,cytrynowymi... różnymi odstraszaczami z marketów, odymiali się.....
Nic to im nie dawało i już po paru minutach czmychali do samochodu a za nimi chmara komarów leciała.
Natomiast ja nazbierałem banieczkę dwulitrową jagód i nie ukąsił mnie żaden komar.
Wystarczyła drukarka i dwie torebki foliowe w które zapakowałem zdjęcia Tuska i Rostowskiego.
Plecy chronił Tusk zaś klatę Rostowski. Śmiali się ze mnie ale komary uciekały.
Znaczy się Tusk z Rostowskim jest na wszystko....
Choinkę uratowali, w lodówce zawsze jest zapasik....pies i kot nie szwendają się po całym mieszkaniu tylko pokorniutko w przedpokoju sobie leżą....
Żona spokorniała....
Ostatnio jeden pan znalazł tysiąc złotych przy bankomacie w portfelu i kiedy zajrzał do środka i zobaczył faceta z rozbieganymi małymi czerwonymi oczkami......Nie wytrzymał i odniósł je na policję,....... w rękawicach.
Ano co chcieliśmy to mamy???
Nie pozwalają dzieciom bawić się przed blokiem.
Zakaz malowania kredą na chodniku, grania w piłkę, zapraszania kolegów i
głośnej rozmowy - takie absurdalne przepisy wprowadza coraz więcej łódzkich administracji.
Powiesiłem zdjęcie Tuska na lodówce. Czy to jest karalne???? No nie starcza a tak jak spojrzymy..... to i apetyt mija.....
pies się nie kręci, kot nie miauczy, dzieciaki siedzą cicho.
Kołchoz zwany Unią chce jak najdłużej utrzymać swe stołki.
Spotkania, zabawy to zarzewie buntów, demonstracji przeciw przyjętemu porządkowi....
Poprzedników od koryta kolejki odsunęły. Jakie tam wiadomości były przekazywane, jakie plany snute.
Niejeden buntownik tam pierwsze kroki stawiał.
Znam przypadek kiedy przed Temidą stanął właściciel pasieki oskarżony
o to że jego pszczoły wydeptały łąkę po sąsiedzku.

Wybrać lepsze zło.
Znaczy się racje są dwie.Jak mawiał mój profesor z matematyki: masz rację ale racja leży po mojej stronie.
Wszak wiadomo że prawdy są dwie a raczej trzy bo jest jeszcze prawda z prawd najprawdziwsza.
Mamy też minusy dodatnie i plusy ujemne. No i jest biel bielsza od bieli a także przestępstwo popełnione w dobrej wierze
czy jego znikoma szkodliwość społeczna...
Jak to przypomina ostatni okres tow. Wiesława vel Vincenta.
Kiedy to sejm skandował : Wiesław! Wiesław! Wiesław! Kłamca! Manipulator!
Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy.
Wprawdzie stanęliśmy nad przepaścią, ale zrobiliśmy wielki krok naprzód!
Odkąd krowa została zapłodniona przez człowieka, znacznie wzrosło pogłowie bydła.
Gdybyśmy mieli blachy, to byśmy produkowali konserwy. Ale nie mamy mięsa.
W tym roku na każdego obywatela przypada po pół świni, a jak komuś mało to może dostać jeszcze po ryju!
Władza jest od Boga – a Bóg jest z Partii.
Rolniku! Myj jaja przed skupem!
Cytaty:Władysław Gomułka.
Fontanna na dworcu PKP w Piotrkowie i jej granitowa czarna kula...
Podobno dopóki kula się nie stoczy prezydenta będziemy mieli tego samego.
Dlatego co niektórzy znamienici po mszy i komunii limuzynami zajeżdżają i patrzą i patrzą....
Był taki co pomiary nawet zlecił.Wszak w historii już bywało że las pod zamek przyszedł.
Las mógł to i kula też sobie poradzi.Przecież las do lasu nie wejdzie.
Ale jajca!!!
Biała Wielkanoc.
Śniegowy Dyngus razem z prima aprilis.
Jakby tego było mało to jeszcze godzinę świąt zabrano!!!
Tusk nam co chwilę coś zbiera.
Swoim daje z narodu zdziera.
A co tam, szczawiu na święta nazbieram???
Mamy nową tradycję świąteczną
malowanie kredą na drzwiach szynki, baleronu, kiełbas prze...różniastych....
Wystarczy palca poślinić i jaka pychota a ile radości rodzinie daje.
Jak wspaniale dziś naród na kiszkach swych gra.
Więc kredą na drzwiach szynkę , baleron.... narysuję
i każdego z rodziny delicjami obdaruję.
Niech każdy wie, że mamy dobrobyt niech świętuje.
Przecież śliny nikomu nie brakuje.
Tylko patrzeć jak Tusk ją opodatkuje

23 03 2013 r. Komu przyznać wyżymarkę z pralką Frania.
No to ocenię!!!
Piątkowskiemu za oświatę i egipskie ciemności?
Stępniowi za drogi i chaos wszechobecny?
No a może któryś z posłów ją otrzyma?
Grabarczyk za szpanowanie i do złego namawianie.
Niesiołowski za promowanie zdrowego odżywiania.
Ja przyznałbym wyżymarkę pani prezydent Zdanowskiej.
No bo kto tak potrafi wycisnąć ostatni grosz z mieszkańców i to z jaką gracją???
Cytryny tak się nie wyciśnie.
Stoi na stacji lokomotywa.
Piękna, wspaniała, Tusk się nazywa.
Stoi i sapie, miłością dyszy.
Jak wreszcie ruszy, to świat usłyszy!
Wagony do niej podoczepiali.
Wielkie, ogromne, jest się czym chwalić.
W pierwszym prezydent, naród swój pieści
harcerskie snując mu opowieści.
A w wolnych chwilach, dla swej publiki,
to strzela gafy, to sadza byki.
W drugim Platforma, Europę goni
i reformuje, że nich Bóg Boni.
W trzecim PiS jedzie.
Sam wódz, na przedzie.
Co jak Zawisza, nas nie zawiedzie
To nienawidzi, to znowu kocha,
wszystko zależy, czy jest na prochach.
Lecz konsekwentnie, wiedzie do celu
Hufiec Smoleński, w oparach helu.
W czwartym, rozparty jest PSLek,
który jak zwykle, mówi niewiele.
Bo plan jest prosty i znany z góry:
Projekt, Kłopotek, DIL, konfitury
W piątym Palikot, walczy by w kraju,
każdy kto zechce, mógłby być na haju.
W szóstym, zaś Miller zachodzi w głowę,
jak przepicować stare na nowe.
Lecz choć się miota, biedna sierota,
twarzą lewicy, twarz Palikota.
A tych wagonów jest ze czterdzieści,
sam nawet nie wiem, co się w nich mieści.
Euro stadiony i wielka premia,
i autostrady, których wciąż nie ma,
i wcześniejszy o rok, krok w szkolne mury,
i późniejsze za to emerytury.
By ich nie dożyć, rzecz oczywista.
Leków z apteki, skrócona lista
Europosłowie, w krajowej szopce
bo obce, dla nich, języki obce.
Widmo kryzysu, co się przybliża.
Wreszcie na końcu, obrońcy krzyża.
Nawet Wałęsa, ze swym animuszem
choćby powiedział: a ja nie chcem lecz muszem
I choćby nie wiem, jak się wytężał.
To nie uciągnie, taki to ciężar.
Nagle gwizd, w uszach świst,
para buch, koła w ruch.
Ruszyła powoli, jak żółw ociężale
na zachód do Unii, gdzie będzie wspaniale.
I szarpie i dyszy i ciągnie z mozołem.
Ksiądz święci, więc się kręci, koło za kołem.
I dalej i szybciej i bliżej zachodu
i bardziej do tyły i ciutke do przodu.
I dalej i szybciej i prędzej wciąż gna
w takt marsza, co naród na kiszkach swych gra.
Ach kto to tak, ach kto to tak, wprawił w ruch.
Ach jaki, ach jaki, jaki, jaki to zuch.
To naród, to ludzie, to wolne wybory,
wybrali tych zuchów, co pchają w te tory.
W kampanii gałgani, nałgali nam w oczy.
A teraz do stołków, każdy z nich się tłoczy.
I szybciej panowie i prędzej, skok w dal
do stołków, bo stołki to forsa, to szmal.
Bez forsy wiadomo, że ledwo się zipie
a władza te forsę im sypie i sypie.
Fundacje, fundusze i nadzorcze rady,
agencje rządowe, w nich cieple posady.
Po wierzchu fasada, Ojczyzna i Bóg
a wewnątrz wre walka, bo każdy to wróg.
Dziś podział jest taki, tu prawi Polacy,
tu stoją zaś zdrajcy, złodzieje łajdacy.
Bo Radio Maryja rodaków tak widzi.
Ci dobrzy to z PiSu a reszta to Żydzi.
Rodacy Polacy, w większości biedacy
a jeszcze coś trzeba, zostawić na tacy.
I prędzej bo drugiej nie będzie okazji
kierunek Europa a wciąż bliżej Azji.
I stuka i dudni i ledwo już dyszy.
I gwiżdże na pomoc, lecz nikt jej nie słyszy.
I dalej i szybciej i aby do celu
O kur...///wa, kto zgasił światełko w tunelu.
Krótki wierszyk o szczawiu z mirabelką.
Ten, kto jada polski szczaw
I zakąsza mirabelką
Ten przepłynie Wisłę wpław
Taką moc ma w sobie wielką!
I przepłynie Amazonkę
I zdobędzie Himalaje
Kto na polską pójdzie łąkę
i się zdrowo szczawiu naje
Więc zachęcam czytelnika
Żeby zamiast innych straw
Od maja do października
Jadł wyłącznie polski szczaw
Ale groźna jest przesada
(Tak jak z rymem częstochowskim)
Kto za dużo szczawiu jada
Może zostać Niesiołowskim
autor: Janusz Wojciechowski jako pierwszy na blogu go umieścił.

18 03 2013 r. Co robi milioner na haju w realu???
Walczy, walczy z hakami i octem na półkach???
Nie, tarmosi koszyki z towarem bez kartek kupionym.
Dla śmieszności nie spod lady a promocją nazwanym.
Czy tylko dobrze trafionym???
Nie do wersalki przeznaczonym!!!
I słychać w głośnikach śpiew, dudni miarowy krok......
Proletariusze wszystkich krajów łączcie się?
Tysiące rąk, miliony rąk, a serce bije jedno.
Wzniesiemy dom: Ludową Rzecz słoneczną, niepodległą.
.....
Nasz cel - to socjalizm bez wypaczeń
Współzawodnictwo pracy wychowuje nowego człowieka
Wszystko dla Ciebie, ty dla wszystkich
Nie pij! Powierzamy Ci nasze wspólne dobro.

Konkurs wielkanocny.
Kto największe i najpiękniejsze jaja znaczy się kraszanki z naszych decydentów wywali???
Czyje jaja znaczy się kraszanki największym wzięciem cieszą się ???
Główną nagrodą będzie wyżymarka z pralką Frania.
Prym na liście wiodą:
Krzysiu za oświatę i ciemności egipskie
Radziu za drogi i chaos wszechobecny
Cezary za szpanowanie i do złego namawianie.
Stef za zdrowe odżywianie.
W tym roku na każdego obywatela przypada po pół świni, a jak komuś mało to może dostać jeszcze po ryju!
Władza jest od Boga – a Bóg jest z Partii. PO.
Rolniku! Myj jaja przed skupem!
Wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania.
Cytaty:Władysław Gomułka.
27 01 2013 r. Na portalu Facebook mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego zwrócił uwagę,
że przydrożne “witacze” ustawione przy wjazdach do miasta swoim wyglądem uwłaczają historycznej pozycji naszego miasta i zamiast
stanowić element promocji Piotrkowa, spełniają funkcję odstraszającą nie tylko potencjalnych turystów - pisze radny Jan Dziemdziora w e-mailu do naszej redakcji oraz w interpelacji skierowanej do władz miasta.
Witacze są na pewno do kasacji. Chociaż na pewno to Kopernik była kobietą.
Witacze to jedna strona no a wędrowniczki to druga strona medalu i to bardziej szkodliwa i nadzwyczaj psująca wizerunek miasta.
Nie należny też zapominać o zwiedzaczach i zaparzaczach że nie wspomnę już o lizaczach
Dla kogo ta „Pszczółka Maja”?
Bez pompy, bez informacji w mediach, nawet bez informacji na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta,
prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego organizuje dziś (25 01 2013 r.) wieczorem o godz. 19.00 w Miejskim Ośrodku Kultury Koncert Noworoczny.
Maja fruwa tu i tam
Świat swój pokazując nam.
Maju, (Maju) Maju, (Maju) Maju
cóż zobaczymy dziś?
Choinka tu choinka tam
Choinkę wszyscy znają
Choinkę wszyscy podziwiają
Gucio wielki pan
Zajada zawsze sam.
Gucia wszyscy znają
Trutniem go nazywają.
I nie pomoże doktor nam
Gdy Gucio odleci w siną dal
Dziś doznałem olśnienia i wielką jasność ujrzałem
po zapoznaniu się z projektem budżetu dla Piotrkowa na 2013 rok.
Ujrzałem świetlną drogę ułożoną z gwiazd prowadzącą do szybkiego rozwoju miasta.
Tak, tak, tak panie prezydencie to jest to na co przez tyle lat czekaliśmy. Po raz pierwszy wydatki Trybunalskiego Grodu przekroczą pół miliarda złotych.
Z pustego to i Salamon nie naleje dlatego wpierw trzeba zasiać by potem zbierać. Podwyżki wiadomo jak bolą lecz trzeba na nie patrzeć perspektywicznie
i cieszyć się tym jakie przyniosą efekty, jakie dadzą korzyści....
Panie prezydencie tylko pan potrafi miastu zapewnić stabilizację, prawidłowy jego rozwój,
W panu cała nadzieja, no bo jeśli nie pan to kto???
Wierzę w Króla Octu Świerzbowego i brata jego przyrodniego. Oni to zostali powołani przez Ojca któren siedzi w pałacu od lat wielu
by po jego prawicy głosić jego chwałę i potęgę.
Oni to dla naszego dobra działają i wielu bogactw przysparzają, Chwała im za to. Niech im będą dzięki. 
Wow! Wow! Wow!
Po wielu latach od premiery STAWKI I ŻYCIE , kiedy Rosjanie wyjeżdżali z Polski mówiło się:Gdybyśmy mieli jeszcze jednego Klossa i Rudego to sami bez Ruskich wygralibyśmy tę wojnę no i nie musielibyśmy spłacać pożyczki do końca lat 80 – tych udzielonej przez sowietów na uzbrojenie
I dywizji im T. Kościuszki.....A było tego ze dwa karabiny i kilka pasków do nich a raczej sznurków.
Tyle razy te seriale oglądałem i jak powtarzają to też je oglądam chociaż można powiedzieć znam je na pamięć.

Ecik! Ecik!Ecik!
Gierek idzie do raju. Dzwonek w portierni raju obudził dyżurnego anioła:
A kogo tam, ten tego, niosą?
Edward Gierek z zapytaniem o miejsce w raju  odpowiedział Wergiliusz, przewodnik po zaświatach.
Gierek, Gierek... - wstukał w Googla Niebieskiego dyżurny anioł. Nie ma takiego. Widocznie nie
zasłużył.
Mówiło się: Chcesz cukierka idź do Gierka.Gierek ma to ci da. Kopa w du..///pę i pa, pa.
No a dziś:
Siostra z Londynu dzwoni do brata w Polsce. Co tam u was słychać.
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
- Zacznij od złej. ...Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład upadł, babcia umarła bo nie miała na leki,
sąsiad się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę Ania więc nie chodzi do szkoły bo nie mają pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili chemioterapii wiec szykuje się kolejny pogrzeb...
- A dobra!?
- Na szczęście to PO jest u władzy a nie PiS.
Dzwony Bugajskie co tak pięknie biły.
Nagle tak zaniemówiły.
Choinka co pierwej gniazdko zrzuciła.
Nagle oszronienia się pozbyła
i gród nad Strawą zmroziła.
Czy z Temidą nadzieję uwięziła
i serce dzwonów rozsadziła???
Kto dziś na trwogę zabije??
Gdy Smok okrutny miasto atakuje
i z pieczary znad rzeki je rujnuje.
Dzwony Bugajskie wydajcie ostatnie brzmienia tony
aż skruszeją lodu okowy
aż miasto wyrwie się z sennego odrętwienia
i powiedzą mieszczanie dość tego ględzenia
dość tego balowania, dość tego hulania.
dość majątku naszego sprzeniewierzania...
Nadszedł czas by rozliczyć każdego drania.
Zima zaskakiwała, zaskakuje i będzie zaskakiwała.
Taka to już kolej losu.
No jedynie w Moszczenicy nie zaskoczyła.
Tam pod wodzą wójta... nowego
na jeden płatek śniegu....trzech poluje
i zanim biedak na drodze wyląduje
po zażartym boju u jednego na szufli ląduje
No a w Kosowie to asfalt zwinęli i do stodoły schowali.
Przestanie padać rozwiną i do Woli... będą jeździli.
Zaś w Wolborzu pani burmistrz
straż na rogatych wystawiła
by zima u niej nie gościła
i rewitalizacji jej nie zniszczyła.
Zatem każden strażnik płatka śniegu wypatruje
a gdy takowy się pojawi natychmiast do wora go pakuje.

Lalalalalalala
Gdzie stu wiekowy rośnie las
I tam, gdzie Krzyś bawi się
Jest wiele zaczarowanych miejsc
O których Krzyś sam tylko wie

Osiołka odnajdziesz w lesie tym
Maleństwo z mamusią też
Królika, Prosiaczka, Sowy dom
A zwłaszcza nasz Kubuś tam jest

Kubuś to miś, Kubuś to miś
Który wcina miodek każdego dnia
O misiu tym Krzyś mówi:
To miś, co rozumek mały dość ma
Marek Mazur no i Witold Stępień
dwaj przemili i niezwykle przesympatyczni panowie ba niezwykle grube ryby.
Mile się uśmiechają, ząbkami błyskają ........no i co dalej????
Przypomina to fraszkę Jana Sztaudyngera:
Zuzanna i starcy
Dwaj starcy ujrzeli
Zuzannę w kąpieli,
Chcieli postraszyć,
Ale czym nie mieli...

Fraszka - Smutna prawda o klerze
Książętom Kościoła ku przestrodze
Brzęczącą mamoną do cna opętani
Zapomnieli biedni po co powołani
Na przestrogi Pana i głusi i niemi
Urządzili sobie królestwo na ziemi
Zaś swoje owieczki słowami biczują
Czemu tylko wierzą a nie praktykują
Spójrzcie obłudnicy w lustrzane odbicie
Wy praktykujecie ale nie wierzycie
Kto jest bardziej grzeszny i kto bardziej błądzi
Najlepiej na świecie sam Bóg to osądzi

19 10 2012 r. Marcin P. został przewieziony z gdańskiego aresztu śledczego
do najnowocześniejszego aresztu w Polsce w Piotrkowie Trybunalskim. Ma status "osadzonego szczególnie chronionego" i ma być strzeżony najlepiej w kraju. W Piotrkowie będzie obserwowany 24 godziny na dobę.
- Z naszego aresztu nie da się uciec, jest pilnowany przez 24 godziny na dobę
 - zapewnia tymczasem ppor. Jakub Białkowski,
Wow! Wow! Wow!
No aż przysiadłem! Matuchno kochana.
Jeszcze nie tak dawno jedna taka maluteńka muszka
takiego rabanu z dachem narobiła i to w najważniejszym momencie
i to na naj ....naj.... naj ....stadionie w calusieńkiej Europie ba na świecie.
No i na dodatek narodowym nazwanym.
A jak naród znowu na swoim postawi i u Abrahama ulewę wyprosi .....
To co będzie to pierwsza ......

Rządy żądnych żądzy rządzenia żądających rzędów urzędów.
Jestem Polakiem.
Nie kradnę samochodów i nie jestem pijakiem.
Co obchodzi cię jak korzystam z szaleństwa:
bez czy w pasach bezpieczeństwa?
Obojętne.
Tak czy siak,
nieważne i tak ja
jestem czysty jak łza.

Obojętne.
Tak czy siak,
nieważne i tak ja
jestem czysty jak łza,
czysty jak łza.

Zrodziła się idea.
Jeden procent budżetu miasta
wydany zgodnie z wolą mieszkańców.
Ratujmy Mariana!!!!

Ręka rękę umyje a czasami szyje.

Wybrańcy Narodu tak mawiają.

Częste mycie skraca życie,

skora się ściera i człowiek umiera.

Kto często się myje temu ciało gnije.


Wszystko pięknie działa,
Ręka rękę myje,
Idzie jak po maśle,
A forsy po szyję!

I nagle coś pęka,
I układ się wali,
Dawniej przyjaciele,
Dziś zgraja rywali!

Dał ci Pan Bóg głowę
Tylko do parady?
Więc pomyśl przez chwilę,
Z kim wchodzisz w układy!


Przeprowadzki, przeprowadzki

Piotrków w tym roku z tego słynie.

Szkoły, szkoły przeprowadzają

w Pałacu miejsca dla Cysorza szukają.

Kiedy Cysorz zagra na pianinie???

Wszak ta przeprowadzka go nie minie.

Przeprowadzka–
planowana czy znienacka,
przeprowadzka
zapaskudzi się posadzka.
Przeprowadzka.
Trzeszczy szafa, pęka tacka.
Oj, z gratami się nie cacka
przeprowadzka.
Módl się do świętego Jacka.
Czemu Jacka ?
Bo on pomaga w przeprowadzkach.
Ta posadzka ! 

Kołysanka platformerska

Znów stara zgraja szczęśliwym trafem,
bez głów, bez planów, za to z rozmachem
do żłobu toczy swe tłuste cielska!
Idzie Platforma Obywatelska!
Do sądu złodziej śmiało ucieka,
Bo wszak korupcja prawem człowieka!


Czar PRL-u wraca do formy,
Wdzięczni jesteśmy ludziom z Platformy.


Zwrot w dyplomacji to rozdział drugi.
Od dziś będziemy świadczyć usługi
Dla Władimira i dla Angeli.
Czas na kolanach iść do Brukseli.


Szef MSZ-u już ma kaganiec,
Śląsk i Pomorze weźmie Germaniec,
Trzeba wywłaszczyć polskiego chłopa.
Vivat Platforma! vivat Europa!


Angela z Ritą ręce zaciera,
By na wschód ruszyć tropem Hitlera,
A za nią ziomków procesja tłumna.
Vivat Platforma, piąta kolumna.


„Za tawariszcza Tuska zdarowie”
Piją Gazpromu oligarchowie.
Władimir Putin z radości śpiewa:
„Nu,tiepier budiet kak za Breżniewa”.


Odwrót z Iraku, z Afganistanu -
Osama śmieje się spod turbanu,
Taki sojusznik jak Tusk się przyda!
Vivat Platforma i Al-Kaida!


Koniec z lustracją! Koniec rozliczeń!
Dla konfidentów to koncert życzeń:
„Od dzisiaj wszyscy jesteśmy święci”.
Vivat Platforma i konfidenci!


Niech żyje wolność! Ćpun na wagarach
Łbem durnym kręci w dymu oparach,
Całkiem legalnie ćmiąc porcję zielska.
Vivat Platforma Obywatelska!


Niech żyje miłość! rusza parada.
Dumnych homosiów cała gromada
Gzi się bezwstydnie wśród publiczności.
To dar Platformy! tryumf wolności!


Drogi Wyborco! nie bądź że durny,
Gdy będziesz wrzucać głos swój do urny.
Nie chcesz być sługą Niemca i Ruska?
To nie popieraj Donalda Tuska!

CUDA PLATFORMY

Szumi..las że

Tusk ze Schetyną uczą nas zgody
Kutz, Śląsk macierzy oddać gotowy
na Nowaku już nawet Mucha nie siada
Gowin tylko o kościele i miłości gada
Komorowski polowania na bigos urządza
Rostowski kreuje dobrobyt i siłę pieniądza
Sikorski twardo broni polskiej racji stanu
Balcerowicz zaś grosza nie weźmie z Manhattanu
a Niesiołowski tylko czaruje i rozbraja?
ONI SOBIE PO PROSTU ROBIĄ Z NAS JAJA!

Paciorek!

Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech- uwielbianego, Stworzyciela Stadionów i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, doradcę Tuska prawdomównego, który z Putina jest zrodzony przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVNu prawdziwego. Przez Lisa stworzone, mówione. Współistotne Tuskowi, a przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego ogłupienia zstąpił z Kremla. I za sprawą Putina Wielkiego przyjął miliardy z Unii i stał się komuchem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli został poklepany i pochwalony. I ponownie wybrany dnia trzeciego, jak oznajmia OBOP. I wstąpił do Rządu; siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale na następną kadencję, a Kurestwu Jego nie będzie końca. Wierzę w pancerną brzozę, Sikorskiego, jej Ożywiciela, który od Tuska i Rostowskiego pochodzi. Który z Tuskiem i Bronkiem wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę który mówił przez Olejnik i Durczoka. Wierzę w jeden, wielki, powszechny i europejski kryzys. Wyznaję brak emerytury na odpuszczenie grzechów. I oczekuję kromki chleba, szklanki wody i nowej edycji Tańca z Gwiazdami w TVN 

Biedna nasza Polska cała, cudotwórców se wybrała

Cudów teraz nie ma, POzostaje tylko ściema! Biedna nasza Polska cała, cudotwórców se wybrała. Naród płacze, klnie i szlocha. Donek ludu już nie kocha. Ci co cuda ogłaszali, wrednie naród oszukali. Ci co w cuda uwierzyli, se kłopotów przysporzyli. Pewien Fircyk- bez krępacji. Cud obiecał POlskiej nacji. Trafnie uznał: lud to kupi, bo jest ciemny, mocno głupi. W PeO młodzież uwierzyła. Do urn wartko POdążyła. I we Wronkach i w Pułtusku. Dali głos Donaldu Tusku. No nareszcie, jest nadzieja. Naród wybrał czarodzieja. No i w końcu stał się cud. Był Chlebowski i Drzewiecki z Sobiesiakiem, czary mary są afery, wyszedł SMRÓD. Bezrobocie z POdatkami jak gruźlica pnie się w górę. Rosną ceny i zarobki platformianych urzędasów. Z Unii forsa POgrzebana. Autostrady zawalone. Służba zdrowia dogorywa. Pielęgniarki i robole nędzne grosze zarabiają....

08 07 2012 r. Składowisko chemikaliów w Wolborzu.

W jednym z budynków był...materiał wybuchowy

Szukali, szukali i przy okazji dwa miecze, nagie znaleźli.
Wszak te chemikalia jeszcze za Jagieły zostały zmagazynowane.
Fakt mógł tego nikt nie zauważyć bo liście chrzanu wszystko przykryły.
Legenda mówiła, że miecze miały być ukryte pod kamieniem przy wjeździe do pałacu.

Nie ważne gdzie były ważne że się znalazły.

Może i ktoś sygnet znajdzie ten co Jagiełło zgubił gdy na konia wsiadał....


31 07 2012 r. Phi! Phi! Wielka mi rzecz!!!!
Do Łodzi na spotkaniez Radą Seniorów przyjechało troje amerykańskich seniorów: Tanya Crevier ze stanu Maryland, Steve Wereb z Georgii i John Missingz Kentucky. Expressowi Ilustrowanemu opowiedzieli jak w USA wygląda system emerytalny i życie emerytów.

Tanya Crevier ze stanu Maryland w USA potrafi obracać trzema piłkami do koszykówkina jednym palcu. Robi to perfekcyjnie, bo żonglerką zajmuje się zawodowo od 30 lat. Gdyby chciała przejść na emeryturę, a jest już w odpowiednim wieku, niestety od państwa nie dostałaby ani centa.

Polski senior potrafi cały miesiąc za 800 złotych przeżyć.
To dopiero jest żonglerka!!!
No i nie będzie przechodził na emeryturę a będą Go przenosili
Z całą powagą dla tej chwili.
Ubranego odświętnie w jesionkę dębową
gdzieniegdzie kwiatami przyozdobioną.
Amerykańscy seniorzy nie mają podstawowego pakietu ustaw dbających o nich:
1. Zbyt długie życie emeryta jest jawnym zamachem na budżet naszego przyjaznego państwa.
2. Nie lamentuj nad padołem, ale kończ staruszku oba życia społem (zawodowe i tradycyjne – w pakiecie wszak raźniej!).
3. Nie można 67-letnich obywateli nazywać staruszkami, bo to bije w polską rację stanu.
4. POpierajcie PO czynem. Umierajcie przed terminem.

01 08 2012 r. Czasami warto jest czekać.

Czekaliśmy no i doczekaliśmy się otwarcia zjeżdżalnika.

Dobrze że czekano aż zostanie złapany na wędkę „Bugajski Wieloryb”.

No, wyobrażacie sobie dzieciaki bawią się na całego a tu taka bestia podpływa!

Sum ponad dwa metry i prawie pięćdziesiąt kilogramów żywej wagi.

A jakby tak zahaczył o tyle co postawiony zjeżdżalnik???

Miejmy nadzieję że nie zostawił kolegi na ten przykład szczupaka.

Szczęśliwy wędkarz niech czuwa nad Bugajską Riwierą.

Pochwalić trzeba naszą władzę za gospodarność w sumie za niewielkie pieniądze dzieciaki mają wiele uciechy. Wszak dobry gospodarz każden materiał zagospodaruje. Schronisko dla zwierząt z materiałów pochodzących z rozbiórki lub demontażu wybudowano, wybudowano.
Zjeżdżalnik na Słoneczku z kilku zdemontowanych zjeżdżalek z likwidowanych placów zabaw postawiono, postawiono.

Warto było czekać? Warto.

10 07 2012 Wzdłuż ul. Słowackiego, na planszach przedstawiających

zmiany zachodzące w Piotrkowie, pojawiły się nowe zdjęcia z inwestycji i imprez kulturalnych, które miały miejsce w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy.


Brzmią zewsząd okrzyki:
"Ach to może ostatni! patrzcie młodzi,
Może ostatni, co tak poloneza wodzi!"

Oto idzie pierwsza para,

żwawy Krzysztof obok Mariana.

A za nim w te pędy

Andrzej i Adam spięty

Bogdan ruszył z pięty.

już tańcują poloneza.

Wielki Kozioł rytm wystukuje

Vincent Kreatywności przytupuje

Jan stoi z boku

wszystkich ma na oku.

Przytupuje, podskakuje

Czy na wodzireja zasługuje.

Jak tu tańczyć w zgodnym rytmie

kiedy Jan tak deliberuje

zgraja rytm i krok fałszuje.

A za nimi idą w ślady

Jola i Wiesław blady

Ela chce to opanować

a Małgosia zaimponować

Ania w ramy to oprawić

Wnet północ wybiła

Biała Dama się pojawiła

Mariana będzie zwodziła?

Wiewiórka z Alfy się podśpiewuje

Marek ze złości podskakuje

Czarna Dama kombinuje

Dorotka kalkuluje

Każda para sobie miła,

Każda para urodziwa

jak długo będzie wodziła.

Poloneza czas zacząć

Mości Państwo....
Jest to typowe działanie pod publiczkę!!!
Zobaczcie ile dokonaliśmy, jakie inwestycje zrealizowaliśmy...
Maluczkie to wszystko maluczkie skoro trzeba w centralnym punkcie miasta je eksponować. Mniemam że te plansze są większe od tego co wychwalają.
Brakuje planszy z detronizacji.....
W 2007 roku na początku kadencji prezydenta Chojniaka byliśmy zadłużeni na 92 mln zł.
Dziś zadłużenie miasta przekroczyło już 200 mln złotych przy jego dochodach około320 mln.

Jak historia lubi sobie zadrwić

i całkiem nieoczekiwanie

koło zatoczyć i do starego zawrócić.

Za PRL-u było i strasznie, i śmiesznie.

A dziś ??? Nawet już nie jest śmiesznie!!!!

Czy tylko ta pieśń pozostała???

Pieśń okresu błędów i wypaczeń!!!!

Międzynarodówka

Rząd nas uciska, kłamią prawa,
Podatków brzemię ciąży nam,
I z praw się naszych naigrawa
Ten, co z bezprawia żyje sam!
Lecz się odmieni krzywda krwawa,
Gdy równość stworzy nowy ład -
Bez obowiązków nie ma prawa,
Dla równych - równy szczęścia świat! 

Interakcje.

Od kiedy Palikot jest lewicowcem,

Tusk patriotą,

Rostowski Polakiem,

Komorowski ponadpartyjny

a "Krzyk" Edvarda Muncha jest uważany za wybitne dzieło sztuki i „podatnicy” byli gotowi za nie zapłacić ponad 120 mln dol.! To nie dziwi mnie wcale że w Interakcjach uczestniczą „wybitni artyści” i przedstawiają nam jakieś „dzieła sztuki” a Gajda może być uważany za „wybitnego artystę”.

A co dokosztów!!!

Skoro podatnik z Piotrkowa zapłacił za jedną literę, tak za jedną literę w przygotowanym projekcie nowej biblioteki circa jeden tysiąc złotych a za znak interpunkcyjny pięćset złotych summa summarum ponad milion złotych a który to we wrześniu 2011 roku stracił ważność!!!

I to nie była w ostatnim okresie jedyna taka przygotowana dokumentacja.

To koszy poniesione przez miasto na organizację Interakcji były znikome a zyskostraty nie do oszacowania. Inaczej mówiąc była to równowartość ceny jednego lizaka kupionego w przeciętnej rodzinie w ciągu roku.


A mnie się marzy kurna chata.

Taka zwyczajna bez kantów, fuszerek, nie skopana.

Chata stabilna, na silnym fundamencie

a nie na na partyjnym firmamencie.

Nie kombinowana. lecz solidnie wybudowana.


Czego bym nie pragnął, ciągle słyszę, że
Za dużo chcę, za dużo chcę
Co bym nie robił ciągle mówią mi, że
Za dużo chcę, za dużo chcę


Wszystko, co tylko chcesz, marzenia się spełniają

Tusk kominy do góry nogami przewraca

a Rostowski komputerem tak jak kobietami biegle obraca.

Katharine i Mayi wszelkie marzenia się wypełniają.


Szklarki 2012

Zaproście a na szklarki zawitamy.

Dostarczymy uciechy i zabawy.

Raperów posiadamy

więc tak wam zaśpiewamy:

Koko, koko Tadek jest spoko.

Bańka, szklanka harcuje

do góry na piszczeli podskakuje

Dusza hutnika się raduje.

Bardziej by się radowała

gdyby od Tadzia więcej dostawała.

Do tańca Gołota z Magdą poprowadzi

Pomidor o Odyńca może nie zawadzi.

Nad wszystkim Sałata będzie czuwała

by załoga dobrze hulała.

Gdy procenty kogoś zmogą

Łoś z Kukułką wam pomogą.

Siema 

Moszczenica i jej pasjonaci muzyki.

Ludzie oddani całym sercem i duszą temu co robią.

To dzięki nim przy dawnych Zakładach Bawełnianych tętniło życie kulturalne Moszczenicy i nie tylko. Pokolenia się zmieniały, przyszła transformacja wiele ziszczeń i spustoszeń uczyniła a kapela się ostała. Pałeczka zaszczepiona bakcylem przynoszenia radości poprzez muzykę podana w 1951 roku przez założyciela kapeli Tkacze Jana Justynę jest przejmowana nadal przez młodych następców. To bardzo cieszy że młodzież pragnie kultywować tradycje i obyczaje ludowe.

Może i dlatego by moszczenickie kapele nie jeździły tylko po świecie wójt amfiteatr postanowił wybudować. Tak, tak nie tak dawno w Brukseli kapela dawała czadu.

W nowym amfiteatrze jest szansa zorganizowania festiwalu i to nawet międzynarodowego bo z zaprzyjaźnionego Kosowa już kapele zapowiedziały swój udział.

Wójt musi tylko abolicje w sprawie łabędzia ogłosić, który to wywoływał przed wielu, wielu laty niesnaski ba prawie do wojny doszło. Hufce zbrojne już u granic stały.

Wypisz wymaluj sejm na Wiejskiej.
Jelenie w zasadzie żyją w chmarach. W zimie i na wiosnę łanie oraz młode byki w wieku 1-3 lat tworzą chmarę, którą prowadzi na żer i czuwa nad jej bezpieczeństwem doświadczona, starsza łania mająca cielaka, nazywana licówką lub przodownicą. W okresie rykowiska na końcu chmary idą łanie bez cieląt, a ostatni idzie byk, i to w pewnej odległości od nich. Byki od 4 roku życia tworzą osobne chmary, które prowadzi przeważnie młody byk. Starsze byki chodzą z boku takiej chmary lub na jej końcu, a wychodząc z gęstwiny na otwartą przestrzeń, stary byk wychodzi po chwili oczekiwania. W okresie około 6 tygodni przed wycieleniem się (w kwietniu- maju) łanie wysokocielne oddzielają się od chmary. Po ocieleniu się (w maju - czerwcu) i odchowaniu nieco cielaka, po 3 tygodniach łączą się dwie - trzy łanie z cielakami w małą chmarę. ................
Nadrzędnym ich celem jest to by gatunek przetrwał. Walki czy waśnie wewnątrz stada mają tylko o tym przypominać i nie dopuszczać wichrzycieli czy inaczej usposobionych do prawa decydowania o losie chmary.

Polszewicy w Polszewi PiSują!
A więc chcecie zostać komunistą, i bardzo dobrze, zresztą.
Będąc komunistycznym przywódcą marzysz o tym, żeby wszyscy ludzie byli równi majątkowo, właśnie dlatego Ty masz być bogatszy
Dorobiliście się majątku, no i bardzo dobrze. Jesteście bogaci! Ty burżuju! Ale zaraz... Przecież jesteście komunistą... Ale chcecie pomóc biednym, sam jesteś jak oni... A tu Was zdziwię!  Wymówki!!
Musisz coś ludowi powiedzieć, bo jeszcze oni zapragną mieć coś, nie daj Boże, swojego! A zatem, jeśli:
...kradniesz – zainwestowałeś pieniądze ludu we właściwe warunki pracy dla organu władzy ludowo-demokratycznej (czyli Ciebie),
...wyzyskujesz – prowadzisz naród przez ścieżki ciężkiej i trudnej pracy, aby doszedł do oazy socjalistycznego raju, oraz żeby mógł pokonać imperialistycznego, zachodniego wroga,
...miałeś bogatych krewnych – postanowiłeś zainwestować swoje rodzime, jakże drogie rodzinne pamiątki na rzecz ludu (Twojej rodziny) i jej władzy (czyli Ciebie)
...ciężko pracowałeś (hahaha! głąb!) – swą ciężką i jakże trudną pracą zdobyłeś pieniądze w imperialistycznych, dzikich czasach.

 - Ociec, prać?
Lecz Józwa zaczął krzyczeć na żołnierzy, którzy zostali przed sienią:
- Bywaj! bywaj! Trzymaj!
Po czym zwrócił się do pana Andrzeja:
- Tyżeś to, piekielniku, zdrajco?! Tyżeś to, diable wcielony?! Raz się wymknąłeś z moich rąk, a teraz do Szwedów w przebraniu dążysz? Tyżeś to, Judaszu, kacie męża i niewiasty? mam cię!
To rzekłszy chwycił za kark pana Andrzeja, a pan Andrzej chwycił jego; lecz poprzednio już dwaj młodzi Kiemlicze, Kosma i Damian, podnieśli się z ławy, sięgając rozczochranymi głowami aż do pułapu, i Kosma spytał:
- Ociec, prać?
- Prać! - odrzekł stary Kiemlicz dobywając szablę.
Wtem drzwi pękły i żołnierze Józwy zwalili się do izby; ale tuż za nimi, prawie na ich karkach, wjechała czeladź Kiemliczów.
..................................
Plusk plusk
i popłynie Tusk
a Pawlak się nie wywinie
kąpiel go nie ominie.
Plusk plusk
był Pawlak i Tusk.

Wesołe jest życie staruszka
Gdzie spojrzy tam widzi Tuska
Głodniutki dzisiaj wstał z łóżka
Choć wczoraj odwiedziła go z MOPSu wróżka
Suchutki jak wiór nie ma sił wstać z łóżka
Guzik rwie i wdzianko mnie
trzęsie się z niecierpliwości
żeby dożyć tej radości
kiedy już nie będzie Tuska.

Za dobrych czasów.
Przychodzi mama Jasia do biura pośrednictwa pracy, żeby synowi robotę jaką załatwić:
- Pani, nie byłoby dla Jasia jakieś roboty, bo pije chłopak i pije....
- A co Jasiu potrafi?
- No murować umie, podstawówkę skończył...
- A to mamy: murarz, 4000 na rękę...
- Pani kochana! Toć przecież Jasiu cały czas będzie chodził pijany,jak tyle pieniędzy zarobi... A za mniej coś nie ma?
- No jest jeszcze - pomocnik murarza, 3000 na rękę ....
- No ale 3000? To przecież będzie pił i pił... A tak za 600-700 złotych to coś by się nie znalazło?
- 600-700... Hmmm... To by Jasio musiał studia skończyć.
Jestem wesoły Donek
prezydentem zaś jest Bronek.
Wziąłem Was na postronek
Mam w Warszawie, Gdańsku domek.
Mam PO co o mnie dbo
PeSeLka jak serdelka
Jestem wesoły Donek
Dla każdego z nich mam stołek
Co mi zrobicie? Co?
Przecież jestem z PO
Powtarzam zatem jeszcze raz !
Jestem wesoły Donek
prezydentem zaś jest Bronek.
Co mi zrobicie? Co?
Przecież media, wojsko moje są.
Co mi zrobicie? No co?
Jestem wesoły Donek
prezydentem zaś jest Bronek.
Pozamykam wam szkoły
Internet poodcinam wam
taki jest ACTA chłam
Jestem wesoły Donek
prezydentem zaś jest Bronek.
Służbę zdrowia zrujnowałem
Lekarzy pieczątkami zasypałem
Aptekarzy pod ściana postawiłem
Jestem wesoły Donek
prezydentem zaś jest Bronek.
Powtarzam zatem jeszcze raz !
Jestem wesoły Donek
prezydentem zaś jest Bronek.
Dawaj, dawaj stary. Rozterki 50+ niewolnika.
Około 40 lat pracy i to ciężkiej często w warunkach szkodliwych, zawsze na pierwszej linii.
To co rękoma i głową wypracował za to mu płacili. Przez te wszystkie lata składkami go gnębili.
Nie było że boli że nie ma tylko dawaj i dawaj. A dziś co tyłek się na niego wypina bo co już za stary sił do pracy nie ma. Krzyczy się dawaj stary jeszcze ciągnij bo tak trzeba i worek kamieni na garb mu się jeszcze dokłada. Dziwne to bo obok stoi bez pracy cała młodzików gromada która to rwie się do pracy lecz dla nich pracy nie ma. Starego chcą zajechać do końca bo jak sił i pieniędzy już nie ma to w piachu jego miejsce. Spartanie tak się starych i chorych pozbywali nie leczyli jeść nie dawali tylko zabijali zrzucając w przepaść by nie ponosić kosztów pochowku.
Demokracyja też tak postępować zamierza ba już małymi kroczkami to czyni to leczenia w ramach ubezpieczenia odmówi to rentę czy zasiłek zabierze i do pracy goni.
Bo bez pracy nie ma kołaczy lub nie rabotajesz,nie kuszajesz.
Dawaj, dawaj bo władza na swe fanaberie kasy potrzebuje.

O bacy.
- Baco chodzicie do kościoła.
- Ano chodze
- Dloczego?
- Bo żona koże
-No tak, ale nie dość, że chodzicie do kościoła to jeszcze całujecie w nogi tego krucyfiksa czyli Pana Jezusa
- No, to tyż prowda , bo żona koże
- A tak baco, premiera to byście tyż w nogi pocałowali
- A jużci, żebym pocałowoł, co by tylko wisioł
Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW